Offroad Outlaws Mod + APK 6.5.0 Sınırsız para

Offroad Outlaws MOD APK Icon
3.7
Uygulama ismi Offroad Outlaws
Tür Racing
geliştirici Battle Creek Games
Boyut 190.41 MB
En son sürüm 6.5.0
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-11-06

Offroad Outlaws açıklaması

Mod Özellikleri:

Offroad Outlaws harika bir otomobil yarışı simülasyon oyunudur

Offroad Outlaws, Battle Creek Games tarafından Android kullanıcıları için tanıtılan bir simülasyon oyunudur. Oyuncular şasi kurulumlarını, sertliklerini, sönümlemesini, seyahatlerini ve daha fazlasını özelleştirebilirler. Modern veya eski bir kamyon olsun, ne tür kamyon istediklerine karar vererek farklı süspansiyonları bile değiştirebilirler. Her seviyede sadece belirli sayıda bayrak vardır.
Bu parayı kullanın ve mağazada bir araba satın alın. Elbette yukarıdaki oyun sizi keyifli hissettirecektir. Buna ek olarak, zamanla, arabanızı geliştirebilir ve isteklerinize göre daha etkileyici hale getirebilirsiniz. Ayrıntılara dikkat edin.
O an harika bir performans mı yoksa beklenmedik bir kaza mı yaratacak mı? Çarpışma durumlarını işlemek için yüksek düzeyde konsantrasyon ve refleksler. Teçhizatınızın önüne bir I-kiriş kurulumu ve arkaya katı bir aks atabilir, boya işini özelleştirebilir ve arkadan bir şey çekebilirsiniz. Biraz uygulamaya ihtiyacınız varsa, her zaman dublör parkına gidebilir ve eğlenmek için birkaç dönme ve atlama yapabilirsiniz.

Offroad Outlaws MOD APK

Oyun, oyuncuların aracınızı birçok ayrıntıyla özelleştirmesine izin verir

Bu nedenle, oyunu Android cihazınıza yükleyin, sert rakiplere karşı rekabet edin ve bir numaralı yarışçı olduğunuzu kanıtlayın. İlgili bilgilere sahip olduğunuzda, istediğiniz aracı seçmeye başlayacak ve sahip olduğunuz parayı sığdıracaksınız. İkincisi, sürücülerin bitiş çizgisine ulaşmadan önce üstesinden gelmek zorunda kaldıkları cesur unsurlar sayesinde çok daha ilginç bir spor. Oyun harika off-road gücü ve heyecanın bir püresi. Doğa tarafından heyecan verici. Oyunun bu özelliği birçok kişi tarafından sevilecek ve birkaç kişi tarafından nefret edilecek. Oyunu sınırsız para ile oynamak için, oyunda bir şey satın alabilmeniz ve hayallerinizin teçhizatını gerçekleştirebilmeniz için? Bu harika ve bağımlılık yapan off-road sürüş oyunu ile kaybedecek bir şey yok. Daha fazla bonus için yarış kazanmaya veya reklam izlemeye çalışın. Bu araçları ve özelliklerini aralarından seçim yapabileceğiniz göreceksiniz. Hepsi kazandığınız belirli bir miktar paraya ihtiyaç duyar. Offroad Outlaws, yerel çok oyunculu oyunlar yapmanıza veya dünyanın dört bir yanından rekabet etmek için insanları bulmanıza olanak tanır.

Offroad Outlaws MOD APK

Oyuncular 2 Game Modları oynayabilir: Bu oyunda tek oyuncu ve çok oyunculu

Zor bir yolculuk yapmak için yeterince iyi bir araca ihtiyacınız var.Offroad Outlaws'da oyuncular iki ana oyun modu bulacak: tek oyuncu ve çok oyunculu. Tek oyuncu için girebileceğiniz ortamlar bulacaksınız ve aşağıdaki haritayı açmak için kaynaklara sahip olmanız gerekir. Yarış var ve sonra offroad yarışı var.
oyuncular uygun bir seçim yapmak için deneyimlerine güveniyorlar. Bu oyun, oyundaki sessiz ve uyumlu atmosferleri seven kullanıcılar ve yarışlar, spor ve araziler de dahil olmak üzere eğlence içindir. Kumlu yollarda rahatça sürebilirsiniz, ancak çamurlu bir yoldan geçmek zor olacaktır. Elbette, herhangi bir oyuncunun gözlerini çıkaramayacağı uzun bir süreç olacaktır.Bu mod, diğer oyuncularla önceden belirlenmiş bir ortamda serbestçe hareket etmenizi sağlar.

