Murder in Alps: Hidden Mystery Mod + APK 10.1.1 Ücretsiz satın alma

Murder in Alps: Hidden Mystery MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Murder in Alps: Hidden Mystery
Tür Adventure
geliştirici Nordcurrent
Boyut 124.59 MB
En son sürüm 10.1.1
mod bilgisi Ücretsiz satın alma
Güncelleme 2023-09-27

Murder in Alps: Hidden Mystery açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyunda gizemli cinayetler gerçekleşecek

Çoğu gizemleri çözmenize yardımcı olabilecek bazı bilgiler ve mantık sağlar. Tabii ki, bunları gerektiği gibi kullanabilirsiniz. Anna Myers, bir günlükte bulduğu spekülasyonların ve bilgilerin kayıtlarını tutar. Her arabadaki birkaç konuk bilinmeyen nedenlerle aniden kayboldu. Her biri belirli bir içerik getiren birkaç hikaye bölümüne ayrılacaklar. Oradan, sorunları tanıyın ve meydan okumayı tamamlayabilir ve ödülü alabilir. Geliştirici ayrıca, 1930'lardan itibaren ALP'lerin çarpıcı manzarasını ve Batı mimarisini vurgulayarak grafik yönüne odaklanıyor. Tüm eğlence sayesinde bize yorgunluğu hızlı bir şekilde ortadan kaldırmamızı sağlıyor. Ama mutluluk uzun sürmedi; Her şeyi iyice değiştiren heyecan verici bir şey oldu. Her plana hakim olabilmek için, bir büyüteç ve büyük bir korku filmi gibi bir dedektif şapka olan benzersiz bir silah taşımanız gerekir. İlginç bulmaca oyunu. Gizemli cinayetler Alpler: Gizli Gizem'de cinayette gerçekleştirilecek. On karakter dava ile ilgili ücretlerle sınırlıdır. Su, vazo, bıçak ve anahtar bardak ipuçlarıdır. Bu bağlamlar, fethetmeniz gereken seviyelerin arka planı olacaktır. Bu, Alpler'deki en güzel, en sessiz otel olarak kabul edilir.
Genç gazetecinin dikkatini çektiler. Lütfen Alpler'e cinayet indirin, genç gazeteci Anna Myers olarak oynayın ve bu oyundaki gizemli olayları araştırın. Cinayetten önce ve sırasında eylemlerini ve yerlerini açıklayacaklar. Başlangıçta mutlu, neşeli ve huzurlu olan tüm otel, aniden her zamankinden daha kaotik hale geldi. Buraya diğer konuklarla aynı orijinal amaçla geliyorsunuz, doğa keşif gezileri için dinlenmek için zaman ayırıyorsunuz, günlük yaşamın koşuşturmacasından kaçıyorsunuz.

Murder in Alps: Hidden Mystery MOD APK

Oyuncular, birçok ters detay ile buluşma fırsatına sahip olacaklar

Görüntülemek için günlüğüne menüde erişebilirsiniz. Alplerdeki cinayet, muhtemelen zaman zaman karışmanızı sağlayacak hiçbir rehberlik sunmaz. Nesneler çeşitli bağlamlarda düzenlenecektir. Beyaz karın etrafta yatan görkemli yüksek zirvelere gerildiğini göreceksiniz. Herkes sürekli endişeleniyor ve diğer birçok garip hikayenin varlığıyla birlikte bir dizi kaybolma ve cinayet gerçekleştiğinde bu endişeler azalmadı.
Bazı konukların çok şüpheli bir ifadesi vardı. Cevap mümkün olan en kısa sürede net olmalıdır. Her gün geçtikçe, daha gizemli hikayeler, daha fazla konuk eksik ve daha tuhaf olaylar meydana gelir. Sıkıştığımızda, sorunu çözmek için hemen kullanabiliriz. Dedektifin işi onları analiz etmek ve mantıksız noktaları bulmak olacaktır. Alplerde cinayete ayak bastığınızda, oyuncuların aniden bir duygusal seviyeden başka bir korkuya geçmesini sağlayan birçok ters detayla buluşma fırsatınız olacak.
Zürih'ten gazeteci olarak tanıtıldı. Mini oyunu tamamlamak için bu kuralı bulun. Bu sadece yetenekli ve gözlemci olanlar için bir iştir.Sezimler yüksek zorluk zorlukları nedeniyle karmaşıklaşacağız ve gerekli öğeleri bulamayacağız. Tren bölmelerindeki yüksek sınıf ve lüks şeylere sahip, Alpler'de cinayetle kullanılan sahne, görkemli dağlarda saklanan ve buraya taşındığınızda en keyifli yerlerden biri olarak adlandırılan büyüleyici bir oteldir.

