Milo and the Magpies Mod + APK 1.0.6 Ücretsiz ödedi

Milo and the Magpies MOD APK Icon
3.9
Uygulama ismi Milo and the Magpies
Tür Adventure
geliştirici Second Maze
Boyut 147.62 MB
En son sürüm 1.0.6
mod bilgisi Ücretsiz ödedi
Güncelleme 2022-06-23

Milo and the Magpies açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyundaki her yer farklı bir gölgedir

Çünkü çok özeller. Her yer farklı bir gölgedir. Bu sadece kedi Milo'nun düşüncelerindeki monologlar, ancak her şeyi bir araya getirmeye yardımcı olur, yaratıkların dünyasını ve birçok duyguya sahip insanları getirir. Bu oyuna gelince, birçok farklı alandan geçeceksiniz ve dost komşuların yeşil bahçeleri olabilir. Sadece bu değil, aynı zamanda insanlar veya birçok güzel hayvan olabilecek birçok benzersiz karakter de var. Ancak tüm cesaretiniz ve yaratıcılığınızla, o magpies ile savaşmaya hazırsınız.
Hem ani tehlike hem de beklenmedik sevinçler olacak. Aldığınız duygu sadece soğuk bir bardak kar birası ile karşılaştırılabilir. Ayrıca, sonbahar manzarasının her çim bıçağında cesur olduğu büyük bir balıkçı gölü geçersiniz. Oyunu bitirmek için 5 saat. Bu, her yaş için uygun olan hafif bir eğlence oyunudur ve herkes katılabilir. Eve nasıl geri döneceğinizi bulurken gizli nesneyi bulun.
Her dalda ve çim bıçağında incelik görebilirsiniz. Tekrar oynamak, daha fazla etkileşim kurmanız, mantıklı düşünmeniz ve daha fazla şeyi hatırlamanız gerekir. Orada, birçok harika arkadaş/insanla tanışacak ve etkileşime gireceksiniz. Her bahçedeki her farklı bahçe için bestelenen benzersiz müzik duyabilirsiniz.

Milo and the Magpies MOD APK

Milo ve Magpies oldukça basit bir tıklama ve nokta macera oyunudur

Milo ve Magpies oldukça basit bir tıklama ve nokta macera oyunudur. Magpies bu deponun anahtarını çaldı ve yaşlı adamın gölüne attı.Bu, onu oynayın, zihninizi ve gözlerinizi gevşeteceksiniz, ama yine de zorlu ve uyarıcı. Oyuncuların en iyi yardımı elde etmek için onlarla tanışmaları ve onlarla etkileşime girmeleri gerekir. Sürüş için yaratılan dramayı deneyimleyin.
Sadece oyunun fragmanını izlerken, kalbiniz içeriği ve oyunu bilmeden ağlayacak. Oyun basit: etrafındaki her şeyi gözlemleyin, ekranda görünen oyunun gereksinimlerini izleyin. Ancak daha sonra, olaylar giderek daha birbirine bağlı hale geliyor. Karşılaştığınız her bahçenin stili ve kişiliği o bahçıvana özgüdür. Sonuç olarak, çevre ile etkileşime girmeli ve zor zorluklarla başa çıkmak için en iyi yöntemi bulmalısınız.
Milo bir dizi bulmacayı çözmeli, yol boyunca birçok ilginç şey keşfetmelidir. Bu oyunu oynarken, biraz sakinleşmelisin. Seyahat etmeyi seven meraklı bir kedi olan Milo'ya katılarak heyecan verici maceranıza başlayın. Maceracı olmalısınız. Yeterince güçlü olmadığınızı düşünüyorsanız, takiplerinden kaçınmanın bir yolunu bulabilirsiniz. Oyundaki pürüzsüz ülke müziğinin tadını çıkarmak için gözleriniz. Her bahçenin besteci Victor Butzelaar tarafından bestelenen kendi tema şarkısı vardır. Bu anahtarı bulmak için sürekli birkaç şey yapmanız gerekecek. Ruhunuzu serbest bırakın ve oyunda da görüntünün, sesin, çekici bulmaca kalitesinin ve karşı konulmaz hikaye anlatma sanatının tadını çıkarın.

