Photo Translator - Translate Mod + APK 8.7.8 Kilitli

Photo Translator - Translate MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Photo Translator - Translate
Tür Tools
geliştirici Xung Le
Boyut 47.91 MB
En son sürüm 8.7.8
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2023-10-03

Photo Translator - Translate açıklaması

Mod Özellikleri:

Kameranızı eğlenceli bir çeviri aracına dönüştürmek

Uygulama sürekli olarak yeni özellikler ekler ve kullanıcıların ilginç bulması için dil ekler. Ayrıca, uygulama her zaman en son sürümü günceller, böylece kullanıcılar bu görüntüyü çevirme yeteneğinden emin olabilirler. Sadece görüntüyü çevirmeyi seçin; Kullanıcıların kullanmaya devam etmesinin iki yolu vardır: Anında Çeviri ve Tarama. Doğru kaynak dilinin belirlenmesi çeviriyi daha ilginç hale getirecektir. Dahası, uygulama ayrıca tüm fotoğraflarınızı kabul eder ve belirli bir süre içinde hızlı bir çeviri yapar. Görüntü dosyasından otomatik olarak metin ve ihtiyacınız olan dile çevirin. Seyahat ediyorsanız, cihazınıza fotoğraf çevirmene hazır olmalısınız, faydalı arkadaşınız olacaktır. Kameranızı eğlenceli bir çeviri aracına çevirmek de fotoğraf çevirmenin ana odağıdır. Kullanıcılar her yerde, her durumda tercüme etmek için kullanabilirler. Uygulamanın cazibesi, dilinize uygun içeriktir. Gitmek istiyorum, Yabancının Restoranında Yiyecek Menüsü veya Bir Bildirim… Bir sonraki kitap okuduğunuzda. Bir kamera çeviri aracının ana rolü ile fotoğraf çevirmen, telefonunuzun kamerasını hızla taşınabilir, kullanışlı bir şekilde dönüştürecektir. Her türlü görüntü için doğru ve uygulanabilir çeviri makinesi.Plusa, neredeyse herkesin onlarla birlikte taşıdığı bir şeydir, esneklik ve rahatlık açısından, Photo çevirmen gibi bir görüntü çeviri uygulamasının şikayet edecek hiçbir şeyi yoktur. Çeviri yapabilmek için artık aynı net resmi tekrar tekrar çekmek için mücadele etmenize gerek yok. Artık kullanıcılar artık dil sorunları hakkında endişelenmek zorunda değil, çünkü fotoğraf çevirmeni size yardımcı olacak. Kullanıcılar bunu herhangi bir amaç için kullanabilir ve oradan kullanıcılar sınırlamalar hakkında endişelenmeden serbestçe tercüme edebilirler.

Photo Translator - Translate MOD APK

Oyuncular güvenilir bir veritabanından 100'den fazla dil alınacak

Ancak endişelenmeyin, çünkü fotoğraf çevirmen size çok zaman kazandıracaktır, bu da yukarıdaki durumlar için mükemmel bir cankurtarandır. Böylece, ortaya çıkan görüntüler biraz bulanık olsa bile bir saniyede hızla çevrilecektir. Bu benzersiz bir fotoğraf çeviri uygulamasıdır; Kullanıcıların yalnızca tüm gereksinimleri karşılamak için değerli özellikleri seçmeleri gerekir. Kullanıcılar, hedef dili tespit etmek için benzersiz bir yetenekle daha da bunalmışlardır. Uygulamanın kısa bir süre içinde tam bir metin sayfasını çevirebilmesi mümkündür, ancak kalite çok takdir edilmektedir. Bir çeviri uygulaması için en çok neye ihtiyacınız var? Tabii ki, bir çevirmenin önce çeşitli dilleri olmalıdır. Sık sık seyahat ederseniz, daha da zorunludur. Fotoğraf çevirmeninde, güvenilir bir veritabanından alınan 100'den fazla dile sahip olacaksınız ve ortak kelimelerin yanı sıra teknik terimlerin yüksek çeşitliliğine sahip olacaksınız. Uygulama, hassas çeviri yetenekleri için çok takdir edilmektedir.