Bir gazeteci olarak, merakınızı ve oteldeki gizemleri açıklığa kavuşturmak için bilgi araştırma ve toplama yeteneğinizi göstereceksiniz. Ancak, seçim ve oynamak için mevcut değildir. Nesne arama oyunu serisi birçok farklı oyuncu için giderek daha keyifli hale geliyor. Renkleri ve desenleri ile doğal olarak kamufle edilecekler. Belki bir yalandı, ama gerçek de olabilir. Bunlar, barbarların inanılmaz zekice ve sofistike cinayetleri.

Murder in Alps: Hidden Mystery MOD APK

Bu oyun, oyuncuları Anna Myers olarak bilinen Zürih'ten gazeteci olarak bir karaktere dönüşmeye götürür

Oyunun içeriği birçok bölüm içerir. Oyun ekranı aracılığıyla gözlemleme yeteneğini spekülasyon ve geliştirmek zorunda. Şimdi soruşturmanıza hizmet etmek için başka öğeler bulmanız gerekecek. Başa çıkabileceğimiz açıklamalarına odaklanmaktır. Ancak, hareketsiz duramadınız ve giderek daha fazla misafirin böyle kaybolmasını izleyemediniz ..
Ancak, kaldığı otelde olan garip şeyler bir gazetecinin merakına neden oldu. Myers yanlışlıkla otel sahibinin söylediği gibi her şeyin tam olarak aynı olmadığını keşfetti. Burada ipuçlarını topladığınız zamanlara karşılık gelen seviyeler olacaktır. Bu şekilde, her bir parçada her bir öğenin varlığını tahmin etmek mümkündür. Gözlerinizin önünde görünmeye yeni katıldığında temiz hava, şehrin gürültüsü ve ziyaretçilerin hiç ayrılmak istememesini sağlayan inanılmaz derecede büyüleyici doğal manzaralar. Anna Myers olarak bilinir. Bu ipuçları size rastgele nesneleri tanımanın anahtarını gösterecektir. Bazı insanlar temel ipuçlarını araştırma sürecinde size yardımcı olacaktır. Oyuncu, ipuçlarını arayabilen, gizemli bulmacaları çözebilen ve 1930'ların heyecan verici bir macerasını keşfedebilen bir kahramandır.

