Plex: Stream Movies & TV Mod + APK 10.4.0.4843 Kilitli

Plex: Stream Movies & TV MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Plex: Stream Movies & TV
Tür Entertainment
geliştirici Plex Inc
Boyut 138.05 MB
En son sürüm 10.4.0.4843
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2023-11-30

Plex: Stream Movies & TV açıklaması

Mod Özellikleri:

Plex bir film, video, müzik akışı programıdır

Yukarıdaki ücretsiz sürümün giriş yapılması gerekmez, ancak videolara sınırlı erişimi vardır. Plex Premium APK, sürümleriyle ilgili özelliklere sahiptir, bu özelliğe göre tüm oyunlar ve uygulama tüm androidlerde kurulamaz. Büyük ekranda, küçük ekranda ve sahip olduğunuz her şeyde yayınlayabilirsiniz. Financial Times, Euronews, CBS ve tüm yerel haber merkezleri gibi 190'ın üzerinde küresel ortağından kişisel ve güvenilir haberleri kolayca elde edebilirsiniz. Herkes boş zamanlarında eğlendirilecek bir film, fotoğraf ve ses hazinesine sahiptir. kolayca. Müzik, radyo ve TV izleyebilir. Medya dosyalarını en sevdiğiniz bulut hizmetlerine senkronize edin, böylece kullanıcılar medya dosyalarını istediğiniz zaman kolayca aktarabilir. Yazılımın işlevleri en sezgisel olarak optimize edilmiştir. Bu uygulama ücretsiz sürüm gibi iki farklı sürümde çalışır ve ikincisi, ödenen sürüm olan Plex Pass'tır. Uygulamanın aboneliği sırasında tüm reklamlar kaldırılır. Bu uygulama, ekstra aidat ödemeden kişisel sunucunuzu oluşturmanıza olanak tanır. Bazı işlevler, kullanıcının seçimini genişleterek yeni türlere veya içeriğe erişim sağlayacak şekilde otomatikleştirecektir.

Plex: Stream Movies & TV MOD APK

Bu uygulama videolarınızı, fotoğraf koleksiyonunuzu ve müziğinizi düzenleyecek

Premium Unlockedin Kısa, TV ekranlarına bağlı mobil cihazlar aracılığıyla film izlemek, TV, çevrimiçi müzik oynamak ve mevcut tüm kablo kanallarını izlemek için bir uygulama bulamadıysanız, LinkPlex Premium APK, bir akış uygulamasıdır. Videolarınızı, fotoğraf koleksiyonunuzu ve müziğinizi düzenleyin. Ödenen pleks olan başka bir pleks, burada sınırsız özelliklere kolayca erişebilirsiniz. Tüm verileri cihazlarınızdaki tüm verileri birleştirebilir. Ayrıca, çeşitlilik ve büyük miktarda içerik nedeniyle Plex, kullanıcı dostu bir arayüz kullanacak ve insanları özgür ve yüksek kaliteli içerik sağlamak için hassas bir şekilde tasarlayacaktır. Kullanıcıların her zaman, her yerde erişmesine ve eğlenmesine izin verme özelliğinin bu yardımcı programın en göze çarpan özelliği olduğu söylenebilir. Aksiyon, animasyon, korku, komedi, drama, belgeseller. Yiyecek, haber, spor, çocuklar için bir kanal konusunda uzmanlaşmış bir kanal gibi 200'den fazla farklı kanaldan tüm ücretsiz TV şovlarını izleyin ... veya 24 ücretsiz kanalla dünya ve yerel haber güncellemelerini izleyin Newsy, USA Today, Euronews, Reuters TV ve People TV gibi… Bu özellik, bireysel medya içeriğinizi tekrar bulmanızı veya en sevdiğiniz podcast'leri hızlı bir şekilde aramanızı veya talep üzerine müzik dosyalarını çalmanızı sağlamak için kendi siparişinize göre düzenlemenize yardımcı olacaktır. . Bu uygulama, en sevdiğiniz videoları, şovları, müziği ve en sevdiğiniz cihazları içerir. Bu uygulamayı kullanarak kullanıcıların istediği içeriğe kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca, uygulama özel özel işlevlerinden bazıları aracılığıyla kullanıcılar için birçok sürpriz oluşturacaktır. Oyunların ve telefonlarınıza yüklemek istediğiniz uygulamaların sürüm çeşitliliği nedeniyle yüklenmesi mümkündür. Zengin Keşifler vb. Prex Premium Apk birçok özellik sunan bir uygulamadır, bazıları Plex Premium APK gibi yeni eklenen özellikler, canlı akış şovları için uluslararası olarak popüler olan uygulamadır. Kullanıcıların hiç bu kadar kolay bir TV izleme deneyimi yaşamadıkları söylenebilir ..
Daha önce, önünüzde bir televizyon olmadan, bir kablo TV hizmetine abonelik olmadan, izlemenin zor olacağını düşünmüş olabilirsiniz. Çeşitli yabancı istasyonlardan son dakika haberleri ve zengin içerik. Sadece bir veya birkaç anahtar kelimeyi hatırlayın ve aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bunun neredeyse tüm aile üyeleri için bir şey var. Kullanıcıların izlediği içerik türüne bağlı olarak, daha uygun seçeneklere sahip olacaklar, bölümler veya şovlar arasında geçiş yapmayı her zamankinden daha kolay ve daha uygun hale getirecekler. Şimdi, uygulama sürekli 24 ücretsiz haber kanalı ile güncellenir ve en iyi yerel haber kaynaklarını da takip edebilirsiniz.

