Pocket Love Mod + APK 2.1.1 Sınırsız para

Pocket Love MOD APK Icon
3.9
Uygulama ismi Pocket Love
Tür Simulation
geliştirici
Boyut 160.65 MB
En son sürüm 2.1.1
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-11-20

Pocket Love açıklaması

Mod Özellikleri:

Cep aşkında yapılacak çok eğlenceli ve sevimli şeyler var

O zaman, hala evi dekore edebileceğim bir tür simülasyon oyunu olmasını diledim, ancak dekore etmek için bir şeye ihtiyacım olduğunda, etrafta arama yapmam ya da paraya çok fazla önem vermem gerekmiyordu. Ancak, Pocket Love'a ilk katıldığınızda yalnızca ikisinden birini seçebilirsiniz. Oynamak için çok sayıda rahatlatıcı ve eğlenceli oyun var. Tasarım ve dekorasyon - bu oyunda yapılacak çok eğlenceli ve sevimli şeyler var. Evinizi kendi başınıza gibi dekore etmekten çekinmeyin. Kameranızı kullanarak anları yakalayabilir ve albümünüze koyabilirsiniz.
Kendi evinizde rahat hissetmenize yardımcı olacaklar. . O özel biriyle ve nazik komşularla güzel anların tadını çıkarın. Şu anda yarış, RPG, dövüş, simülasyon ve daha fazlası gibi eğlenmenizi sağlayan çok fazla oyundan keyif alabilir ve indirebilirsiniz. Birlikte zamanınızın tadını çıkarırken çeşitli anılar yaratabilirsiniz. Bugün cep aşkı gibi birçok sevimli oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Cebinize ve ihtiyaçlarına bağlı olarak doğru öğeyi seçin. Bu çeşitli görüntüleme açıları ve yakınlaştırma oranları çok önemlidir. Ve eğer gerçekte her zaman uygulanacak koşullarınız yoksa, cep aşkı vardır. Daha sonra her şeyi çeşitli mobilyalar, fikstürler, tasarımlar ve daha fazlası ile özelleştirebilirsiniz. Ayrıca isimlerini yazabilir ve sizin için mükemmel evcil hayvan seçebilirsiniz.
Birçok insan için son derece rahatlatıcı bir süreçtir. Bunlar arkadaş ve hatta evcil hayvanlar. Sağlıklı bir oyun alanının keyfi yaratıcılığı artırır ve çok eğlenir. Telefonunuz için şu anda oynamak için çok fazla oyun bulabilir ve tadını çıkarabilirsiniz. Burada, çeşitli mobilya parçaları seçerek kendi evinizi tasarlayabilir ve dekore edebilirsiniz.

