Merge Manor : Sunny House Mod + APK 1.2.07 Ücretsiz satın alma

Merge Manor : Sunny House MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Merge Manor : Sunny House
Tür Puzzle
geliştirici
Boyut 266.7 MB
En son sürüm 1.2.07
mod bilgisi Ücretsiz satın alma
Güncelleme 2023-09-26

Merge Manor : Sunny House açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun seni küçük kızın hikayesine getirecek Sunny

Birleştirme Manor: Sunny House sizi Sunny'nin küçük kızının hikayesine getiriyor. O geldiğinde, Sunny şaşırdı çünkü bu büyük konak terk edilmiş bir durumdaydı ve uzun zamandır ilgilenilmedi. Bazen Sunny'nin küçük sorularıyla, cevabı seçmeniz gerekir. Bu oyundaki özgürlük sınırsızdır. Güzel görüntüleri, nazik bir arsa, kolay ve bağımlılık yapan oyun içeren sevimli bir oyundur.
Bunun için iyi bir yol olduğunu düşünüyorum Oyuncularla iyi bağlantı kurmak için oyun. Yani, ona mükemmel bir şekilde yardım edin. Sabrınızı test etme anları ödül alma şansınızı iki katına çıkarın. Oyuncunun konağı zaten yenilenecek çok fazla içerik ve alana sahiptir, ancak bahçe, depolama ve birçok yeni işlev alanı gibi daha benzersiz ve ilgi çekici yerler açılacaktır.
- Şık ve muhteşem yenileme için muazzam bölgeler ve alanlar.
Bu yıldızlar, nesne füzyon bulmacalarını çözerken seviyelendirerek elde edilir. Yani, ne yaparsanız yapın, büyük görevimiz nesneleri birleştirmek ve yıldız toplamaktır. Burası yeniden dekore etmek kolay değil, ama aynı zamanda heyecan verici bir deneyim. Pasta yiyebilir, çay içebilir, konuşabilir ve birbirine güvenebilirler.

Merge Manor : Sunny House MOD APK

Saatlerce ışık ve unutulmaz eğlence elde etmek için ücretsiz

Her yere gidebilir, ne istersen yapabilir, tasarlayabilir ve geliştirebilir ve her şeyi yolunuza çıkarabilir ve özelleştirebilirsiniz. Belki yeni aile üyesi veya hatta dört ayaklı bir arkadaş olan garip ama sevimli komşular olabilirler. Sadece derin bir aşk hikayesi duymak ve büyükannenizi iyi tanımakla kalmaz, aynı zamanda birçok gizli alan ve bu özel konakla ilgili çeşitli eğlenceli şeyler öğrenirsiniz. Teyzesi başlangıçta bu geniş konağı terk etti. Güneşli'niz de temizlediğim yerde neşeyi ikiye katlayacak. Dahası, herkes için yeterli bir sevgiye ulaştıktan sonra, ileri geri hediye verme, düzenli olarak evde rahat bir atmosfer yaratacaktır. Birleştirme Manor: Sunny House sizin için en iyi şeyleri getirmeyi vaat ediyor. Beklemek bazen sinir bozucu. Sevmekten çok mutlu. Bunun yerine, oyuncuların her bir parçaya için harika anların ve zamanların tadını çıkarmasını istiyor.

Merge Manor : Sunny House MOD APK

Birleşme Manor'daki arsa gelişmeleri potansiyel ve sürprizlerle doludur

Ancak, sağlığı istikrarlı olmadığı için artık burada değildi.Merge Manor: Sunny House size sadece iyi eğlence anları getirmekle kalmıyor. Bunun da ötesinde, ana karakterin arkasındaki üzücü hikayeler yeni sonuçlar ve iyi başlangıçlarla doludur, oyuncuları oyun hızı ile uyarılmış ve büyüleyici tutar. Oyuncular yavaş yavaş her oda için benzersiz bir stil oluşturdukça ev yenileme süreci yavaş ama hoş olacak. Mini oyunlardan ödüller cömerttir ve birçok etkili kullanıma sahiptir, bu da ev yenilemesini normalden daha hızlı ilerletir. Dahası, birleşme zorlukları yenilikçidir ve her zaman yeni bir potansiyele sahiptir, oyuncuların diğer karmaşık ve rastgele bulmacalarda şımartmak yerine rahatlamalarına yardımcı olur. Eşsiz yerleri keşfederek bahçe ve konak. Her şeyin hayat dolu olmasına yardımcı olmak için farklı türde çiçek türlerini birleştirmeyi ve eklemeyi unutmayın. Ayrıca kullanmanız için açıktır. Birleştirme Manor'daki arsa gelişmeleri veya yan karakterler, oyuncular için potansiyel ve sürprizlerle veya yeni deneyimlerle doludur. Her bölgenin her içeriği zenginleştirmek veya oyuncuya devam etmesi için daha fazla güç vermek için sırları ve eğlencesi vardır. - Yatıştırıcı ve rahatlatıcı atmosferlerle keyifli yenilenen oyun.
Bir gün güneşli büyükannesinin evine geldi (bir konak gibi büyük). Buradaki huzurlu dünya ruhunuzu sakinleştirecek ve yoğun çevreyi unutmanıza izin verecektir. Buradaki ıssız manzara ortaya çıkacağından, ana karakterin Sunny'nin anlattığına göre, sorunun bir kısmını hemen anlayacaksınız. Manor: Sunny House'un getirdiği sonuçlar sizi şaşırtacak. En unutulmaz şey büyükannenin gururudur. Oyun ayrıca katılımcıların dekoratif sanatlar hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olur.