Murder in Alps: Hidden Mystery MOD APK

Oyuncular Anna Myers olarak oynayacak

Dedektif ve suç temasıyla yeni içeriğe sahip oyun olarak tanımlanır. Zorluğunuz varsa veya hiç fikriniz yoksa, “İpuçları” özelliğini kullanabilirsiniz. Bu, garip konuklarla büyük bir APLS düğümü dizisinde ayarlanan bir trende ayarlanan bir oyundur. Bu insanların bedenleri bulunduğunda birçok sıra dışı şey olduğunu anlıyorsunuz. Öneriden gelen talimatların, hedefinize hızlı bir şekilde ulaşmanız için kolay ve spesifik olacağından emin olun. Katilin bıraktığı ipuçlarını bulma yolculuğu son derece korkutucu; Ayrıca barbarlıkla dolu evlere ve alanlara hayran kalıyorsunuz.
Anna Myers bu oyunda ana karakter. Bulduğunuz her şey kişisel eşyalar çantanızda saklanacaktır. Dünyadaki yer işaretlerinin güzel manzarasını görmenin başka bir faktörü daha var. Karanlık tüneller ışıklar ve motorların sesi ile doluydu. Bu yüzden burada tatili durdurmaya karar verdiniz, cevap arayışına başlayın.
Bu oyunda Anna Myers olarak oynayacaksınız. Bir gazetecinin nasıl çalıştığını hiç gördünüz mü? Evet, her zaman bilgi kurtaracak bir şeyleri var. Bulmaca öğesinin dışında, Alpler'deki cinayet de mini oyunlar içeriyor. Yeteneklerimiz en zorlu koşullarda ortaya çıkacaktır. Ancak sınırlı oldukları için bu talimatlara çok fazla güvenmeyin. Bununla birlikte, kalan ipuçlarını çözmek ve fethetmek ve barışı bu bölgeye geri dönmek için her şeyin arkasında kim olduğunu bulmak için ellerinizi almanızı imkansız hale getiren çok fazla kaybolma ve cinayet olduğunda tam bir tatilin tadını çıkaramazsınız.

Oyun, soruşturmanın seyrini ve bazen mevcut bulmacaları çözmeniz için çığır açan fikirleri sağlar

Burası zaten ziyaretçilerle kalabalık, ancak özellikle gizemli kayıp konukları içeren bir dizi etkinlik ıssız hale getirdi. Mevcut bulmacaları çözmeniz için soruşturmanın seyrini ve bazen çığır açan fikirleri sağlar. Ve çevrede net veya mevcut olmayan ipuçları bulmaya çalıştığınızda, o zaman bir mini oyun oynayacaksınız. Ama hepsinin kuralları var. Birçok temel öğe güvenmeniz için ipuçları olabilir. Bu gezideki vakalarla yakından ilişkili olan birkaç kişiyle tanışacağız. Elements ile Hopa (Gizli Nesne Bulma Macerası). Polisin sorunlarını sadece siz çözebilir ve suçluyu bulabilirsiniz. Bu tür nesnelerin getirdiği temel ayrıntıları kaçırmaktan kaçınmak için yakından gözlemlemek gerekir. Dikkat merkezi listenizdeki on şüphelidir. Gizemli cinayetler ve dedektif doğası hareketsiz oturamaz. Az önce gördüğünüz şüpheli yerlerde gizlenirler. Zorluklar hala geride ve bunların üstesinden gelmeniz gerekiyor. Böylece, failin suçu işleme ve buna güvenme nedenini hızlı bir şekilde bulmak mümkündür. Mümkün olduğunca ileri gitmeye çalışın ve Alpler: Gizli Mystery Mod'da Cinayette daha fazlasını göreceksiniz.

Keşfedilen veya olmayan güzelliklerden dağ aralığının etrafında keşfetmeye çalışın

Bu mini oyunlar tökezleyen bir blok gibidir ve cevap aramanızı engeller. Hiç kimsenin Yüce Yasadan kaçmasına izin verilmemelidir. Bir kadın dedektif olarak, eve geri dönerken yanlışlıkla büyük bir sorun yaşarsınız. Bu yolculuğumuz heyecan verici olacak ve çeşitli gizemlerle dolu olacak. Ana karakter olduğunuz film sahnesine dalmış gibi görünüyorsunuz. Birçok heyecan verici deneyim vaat eden karakterlerle etkileşimleriniz veya hikayeleriniz olacak. Bu macera sizi diğer birçok yeni ve heyecan verici şeye götürecek. Bugün tipik temsilcimiz Alps'de Cinayet: Gizli Gizem. Bahsettiğimiz etkinlik, bu yere ziyaretçilerden birinin iz bırakmadan kaybolduğu zamandır. Orada durmamak, keşfedilen veya keşfedilmemiş güzelliklerden dağ aralığını da keşfetmelisiniz.

HappyMod
İndirmek