One Way: The Elevator Mod + APK 1.0.16 Tam

One Way: The Elevator MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi One Way: The Elevator
Tür Puzzle
geliştirici Cottongame
Boyut 451.77 MB
En son sürüm 1.0.16
mod bilgisi Tam
Güncelleme 2020-09-24

One Way: The Elevator açıklaması

Mod Özellikleri:

Etrafınızda yaşayan vatandaşların korku görünümü var

Tavan arasına gitti, köşede toplandı. Sadece işiten, çocuğun o asansöre girmeye kararlıydı. Bu karakterlerin çoğu huysuz bir görünümle, hatta bazen çocukla agresif görünüyor. Asansörden geçtiği yollar da renkli. Sadece sesler bağlı, kesintisiz olanlar var, kırık olanlar da var. Oyunun başlangıcında, karakterle hafif etkileşimler yaşadınız, ancak bulmacayla ilgili hiçbir şey yok. Oradaki her sahne unutulmaz bir deneyim ve hedefe daha hızlı ulaşmasına yardımcı oluyor. Her zaman, bu pasaj sırasında, her şey mutlu görünüyor, hayatı seviyor gibi görünüyor, ama yine de bir yerde üzücü ve gizli. Tasarım gelişiminizden daha fazlasını elde edersiniz. Enerji topunuzu ortaya çıkarmak için ayrılmaya çok istekli. Aynı zamanda oyunun göndermek istediği hayat hikayesi hayatı. Etrafınızda yaşayan vatandaşların korku görünümü var. Daha fazla hikaye takip edecek, başarısızlıklar daha ilginç makinelerle değiştirilecek.Tebir tarafta, binalarda, bir yolun uzaya heyecan verici yolculuğunda tanıştığınız insanlar olacak.

One Way: The Elevator MOD APK

Bu oyundaki hikaye zavallı bir çocukla ilgili

Dokunaklı küçük bir hikaye. Aktarım, Tek Yolu: Asansör bir bulmaca macera oyunudur. Hikaye bir şekilde: Asansör fakir bir çocukla ilgili. Sonra aniden bir ışık parıltısı ortaya çıktı ve garip bir ses onu küçük bir merdiven açtı. Bunu takiben, kapağı garip bir tünele açtı. Kısaca, tek yön: Asansör çok anlamlı bir oyundur, birçok iyi mesaj gizlidir.
Bazen sadece hikayelerini dinlemek sizi rahat hissettirir. Ancak hepsi doğru yerdedir ve insanların kalbine dokunur. Bir şekilde geliştirdiğiniz makine, enerjisi tamamen sağlandığında etkinleştirilecektir. Oyuncular onları bulmak için makinede oturarak saatler harcamak zorunda kalacaklar. Sonraki sürümlerde, garip tasarımlar, benzersiz içerik ve daha kaliteli ile devam edecek.

