My Mini Mart Mod + APK 1.17.9 Sınırsız para

My Mini Mart MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi My Mini Mart
Tür Action
geliştirici Supersonic Studios Ltd
Boyut 71.63 MB
En son sürüm 1.17.9
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-03-23

My Mini Mart açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyunda kendi iş zinciri oluşturun mini martım

Hiç mini mart iş zincirini kendiniz inşa ettiniz ve işlettiniz mi? Değilse, mini mart modum bu görevleri yapmanıza izin verecek ve oyuncu bir dizi yeni görev gerçekleştirecek. Mini Mart modum, yeni projeleri hemen fethetebilmenin yanı sıra kendi iş zinciri oluşturabileceğinizi istiyor. Bu Minu Mart iş zincirinin adını yapmak için yardım işletmeleri zincirini de tanıttıysanız yardımcı olacaktır. En heyecan verici ve sıradan olanlardan biri, Supersonic Studios tarafından yayınlanan Mini Mart modumdur. Burada, organik meyveler ve diğer hayvan ürünleri satacaksınız. Şu anda Google Play Store'da birçok eğlenceli oyun arayabilirsiniz. Müşterilerden ödemeyi toplamak için kasiyeri de yönetmeniz gerekecektir. Rafları sık sık yeniden stoklarken burada çok para kazanabilirsiniz. 3D Game - Mini Mart Mod 3D olduğu için eğlenceli bir oyun. Tezgahı çalıştırırken, rafları stoklarken ve bitki bitkilerini oyunda yönetebileceksiniz. Mağazanızın yönetilmesi eğlenceli ve heyecan verici. O zaman hayvanlarla ilgilenmeniz ve meyve tohumlarını dikmeniz gerekecek. oyun. Burada, mağazanızı yöneten kişi olacaksınız, yani hayvanlara ve bitki meyvelerine eğilimlisiniz.

My Mini Mart MOD APK

Oyunda yapılacak çok eğlenceli şeyler var mini martım

Tüketiciler her zaman gıda ihtiyaçlarını karşılayabilmenizi bekler ve her zaman tüketicilere büyük bir güven yaratırsınız. Her insanın ayrı bir görevi olacaktır ve her şeyi iyi yapabilmek için dikkatlice atamanız gerekir. Burada ve orada eğlenmeyi seven biriyseniz, şu anda tadını çıkarmak için birçok aktivite ve gündelik oyun var. Şimdi bu oyunda deneyin. Mal ve çeşitli ürünler satmayı seviyorsanız, mini mart modumu indirin ve mağazanızı çalıştırın. Daha fazla tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla mini mart zinciri oluşturmak için yeni bir fikir bulmanız da yardımcı olacaktır. Bugün oynayabileceğiniz birçok keyifli sıradan oyunlar var. Birçoğu eğlenmek için farklı kategorilere sahip oldukları için eğlenceli ve erişilebilir. Bu oyunda, daha fazla ürünün kilidini açarak operasyonlarınızı yavaşça genişletebileceğiniz için üretken olmanız gerekir. Bunlar insanların her zaman oynayacağı oyunlar çünkü çok heyecan verici. Bu oyunlardan biri mini mart modum ve mağazanızı yönetme yolculuğunuzla ilgili. Mini Mart'ımla şu anda yapılacak çok eğlenceli şeyler var. Organik meyveler ve taze ürünler satacaksınız. Ardından, rafları yeniden stoklayabilir ve oyunda müşterilere hizmet vermenin tadını çıkarabilirsiniz.

