Forward Assault Mod + APK 1.2031 Mod Menu

Forward Assault MOD APK Icon
3.8
Uygulama ismi Forward Assault
Tür Action
geliştirici Blayze Games L L C
Boyut 366.65 MB
En son sürüm 1.2031
mod bilgisi Mod Menu
Güncelleme 2022-12-07

Forward Assault açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun Blayze Games tarafından yayınlandı

Dürüst olmak gerekirse, bu noktaya kadar, birkaç çekim oyunu oynamış olmama rağmen, birkaç oyun böyle gerçek fizik simüle edebilir. Oyun endüstrisinin geliştirilmesiyle, gittikçe daha iyi çalışmalar yayınlanıyor. Bu kişi cephe işinden sorumlu olacak. Hepsi muhteşem bir şekilde kazanmak için mükemmel bir grup oluşumu yaratın. Forward Assault'un Kontrol Mekanizması ve Destek Sistemleri, birkaç oyunun sahip olduğu yeni FPS duyumlarına vaat ediyor. Tamamen farklı sahne, sürekli değişen meydan okuma duygusu da oyunu daha heyecan verici hale getiriyor. Karakterinizin hareketini kontrol etmek için düğmeleri kullanırsınız. Fraksiyona bağlı olarak savaş göreviniz farklı olacaktır. Birçok bileşenden mükemmel bir kuvvet oluşur. Bununla birlikte, oyun modlarından özel ödüller hem etkileyici hem de cömerttir, her zaman birçok oyuncuyu çeker ve heyecanını önemli ölçüde artırır. Hepsinden iyisi, arkadaşlarla savaşmayı vurgular, birçok etkinlik, aktivite ve görevi takım çalışması faktörü veya bir takımda şeffaf bir eğlence etrafında döner. Bir kez daha, özel kuvvetler ve teröristler arasındaki yüzleşme konusunu kullanmak. Dahası, sürekli olarak birçok mod ve sıcak etkinlik düzenler, herkesin birçok büyük ödül almasına ve herkesle eğlenmesine izin verir. Oyuncular daha yüksek rütbelere ulaştıkça, kariyerleri için yeni olasılıklar açmak için yeni ödüller ve yetkililer verecek. Bu, tarafları seçebileceğiniz anlamına gelir: Polisle çeteye karşı tarafı veya dünyaya karşı bir kanun kaçağı suçlu olabileceğiniz anlamına gelir. Savaş heyecan verici ise, ancak oyunun uzun vadeli çekici bir unsuru yoksa, oyuncuları oynamaya devam edemez. Eğer yalnızsanız, özel bir şey yaratmak neredeyse imkansızdır. Bu, arkadaşlarınızı aksiyona katılmaya davet etmek için en iyi şansınızdır. Seçilen oyun modlarına bağlı olarak, parti ile oynama ödülleri önemli ölçüde artırılacaktır.

Forward Assault MOD APK

Oyunun son derece hassas ve doğru bir silah çalışma mekanizması var

Ve hatta çok oyunculu mod, yani PC'deki atıcı oyunları gibi olan Team Deathmatch ile yeni bir seviyeye ulaşıyor, ancak hiçbir şey bir atıcının çekirdeğini değiştiremez. Ancak, ileri saldırı bu unsurların her ikisine de sahiptir. Her silaha alışmak da biraz zaman alır. Arkadaşlarınızla toplantılarınız için çok uygun olacak. Kendinizi oynamanın tek bir yoluyla sınırlandırırsanız, daha sonra sorun yaşarsınız. Orada durmamak, kontrol mekanizmaları ve destek sistemleri, oyuncular için en rahat deneyim için de hassas ve önde gelen. > Bu duygunun tadını çıkarmak için hoparlörler eklemeyi veya kulaklık eklemeyi unutmayın, çocuklar. İki taraf arasındaki rekabet asla bitmez. Sadece bir türe alışabilirseniz, çok daha fazlasını kullanmayı öğrenin. Çekici çekim tarzı, gerçekçi görüntüler değil, aynı zamanda destansı çevrimiçi çekim arenası. Bir tarafta terörist yıkım misyonlarında uzmanlaşmış özel kuvvetler askeri var. Ayrıca, oyuncular en iyi etki için silahları ekipmanla birleştirirken birçok farklı yükleme oluşturabilirler.Kakatlık mod, profesyonel bir sıralama sistemi benimseyecek ve ileri saldırı herkesin ciddi olmasını ve bu maçlarda ellerinden gelenin en iyisini yapmasını istiyor.