Milo and the Magpies MOD APK

Çok cesaretle meraklı bir insan olarak oynayın

Renkten şekle, her şey çok güzel. Sonra depoyu açın ve bir sonraki bahçeye gidin… devam süreci ve ilgili olayların sayısı gittikçe daha yoğun bir şekilde gerçekleşir. Oyun pacing oldukça yavaş. Milo ve magpies'de, çok cesareti olan meraklı bir kişisiniz ve komşunuzun bahçelerine gömülü hikayeleri araştırmaktan çekinmeyin. Ama hepsi bu değil. Eve giderken, bir magpies sürüsü ile karşılaşırsınız. Sonbahar rüzgarı geliyor gibi çok rahatlatıcı. Eğer öyleyse, Milo ve Magpies maceracılar için ideal bir durak. Size bahçelerde gizlenmiş sırları gösterecekler ya da öte yandan, eve dönmeniz için en hızlı yol verecekler. Gerçekten sinir bozucu oldukları, onu önlemek için her şeyi denedikleri ve eve gitmelerine izin vermemenizi zorlaştırdıkları söylenmelidir. Gizemleri çözün, müziğin tadını çıkarın ve sonra evinizi bul. Çok güzel ve nazik. Bazı özel ürünler için, yeni bir yere taşımak için ekranda dokunabilirsiniz. Eğer sürekli olarak ilgilenirseniz, yaklaşık 1'e ihtiyacınız olacak. Bu oyuna geldiğinizde, farklı alanlarda maceralar alacaksınız - özellikle görevleriniz için tasarlanmış 9 benzersiz bahçe. Oyuncular, orada göründüğünüz tam amacı öğrenmek için bahçeleri iyice keşfetmelidir.

Milo and the Magpies MOD APK

Bu oyunun görüntüleri ve müziği çok nazik ve melodik

Tüm görüntüler sanatçı Johan Scherft.Milo tarafından elle çizilmiştir ve Magpies iyi bir oyundur. Görüntüler ve müzik çok nazik ve melodik. Macera sırasında zorlu bulmacaları çözmenin yollarını da bulduysanız yardımcı olacaktır. Hepsinin kişilikleri var ve birçok heyecan verici hikayesi var. Örneğin, terzinin evinin ön bahçesinde, kayayı göle taşıyacaksınız, sonra küçük bir taç ortaya çıkarır. Göl dolduğunda, anahtarı alabilirsiniz. Ayrıca, bu oyunda, son derece sinir bozucu magpies arayışının üstesinden gelmenin bir yolunu bulacaksınız. Her bahçeye farklı hikayeler ve gizemler taşırsınız. Milo ve Magpies'de maceranız yaklaşık 1'dir.

Oyun sizi 9 sevimli bahçede bir maceraya götürüyor

Bu merakla, Magpies ile bir karşılaşmada Milo yolunu kaybetti.Bir ilk olarak, her şey oldukça kolay, neredeyse sadece dokunmak bunu halledebilir. Musluk kilidini gizleyen bisikletin kilidini açmak için kodu bulun. Milo'nun evi gittikçe zor görünüyor. Buraya gel, bulmaca oynuyorsunuz, gizli nesneler buluyorsunuz ve oyundaki huzurlu alanın tadını çıkarıyorsunuz.
Tabii ki, böyle bir evden geçmek bir başarı. Bu cesur Avrupa nostaljik çizimi, yaklaşık iki veya otuz yıl önce kartlara ve çizgi romanlara çok benziyor. Oyuncular kendilerini içine sokacak ve Milo ve Magpies'de kendi tehlikeli ve heyecan verici yolculuğuna çıkacaklar. Milo ve Magpies'e seyahatinizin nereden geldiğini merak ediyor musunuz? Sebebin bir kısmı meraklı doğanız ve maceracı kişiliğinizle başlar. Bu oyuna geldiğinizde dikkat çekici şey, melodik müziğin tadını çıkarmaktır. Yol boyunca sıkıntıları çözmeniz için motivasyonun yanı sıra hafif eğlence sağlar. Özgür olduğunuzda ve kanepede yattığınızda, grafik ve müziğin tadını çıkarmak ve tadını çıkarmak için açık milo ve magpies.Milo ve Magpies sizi Milo'nun 9 mahalle evi olan 9 sevimli bahçeden bir maceraya götürüyor. Sonra musluğu açın ve tacı gölün önüne taş kurbağanın kafasına koyun, ardından kurbağanın ağzından yeni su göle akar. Ama sadece nazikçe değil, oyun da teatral detaylar getiriyor.

HappyMod
İndirmek