OXENFREE Mod + APK 2.5.8 Sınırsız para

OXENFREE MOD APK Icon
3.6
Uygulama ismi OXENFREE
Tür Adventure
geliştirici Night School Studio
Boyut 16.59 MB
En son sürüm 2.5.8
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2018-10-08

OXENFREE açıklaması

Mod Özellikleri:

Bir Zaman Döngüsü boyunca sürekli açık ve kapalı bir radyo istasyonudur

Oyunda, herkes bir araya getirilir, sonra adadaki çeşitli yerlere itilir. Bir Zaman Döngüsü boyunca sürekli açık ve kapalı, adada mahsur kalan uzaylılarla etkileşime giren bir radyo istasyonudur. Ya da her zaman merak ettiğiniz küçük bir gerçeğe bir cevap bulun. İleri geri dönersek, hikaye asla çekiciliğini kaybetmedi. Ne için bekliyorsun? Oyunu indirin ve birkaç gün boyunca kendinizi daldırın. Gece aniden ana karakter, Alex yanlışlıkla adanın gizemli geçmişinden doğan gizli bir kapı açtığında her zamankinden daha fazla korku haline geliyor. Yani, oyunu oynarken, ipuçları bulmak için acele etmek yerine, arkanıza yaslanın ve arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve dürüstçe dinleyin. Çünkü bazen dostluk ve durum döngüsüne yakalanacaksınız, kaçış güvenli, en az incinene kadar tekrar tekrar oynamak zorunda kalacaksınız. Yatay ekran düzeni, koyu renk tonları, hafif ışık efektleri, destinasyonlar sisde gizlenir.

OXENFREE MOD APK

Siz ve ekibiniz bu çılgın adadan kaçmanın bir yolunu bulacaksınız

Oyunun size kadar farklı sonları olacak. Böylece (ayrıca) gizemli yaratıkları başka bir gezegenden kurtardı. Cevabı düşünmüyor ve seçmiyorsanız, oyun otomatik olarak atlayacak. Konuştuğunuz insanları gerçekten umursamıyorsun. Tam olarak kaç bitiş olduğunu tam olarak bilmiyorum, ama bu oyunu oynadıktan bir hafta sonra, sık sık karakterlerin öldüğünü veya yaralandığını görüyorum. Tüm düğümler, karakterlerin sayısız genç hikayesi. Siz ve ekibiniz bu çılgın adadan mümkün olduğunca güvenli bir şekilde kaçmanın bir yolunu bulacaksınız. Ve ilişkinin sonucu ya da kendi sonucunuz değişebilir çünkü duygusuz, nasıl dinleneceğini bilmeden. Oxenfree'de işler sadece mevcut değildir. Bazen bir zaman döngüsü kullanmak sizi geçmişte, adada belirli bir zamana geri götürür. Hepsi sizi küçük ve yalnız hissettiriyor ve etrafındaki her şey korkunç.

OXENFREE MOD APK

Oxenfree bu tür bilinmeyen şeylerle dolu bir oyundur

İçinde, kelimelerden, cevaplardan, eylemlerden tüm seçimleriniz yakından ilişkilidir ve sonuna katkıda bulunur. Ancak zorluk şu ki, her şey için düşünme ve karar verme zamanı çok hızlı. Bazen sadece bir sözdür, ama kaderinize de karar verebilir. Bu yüzden bunu sadece bir film olarak düşünmeyin, aynı zamanda bir hayatta kalma oyunu olduğunu daima hatırlayın. Anlamadığımız şeylerden her zaman korkuyor muyuz? Ve Oxenfree, çok tanıdık olduklarını düşünen insanlardan çevredeki manzara ve fenomenlere kadar bu bilinmeyen şeylerle dolu bir oyundur. Sadece bir oyun değil, aynı zamanda bir hikaye. Karanlık üzücü hikayemiz beş kişilik bir grupla başlar ve parti yapmak için terk edilmiş bir askeri adaya gitmeye karar verir. Her birinin kendi anlatılmamış sırları, bilinmeyen anıları var. Çok basit bir işlem, etkileşime girmesi gereken kişiyi veya nesneyi seçmek için cevabı seçmek veya ekrana dokunmak için tıklayın. Bir kez bile, takıntıya sadece bir karakter eve getirdim.

OXENFREE MOD APK

Oxenfree'deki korkutucu faktör Gore ekranlarından gelmiyor

Beklenmedik olaylar tek tek gerçekleşti ve her insanın hemen farklı tepkilere sahip olmasına neden oldu. Oyun şu anda sadece bir oyuncu modu var. Ama bunun sıkıcı olduğunu düşünmeyin. Ayrıca bu müzik için bestecinin kim olduğunu merak ediyorum, onunla bir kez tanışmak istiyorum. Çoğu zaman, birkaç piyano tuşunun basit müziği, Karanlık Gecede Oynar Kalp titremem için yeterli ..
Bir dizi anlaşılmaz olay devam etti. Onlar sadece küçükler. Oxenfree bu şekilde insan korkusunun derinliklerine girdi. Oyun zamanının% 80'i konuşmak, dinlemek ve anlamak için harcanıyor. Tüm oyun bir geleceğe, bir geçmişe, bir anıya ve vizyonu olan bir film gibidir. Seçtiğinizi yeniden seçebilir ve başka bir şeyin gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz. Ve birbirlerine konuşma ve güvenme biçimleri istemeden kendi sırlarını ortaya çıkardılar. Alex başka biriyle sohbet ettiğinde, size bir cevap verilecek. Ve bu oyunda ne kadar küçük olursa olsun, her kelimenin, eylemin sonucu etkileyeceğini anlamalısınız. Çok önemli bir şeyi kaçırmış gibi hissediyorum.

HappyMod
İndirmek