Plague Inc. Mod + APK 1.19.10 Reklamları kaldırmak

Plague Inc. MOD APK Icon
3.6
Uygulama ismi Plague Inc.
Tür Simulation
geliştirici Miniclip Com
Boyut 81.72 MB
En son sürüm 1.19.10
mod bilgisi Reklamları kaldırmak
Güncelleme 2022-09-07

Plague Inc. açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyuncular oyunda diğer özelliklerle 12 farklı hastalık kullanabilir

Doğru tavsiyeyi verin ve sizin için uzun vadeli bir strateji hazırlayın ve bu her zamankinden daha kullanışlı hale geliyor. Bugün gerçeküstü bir AI oyununda dünyayı salgından kurtarma işini bitirmeye çalışın. Bir genişletme paketi, dünyayı enfekte etmek yerine ölümcül bir vebayı durdurmaktan kurtarmanızı sağlar.
Araştırma laboratuvarları sürekli olarak ilaç bulmak için çalışıyor. Patojeniniz. Sadece patojenin parametrelerini göstermekle kalmaz, aynı zamanda oyun ekranı ölüm sayısını, patojeninizle savaşmak için bir aşı oluşturmanın ilerlemesini de gösterir. Oyuncular, maskeler giymek, elleri dezenfekte etmek, toplumu izole etmek gibi uygulanabilecek etkili hastalık önleme önlemlerine bilgilendirilecek ve aşina olacaklar… ve ben de yapacağınıza inanıyorum. Burada diğer özelliklerle 12 farklı hastalık kullanabilirsiniz.

Plague Inc. MOD APK

Bu oyun dünyamızı ve salgın sürecimizi ayrıntılı olarak simüle ediyor

Şüphesiz, bu yayıncının adından bahsederken artık garip hissetmiyorsunuz. Ancak daha yüksek zorluklarla denemek istiyorsanız, bilginizin çoğunu gerektirir. Çözümler bulun ve bilinçli kararlar alın. Daha sonra çeşitli hastalık türlerini kullanabilir ve bir salgını simüle edebilirsiniz. Upgrade - Burada, virüsü soğuğa, ısıya ve diğerlerine dirençli hale getirmek için yükseltebilirsiniz.
Plague Inc, dünyamızı ve salgın süreç. Ya da zor modda, herkesin hastalığın önlenmesi konusunda yüksek bir farkındalığa sahiptir. Hangisine başlayacağınızı seçebileceksiniz ve insanların yaratacağı kilitleri ve çeşitli savunmaları özgürce görebilirsiniz.

Plague Inc. MOD APK

Oyuncular, vebanın daha hızlı yayılmasına yardımcı olmak için iletim özelliğini yükseltebilir

Bir dünyayı kaos içinde simüle etmek, salgını durdurmanın doğru yolu bulunamadığı için, Plague Inc 50'den fazla ülke arasında geliştirdi ve hepsi yardım için sinyali gönderiyor. Şu anda keyifli olan oynamak için. Ayrıca şimdi keyif alabileceğiniz bir genişleme paketi var. Dikkate alınması gereken birçok şey var ve insanlar kendilerini virüse karşı savunmaya başlayacaklar. Hijyenik faaliyetlere sahip olmak, doktorlar araştırmak için tembeltir, vb. Dünya, son dört buçuk milyar yıl içinde birçok felaket gördü. Ve hayatta kaldı. Burada, pandemiler hakkında çok şey öğreneceksiniz.
Evet, oyunları her zaman en çok değer oynamaya değer. Şirketleri 2001 yılında kuruldu ve şimdiye kadar dünya çapında yaygın olarak dağıtılan 1.000'den fazla oyun yaptı ve yayınladı. 12 Hastalık Kullanın - Bugün tüm dünyaya tek bir virüsle bulaşabilirsiniz. Veba daha hızlı yayılmasına yardımcı olmak için iletim özelliğini de yükseltebilirsiniz.