My Mini Mart MOD APK

Daha fazla para kazanmaya ve daha fazla müşteri almaya çalışın

Alıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için üretim hatlarını artırmanız, bitmiş ürünleri hasat etmeniz ve ihraç etmeniz gerekir. En ilginç nokta, güçlü bir ilişki yaratmak için yiyecek sağladığınız yerler, restoranlar ile el sıkışmasını güçlendirmeniz gerektiğidir. Daha spesifik olarak, sorunun her alanında daha iddialı geliştirmek için mini mart ve tüketiciler arasında tanıdık bir ilişki kurmanız gerekir. Tüketiciler için taze, kaliteli yiyecek almak için büyük, modern bahçeler yaratın. Bu, istediğiniz zaman tadını çıkarabileceğiniz eğlenceli bir 3D oyunudur. Bunlar, çok fazla şey yapmadan derinlemesine araştırmanıza izin verdikleri için oynamak için eğlenceli oyunlar. Güvenli yiyecekler yaratabilmeleri için daha fazla işçi, yetiştiriciler ve yetiştiriciler işe aldıysanız. Para kazanırken ve mağazanızı genişletirken kasiyeri de yönetmeniz gerekir. Oyunda keyif alacak birçok ürün var. İşi yapın - Burada, işin çoğunu manuel olarak yapacaksınız. Daha sonra, meyvelerden hayvan ürünlerine kadar farklı ürünler de satabilirsiniz. Daha spesifik olarak, bu sizin kendi çabanız ve hayalinizdir, bu yüzden isteklerinizi karşılamak için daha sağlam bir şekilde inşa edin ve büyütün. Oyuncuların büyük kar elde etmek için makul iş stratejileri bulmaları gerekir. Bu oyunlar eğlenceli olabilir, özellikle de pek çok şey yapmak istemiyorsanız. Burada, heyecan verici ürünlerle dolu mini-Mart'ınızı yöneteceksiniz. Daha fazla ürün sunarak para kazanabilir ve daha sonra operasyonlarınızı yavaşça genişletebilirsiniz. Hızlı bir şekilde hem hasat edebilmek hem de her rafta sergilenmek için bu heyecan verici oyunda, satacağınız meyve ve ürün ekleyebileceğiniz için mağazanızı burada yönetmeniz gerekir. Bitkilere ve hayvanlara eğilimli olan ve rafları stoklamaktan her şeyi denetleyeceksiniz. Oyun, daha fazla para kazanmak ve daha fazla müşteri elde etmek için operasyonlarınızı genişletmenizi sağlar. Mart'ın etrafında koşabilirsiniz ve bugün çeşitli görevler yapacaksınız.

My Mini Mart MOD APK

Müşterilerinize meyve ve hayvan ürünleri satmak

Burada, Mini Mart modum size heyecan verici deneyimler ve önemli zorluklar getiriyor. Burada yapılacak çok eğlenceli şeyler var. Oynamakla ilgileniyorsanız, işte özellikler: Eğlenceli gündelik oyun - sıradan oyunlar oynamayı seviyorsanız, şimdi keyif alabileceğiniz birçoğu var. Mini mart modumu şimdi yükleyin ve tadını çıkarın. Meyveler ve hayvan ürünleri sat - Mağazaları yönetmeyi seven biriyseniz, bu sizin için mükemmel bir oyundur. Daha sonra her gün birçok insan geldiği için ürünlerinizi raflarınızda satacaksınız. Birçok büyük bahçenin ve modern çiftliğin genişlemesi, mini Mart'ınızı geliştirmede çok yardımcı olacaktır. Bugün birçok heyecan verici oyunun tadını çıkarabilirsiniz, ancak bu sevimli ve eğlencelidir. Domates, elma, yumurta ve daha fazlasını satabilirsiniz. Süreci tekrarlamanız ve oyunun tadını çıkarmanız gerekir.

Son derece uygun ve modern bir mini mart oluşturmak için yeni mağazaları güncelleyin

Çiftçilik ve ulaşım için bir dizi modern makine getirmek de doğaldır. Ama sadece rahatlatıcı ve sıradan oyunlar oynamak isteyen biriyseniz, o zaman da birçok kişi bulabilirsiniz.Bir birçok insan onları oynamayı sevdiği için şu anda rahat nişte keyif alabileceğiniz birçok eğlenceli oyun var. Sıradan oyunlar oynayan insanlar, birçok görev yapmaları veya birçok kombinasyon bilmelerine gerek olmadığı için rahatlar. Ancak aksiyon ve gündelik oyunlar arasında bir şey arıyorsanız, o zaman bir tedavi içindesiniz. Eğer harekete geçiyorsanız ve sıradan oyunlar, bu oynamak için eğlenceli bir oyundur.
Bu modern bir aksiyon oyunudur; Oyuncular bir dizi önemli zorluk üstlenecek ve karmaşık görevleri kendi başlarına fethedecekler. Bu tür talimatları özetledikten sonra, planı hızlı bir şekilde uygulamanız gerekir. Daha spesifik olarak, son derece uygun ve modern bir mini Mart oluşturmak için her zaman yeni mağazaları güncelleyeceksiniz.

HappyMod
İndirmek