Squad Alpha - Action Shooting Mod + APK 1.7.5 Sınırsız para

Squad Alpha - Action Shooting MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Squad Alpha - Action Shooting
Tür Action
geliştirici Chill Sunday Games
Boyut 523.15 MB
En son sürüm 1.7.5
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-09-21

Squad Alpha - Action Shooting açıklaması

Mod Özellikleri:

Squad Alpha, karakterinizi sanal bir joystick düğmesi ile kolayca kontrol etmenizi sağlar

Squad Alpha Mod'daki düşmanlar sevimli görünüyor, ama kucaklamanız için değil ve gerçekten incinmesi kolay değil. Silahların saldırı aralığı ve hasarları kullanım sırasında değişecektir. Nihayetinde makul olarak makul bir şekilde harcayabilirsiniz. Kendi cephaneliğinizi inşa etmek için, 30'dan fazla modern silah türü ve en güçlü tabanca, M298, bir savaş ajanının gücünü ve durumunu inşa etmek ve korumak için ekonomik olarak uygun olmalısınız. AK47, SMG ve hatta diğer sınıf türlerinin kraliyet serisi. Başka yolu yok; Ödülü kazanmak için rakibi yenmek zorunda kalıyorsunuz. Veya farklı mülklere sahip yeni silahların kilidini açmayı seçebilirsiniz. Hızlı bir şekilde giymek istediğiniz bir kıyafet koleksiyonu alın. Her silahı taktiklerinize ve stilinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz, yani oyuncular silahı beğenilerine göre özelleştirebilecekleri.Verik görünüm ve tek dokunuş kontrolleri-Bugün çekim oyunlarının çoğu yatay ve bol miktarda kontrol ile oynanabilir. < BR> Silah almak için, ekipmanı sürekli olarak yükseltmeli, birçok ödül (madeni para) veya yükseltmek için malzeme için yorulmadan savaşmalı ve silah toplamak için agresif bir şekilde avlanmalısınız. Oradan, takım arkadaşlarının onları sonsuza dek yok etmelerinin yolunu açtı. İşten sonra rahatça dinlenmek için modern ve konforlu bir ofis oluşturun. Bu, hareket etmek ve stratejiler oluşturmak için daha fazla zamanınız olduğu anlamına gelir. Bu oyun, karakterinizi sanal bir joystick düğmesi ile kolayca kontrol etmenizi sağlar.

Squad Alpha - Action Shooting MOD APK

Tüm nefret dolu düşmanlarınızı silmek için bu insanların yeteneklerinden yararlanın

Dinlenme yeriniz sık sık gittiğim ofis. Bugün birçok konsol ve PC oyunu, çeşitli alt türlerle çekim türünde. Bu size yaklaşan rakiplerin daha net bir görünümünü sağlamalıdır, böylece kendinizi kolayca konumlandırabilirsiniz. Silahları ve yükseltme - Squad Alpha Mod, birçok silahın kilidini açmanıza izin veren bir oyundur.
Evet, bu oyun oyuncuların seçmesine izin verdiği için bilinir. Will istenen silahlar. Demir cildiniz olmadığında, onlarla yalnız savaşmak için üstün becerilere ve silahlara sahip olmalısınız. Tüm nefret dolu düşmanlarınızı silmek için bu insanların yeteneklerinden yararlanın. Ateşlenen her kurşun onları korku ve saygı duyacaktır. Mümkün olduğunca çok para kazanın ve savaşmak ve kendiniz savunmak için tonlarca ekipman satın alın. Counter-Strike, Valorant, Fortnite, PUBG, Call of Duty ve daha fazlası gibi her türlü popüler oyun var.
Önünüzdeki sorunlardan kurtulmak için kendinizi doğaçlama. En cesur ve en esnek ajansınız, bu yüzden görevi tamamlamak ve en değerli ödülleri almak için kendinizi tam zırh ve silahlarla donatın. Lütfen gücünüzü ölçün ve en uygun çözümü seçin. Squad Alpha'nın grafikleri, birçok yaş için uygun, aynı türdeki diğer aksiyon oyunlarından biraz daha iyidir. BR> Oyunun hızlı bir temposu ve birçok küçük seviyesi var. Temsilcimiz kimliği belirsiz yuvarlak başlı bir adamdır. Dövüş, nihai zaferi elde etmek için en iyi çözümdür. Bulmak için her yerde hareket etmek ve taramak zorunda kalmanın yanı sıra, öğe sandığı her zaman birçok gardiyan tarafından korunmaktadır.