Merge Manor : Sunny House MOD APK

Her şeyi tamamlamak ve çevredeki tüm iç mekanları veya ayrıntıları süslemek için

Ve belki de yıldız, konağın gizli alanlarının kilidini açmanıza yardımcı olan şeydir. Bu nedenle, Manor: Sunny House, deneyimin eğlencesini artırmak için başka unsurlar ekledi. Bulmacaya değil, katılırken ana göreviniz. Şimdi birlikte keşfedelim. Oyuncular sürekli birleştiklerinde, her seviyede yavaş yavaş pozitif enerji biriktirecekler, böylece her şeyi tamamlayacaklar ve çevredeki tüm iç mekanları veya ayrıntıları dekore edecekler. Arsa ve daha derine inerken göreceğiniz harika bir aşk hikayesi ile ilgili. Sunny, küçük görevler boyunca size rehberlik edecektir. Bu hediyeler, oyuncuların bölgeyi genişletmesine ve daha yeni yerlere sahip olmalarına yardımcı olacak. Manor'daki her meydan okuma veya bulmaca, nihai sonuçları oluşturmak ve bu sulu yıldızları kazanmak için eşyaları birleştiren oyuncu hakkında. Yapmak istedim, Sunny de büyükannenin yokluğunun gizemini çözmek için yavaş yavaş romantik bir aşk hikayesi açacaktı. Heyecan verici yolculuğunuz resmen başladı. Özellikle, bir sonraki seviyeyi deneyimlerken, oyuncular daha fazla yeni şeyler bileceklerdir. Oyuncular istedikleri her yerde keşfetmek ve özelleştirmek için özgürdür. Kesinlikle kendiniz yaptığınız şeye hayran kalacaksınız.

Birleşme Manor: Sunny House sıradan bir oyundur

Onu beklemek mantıklı detaylar, güzel görüntüler ve çekici bir oyun içeren romantik bir komplo. Ayrıca temalı güçlendiricilerle oynayabilir ve konaktaki her alanı yenilemek ve yeniden dekore etmek istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Eğer yeni başlayansanız, sorun olmamalıdır. Nesnelere katılma sürecini tamamladıktan sonra yapmak istediğiniz işi yapacaksınız. Her ayrıntıda ve içeriğinde nazik ve güzel unsurlar.Players asla fikirleri veya seviyeleri tükenmeyecek, çünkü oyun sürekli olarak daha fazla içerik veya yenileme için yeni alanlarla güncellenecek.Merge Manor, oyunculara hayallerini yenilemede sonsuz bir deneyim sunmaktan gurur duyuyor Farklı stillerle ev. Bu oyunun çekirdeği, birleştirme aşamalarıdır. Konağın cephe, çeşme, eski göl ve hatta arı kovanı, köpek kulesi gibi küçük detaylar gibi eşsiz alanları, topladığınız nesneler/öğelerle tarzınıza değiştirilebilir. Oyunu oynarken, konağın güzel bahçesiyle yüzleşirken ve hayat benzeri hikayeleri dinlerken birçok güzel duyguya sahip olacaksınız. Kuşların neşeli şarkısı şiirsel bir sahne yarattı. Her şey mükemmel bir potansiyel oluşturmak için oyun, arsa, ilerleme ve daha birçok ayrıntı da dahil olmak üzere mükemmellik ve detaylarla doludur.

Birleşme Manor: Sunny House birçok eğlenceli ve basit mini oyunlara sahiptir

Bu doğası gereği aile servetinin bir parçasıydı. Sadece oyundaki bahçeyi değil, aynı zamanda kendi duygularınızın bir kısmını da canlandıracaksınız. Daha fazla, özellikle birçok yıldızınız olduğunda, yeni bir tasarım alacaksınız. Bu insanların çoğu küçük kızın villa geliştirmesine yardımcı olmak için bağış yapacak. Her karakterin etkileşimleri ve konuşmaları da güzel ve arkadaş canlısıdır, yolculuk boyunca oyuncu için huzurlu bir atmosfer yaratır. sadece eğlence için. Ayrıca birçok ilginç karakterle tanışacak ve sonra konuşacak, güvenecek ve tavsiyelerini dinleyeceksiniz. Bu nedenle terk edildi ve acımasız bir yer gibi görünüyordu. Arı kovanları, köpek evleri, saksılar, vb. Gibi küçük detaylar, oyundaki ana içerik, oyuncuların sevgili evlerini birçok zorlukla yenilemeleri için koşullar veya fırsatlar yaratmaktır.
Aşk çiçeği çiçek açtığında. Hala büyükannesine ne olduğunu ve bir zamanlar muhteşem bir konağın neden bu kadar harap olduğunu merak ederken, Sunny de yer için bir şeyler yapmak zorunda olduğunu fark etti. Manor: Sunny House'u birleştirmeye ilk geldiğinizde, yapacaksın Birleşerek, oyun, oyun veya ruh halini çeşitlendirmek için eğlenceli ve basit mini oyunlara sahiptir.

HappyMod
İndirmek