NERF Epic Pranks! Fun Darts Mod + APK 1.9.8 Kilitli

NERF Epic Pranks! Fun Darts MOD APK Icon
3.6
Uygulama ismi NERF Epic Pranks! Fun Darts
Tür Action
geliştirici Homa Games
Boyut 118.96 MB
En son sürüm 1.9.8
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2022-09-21

NERF Epic Pranks! Fun Darts açıklaması

Mod Özellikleri:

Nerf Epic Prankster birçok harika mekaniğe sahip eğlenceli bir oyundur

Değilse, sizi kovalayacak ve saldıracaklar. Ateş ettikleri her mermi düşmanınızın 2 dayanıklılık puanı kaybetmesine neden olur. Belki biraz yanlış anlamanız var. Oyunun ayarladığı ana hedef, düşmanı yok etmeye hazırlanmış epik nerf silahlarını kullanmanın zorluklarına katılmanız olacaktır. Komik bir salonu temizlemek gibi, birisi piyano oynarken ve bazıları poker oynarken.
Bir seviyeden diğerine sırayla, zorluk yavaş yavaş daha yüksek bir seviyeye itilir. Nerf Epic Pranks'ın sürümü size bir dizi avantaj sunar (aşağıda listelenen özellikler) .nerf Epic Pranks, Android telefonunuzda bir yeri hak eden bir oyundur. Graphics, oyunculara oyunun geliştirmek istediği görsel fikirleri vermede önemli bir rol oynayacak. Oyun mağazasında olumlu incelemelerle, Nerf Epic Prankster birçok harika mekaniğe sahip eğlenceli bir oyun.
Sadece oyunu indirmeniz gerekiyor Ve her zamanki gibi yükleyin. Yakalanmadan önce herkesi nerf silahınızla denemek ve etiketlemek sizin işiniz, bu yüzden harika blaster'ınızı tutun ve bu eğlenceli aptal savaş dünyasına atlayın. Oyun, bilgisayara ve gerçek hayat rakiplerine karşı savaşırken daha fazla oynamak için daha fazla kilidini açarken büyük bir ilerleme hissine sahiptir ... şapkanız, ayakkabılar gibi komik kostümlere ellerinizi alabilirsiniz. ve çok daha fazlası. Bu nedenle, karşılayamayacağınızı düşünüyorsanız, bazı av tüfeğine de başvurabilirsiniz, güçleri herhangi bir silahtan daha düşük değildir. Seviyenizden daha yüksek bir seviye gerektiren VIP tabancaları veya silahlar bile kullanabilirsiniz. Eğlence bu oyunda bir yerde saklanıyor. Bununla birlikte, ana karakterler veya tehlikeli düşmanlar da çok yüksek bir ayrıntı ile çok dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır.

NERF Epic Pranks! Fun Darts MOD APK

Oyunda daha iyi bir Nerf Blaster olmak için

Bu nedenle, bu çekim oyununun dramatik çekim eylemi eylemi yoktur, ancak sadece kağıt mermileri kullanır ve komşunuzun “kıçına” vurur. Bazı belirli aşamalarda patronla yüzleşeceksiniz. Katılın, bulun ve deneyimleyin. Oyun, oyuncuların izin verilen süreden geçebilmesi için zaman test edilmiş bir tarzda geliştirilecektir. Oyun, oyuncularına oyun zorluklarını kontrol edebilmek için ana karakterlerinin imajını önemli ölçüde özelleştirme yeteneği verecektir. Bu nedenle, oyunun üreticisi de ürünü için çok büyük ayrıntılarla son derece güzel bir görsel grafik sistemi yatırım yaptı ve geliştirdi. Bu nedenle, kaybeden olmak istemiyorsanız daha fazla pratik yapmalısınız. Sadece güzel süslemeler değiller, ortak, nadir veya efsanevi türüne bağlı olarak, saklanma ve ateşleme hızı büyük ölçüde artacaktır. Bununla birlikte, sadece semboliktirler, birini şaka yaptığınızda sevinç gösterirler. Ailenizde başlayabilmenize rağmen, daha iyi bir nerf blaster olmaya başladığınızda, evden sokağa ve diğer eğlenceli yerlere taşınabilirsiniz. Genellikle bunlar tam bir daire içinde döner, böylece yakından dikkat ederseniz gezinmek kolay olabilir.