Pocket Love MOD APK

Bugün cep aşkı kurmak ve eğlenceli bir zamanın tadını çıkarmak için

Hikayedeki karakterlerin liderliğini takiben, daha fazla evcil hayvan yetiştirme, arkadaşınızın evini ziyaret etme ve sonra birlikte çalışarak bir şeyler almak ve sonra süslemek için birlikte çalışmaya yol açan güzel arkadaşlıklar, ilginç hikayeler, güzel durumlar olacak. Oyundaki alanda yer. Geliştiricinin, oyunda büyük mobilya koleksiyonuna gitmeden önce, Design Intial, Serena & Lily, Kathy Kuo Home gibi birçok büyük mobilya markasından ürün örneklerini incelediğini bildim , Noir ve loloi… Öyleyse, ne kadar titiz olduklarını görmek için çok şaşırmayın. Fikirleri serbest bırakmak için. Ev ve tasarım malzemeleri için tasarım çizimleri yeni başlayanlar için bir rehber olarak verilecektir. Şu anda telefonunuzda oynayabileceğiniz her türlü oyun var.
Oyunculara en yatıştırıcı ve rahatlatıcı deneyimi sunuyor. Tasarım konusunda tutkulu olanlar için mükemmel bir seçim olacak ve bu oyun aynı zamanda estetiğinizi geliştirmenize yardımcı olacak yaratıcılık gerektiren yeni işleri denemeniz ve uygulama fırsatı açıyor. Ayrıca fotoğraf çekebilir, birlikte sevimli şeyler yapabilir ve burada yapacak birçok şeyin tadını çıkarabilirsiniz. Şu anda zevk alacak çok sayıda kategori var, birçok oyunla eğlenmenize izin verecek. Bu oyunda, evinizi yavaşça genişletebileceğiniz gibi sevimli nesnelerle etkileşime girebilirsiniz.
Arayan bir hizmet kişinin rolünü oynuyorsunuz. Bunlar için uygun bir oda. Bu tasarım oyunu estetik bir göze sahip olmanızı gerektirmez. Ancak başladığınızda, şüphesiz takdire şayan bir görünüme sahip olacak. Sadece bu değil, arkadaşlar arasındaki bağlantıyı genişletmek de kolaylaşır. Ama sevimli oyunlara giriyorsanız, birçoğunu da bulabilirsiniz. Ancak sevimli oyunları seviyorsanız, bugün cep aşkı kurabilir ve eğlenceli bir zamanın tadını çıkarabilirsiniz. Oyuncu karakterin saç stilini, ten rengini, kıyafetini ve adını değiştirme hakkına sahiptir. Daha sonra kendiniz için yaratıcı fırsatlar açmak için odayı dekore etmek için elinizi denemeyi unutmayın. Sevimli bir mahallede küçük bir çift olarak yaşamanın tadını çıkarın. Bir yatak, lamba, masa, halı, dışkı, kanepe, dolap ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Pocket Love MOD APK

Oyun, deneyimlemeniz için birçok ilginç küçük oyunla oyunu başlattı

Ama sonra artık sevmiyorum çünkü özellikle oyunun ortasında oynarken her şey oldukça karmaşık ve biraz kafa karıştırıcı görünüyor. Evi her zaman hayal ettiğiniz tarzda tamamlamaya çalışın. Boyut olarak sevimli bir karaktere küçüleceksiniz ve evinizi oluşturabilirsiniz. Oynamak için eğlenceli oyunlar.
Özel evler, ofisler, daireler, okullar… her yerde oyuncuların yaratıcılığı için verimli bir zemin olabilir. Şimdi Pocket Love'daki seviyeye geçerek ilk fikri alalım. Bugün bu oyunu indirmek ve karakterlerinizi özelleştirebileceğiniz sevimli bir oyunun tadını çıkarmakta özgürsünüz. Eğlenceli ve rahatlatıcı grafikler - cep aşkı ile, küçük ve sevimli bir evde bir çift olarak yaşamaktan keyif alabilirsiniz.
Bu oyunları çalarken mobilyaları bulmak çok zor. Hayalinizi gerçekleştirmeye hazır mısınız? Pocket Love'da kendi güzel evimizi yaratmak için el ele verelim. Burası varlığınızı karşılamak için kahkaha ile doldurulacak. Oyun yayıncısı Pocket Love'ın, deneyimlemeniz gereken birçok ilginç küçük oyunla oyunu başlattığını anlıyorlar. Eşinizle en iyi anıları yaratalım, oyunu indirelim ve bugün deneyimleyelim.

