Paper.io 2 Mod + APK 3.16.2 Sınırsız para

Paper.io 2 MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Paper.io 2
Tür Arcade
geliştirici Voodoo
Boyut 142.04 MB
En son sürüm 3.16.2
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2024-02-12

Paper.io 2 açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun, oyunculara çok daha fazla göz alıcı 3D arayüzü verir

Akıllı nokta kontrolünüzü göstereceksiniz. Bu, stresli veya depresyonda hissettiğinizde eğlendirmeniz için bir oyundur. Sonra üssünüze geri dönersiniz ve kendi topraklarını sizin yapabilirsiniz. Lider tablo, giydiğiniz adı ve rengi gösterecektir. İstihbarat ve refleksler, kağıttaki başarı için en önemli iki faktördür. Oyunun kuralları hakkında karmaşık bir şey yok. Başkalarının parçalarını soyabilir ve işgal edebilir. Birçok aklı başında insanın üslerini yok edin.

Paper.io 2 MOD APK

Bu oyun atmosferi daha eğlenceli hale getirmek için herkese getiriyor

Herkesi Öldür || Düşmanlar otomatik olarak ölmeye devam ediyor
2. Farklı renklerden sadece ileri geri koşuyor. Sizinle çeşitli yerlerde birçok boncuk var. Bu çizgileri bölgenizi yapmak için üssünüze geri dönün - dev nokta. Bununla birlikte, hepsinin savaşmaya devam etmek için birden fazla hayatı var. Bölgeyi işgal etme savaşı birçok farklı nokta arasında çok zor ve yoğun oldu.
Kolay Cilt Kilidi || Daha kolay cilt açma (hızlı istatistikler artar) Bazen sadece küçük ve basit detaylar heyecan verici bir oyun yaratabilir. Bu nedenle, sadece yaşam sayısı 0'a ulaştığında doğal uçtur. En kötü senaryo, her an yutulabilmenizdir. Menzildeki en fazla bölgeyi oluşturun. Dahası, her yaş için uygun ve mükemmel bir ortam yaratmak için dost ve anlaşılır kavramlar kullanır ve ferahlatıcı sesler içerir. Soru şu ki, bunu nasıl yapılır? Çok basit bir şekilde, noktayı akıllı telefon ekranında parmağınızın yönünde hareket ettiriyor. Bir sanat eseri yarattılarsa içeri gir. Belki de en üst sırada durmaya çalışan sinsice karşılaşırız. Bunun yerine, bu, bölgenizin bir parçası. Tabii ki, insanların işyerinde herhangi bir kinleri çözmeleri veya birlikte harika zaman geçirmeleri için mükemmel bir oyun. Kağıt oyunu.
IO 2'nin doğal olarak hiçbir hikayesi yok. Küçük nokta noktadan ayrıldığında, eğer herhangi bir yere taşınırsa, dot.io 2, atmosferi daha eğlenceli ve heyecan verici hale getirmek için herkese getirmek ister. eğlenirken atmosfer. Oyun ayrıca, ister solo veya arkadaşlarla oynarken en etkili boyama tekniklerini göstermesi için herkes için çok çeşitli oyun modları da dahil olmak üzere birçok samimi ve anlaşılır içerikle birlikte geliyor.

Paper.io 2 MOD APK

Oyuncular, daha da genişletmek için diğer noktaların bir kısmını devralabilir

1. Bölgenin büyük bölümlerini yakalayın ve hegemon olun. Bölgenizi kontrol etmek için diğer birçok oyuncu ile rekabet edin. Tabii ki, kazanmak için her turda veya kuralda belirli bir süre sınırlandırabilirler, böylece herkesin dost yöntemlerle birbirini çözmesi için adil bir ortam yaratabilirler.
Godmode || Ölemezsin
3. Basit doğası nedeniyle, her zaman ve her yerde oynanabilir. Temelimiz olarak kabul edilebilen dev bir noktadan başlayacağız. Bununla birlikte, her şey, diğer insanlar tarafından yok edilmeden veya komik bir şekilde intihar etmeden boş alanları başarılı bir şekilde ele geçirmek için biraz sanat veya teknik alır. Oyun modlarının çeşitliliği de bu kağıt.
kağıt. Daha da genişletmek için diğer noktaların bir kısmını devralabilirsiniz. Sadece bölgeyi işgal etmek değil, aynı zamanda bir hayatta kalma oyunudur. Üsünüz küçükse, büyük düşman bölgelerine karşı dikkatli olun. Oyuncular, ruh halini veya oyunun kurallarını değiştirmek için bir araya gelebilir veya diğer oyun modlarına katılabilir veya katılabilirler. Neyse ki, oyun çok çeşitli renk seçeneklerine sahiptir ve oyuncular küpün desenini seçmek ve her oyundaki her şeyi boyamaya başlamakta özgürdür.

