Pokémon UNITE Mod + APK 1.8.1.2 Sınırsız para

Pokémon UNITE MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi Pokémon UNITE
Tür Action
geliştirici
Boyut 395.74 MB
En son sürüm 1.8.1.2
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-12-04

Pokémon UNITE açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun 5VS5 Stratejik MOBA oyunudur

Pokémon Unite'deki harita, League of Legends gibi popüler MOBA oyunlarından esinlenmiştir. Oyunun bu kuralının, her iki taraf puan kazanmaya ve rakibin kulesini yok etmeye çalıştığında tamamen eğlenceli ama eşit derecede stresli öğeler getirdiği söylenebilir. Bugün diğer MOBA oyunlarından çok farklı değil, ancak birçok bükülmesi var. Kazanabileceğiniz ve kaybedebileceğiniz birçok nokta var, bu da sıralamadaki yerinizi belirleyecek. İçinde, minyatür haritalar, takım skoru bilgileri ve joystick ekranın dört köşesinde yer almaktadır. Harita, her biri beş noktaya sahip, ekibin beş pozisyonuna karşılık gelen iki tarafa ayrılmıştır. Geliştiricinin bilgilerine göre, çapraz oyun sunacaklar. 5 maç. Oyun açısından Pokémon Unite, 5VS5 stratejik MOBA oyunudur. Bu aynı zamanda evrimi de içerir. Bu sınırlama nedeniyle, birçok taraftarın en son Pokémon oyununa erişimi yok. Pokémon Unite henüz resmi olarak yayınlanmadı.

Pokémon UNITE MOD APK

Oyun yeni oyun getiriyor, takım ruhu ve stratejisi gerektiriyor

Pokémon Unite yeni oyun getiriyor, takım ruhu ve stratejisi gerektiriyor. Holowear karakter için bir cilt olarak anlaşılır. Tamamen anlaşılabilir çünkü bu, her karakterin potansiyelini ortaya çıkarmak için sahip olduğunuz şeyden en iyi şekilde yararlanacağınız bir MOBA oyunudur. Düşmanın tabanını yok etme durumunda, buradaki amaç, sonunda rakip takımdan daha fazla puan kazanmaktır. zamanın. Oyun sırasında, koleksiyonunuzu doldurmak için Wild Pokemon'u da yakalayabilirsiniz. Bugün en popüler oyun türleri, başkalarıyla oynamanıza izin veren çok oyunculu oyunlardır. Benzersiz bir MOBA deneyiminin tadını çıkarmanıza izin verecek yeni bir tane için hazır olun.

Pokémon UNITE MOD APK

Grafikler oyunun öne çıkan özelliklerinden biridir

Bu, farklı platformlar arasındaki oyuncuların birlikte oynayabileceği anlamına gelir. Grafikler, Pokémon Unite'nin en önemli olaylarından biridir. Her maçın amacı basit, daha fazla kazanan takım. 5 Dövüş - Bu oyunda beş Vs. oynayabileceksiniz. - Etkileyici güçleri ve görünümleri olan Pokémon sayısı deneyimlemek için herhangi bir oyuncuyu çekebilir. Savaş alanında iyileşme, seviye yükseltme ve farklı unsurların tadını çıkarma konusunda özgürsünüz. Birincisi, çeşitli oyunlardan ve bölümlerden bildiğiniz ve sevdiğiniz ikonik Pokémon karakterleriyle oynayacaksınız. Bununla, bu eşsiz deneyimin tadını çıkarırken dünya çapında daha fazla insanla oynayabilirsiniz. İlk bakışta oldukça basit görünüyor, ancak zorluk arttıkça daha karmaşık yönlere ulaşacaksınız. - Evrim sistemi de Pokémon'un seviyelendirerek değişimini göreceğiniz bu oyunun içinde görünür. Bu, Pokémon Company'den eğlenceli bir oyundur ve bugün popüler olan MOBA stiline sahiptir.

Pokémon UNITE MOD APK

HappyMod
İndirmek