Photo Translator - Translate MOD APK

Hedef dili tespit etme yeteneği, kullanıcıların her zamanki gibi diller arasında geçiş yapma ihtiyacını ortadan kaldırır

Seyahat ederken telefonunuzun kamerasını süper uygun bir aracı haline getiren bir uygulama. Ancak elde ettiğiniz sonuç size çok fayda sağlayacaktır: metin tam olarak yakaladığınızdan tercüme edildi. Gerekli çeviri sonuçlarını üretmek için her şeyin ortalama olması gerekir. Her özelliğin iyi bir özelliği vardır ve oradan kullanıcıların keşfetmesi için birçok ilginç nokta geliştirir. Bu uygulamadaki dikkat çekici nokta, kullanıcıların çevirinin sınırı hakkında endişelenmesi gerekmemesidir.
Hedef dili tespit etme yeteneği ortadan kaldırır. Kullanıcıların her zamanki gibi diller arasında geçiş yapma ihtiyacı. Uygulama, ihtiyaçlarından ve amaçlarından duruma göre çeviri yapacaktır. Her dilin farklı bir çeviri yeteneğine sahip olacağından, doğru kaynak dilini seçmek çok önemlidir. İçerik mümkün olan en genel fikri vermek için kesilecektir. Seçim basittir ve kullanıcılar tercüme etmek istedikleri içeriği özelleştirebilir.

Photo Translator - Translate MOD APK

Bu uygulama en gelişmiş OCR teknolojisini destekler

Fotoğraf çevirmen ayrıca en gelişmiş OCR teknolojisini de desteklemektedir. , Cebuano, Chichewa, Çince (Kantonca, Mandarin, Tayvan), Korsikan, Hırvat, Çek, Danimarka, Hollanda, Avustralya İngilizcesi, Kanada İngilizcesi, Hint İngilizce, İngiltere İngilizce, Amerikan İngilizce, Esperanto, Estonya, Filipino, Finiler, Fransızca, Kanada Fransızca, Frizya, Gürcü, Gürcü, Almanca, Yunanca, Gujarati, Haiti Creole, Hausa, İbranice, Hintçe, Hmong, Macar, İzlanda, Japon, Javanese, Kannada, Kazakh, Khmer, Kore, Kurdish (Kurmanji), Kırgızistan, Laos, Latin, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Makedon, Malagas, Malay, Malayalam, Malta, Maori, Marathi, Moldavian, Moğol, Norwegian, Pashto, Persian, Nepali, Nepali, Portudu, Portuges, Portuges , Brezilya Portekizce, Pencap, Qu Erétaro Otomi, Romanya, Rusça, Samoalı, İskoç Gaelic, Sırp, Sesotho, Shona, Sindhi, Sinhala, Slovak, Sloven, Somali, İspanyolca, Meksika İspanyolca, Sundan, Svahili, TIGU, TAI, TAI, Tamil, Tamil, Tatar, Tatar, Tamil, Tamil, Tamil, Tamil, Tamil, Tamil, Tamil, Tamil, Tamil, Tamil , Udmurt, Ukrayna, Urduca, Özbek, Vietnamca, Galce, Xhosa, Yidish, Yoruba, Yucatec Maya, Zulu.Premium Lockedphoto çevirmen, kompakt bir uygulama, birçok akıllı telefonla uyumludur, iyi taramalar alır, hızlı bir şekilde, uygun bir şekilde, uygun bir şekilde, ve doğru bir şekilde. Hedef dilin tespiti, çeviri sürecindeki tüm riskleri sınırlamaktır. Bu uygulamada aynı kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan birçok dil vardır. Dahası, uygulama aynı zamanda dilin ölçeğini de genişletiyor. Ya Japonca, Tayland ve Korece? Tüm bu durumlar için, telefon kamerasından çevirmenize yardımcı olabilecek bir dil çevirisi uygulamasına ihtiyacınız olacak. Bazen metni yeniden yazacak ve daha sonra tüm paragrafı çevirmek için Google Translat'ı kullanacak zamanınız yoktur, bazen birisine işte gördüğünüz şey hakkında hızlı bir şekilde cevap vermeniz gerekir veya bazen yolda sürmek için acele edersiniz ve sadece Yol işaretinde bir yazıta bakacak zamanınız var. Uygulama, bugün fotoğrafları çevirme yeteneği ile bilinir. Daha spesifik olarak, uygulama aynı zamanda dil yeteneğinizi tanıtmanıza ve en hassas çevirileri sağlamanıza yardımcı olur. Kullanıcılar derhal çeviri için koleksiyondaki görüntüleri seçebilirler.
Fotoğraf çevirmen bugün bu tür favori uygulamalardan biridir. Uygulamayı, elinizde bir telefonunuz olduğu ve kamera Wi-Fi veya 3G/4G ile kullanılabilir olduğu sürece, herhangi bir yerde, her durumda, herhangi bir yerde, her durumda kullanabilirsiniz. Herhangi bir dil zorlukları fotoğraf çevirmeni tarafından hızlı ve düzgün bir şekilde çözülecektir. Uygulama çok dilli özelliği ile bilinir ve kullanıcılar aynı anda bir görüntüden 2 ila 3 farklı dile endişelenmeden çevirebilirler.

HappyMod
İndirmek