Paper.io 2 MOD APK

Herkesin puanı hala kazanmak için belirleyici faktör

Konumu size en yakın olan oyuncuları arayın. Kendinize benzer niyetleri olan noktalara dikkat edin. Oyun daha heyecan verici olacak ve lider tabloya tırmanma motivasyonu çok daha büyük olacak. Sadece bölge, kağıt oluşturmak için noktaları hareket ettirerek. Herkesin ilerlemesine dayanarak, sistem herkesin her denemede serbestçe özelleştirmesi veya birleşmesi için yeni renk kategorileri açacaktır. İnsanlar boş zamanlarında eğlenmek veya beceri veya yaratıcılık yoluyla gerçek yaşam sorunlarını çözmek istiyorlarsa, araba Oyunun özel bir lobi modu var. Ve diğer oyuncu eşdeğer noktaları bunu yapmanıza izin vermez. Parmağınızı koyduğunuz yere, nokta bu pozisyona geçecektir. Tabii ki, herkesin puanı hala kazanmak için belirleyici faktördür ve her oyun modunun insanların birçok puan kazanması ve diğer oyuncuları yenmesi için farklı yolları olacaktır. Sistem ayrıca, zafer duygusunu teşvik etmek için cihazın titreşim işlevine bağlanır ve her yarışmada en önemli olası renk çevrelerini yaratır.

Oyuncuların görevi mümkün olduğunca çok alanı renklendirmektir

Dondurulmuş Düşmanlar || Düşmanlar hareket etmeyi bırakır (sadece bir yönde kayarlar)
4. Nasıl oynayacağınızı bilmeseniz bile, kuralı yavaş yavaş tanıyacak ve ustalaşacaksınız. Tabii ki, eğer yapabilirseniz, diğerleri de yapabilir. Bu yüzden üssünüz büyüdüğünde, çevrenize dikkat edin. En başından itibaren yok edildiğinizde ve tekrar oynadığınızda, farklı bir renk haline gelecektir.io 2 sıradan bir oyundur, ancak eğlence potansiyeli oyuncuların en iyi deneyime veya rahatlamaya sahip olması için sonsuzdur.
Bunlarla iletişime geçin. uzun süre kare noktalar. Göreviniz, liderlik edebilmek için en kapsamlı bölgeyi yaratmaktır. Emin olun çünkü bu oyun sadece monoton bir renk değil. Hareket halindeyken, oyuncular yanlışlıkla diğer insanların şeritlerine çarparsa, başarısız olur ve tüm renkler haritadan silinir ve diğer yarışmacılar için büyük bir fırsat yaratır ..
io 2 bunun en açık örneğidir. Korumanızı hayal kırıklığına uğrattığınızda bölgenizi devralmaya çalışacaklar. Sen onlardan birisiniz ve eğer kendinizi ifade etmek istiyorsanız, zirveye çıkmaya çalışın. Bu arada, herkesin görevi mümkün olduğunca çok alanı renklendirmek ve diğer oyunculardan başarılı bir şekilde emdikleri boşluk sayısına göre şampiyonluğu kazanmaktır. En iyisi, oyuncular hissi kendileri kişiselleştirebilir ve birçok insana karşı bir kerede karşı karşıya kalırken çeşitli modlarda veya durumlarda öfori veya ASMR'ye dalabilirler.
Bu oyunun hikayesinin ne olduğunu hayal edebiliyor musunuz? Kağıt çünkü bu sefer, ilk bölümün yükseltilmiş bir versiyonu, kağıt. Ve böylece kimsenin eşleşemeyeceği büyük bir üs olana kadar. Dev noktanın dışına doğru hareket ederken, bölgeyi yakalamaya devam etmek için doğru zaman. Sadeliği ve hızı nedeniyle çok bağımlılık yapıyor. Oyunun en etkileyici noktası, oyuncunun renkli bloklarına doğru her hareketinin hissi ve memnuniyetidir.
Peki getirdiği cazibe nedir? Hiçbir şey gibi görünen bir dünyada rekabettir. Anında aynı renkte bir alan oluşturulacak ve tabanınızı biraz daha büyük hale getirecektir. Yeterince çevik ve yetenekli iseniz, düşman üssünün etrafında dolaşabilirsiniz. Ve zemine döndüğünüzde, üsleri hemen kaybolacaktır. Ayrıca diğer oyuncunun kaybettiği anlamına gelir. Bununla birlikte, oyuncunun geçtiği her yer belirli bir renk izi bırakır ve bir bağlantı oluşturmada başarılı olursa, alanı imzalarıyla renklendirebilirler.

HappyMod
İndirmek