NERF Epic Pranks! Fun Darts MOD APK

Çeşitli farklı ortamlarda kaosa neden olan eğlenceli bir küçük karakteri kontrol edin

En sezgisel deneyimi elde etmek için bunu deneyimlemelisiniz. Seviye 21'de beş kişilik bir bölgeye götürüldüm. Bu iyi gelişmiş küçük oyunda tüm kostümlere ve patlayıcılara doğru ilerleyin. Grafikler harika ve mobil cihazlarda iyi çalışıyor Her seviye size de gireceğimiz yükseltmeler yapıyor. Sadece tüm nerf dartlarını boşaltmak isteseniz de, çekim yapmak için mükemmel bir fırsatı beklemeniz gerekiyor.
İlk kez, sadece normal bir insandı, ancak yenildikten hemen sonra, bir Ruh hali öfkeyle dolu. Çok güçlü, değil mi? Bununla birlikte, onları satın alabilmek için özel koşullara ihtiyacınız var. Oyuncularına eğlenceli bir deneyim sunmak için inşa edilen tüm oyunlar için, oyun son derece önemlidir.Besides, oyuncunun keyfini getirebilmek için, oyun da benzersiz özelliklere sahiptir. Aile üyelerinizi nerf dart ile arkaya vurarak veya baban televizyon izlemeye çalışırken, sadece sizi göremediklerinde çekim yaptığınızdan emin olmanız gerekir. Bunlar yeni kıyafetler, yeni bir blaster veya nerf kahramanınızı kutlamak için seviyenin sonunda yapmak için yeni bir eğlenceli küçük dans olabilir.
Bu noktada hızlı bir tepki eksikliği gerçekten bir acıdır. Sürekli yere düştü. Nerf'i seviyorsanız, Nerf Epic Prankster'ı seveceksiniz. Çeşitli farklı ortamlarda kaosa neden olan eğlenceli bir küçük karakteri kontrol edersiniz. Sadece oyunu oynayarak patlayıcıların kilidini açarken, daha fazla kilidini açmanıza yardımcı olabilecek bazı eğlenceli küçük mini oyunlara katılabilirsiniz. Karakteriniz haritanın etrafında hareket eder ve bu mükemmel blaster çekimlerini ayarlar.Garizde tüm becerilerin kilidini açmak için Nerf Epic Pranks Mod APK'nın en yeni sürümünü indirin. Ayrıca benim gibi birçok şakacının olduğu bir odaya götürüldüm. Genellikle iki hayatları vardır. Kostümlerin düğmeleri karartılmıştır, ancak yine de onu seçebilir ve her zamanki gibi kullanabilirsiniz. Oyuncuları için iyi bir oyun sistemi oluşturduktan sonra, ortaya çıkan zorlukların da ilginç olması gerekir. Onların kilidini açmak kolaydır, sadece oynamaya devam etmeniz gerekir, başlangıçta rakipleriniz size kendi dartlarıyla vurmaya bile çalışmayacaklar, ancak zamanla geri ateş etmeye başlayacaklar.

NERF Epic Pranks! Fun Darts MOD APK

Karakterinizi yükseltebilir ve birçok yeni şeyin kilidini açabilirsiniz

Sadece görünüşte benzersiz değil, aynı zamanda hasar yeteneği ve ateşleme hızında üstün avantajları da var.NERF Epic Pranks'ın mavi elit ve kırmızı mega gibi iki özel silahı var. Karakter, oyuncularını tüm farklı oyunlarla set görevlerini yerine getirmeye yönlendirmede önemli bir rol oynayacak. Nerf Epic Prankster'ın en iyi özelliklerinden biri, karakterinizi yükseltebilmeniz ve birçok yeni şeyin kilidini açabilmenizdir. Tamamen can sıkıcı bir Nerf Prankster olmak için tamamen yükseltilmiş blaster ile örtün ve dışa doğru ördek.
Sonuç olarak, hedefinizin onları şaka yapmaya çalıştığınızı keşfetmesine izin vermemeniz gerektiğidir. İnatlılıkları iyileşirken hepsini indirmek zorunda kaldım. Çekici oyuna sahip bir oyun, oyuncularına ilk deneyimden heyecanını sağlayabilecek.nerf Epic Pranks, sizin ve arkadaşlarınız için eğlenceli, karakter tabanlı bir Nerf Battle ve Prankster oyunu içeren Homa Games'ten yepyeni bir mobil oyundur. . Tam puanlarla bir sonraki seviyeye ilerlemek için gizli ve gözden uzak kalın.