One Way: The Elevator MOD APK

Bu oyunda bir uzay uçağını tamamlamanın küçük sevinçleriyle başlayalım

Etrafındaki her şey gürültülü, güzel, dinamik ve enerji dolu. Kasnak sizi güçlü bir fırlatma için enerjiyi uzaya saklayacak yüksek bir kuleden çeker. Not, ORB sahipleri isteklerini yerine getirdiğinizde size teslim edecektir. Rüya yolculuğunuzla ilişkili özelliği buldunuz mu? Sohbet etmeye devam edin ve arkadaş canlısı arkadaşlardan yardım alın. Düzinelerce gizemli konuk sohbet ederken size daha fazla deneyim sunacaktır. Makineyi başlatmak için her seviyede enerji topunu bulmak için arayışınıza başlayın. Bulutlu bir günde, yağmur yağıyordu, çocuk çok üzücü, azarlama sahnesinden sonra yalnızdı, sadece o yerden olabildiğince çabuk çıkmak istedi. İlk alan sadece gri, beyaz ve siyahsa, çocuk tünel kapısını açtığında, çevredeki alan renkle doldurulacaktır. Yolda karşılaşılan unsurların her birinin kendi figürü ve hikayesi vardır. Yeşil Küreler sayesinde uzaya yolculuğu tamamlayacak ve mucizeler yaratacak mısınız? Bir uzay uçağını bir şekilde tamamlamanın küçük sevinçleriyle başlayalım. Bu heyecan verici hikayeyi deneyimlediğinizde bir uzaylı ile ilgili hayalleriniz ve hedefleriniz gerçekleşecektir.
Ama aslında, bu can sıkıcı olayların hepsinin bir nedeni var. Ama bunun arkasında gizli bir sorun var. Hepsi böyle bir çocuğa sorun vermekle aynı kalıpa sahipti. Sabırla kalbinizi dinlemek, maceranın her adımı için çözümü bulmanın en hızlı yoludur. Oyun ustalığınızı göstermek için görkemli bir ses değil, romantik bir müzik parçası değil.
Ama yaşlı adama göre, yol boyunca çok fazla sorunla karşılaşacak. İşler sadece asansör koştuğunda başladı. Her durakta asansör durur, o kişi/hayvan tarafından getirilen küçük sorunla birlikte yeni bir karakterle karşılaşacaksınız ve asansör için enerji topunu bulmanızı engelleyeceksiniz. Bir yol, rol oynayarak uzaya uçma hayalinize devam ediyor. belirli bir mahallede doğan bir çocuğun. Buluşacak yer, insanların mutant yaratıklarla bir arada bulunduğu yerdir.

One Way: The Elevator MOD APK

Tek Yolu: Asansör oyunculara eşit derecede derin bir ses sistemi verir

Belki hikayedeki karakter gibi acı çekmenize gerek yok, ama bir yerde, çocuklukta herkesin yalnızlık, mesafe anları var ve etraftaki her şeyden ayrılmış gibi hissettiriyor.Bu karakterler oldukça ilginç, birçok tür ile . Aklınızda bir maceraya hazır mısınız? Bu oyunu şimdi indirin ve hayatın renklerinin tadını çıkarın. Bununla birlikte, inanılmaz derecede naziktirler ve hayalinizi yerine getirmenize yardımcı olacak her zaman heyecan verici öneriler verirler. Çevredeki alan, çanta, bir sandık ya da küreyi saklayan her şey ..
Bir asansöre yukarı doğru hareket etmek için her sahnede mavi bir küre bulmanız gerekecektir. Bir trafik kazasından sonra hayatta olduğu için şanslıydı, ancak ailesi öldü. Kayıp çocuk şimdi günlük azarlama dışında ona sevgi vermeyen birine güvenmek zorunda. Yukarıda artık bildiği kasvetli dünya değildi. Bu enerji güzel yeşil kürelerde saklanır.
Yaşlı bir adam ortaya çıktı. Böyle olurlar çünkü duygularını serbest bırakmadılar. Bazen bir yetişkin, bir çocuk, yaşlı bir adam, bazen dev bir ahtapot, erkek yiyen bir çiçek, bir robot veya ekrana hakim olan büyük bir fil. Ana sahnenin dışında oynarken, birçok gizli pencere vardır (ki Gizli Odalar) oyuncuların daha fazlasını keşfetmeleri için. Bu sanatsal görüntü ve rengin performansını güçlendirmek, Tek Yolu: Asansör ayrıca oyunculara eşit derecede derin bir ses sistemi verir. Kaç tasarıma sahipsiniz? Beklendiği kadar başarılı olacaklar mı? Bunu yapmak için uzay arkadaşınızdan daha fazla motivasyon alın.

Bu oyunun hikayesi ve oyunu çok nazik

Ve sadece asansörün çalışmasını sağlamak için enerji olan yeşil topları almak için tüm bu karışıklığı çözmek zorunda kaldı. Şiirsel ve basit arsadan, karakter yaratımından elle çizilmiş vuruşlara kadar, Hikaye için ana renk tonu ve tek yolun oynanışı: asansör de çok nazik. Oyuncular bu makineyi tamamlamak için birden fazla çizime ihtiyaç duyarlar ve inşa edildiğinde ve uçuş testlerine konulduğunda bazı sorunlarla karşılaşırlar. Makineyi yüklemek ve yeni zirvelere götürmek için onları bulursanız yardımcı olacaktır. Bu toprakla ilgili gizemli hikayelerle düzinelerce gözünüz var.