Offroad Outlaws MOD APK

Bu oyunun birçok özel ve büyüleyici konsepti var

İki oyuncunun aynı makinede oyun oynamasına izin veren bölünmüş ekran özelliği, oyuncuların seçim yapabileceği yeni araba modeli, hatta Gymkhana ve kar efektleri. Benzersiz bir çok oyunculu model, yakında en son sürümlerde önemli bir gelişmedir. Zorluğu, zorlukları ve oyun içi yardımı değiştirme yeteneği, oyuncuların gazi veya acemi severler olsun, offroad kanun kaçaklarıyla karışmasına izin verir. ve olasılıkları keşfedin. Bu süreçlerden biri, birçok karmaşık ve hain araziyi, geleneksel araçların geçemeyeceği yolları bile geçmektir. Ayrıca, oyuncular diğer oyuncularla uğraşmaya odaklanmalı ve işleri elverişli hale getirmek için çeşitli çevre veya arazi faktörlerinden yararlanmalıdır. Başka bir deyişle, oyundaki atmosfer ve hız yavaş ama gergin ve boğucu, oyunculara offroad yarışlarında yeni bir yarış deneyimi sunmayı vaat ediyor.

Çeşitli parça türlerinde sürerken oyuncular daha yaratıcı ve esnek olabilirler

Oyunun getirdiği ilk şey, araç modelleri, çeşitli haritalar, karmaşık arazide ve güzel görsel efektler arasındaki farktır. Oyun, yarış oyunu türünün meraklılarını hayal kırıklığına uğratmamaya söz veriyor. Genellikle Lamborghini, Ferrari ve Audi gibi dünyanın önde gelen süper otomobillerini içeren tork tükenmişliğinin aksine, Offroad Outlaws bize canavar arabaları, arazileri ve arabaları getirecek. Çok amaçlı spor ve kas arabası. Sakin ve güçlü bir şekil ile geliyorlar ve bir tanrı gibi yarışa koşmaya hazırlar. Dahası, her yarış her oyuncu için birçok gol belirleyecek ve hatta oyuncuların çeşitliliğe hayran kalması için birden fazla hatla inşa ediliyor. Seçtikleri parçanın türüne bağlı olarak, zorluk ve doku farklıdır ve bitiş çizgisinde birbirleriyle buluştuklarında diğer oyuncuların rekabetini azaltır. Bu nedenle, oyuncular bu oyunda çeşitli parça veya rotalarda sürerken daha yaratıcı ve esnek olabilirler. Tabii ki, gelecekte birçok yeni haritayı güncelleyecek, oyuncuların kendilerini tamamen daldırmaları için telaşlı ve gerçekçi tasarımlarla.

Parayı pistlere dağılmış bonuslar aracılığıyla toplayın

Önce bitiş çizgisini geçmek, aynı zamanda en iyi zamana da meydan okumak önemlidir. Yol öfkesi, belirli sayıda yarışmacıyı ve serbest stili ortadan kaldırmak için hayati önem taşır. İkincisini, en yüksek atlamalar vesilesiyle gerçekleştirilebilecek evrimlere dayandırır. Bir düğmeye basmak, pilotunuzun muhteşem akrobat evrimlerine başlamasını sağlar.
Patronlarla da bir zorluk var. Yenildikten sonra, yeni bisikletler veya yedek parça almanıza izin verir. Ayrıca, motorlar, frenler, lastikler vb. Satın alarak aracınızın performansını iyileştirme olasılığı sunan bir ayar bileşeni de vardır. Kağıt üzerinde ise, geliştiricinin çabası hiçbir şey yoktur; Ne yazık ki, durum böyle değil.