Pocket Love MOD APK

Pocket Love oyunculara nazik, sıcak bir atmosfer getiriyor

Ancak zekâ, kolaylık ve konfor hakkında konuşmak, muhtemelen aynı türün mobil oyunlar dünyasında en iyisidir. Görev alır, check-in, mobilyaları toplar, süslemeleri satın almak için para kazanın ve sonra oda tamamlanana kadar yavaş yavaş yaparsınız. Evi kendiniz tasarlayan kişi olacağınız harika bir şey; Mobilyaları seçebilir ve odayı tercihlerinize göre yeniden dekore edebilirsiniz. Bu sevimli oyun, seçtiğiniz sevimli bir evcil hayvanla birlikte bir çift olarak yaşamaktan zevk almanızı sağlar. Burada zevk alacak çok sevimli şey var.
Sadece nesne düzenlemesi oyuncuyu sıkıcı hissettirecekse. Kendinizi yaşamak için bir arkadaş bulduğunuzda ve doğru odayı bulmak için birlikte çalışarak, kendi yaratıcılığınızla kendi evinize yenilediğinizde başlar. Çeşitli tasarımlar, güzel dekoratif eşyalar, yeni türler getirmek… kendiniz için eviniz için uygun bir tasarım tarzı hayal etmenize yardımcı olur. Oda, mobilya, tasarım ve daha fazlası gibi her şeyi özelleştirmekten çekinmeyin. Şimdi denemekten çekinmeyin ve getirdiği rahatlatıcı ve rahat titreşimlerin tadını çıkarın.
Bu sadece açılıştı. Ne kadar sevimli olduğunu hayal edebiliyor musunuz? Cep aşkı oynarken, küçük odaları süslemek ve sonra devam etmek ve hayalinizdeki ev için her şeyi kendiniz yapmakta özgür olacaksınız. Fiyatlar da çok çeşitlidir: orta sınıf, üst düzey, uygun fiyatlı. Şu anda yarış, RPG, simülasyon, bulmaca ve daha fazlası gibi tonlarca kategori var. En iyi evi yaratırken burada eviniz için bir şeyler satın almaktan zevk alabilirsiniz. Cildi, saçı, stili ve daha fazlasını seçebilirsiniz.

Pocket Love, bir çift yaşamanızı sağlayan rahatlatıcı bir oyundur

Daha sonra, durumlar daha fazla açılır, başka birçok şey yapabilirsiniz: evcil hayvanları yükseltmek, arkadaşlarla, müşterilerle ilişki kurun ve kendiniz en güzel ve anlamlı alanları yaratın. Sonra yeniden enerji verin ve işte daha üretken olmaya geri dönün. Kediler ve köpekler görünen iki tipik evcil hayvandır. Siz ve arkadaşlarınız uygun bir oda bulup iyileştirecekler. Basit bir oyun ve güzel bir arayüz ile çocuklar için son derece uygun olacaktır. Buna ek olarak, oyun tarafından düzenlenen İç Tasarım Yarışması'nda yarışabilir, benzersiz tasarımlar oluşturabilirsiniz Yarışmaya girebilir ve birçok değerli öğenin kilidini açmak için kazanabilirsiniz. Herhangi bir estetik standart belirlemez ve para kazanmak için çok çalışması gerekmez. Mobilyaların görüntüleri ve detayları şikayet edecek hiçbir şey yok. Tasarımı okullar, eğlence parkları, vb. Gibi büyük alanlara bile genişletelim. Sadece aile alanı değil, aynı zamanda okullar, eğlence parkları, daireler, ofisler ve çeşitli dekoratif destek eşyaları, oyuncularının tatmin etmesi için birçok farklı türle inşa edilmiştir. Yaratıcı fikirler. Sevimli karakterler ve evcil hayvanlar - Eğlenceli ve sevimli oyunlarla oynamayı seven biriyseniz, keyif alabileceğiniz bir sürü var.
Sadece orada bırakın, zihninizi rahatlatmak için boş zamanınız olduğunda, asla Geri gelip tekrar oynamak için çok geç. Bu, birçok şey için çok fazla potansiyele sahip eğlenceli bir oyun. Bu, aklınızı tamamen üfleyecek eğlenceli bir oyun. Gelecekte de genişleyebilir ve sevimli evinize daha fazla oda ekleyebilirsiniz.Pocket Love, bir çift yaşamanıza izin veren rahatlatıcı bir oyundur. Daha yakından bakıldığında, her şeyin sofistike ve özgünlüğünden şaşıracaksınız. Her şey yeterli. Birçok heyecan verici şey hala önde. Cep aşkına gelerken her şey çok kolay; Hayatınızda hayatınızda yeni bir bölüm açan en heyecan verici hayatı deneyimleyeceksiniz - aşk dolu. Şu anda oynanacak çok eğlenceli oyun var.

