Partymasters - Fun Idle Game Mod + APK 1.3.11 Sınırsız para

Partymasters - Fun Idle Game MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi Partymasters - Fun Idle Game
Tür Arcade
geliştirici Playgendary
Boyut 75.73 MB
En son sürüm 1.3.11
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-07-30

Partymasters - Fun Idle Game açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyuncular oyunda heyecan dolu parti atmosferini bulacaklar

Dahası, PartyMasters tamamen ücretsizdir. Yaşadığınız oyun tamamen erişilebilir ve parti atmosferini heyecan dolu bulacaksınız. Partiye davet edilen birçok seyirci ve misafirle ana karakteri göreceksiniz. Aynı zamanda, PartyMasters'daki VIP misafirlerine de tam olarak ulaşabilirsiniz.

Partymasters - Fun Idle Game MOD APK

Bu oyun en heyecan verici müzik oyunlarından birini hak ediyor

Canlı barlar, muhteşem dış mekan aşamaları veya sadece bir plaj partisi. Ancak, PartyMasters'ın çok fazla reklamı var. Her konuk görebileceğiniz belirli bir memnuniyet çubuğu vardır ve paranız her harcandığında çubuk sıfıra ulaşana kadar azalır. Partileri seviyor musunuz? Müzik partilerinin çılgın atmosferini seviyor musunuz? Hafif, canlı müzik, en iyi sanatçılar,… Partymasters aradığınız tek şey. Parayı harcayabilir, en profesyonel DJ'i işe alabilirsiniz, şarkılarınıza hizmet edebilirsiniz.Partymasters en heyecan verici müzik oyunlarından birini hak ediyor. Servetini göstermek için katılımcıların önüne para düşüren bir hobisi olacak.Kavalations ile bir parti, servetinizi gösterebileceğiniz bir yerdir:.

Partymasters - Fun Idle Game MOD APK

Oyuncu, birçok farklı parti lokasyonuna gidecek bir karakter rolünü üstlenecek

Özellikle, Partymasters'daki renk ve ışıktan çok etkilendim. Partymasters'ın sesi hakkında çok şey söylemeye gerek yok. Partymasters çaldıktan sonra birçok iyi şarkı keşfettim. Yayıncının bir sonraki sürümde reklamları azaltmasını bekliyorum. Partymasters'ta, oyuncu büyük miktarda paraya sahip bir karakter rolünü üstlenecek ve birçok farklı parti lokasyonuna gidecek. Yukarıda belirtildiği gibi, ana karakterin işini partymasters'da yapabilmesi için sürekli olarak ekrana dokunacaksınız. Ayrıca, ekranın üstündeki para çubuğunu doldururken, para çarpanınız artar.

Partymasters - Fun Idle Game MOD APK

Daha fazla yıldız toplamak için mümkün olduğunca çabuk basın

Oynarken neredeyse hiçbir şey düşünmenize gerek yok. Ne zaman yükseltmek veya bir şey yapmak niyetindeysem, genellikle reklamlarla birlikte gelir. Aynı zamanda, parti mekanlarının sayısı tamamen çeşitlidir ve para dağıtmanız için yeni yollar sunacaktır. Bu nedenle, daha fazla yıldız toplamak için mümkün olduğunca çabuk basacaksınız ve bu, partinize daha ünlü konukları çekmenize yardımcı olacak bir kaynak olarak düşünülebilir. Nerede olursanız olun, havayı karıştırmak için yeteneğinizi kullanın ve insanların gerçekleştirdiğiniz şarkılara yakalanmasına neden olun. Sadece yapmayı seviyorum. Bir müzik yıldızı ya da sokak sanatçısı, hatta Hawaii kıyafeti olarak giyebilirsiniz. Daha eğlenceli olacak. Daha fazla misafir çekmek ve yeni bir seviyeye erişmenize yardımcı olmak için PartyMasters Bar'dan yararlanabilirsiniz.