Plex: Stream Movies & TV MOD APK

Kullanıcılar herhangi bir içeriği indirebilir

Bu, her zaman Google Play'in en iyi video oynatıcı listesinde yer alan uygulamalardan biridir. Bu, Plex Media Server'ı film, müzik veya resim görüntüleyen bir cihaza yüklediğiniz ve daha sonra dosya medyasına erişmek ve akışlı PLEX uygulamalarını yüklemek için diğer mobil cihazları (telefonlar, tabletler gibi) kullandığınız anlamına gelir. Bu uygulama ile ilgili en önemli bir başka özellik, filigran sağlamaz ve ücretsiz uygulama ekler. Bu işlev sayesinde, görüntü kalitesi her zaman mutlaktır ve kullanıcılar hala duruma bağlı olarak görüntüleme deneyimini etkileşim kurmak veya değiştirmek için gereken birçok olanaklara sahiptir. Oluşturulan Plex, kullanıcılara tamamen yeni bir şekilde kontrol sağlar. Örneğin, bu PLEX uygulamasını kullanarak, medya dünyası elinizde minyatürleştirilecek ve herhangi bir çıkış cihazında kullanılabilir.Plex'in Plex Media Server, tüm mevcut işletim sistemleri ve PCS Windows, MacOS gibi NAS aygıtları ile iyi uyumludur. veya Linux, Nvidia Shield, Netgear Nighthawk X10 Verici… PLEX uygulamaları Chrome, Firefox, Edge, Safari gibi en popüler tarayıcılar dahil cihazlara da yüklenebilir; Telefon: Android, iOS, Windows Phone; Tablet: Android, iOS, Windows tabletleri; Bilgisayar Windows veya MacOS çalışan; LG, Samsung, Sony, Toshiba, Ruko TV, Vizio, PlayStation 4, Xbox One konsolları ve Amazon Alexa, Amazon Fire TV, Android TV, Apple TV, Chromecast, Roku, Sonos, Tivo.finding Media gibi akıllı TV'ler Plex'teki çeşitli kaynaklardan gelen dosyalar da hızlı ve kullanışlıdır. Oradan, görüntü kalitesini özgürce değiştirebilir ve cihazın yerel depolamasına indirmeden her şeyi izleyebilirler, içeriğin özgürce tadını çıkarmak için etkili bir şekilde zaman kazandırabilirler. Uygulamanın akış arayüzü de pürüzsüz ve esnek olacak şekilde tasarlanmıştır, kullanıcıların olmasını sağlar. Filmin performansı üzerinde tam kontrol.
Plex temel olarak Google Play Store'da yaklaşık 10 milyon indirme olan bir araçtır. Ekler, rahatsızlık yaratan bir şeydir. Bazı özel işlevler uygulamayı genişletecek ve kullanıcılara herkesin tadını çıkarmak ve izlemek için daha yeni potansiyel sunacaktır. Aslında, sadece bir akıllı dokunuşla, tüm resimleriniz ve videolarınız, UPNP'yi destekleyen herhangi bir akıllı TV'de anında görüntülenecektir.