Oyuncular harika bir karakter yaratabilir ve güçlü ve eğlenceli bir nerf silahı kullanabilir

Sky Roller ve Border Devriyesi bunun net örnekleridir. Bu korsan veya Noel Baba kostümünü satın almak için maçlardan kazanılan parayı kullanabilirsiniz. Eylem seçimi ile oyun, oyunun oyunun birçok farklı stilde olağanüstü kolayca özelleştirmesine izin verebilecek. Oyun içinde katıldığınız zorluklar, zorluğu artırmak için birçok farklı tura bölünecek ve son derece dikkatli bir şekilde düzenlenecektir. Bazı bulmaca öğeleri dahil, neredeyse bazen gizli bir oyunu gibidir.
Oyunun kontrolü yoluyla ifade edilen sadelik ve eğlence. Ancak zeka seviyesi ve iyi çekim becerileri açısından, hala patrondan daha düşüktür. Mağazayı ziyaret ederek, orada satılan birçok benzersiz silah olduğunu fark edebilirsiniz. Bu oyunla, oyuncular farklı seviyelerdeki taktik çekim oyunlarına katılabilecek ve düzenlenmiş karmaşık zorluklarla yüzleşebileceklerdir.Anuz ancak bunu iyi yapabilmek için, her eylemde gerçekten iyi bir taktiksel anlamınız olması gerekecektir. Müthiş bir karakter yaratabilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz birçok ikonik modelle güçlü ve eğlenceli bir nerf silahı kullanabilirsiniz.

Her blaster'ın benzersiz çekimleri vardır ve kesinlikle yararlı olabilir

Hedef uyanık olmadığında, çekim yapmak için ekrana dokunmanız gerekir. Şaka yapmak kolay değil mi? Ama hepsi bu değil. Toplanacak her türlü farklı patlatıcı var ve karakterinizi kalabalıktan öne çıkarmak için kişiselleştirebilirsiniz. Destansı bir Nerf Prankster olmak için gereken şey var mı? Nerf Guns'u seviyor musunuz ve kullanmak için eğlenceli bir silah koleksiyonu mı inşa ediyor musunuz? Bu oyunda, başladığınız tek atış canavardan, belki de erken aşamalardan bazılarını tamamladıktan sonra kilidini açtığınız üç patlamaya kadar her türlü komik patlatıcı var. Tur, çekimlerinize sabırlı olmaktır. Bu sayı sıfıra ulaşıncaya kadar kızarlar (bir havai fişek patlayarak gösterilir). Oyuna katılan oyuncular da Arsenal'i ziyaret edecek ve savaşmaya ve silahlarını daha fazla kazanmaya çalışacaklar. Ayrıca, çok fazla reklam yok ve grafikler mobil cihazlarda harika görünüyor. Her blaster'ın benzersiz çekimleri vardır ve oyun boyunca daha da ilerledikçe bu karmaşık seviyeler için kesinlikle yararlı olabilir. Bu nedenle, bu oyunun üreticileri oyuncularına olağanüstü heyecan verici ve çekici bir aksiyon oyun sistemi getirdi. Çünkü düşmanlarınız da her zaman öznel bir açılışınız olduğunda size gözlemlemeye, tespit etmeye ve saldırmaya hazır olacaktır. Ve oyunun sistemi, karakteriniz için kostümler, maskeler ve görüntüler için görüntüler seçmenize izin veren çeşitli özelleştirmeler yaratmıştır. daha fazla. Çok sorunsuz çalışır ve iyi çekim kontrollerine sahiptir, bu yüzden bugün oyunu denemek ve bugün Nerf Epic Prankster'ı indirmek için iyi bir neden var. Bu arada, iyi yüz koruması giymediğiniz sürece insanları bir Nerf Blaster ile çekmeyi kınamıyoruz.
Bu oyun, çekim kategorisine ait, ancak şiddet unsurları içermiyor. Karakter bir seviyeye girdiğinde, saklanacak uygun bir konuma sahip bir silahla donatılmıştır. Cihazınız için zararlı değil. Bu oyundaki rolünüz, aksiyon tarzı ve benzersiz taktik oyunun uyumlu bir kombinasyonu olacak. Oyunun manipülasyonu basit olacaktır, ancak yüksek bir kazanç oranına sahip olabilmek için yüksek bir strateji seviyesi gerektirir. Oyunun grafikler yoluyla inşa ettiği bağlam da derin orman sokaklarından plajlara ve hatta evlerin içinde son derece çeşitli olacaktır.