Parallel Space - app cloning Mod + APK 4.0.9424 Ücretsiz ödedi

Parallel Space - app cloning MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Parallel Space - app cloning
Tür Personalization
geliştirici Lbe Tech
Boyut 19.24 MB
En son sürüm 4.0.9424
mod bilgisi Ücretsiz ödedi
Güncelleme 2024-01-06

Parallel Space - app cloning açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu uygulama, aynı cihazda aynı anda birçok farklı hesabı hızlı bir şekilde kopyalayabilir

Basit bir arayüzle, çok telaşlı değil, yeni insanların hızla tanışmasını sağlayacaktır. Uygulama ayrıca herkes için 32 bit ve 64 bit işletim sistemlerini desteklemektedir. Bir kez tıklayabilirsiniz, diğer hesaplara erişebilirsiniz. Ve bu çok uzun zamandır aradığınız uygulama. Buna ek olarak, bunu birçok farklı amaç için kullanabilirsiniz. Ayrıca, uygulamayı sildiğinizde veya aygıtı yeniden yüklediğinizde verilerin kaybolmaması için verileri Google hesabınıza yedekleyebilirsiniz.LBE Tech, paralel alan oluşturmayı başardığında gerçekten harika bir yayıncıdır. Ana nedenlerden biri iş veya eğlence için olabilir. Bununla birlikte, bu sürümü Play Store'da bulacağınız orijinal üzerinde seçmemek için hiçbir neden olmazdı. Ne demek, uygulamanın bu uyarlamasından farklı avantajlardan yararlanabilirsiniz: reklam yok? Daha fazla konuşma.

Parallel Space - app cloning MOD APK

Paralel alan, kullanıcılar için bağımsız çalışacak uygulamaları ve lisansı kopyalayacak

Paralel alan, istediğiniz uygulamayı gizleyecek ve kendi başına ekleyecektir. Ve lütfen bir yorum bırakın, beni desteklemek için bu uygulamayı veya makalemi inceleyin. Paralel alan gibi bir şey. Kendimizi söylersek, oldukça yararlı bir uygulama. Daha spesifik olarak, arayüz son derece güzel ve kullanımı kolaydır. Çok uygun, şimdi birçok çevrimiçi oyun hesabı oynayabilir ve aynı anda telefonu kapatabilirim.Aysisly, paralel alan uygulamanın kapasitesini azaltmak için lite bir versiyonu var. Paralel alan kullanırken çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü Gizliliğinizi ve güvenliğinizi güvenli bir şekilde garanti eder. Bu harika araç, bağımsız çalışacak uygulamaları ve lisansı kopyalayacaktır. Bu nedenle, birden fazla hesap kullanırken kesintiye uğrama konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Onları kontrol edin ve Android kullanıcıları için neden bu kadar önerilen bir araç olduğunu kendiniz görün. Sadece birkaç küçük ince ayar ile uygulama kullanıcılar için çok daha erişilebilir hale getirildi.

Parallel Space - app cloning MOD APK

Bu uygulama son derece kolay bir arayüze sahiptir ve çoğalttığı uygulamayı optimize eder

Paralel boşluk, kullanımı son derece kolay bir arayüze sahiptir ve çoğalttığı uygulamayı optimize eder. Ve yayıncı Lbe Tech, bunun uyumlu olduğunu ve tüm uygulamaları tekrarladığını taahhüt etti. Özellikle pil ömrü, aynı anda iki uygulamayı paralel olarak açtığınızda çok harcayacaktır. Veya belirli bir oyuna giriş yapabilirsiniz, örneğin, her bireyin amaçlanan kullanımına bağlı olarak. Ayrıca, kullanıcıları derinden etkileyen muazzam bir mekansal tarza sahip birçok yaratıcı tema oluşturarak arayabilir ve değiştirebilirsiniz. Buna ek olarak, temel bilgilerinizi daha iyi ve daha iyi koruma için bir güvenlik anahtarı kullanmanıza izin verilir. Bu, bu araç aynı anda birden fazla tarayıcı açmanıza ve tüm farklı hesaplarınızı aynı anda kullanmanıza olanak tanır. Tüm bunları mümkün kılmak için Android için paralel alan indirin.

Parallel Space - app cloning MOD APK

Paralel alan, bir hesaptan diğerine dönüşümle çok daha rahat ve kullanışlı olacaktır.

Buna ek olarak, uygulamanın başka birçok olağanüstü avantajı da vardır. Çok fazla zaman ve çaba harcamadan bir hesaptan diğerine dönüştürmek için çok daha rahat ve kullanışlı olacaksınız. İndirmeyi seçtiğinizde sunulan tüm avantajları listeledik. Mobil kütüphanenize çoklu görev ve tarayıcı yönetimi uygulamasını ekleyin. Bu nedenle, çerçeve gerizekaları konusunda endişelenmeden en pürüzsüz deneyime sahip olacaksınız. Ve bellek, orijinal uygulamanın yanı sıra tüketecektir, paralel alandaki depolama bölümü aracılığıyla kontrol edebilirsiniz. Birkaç nedenden dolayı birden fazla kimliğe sahip olabiliriz. Aynı anda yönetilmesi gereken birden fazla sosyal medya hesabınız var mı? Tek bir cihazda kullanmak istediğiniz iki veya daha fazla mobil oyun hesabı ne olacak? Eğer öyleyse, çoklu görev uygulamasına ihtiyacınız var gibi görünüyor. Neden sinir bozucu reklamların deneyiminize yol açmasını istiyorsunuz? Bunun yanı sıra, Paralel Space Pro Mod'un hızlı ve sorunsuz bir kurulumunu elde edersiniz.

HappyMod
İndirmek