Plex: Stream Movies & TV MOD APK

Plex Premium App, olağanüstü bir web akışı uygulamasıdır

İhtiyacınız olduğunda tekrar açın. Kullanıcıların daha esnek bir şekilde dolaşmasına yardımcı olmak için her şey farklı kategoriler veya klasörler halinde düzenlenmiştir. Ayrıca, her içerik tam olarak kategorize edilir veya birçok olağanüstü stile dayanır ve kullanıcılar keşifler için her klasörü doğrudan arayabilir veya takip edebilir. Uygulamanın herhangi bir sınırlaması yoktur ve her şey ücretsizdir, ancak tavsiyelerin kombinasyonu her kişinin keşfini daha zengin ve daha çeşitli hale getirecektir. Ayrıca, Plex ayrıca telefonunuza açıklamaları ekleme, film içeriğini özetleme ve karşılaştırma yeteneği ile daha zengin bir medya kitaplığı verir. Görmek istediğiniz her şey kolay ve hızlı bir şekilde seçilebilir. Plex Premium APK'nın zengin bir sanat eseri, açıklamaları ve diğer tüm bilgilendirmeleri var. Her alanın büyüklüğü vardır ve kullanıcılar sadece basit operasyonlarla her şeyi ücretsiz olarak keşfetmekten keyif alabilirler. Başka bir deyişle, cihazlardan içerik oynayarak medya içeriğini herhangi bir yerde izleme yeteneğidir. herhangi bir yer. Yüksek uyumluluğu ve kolay kullanımı nedeniyle, sektördeki diğer büyük uygulamalardan bile daha belirgindir. Plex'in ücretsiz sürümüyle Android Media fotoğraflarınıza, müzik, video ve yayın vb. Vb. Plex, eğlence endüstrisinin müzik, filmler, TV şovları vb. Dahil bir sürü içeriği sunduğu için bir ev eğlence uygulamasıdır. Kullanıcıların gittikleri her yerde, yardımcı programları daha iyi yönetebilirler. insanlara birçok hayal edilemez olasılık getirdi. Bu uygulamanın en vurgulanan özelliği, bir organizatör olarak çalışmasıdır. Bu büyülü uygulama, canlı programlamayı izlemek için 80 artı kanal sunar, bu kanallar çocuklar, yiyecekler, spor, haber, belgesel, hayvan gezegenleri ve daha fazlası ile ilgilidir.Plex Premium APK, kullanıcının içeriğini bir için düzenleyen mükemmel bir kullanıcının arayüzüne sahiptir. Mükemmel eğlence deneyimi. Bu, bölümleri veya çeşitli şovları kolayca indirmeyi içerir ve kullanıcılar bunları yalnızca özel bir klasörden izleyebilir.

Plex güçlü bir multimedya uygulamasıdır

Plex, kullanıcılara tüm multimedya dosyalarına cep telefonlarında ve tabletlerinde erişme olanağı sağlamak için tasarlanmıştır. Plex Premium APK'nın minimum Android sürümünü gerektiriyorsunuz. Ayrıca, her kişi film izlerken özel bir deneyim bulmak için profilleri özgürce kişiselleştirebilir.Media Dosya Yönetimi Yazılımı, kullanıcıların eğlence için filmlerin, müziklerin ve fotoğrafların tadını çıkarması ve erişmesi için etkili bir araç olarak kabul edilir.
Bu nedenle, yükleme süreci , kullanma ve işletme neredeyse çok kolay ve hızlıdır.Plex, her evin kullanması gerektiğini düşündüğüm bir multimedya uygulamasıdır, çünkü 2 ana parça, Plex Media Server ve Plex uygulamalarından oluşan istemci-sunucu türüne aittir. Plex, onu bulmak için otomatik olarak kaynaklara bağlanır, ardından çalma listenize kaydedilir. Kullanıcılar uygulamanın içindeki her şeyi görmek istiyorlarsa, internete kararlı ve hızlı bir bağlantıya sahip olmaları gerekir. Tabii ki, kullanıcılar akış arayüzünü özelleştirebilir, böylece bu çekici hizmetle deneyimlerini genişletebilir. Yukarıdaki özelliklerin dışında, uygulama ayrıca kullanıcıların daha rahat ve harika rahatlatıcı için tam 1080p veya 4K kalitesine sahip büyük ekran cihazlarında mevcut içeriği deneyimlemesine izin verir. Saatler. Diğer film izleme uygulamalarına benzer şekilde, görmek istediğiniz herhangi bir medya dosyası hakkında bilgi arayabilirsiniz. Tüm bu tesislerle kütüphanelerinizi, fotoğraflarınızı, kişisel verilerinizi, şovlarınızı, DVR ve TV'yi tüm cihazlarınızda kolayca yüklenebilir. Film eğlence endüstrisindeki çeşitli içerik, izleyicilere her zaman birçok yeni şey verecektir. boş zamanlarında eğlendirin. Ayrıca, kullanıcılar akış sırasında en iyi deneyime sahip olmak için görüntüleme işlemi sırasında birkaç işlevi özelleştirebilir. Düzgün kütüphane, uygulama ayrıca kullanıcının çeşitli türler için tercihlerini genişletmek için bir keşif işlevi de sunacaktır.Plex, kullanıcılara en iyi ve en istikrarlı akış deneyimini vaat eder ve uygulamayı özgürce kişiselleştirmek için birçok çekici özellik sunar. Kullanıcıların kullanıldığı zaman, kullanıcılara izin verilirse En sevdikleri medyayı başkalarıyla çok kolay paylaşın. Ayrıca, çevrimdışı zevk için telefonunuzda veya tabletinizde medyayı senkronize edebilirsiniz. Kullanıcılar, yazılımın sezgisel ana arayüzünün birçok değişiklik geçirdiğini keşfedebilir.

HappyMod
İndirmek