Forward Assault MOD APK

İleri saldırı Unity 3D grafik motoru kullanıyor

İleri saldırı Unity 3D grafik motoru kullanır, bu nedenle her iki karakterin, düşmanların, mermilerin ve silahların geri tepmesinin hareketi son derece iyidir. Hareketli, şiddetli ve tutkulu savaş alanları yoluyla arkadaşları olan oyuncular için mükemmel bir oyun alanı olacak. Ayrıca, her maçın hızını ve atmosferini artırmak için birçok oyun modu, çeşitli silahlar ve birçok geniş harita yaratır. Birçok oyun modunda, gerçek oyuncularla karşı duruşlara ek olarak sayısız iğrenç veya garip nesnelerle savaşan oyuncular da vardır.
İyi hoparlörleriniz varsa, daha önce sadece PC çekiminde olan düşmanın ayak izlerinin yönünü bile duyabilirsiniz. Burada söyleyebileceğimiz, diğer birçok oyuna kıyasla ayırt edici özellik. Tabii ki, ileri saldırı ihtiyacımız olan tüm silahları sağlar. Kurtarma veya rehin alın… Genel olarak, her grup için birçok benzersiz özelliğe ve yükseltmeye sahip olacaksınız. Birbirleriyle doğrudan mikrofon yoluyla veya gerçek hayatta koordine edin. Harika olan şey, oyunun her zaman arkadaşlarınızla bağlanmayı ve savaşlara katılmayı vurgulamasıdır, böylece oyuncular modlardan herhangi biri için 5 kişiden oluşan bir ekip oluşturabilir.
Bir FPS oyununun tipik tempolu ve hızlı tempolu, sizi ve takım arkadaşlarınıza en heyecan verici ve eşsiz savaşları getirecektir. Mükemmel. Forward Saldırı, savaşı çok daha erişilebilir hale getirmenin bir takımı gerektirdiğini kanıtlıyor. Battlefield'ı süpürmek için bir ekibin Formu ile birlikte. Forward Saldırı, bugün çoğu FPS oyunundan tamamen farklıdır, çünkü hızlı tempolu bir his, heyecan verici savaşlar ve oyuncuların tadını çıkarması için çok fazla heyecan sunar.Forward Saldırı, yenilikçi oyun modlarına büyük ölçüde dayanır. Oyuncuları eğlendirmek ve ödül sistemi de cömerttir.

Forward Assault MOD APK

Forward Saldırı oldukça önemli bir başlangıç ​​noktasına sahiptir

AK-47'den Çöl Kartalına, M4'ten vektöre kadar, her silah kendi mühimmatıyla birlikte gelir, her silah mermi ve ateş gücünde farklıdır. Teröristleri ikna edici bir şekilde yenmek için görev gücünüze komuta edin. Savaşlarda rol oynamak için tarafınızı seçmekte özgürsünüz. Bu çok yararlı olacak çünkü savaş birçok kategoriye ayrılacak. Bu, yedek operasyonları serbest bırakmaya yardımcı olur ve hangi durumlarda olursa olsun oyunculara mutlak esneklik sağlamak için birçok gelişmiş özelliği entegre eder. İleri saldırıdaki silah sayısı da beni etkiledi. İleri saldırıdaki ses de özellikle makineli tüfek ateşlerken oldukça etkileyici. Tipik olarak, ileri saldırı, süper bir üründen daha az olmayan çekici bir çekim savaş alanı. Eşsiz yeteneğinizi bulun ve bundan en iyi şekilde yararlanın. Bir bomba dikmek veya bombayı yok etmek bir görevde olabilir. Her tür belirli bir haritaya karşılık gelir ve stil oynar. Bu yüzden savaşmak için iki grup arasında seçim yapabilmeniz şaşırtıcı değil. Elbette oyundaki maçlar olağanüstü olacak çünkü her kişi farklı bir pozisyon oynuyor. Gerekli tüm becerileri kullanın ve kazanın. Her silahın hasar, geri tepme, menzil, mermi sayısı vb. Gibi farklı parametreleri vardır. Savaş alanına girin ve sürekli düşmana ateş edin. Pratik yapmanız ve usta olmanız için her türlü silah var. Atıcıları çok oynarsanız neredeyse tüm ayarlar çok tanıdık görünüyor.

