Pocket World 3D Mod + APK 2.2.8 Kilitli

Pocket World 3D MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi Pocket World 3D
Tür Puzzle
geliştirici Minimonster Game Limited
Boyut 234.68 MB
En son sürüm 2.2.8
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2022-12-10

Pocket World 3D açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyun, oyuncunun zekasını ve hayal gücünü teşvik edecek

Her ülkenin mimari eserlerini ziyaret edin ve hayran olun. Öneriler, her sıkışıp kaldığınızda ve fikirleri eksik olduğunuzda “cankurtaranınızdır”. Daha spesifik olarak, her modelin kendine özgü özelliği olacaktır ve modeller arasında örtüşme yoktur. Eve gelmek için rahatlatıcı bir oyun arıyorsanız, sizi çok fazla zorlamaz, o zaman bundan çok daha kötüsü yapabilirsin 1. Pocket World 3D, oyuncunun zekasını ve hayal gücünü uyarır, çocuklarınızla oynayabilir ve onlara her şeyi nasıl organize edeceklerini öğretebilirsiniz. En mükemmel sonuçları elde etmek için her adımı deneyin ve bu yeni ufukları yaratmayı başaran sizsiniz. Çocuklar, bulmacaları çözmenin sadeliğini ve zorluğunu sevecekler - özellikle inşa etmeye çalıştıkları yer işaretleri hakkında biraz bilgi edinecekleri düşünülür. Gerekli yapılar. Dünyayı öğrenmenin bu konudaki bulmacaları çözmekten daha iyi bir yolu nedir? Pocket World 3D, daha önce bildiğiniz yerleri, hem zorlukları hem de eğlendirecek şekilde keşfetmenizi sağlar.

Pocket World 3D MOD APK

Oyun, oyunculara belirli yer işaretleri hakkında bazı ilginç gerçekler verecek

Burada, bir bina, otobüs istasyonu ve dünya çapında birçok ünlü eser oluşturmak için parçaları manuel olarak monte edeceksiniz. Bir kuleyi tamamlamak için bir hafta kadar sürebilirsiniz. Kesinlikle tavsiye. Modeller, cazibe oluşturmak, Pocket World 3D'ye heyecan getirmek için sürekli olarak sürekli olarak güncellenir. Evler, postane ve süpermarket gibi kasaba binaları, tren istasyonları, helikopter pedleri ve havaalanları ve hatta atlı arabalar inşa edebilirsiniz. Yapabileceğiniz tonlarca yer var - hepsi harika zaman geçirmenizi sağlamak için tasarlanmış yüzlerce seviye.

Pocket World 3D MOD APK

Bu oyun mimar olan veya mimar olma hayalleri için uygundur

Eserler ülkeye göre sıralanmıştır. Her seviye, Pocket World 3D tarafından puan puanlamak ve yaratımınızı işaretlemek için daha değerli hediyeler olacaktır. Sizi eğlendirecek kadar zor, ancak rahatsız etmek için çok zor değil. Yetişkin oyuncular için, Pocket World 3D'de bir uçuş rezervasyonu yapmak ve gerçek hayatta kreasyonlarınızı görmek için keşfetmek isteyecek bazı yerler olabilir. . Birinci seviyelerde, oyun masa, kitaplık veya küçük bir oda gibi bazı kolay bulmacalar sunuyor. Rahatlamanıza, odağı artırmanıza ve hayal gücünüzü teşvik etmenize yardımcı olur. Yarattığınız modeller, dünyanızı Pocket World 3D'de süsleyerek oyuncuların kendilerine heyecan katacak. Oluşturulan 3D dünyalar farklı bir renge sahiptir ve bu da çabalarınızın sonucudur. Pocket World 3D, mimar olan veya gelecekte mimar olmayı hayal edenler için bir oyundur. Beklediğim kadar gerçekçi değil, ancak oyunun grafikleri ve tasarımı mükemmel. Gecikmeden sorunsuz bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Montaj işlemi sırasında, klasik müziğin tadını çıkaracaksınız. Cep dünyası 3D'nin daha da keyfini çıkarmak istiyorsanız, daha sonra bu sınırsız altın, elmas, ipuçları modu için işçiliğinizde daha az kısıtlama için indirin.

Pocket World 3D MOD APK