Plague Inc. MOD APK

Oyun, Dünya'nın dünya haritasını oyuncu için bir savaş alanı olarak kullanacak

Oyunun basit bir oyun var, ancak oyuncuların evrim yeteneği, engeller ve enfekte olmak için sayısız yöntem gibi her şeye hakim olmaları çok zaman alıyor. Oyuncuların virüslerini araştırmaları ve geliştirmeleri için birçok şey var, ancak tek amaç dünyanın tüm nüfusunu yok etmektir. Oyun, Dünya'nın dünya haritasını oyuncu için bir savaş alanı olarak kullanacak ve bu sayede oyuncular yayılma veya araştırmayı hızlandırmak için eylemleri izleyip gerçekleştirecek. Tabii ki, oyuncular virüslerini, ister komik ister tehlikeli olsun, herhangi bir isimle adlandırabilirler. Ayrıca, oyunculara oyuncunun virüsü geliştirdiği ve enfektivitesini artırdığı büyük bir yükseltme sistemi sunulacak. Dünya savaşmayı bırakmayacak ve oyuncuların yayılmasını önlemek için sürekli olarak farklı önlemler alacak. Bu, oyunu önemli ölçüde zorlaştırır, ancak oyunu daha zorlu ve ödüllendirici bulacaksınız. İnsan ve makine arasındaki bir savaşta kimin kazanacağını görmek için planlarınızı dikkatli ve akıllıca planlayın. yayıldıklarında ve yaygınlaştıklarında nasıl yanıt verileceğini öğrenmek. Böylece geliştirici, küresel sağlık ekibi bu sorunlu çözümü bulana kadar cihazınızdaki oyunu deneyimlemek için hızla ücretsiz bir çözüm buldu. Bu arada, oyun hakkında bilgi edinmeye çalışın ve kendinizi içine koyun, hastalık önleme çalışmalarını en gerçekçi bir şekilde deneyimlemeye başlayın.


Bu oyundaki oyuncular yükseltme için evrim noktalarına ihtiyaç duyuyor

Plague Inc, bireysel bir patojeni yaymayı simüle eden bir oyundur, bu nedenle oyuncuların patojenlerini geliştirmesi için bir yükseltme sistemine sahip olacaktır. Bu sistem, kullanıcılara enfeksiyon hızı verecek, yeni enfeksiyon yöntemlerinin kilidini, enfekte olduğunda ölümcüllük seviyesinin kilidini açacak ve hatta çevreye karşı dirençlerini artıracaktır. Bu yükseltme sistemi sayesinde, oyuncular virüslerini yenilmez hale getirebilir ve hava, su ve diğer yollar, hatta böcekler gibi herhangi bir rota ile kolayca yayılabilir. Bununla birlikte, oyuncular yükseltmek için evrim noktalarına ihtiyaç duyarlar ve dünyanın enfekte olmuş bölgelerinde rastgele ortaya çıkacaklar. Enfekte olan alan ne kadar büyük olursa, oyuncunun alacağı daha fazla evrim puanı. Bugün gerçeküstü bir AI oyununda dünyayı salgından kurtarma işini bitirmeye çalışın! Şehri ele geçiren zombilerin ordusunu kontrol etmenin, güvensiz bir ortamda yaşamanın zorluklarına uyum sağlamanın ve tehlikeden kaçmak için çalışma hızınızı yavaş yavaş artırmanın bir yolunu bulun.
Ve yayılmak için doğru hastalıkları seçtiğinizde, Hastalıkları etkili bir şekilde yaymak için taktikleri geliştirmenin zamanı geldi. Ancak, AI sizi durdurmak için elinden gelen her şeyi yapar. Bu nedenle, üst el kazanmak için düşmanınızı incelemeniz gerekir. Sonuçta, AI programlanmıştır ve ne istersen düşünmek için özgür zihniniz vardır.