Bu oyundaki her silah, her açıdan hassas bir şekilde tasvir edilmiştir

Her silah, her açıdan tasvir edilir, elinde tutarken ağırlığını hissedebilirsiniz. Tetik her çekildiğinde, namlu geri teper, tabanca poposu hafifçe kaldırılır ve karakterin elinin her bir silah türüne karşılık gelen belirli bir geri tepmeye neden olur. Ama gördüğüm en iyi yol hala bir silahla iyi oynamaya odaklanmak ve sonra diğerine geçmek. Seni sıkışmış hissettiren nedir? Güçlü olmak ve cesurca savaşmak için geliştirin. Diğeri temel hedeflere suikast yapmak için saklanacak.
İleri saldırı bu yönde geliştirilmiştir. Diğer birçok FPS oyunu gibi geri tepme modunu simüle etmek için namluyu yükseltmenin etkisi değil, çekim yaparken silahın etkisi nedeniyle ellerden geri tepme hissidir. Bir ekip üyeleri saldırgan ve savunma veya karşı saldırı gruplarına bölebilir. Birçok savaşta bir şans yaratın. Oyuncu hangi silahı kullanırsa kullansın, tabanca, SMG, AR, keskin nişancı vb. Takım arkadaşlarınızla ve işi iyi yapmak için her karakterin gücünü kullanmaya çalışarak takımın zaferine katkıda bulunmaya çalışın. Bir taraf teröristlerdir ve her zaman arazilerini gerçekleştirmek için özel kuvvetleri kaldırmaya çalışır. Dikkat çekici nişancılıkla savaş alanının ortasına girin ve zafere giderken duran tüm düşmanları yenin. Ayrıca, oyuncuları mobil tür için FPS'nin en eğlenceli ve yüksek tempolu çekimine daldırmak için mükemmel bir 3D motor kullanır. Kontrol sistemi ayrıca birinci sınıf konfor arayan insanlar için geniş bir özelleştirme yelpazesine sahiptir.
İki taraftan gelen gerilim hiç bitmedi. Birinci şahıs perspektifi. 3D grafikler gerçekçi hareketlere sahip karakterleri temsil eder ve savaşları çok daha doğru hale getirir. Herhangi bir takıma katılacaksınız ve düşmanlarınızı yok etmek için görevler gerçekleştireceksiniz. Sadece basit bir çekim oyunu değil, ileri saldırı da mükemmel bir savaş yaratmak için takım arkadaşlarının kombinasyonunu açıkça tasvir ediyor. İleri saldırı modunun da etkileyici ve unutulmaz bir çekim oyunu olduğunu kanıtlamak.

Her şey mükemmel ve mutlak dengede

Silahı elinizde tutma hissi ile birlikte, ne kadar zor olursa olsun, ileri saldırının hem son derece zorlu hem de kontrolü uygun olduğunu da kabul etmelisiniz. Oyun sahnesine uygun silah türünü veya arenada nasıl saklanan rakipleri seçebilirsiniz. Tüfekler, av tüfeği, av tüfeği gibi birincil silahlardan… yardımcı silahlar bombalar, hançerler… Yeterli olmanız gereken tek şey, görevleri iyice gerçekleştirebilmek için her zaman oldu. Bir FPS oyununun büyüklüğünü belirlemede önemli bir faktör ve bu oyunda her şey mükemmel ve mutlak dengede.
L. Oyun sırasında üyeler, taktiklerde acil değişiklikler yapmak veya acil değişiklikler yapmak için oyunun sohbet takımı özelliği aracılığıyla birbirleriyle hızlı bir şekilde değişebilir. Savaş alanı her zaman gürültülü ve yankılanıyor. Oyunun gerçekçiliği, fizik simülasyonu, ses ve çekici çekim mekanizması sizi kesinlikle şaşırtacaktır. Ardışık birçok savaşta takım arkadaşlarıyla birleştirin. Bu güçlerin her ikisi de atıcı serisinde ikonlar haline geldi.