Squad Alpha - Action Shooting MOD APK

Oyun, akıllı, esnek ve arzu edilen bir platformu olan bir aksiyon oyunudur

Siz gizli organizasyonun en güçlü paralı askerlerinden birisiniz.Squad Alpha Mod, ajanların kullanılabileceği otuzdan fazla farklı ateşli silahı var. Bununla birlikte, Squad Alpha Mod, akıllı, esnek ve arzu edilen bir platforma sahip bir aksiyon oyunudur. Göreviniz şehri kurtarmak ve doğal barışı iade etmek olacaktır. Ancak gözler için daha basit ve daha kolay bir mobil çekim oyunu istiyorsanız, Squad Alpha Mod'u indirebilirsiniz.
Kavga ederken, her türlü farklı havalı silahınız var. Savaş atışını seven, rol oynamayı sevenler Komik bir stil, indirin ve oyna ekibi alfa mod. Birçok hızlı tempolu, heyecan verici ve beklenmedik savaş sizi burada bekliyor. Gerekli yere ulaşmak için yolunuza çıkan tüm düşmanları yok edin. Bu, bugün oynayabileceğiniz en basit çekim oyunlarından biridir. Hareket etmeyi bıraktığınızda karakteriniz düşmanları otomatik olarak çekecektir, bu yüzden manuel olarak yapmanıza gerek yoktur. Silahınızı kullanın ve önünüzdeki tüm düşmanları vur. Buna rağmen, bugün çekim oyunlarının çoğu, zaten kurulmuş bir oyunun sadece bir kopyasıdır. O zaman bir joystick düğmesi kullanarak hareket edebilecek ve otomatik olarak çekim yapabilirsiniz. Karakteriniz bir kez duracağından dikkatli olsaydınız yardımcı olur. Çekiyor.
Oyunlar mobil oyun endüstrisinde ünlü bir isim. Örneğin, son derece yavaş bir hızda ateş eden ancak son derece yüksek hasar veren bir silah var. Seçenekler bölümüne gittiğinizde, kullanabileceğiniz birçok şirket göreceksiniz. Duruma bağlı olarak, hareket ve saldırı konusunda esnek olmalısınız ..

Squad Alpha - Action Shooting MOD APK

Şimdi bu oyunun silahlarının, derilerinin ve kostümlerinin tadını çıkarın

Silah şekli, her biri farklı bir karakteristik, hız ve hasara sahip çok çeşitlidir, ancak ortak nokta “bu şeyi kazanmak bir başkasını kaybetmektir”. Düşmanlar da oldukça sevimli, bazen bir sürü beceriksiz robot, bazen kaslı bir kovboy… ses de oldukça komik. Keskin, rezonans ve mantıklıdır. Ancak o zaman her şey istikrarlı ve güvenli hale gelecektir. Yani silah ne kadar güçlü olursa olsun, gerçek durumu en iyi şekilde kontrol etmek gerekir. Kazandığınız parayı ve cildinizi, gücünüzü, saldırı gücünüzü yükseltmek ve tüm hızınızı arttırmak için yol boyunca öğeleri kullanın. ), o zaman bir noktada, cephaneliğiniz son derece genişletilecektir (bu oyunda 30'dan fazla farklı silah türü vardır). Ekibiniz güçlü ve yetenekli ajanlar içerecektir. Çekim oyunlarına takıntılıyız, bu yüzden birçok geliştirici her gün yenilerini yapıyor. Şimdi birçok silah, kaplama ve kostümün tadını çıkarın. Burada birçok patronla savaşabilirsiniz.

