Muslim Pro: Quran Athan Prayer Mod + APK 14.14 Kilitli

Muslim Pro: Quran Athan Prayer MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Muslim Pro: Quran Athan Prayer
Tür Lifestyle
geliştirici Muslim Pro Limited
Boyut 48.94 MB
En son sürüm 14.14
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2024-02-23

Muslim Pro: Quran Athan Prayer açıklaması

Mod Özellikleri:

Müslüman Pro, Kur'an öğrenmeyi kolay yollarla teşvik edecek

Bu sefer standartlaştırıldı, ardından dinde tüm insanlar geldi. Bu özelliğe eriştiğinizde, gün boyunca gerçekleşecek altı dua zaman çizelgesini de görebilirsiniz. Özellikle, Müslüman Pro Durum Paylaşımı özelliği oldukça ayrıntılı olarak tasarlanmıştır. Müslüman profesyonel aracılığıyla, dini ve dünya faaliyetleri arasında etkili bir valance bulabilirsiniz. Varsayılan zil sesleri oldukça az olmasına rağmen, cihazda alarm veya ses dosyasını kullanma izni bile vermeyin. Müslüman Pro, Müslümanların hayatını kolaylaştırmayı ve onları dinlerine yaklaştırmayı amaçlıyor. Müslüman Pro'nun tam Kur'an Arap senaryosu gibi birçok özelliği var, hassas dua zamanı, çeviriler, fonetik, qibla lokatoru, İslami hicri takvimi, sesli iltihaplar, helal restoranlara ve otellere harita anlatıyor. Müslüman Pro, Kur'an öğrenmeyi kolay yollarla teşvik etti.

Muslim Pro: Quran Athan Prayer MOD APK

Müslüman Pro, Kur'an'ı okumakta zorluk çeken insanlara çok yardım verecek

Uygulamaya ilk başladığınızda, sistem sizden konum izinleri vermenizi ister. Çok seyahat edenlerin Kur'an'ı okumakta zorluk çeken insanlar, dini faaliyetleri uygun şekilde yapmak için Müslüman Pro'yu indirebilirler.App Apkplanner 5D Apksoccer Skorları - Fotmob APK.

Muslim Pro: Quran Athan Prayer MOD APK

Müslüman Pro, insanların statü satırlarını paylaşabileceği ve birbirleriyle etkileşime girebileceği bir yerdir.

İslam'ın bir üyesi olarak, muhtemelen bir gün içinde dua için zaman çizelgeleri olduğunu da biliyorsunuz. Kilitli: Müslüman Pro ücretsiz bir uygulama. Ancak, premium planlarla birlikte gelen birçok premium ürün var.

Muslim Pro: Quran Athan Prayer MOD APK

HappyMod
İndirmek