Pocket Love size getirecek, pratik yoldaşlar

Oradan, oyuncular farklı yönlerde ve farklı boyutlarda kapsamlı gözlemler yaparlar. Mükemmel. İlk bakışta, boş ve kaba görünüyor. Özellikle, oyun geçici olarak hayatın kaosunu unutmak için bir rahatlama ve sevinç duygusu getirmek için parlak, genç renklerle tasarlanmıştır.Bu eğlenceli oyunda yaşayabileceksiniz küçüldüğünüz gibi sevimli bir çift olarak ..
Pocket Love, bir oda veya belirli bir ev türünü dekore etmekle sınırlı değildir. Bu, tasarım becerilerinizi çizimlerde gösterdiğiniz ve bunları gerçeğe dönüştürdüğünüz anlamına gelir. Bugün evinizi dekore etmekten keyif almaktan çekinmeyin. Yarış, aksiyon veya bulmaca olsun, şu anda hangi oyunu oynamak istediğinizi özgürce seçebilirsiniz. Bir kedi ve bir köpek arasında seçim yapabilir ve sizin için en iyi rengi seçebilirsiniz.
Genel olarak, “İstediğiniz her şeyi yapmak ve satın almak” a. Uygun yaşam alanı hayatınızı her zamankinden daha inanılmaz hale getirecektir. Yapmanız gereken ana görev mevcut evi yeniden tasarlamaktır. Oradan, oyuncular en unutulmaz eğlence anlarını toplayacaklar. Bu yeni oyunda, bir evcil hayvanla birlikte özel biriyle yaşayabileceksiniz. Bugün eğlenin ve rahatlayın.
Sonra bu tasarımı diğer oyuncularla paylaşın, böylece daha fazla başvurabilirler. İşte o zaman profesyonel olduğunuz. İyi mobilya satın almak için paranın çoğu bu büyük bonuslardan veya oyundaki büyük ve küçük görevlerden gelecek. Pocket Love size, pratik yoldaşları getirecektir. Bu sadece bir simülasyon dünyası olmasına rağmen, gerçek bir tasarımcının tüm unsurlarına sahiptir. Bu nedenle, cep aşkı keşfetmeniz için mini oyunlar eklemeyi unutmaz.

Sınırsız Özgürlük, bu oyunu oynamaya başladığınızda hissedeceğiniz ilk şeydir

En çok oyu alan tasarıma sahip oda oyundan büyük bir bonus alacak. Diğer dekorasyon oyunlarında tüm sahneyi görselleştirmek ve görmek zor odalar tarafından rahatsız olduysanız, o zaman burada Pocket Love bu sorunu çözdü. O zaman, isteklerinize göre mükemmel bir eviniz olacak. Günlük yaşam etrafında dönen heyecan verici hikayeler yaratmak için evcil hayvanları bir araya getirebilirsiniz. Oyun her yaş, özellikle çocuklar için uygundur, basit oyunla deneyimlerken oyunculara heyecan getiren güzel bir arayüz. Dekorasyon sistemi son derece çeşitlidir. Her şeyi tasarlama hissi, oyuncuları çok ilginç hissettirecek. Orijinal alan hala çok fazla mobilyadan yoksun olacak. Özellikle, katılırken oyuncular da para ve değerli hediyeler alabilirler. Birçok yeniliğin kilidini açın, size daha önce hiç olmadığı gibi bir anlık barış ve mutluluk anı veren patronlarla yaşadığınızda. Sınırsız Özgürlük, cep aşkı oynamaya başladığınızda hissedeceğiniz ilk şeydir. Bu aynı zamanda oyunun tüm izleyiciler için ilk deneyimden bir izlenim bırakmasıdır. Bu yeri en yaşanabilir yer haline getirmek için, kullanmak için daha fazla gerekli eşyaları satın almanız gerekir. Yaşam alanınız için muhteşem tasarımlar oluşturun, hayallerinizi gerçekleştirin ve hayalinizi birlikte inşa edin.

HappyMod
İndirmek