Oyunda kaygan çekim becerilerinizi göster

Bir sonraki aşamalar/seviyeler, düşmanın miktarı, hız ve “kalitesi” açısından her zaman daha zor olacaktır. Hasar ve yangın hızını artırmak için silahları yükseltmeyi unutmayın. Ancak, bu zihniyetin sizi aldatmasına izin vermeyin. En iyi asker olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, şimdi ekib alfa modunu indirin ve kaygan çekim becerilerinizi gösterin. O zaman, karakterinizin sizin için yapacağı için çekim yapmanız gerekmez. Çok fazla hasar verebilir. Bir süredir çok çalıştığınız sürece fiyatları çok yüksek değil. Squad Alpha Mod'un hiç keşfetmediğiniz birçok şey var. Silahlara ek olarak, el bombalarınız, önemli hasar ve geniş ölçekli bir silah ve uzaktan saldırmanın avantajı da var. Ancak, diğer çekim oyunlarından farklı olarak, görünüm zirvede olduğu için ileride izleyebileceksiniz.
Bakalım başka neyin farklı. Hepsini öldürün ve incinmemek için olağanüstü becerilerinizi kullanın. Taşınmanın, görevi izin veren zaman çerçevesinde tamamlamak için net bir plana ihtiyacı vardır. Bu oyun, pürüzsüz animasyonlar ve yoğun dövüşlerle 3D çekim oyununun yukarıdan aşağıya bir görünümünü sunar. Tabancalar, av tüfeği, keskin nişancı tüfekleri, SMG'ler ve daha fazlası gibi farklı türler vardır.
Önce iyi şeylerden bahsedilmelidir. Yani her şeyden en iyi şekilde yararlanmak için uygun bir şekilde hareket ederseniz en iyisi olurdu. Sahip olduğunuz benzersiz dans, dikkat çekici görünümü nedeniyle yavaş yavaş sıkıcı hale geliyor? Öyleyse neden onları öncekinden daha yeni, daha iyi bir kıyafet haline getirmiyorsunuz. Uzun bir yolculuktan sonra dinlenmek ve eğlenmek için biraz zamanınız olacak. Temsilciler için özel bir kıyafet mağazası sizi karşılamaya her zaman hazırdır. Oyuncuların ayrıca çekim ve düğmeleri aynı anda hedeflemesi ve kullanması gerekecek.

Squad Alpha'nın çok garip bir silah değiştirme oyununu var

Özellikle çok garip bir silah anahtarlama oyunuyla kontrol edilmesi kolay, hızlı ve esnek olarak kabul edilir. Oynarken, fırsatınız olduğunda, her zaman hemen silahınızı yükseltmelisiniz, çünkü yakında çok daha güçlü bir patronla savaşmanız gerekecek. Bu görev tüm üslerini yok etmek ve yok etmektir. Oyun tarzı için uygun olduğunu düşündüğünüzü seçebilirsiniz. Bu tasarımlar, bunları kullanmak istiyorsanız, önce kilidini açmanıza ihtiyaç duyacaktır. Ayrıca, çevrenizin 360 görüşünü görmenizi sağlayacak yukarıdan aşağıya manzaranın tadını çıkaracaksınız.
Asla sıkılamazsınız, ancak savaşta değişmek için birkaç öğeyi seçmek hiç basit. Karakterlerin oluşturulması basit ve oldukça güzel. Korkunç planların sabotajı, dünyadaki ülkeleri önemli ölçüde etkileyebilir. 200 seviyede oynayın - teröristlere ve şimdi farklı seviyelerde her türlü kötü adamla mücadele.

Oyuncular her sahne için silahları esnek bir şekilde değiştirebilir ve gücü optimize edebilir

Her seviye farklı bir mekansal bağlam ve düşman türüne sahip olacaktır. Savaş sırasında, sürekli olarak haritanın etrafında hareket etmeniz gerekecek. Ninja, olağanüstü deney, paralı, deli doktor kovboy. En yeni ve en eşsiz olanlardan biri Squad Alpha Mod. Genel olarak, birçok silah sizi burada bekliyor. Oluşturdukları ürünler genellikle basit ama son derece bağımlılık yapan oyundur. Stratejik beyniniz tehlikeli durumlara düşerken aktive edilecektir. Savaşları her zamankinden daha çekici hale getirmek için önemli bir değişiklik yapın. Ve en önemlisi, gücünüze uyacak ve optimize etmek için her sahne için silahları esnek bir şekilde değiştirebilirsiniz. Düşmanı yenmek stratejilerinize çok bağlı olacaktır. Yeni çekim oyunu - Bugünün çekim oyunları görsel olarak çekici, karmaşık ve son derece karmaşıktır. Ayrıca burada el bombaları ve her türlü atılabilir.

HappyMod
İndirmek