Art of War: Legions Mod + APK 6.4.4 Sınırsız para

Art of War: Legions MOD APK Icon
3.6
Uygulama ismi Art of War: Legions
Tür Strategy
geliştirici 10p Studio
Boyut 508.9 MB
En son sürüm 6.4.4
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-09-20

Art of War: Legions açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyun Art of War'da yüzlerce hızlı oyun seviyesi var

Yüksek savaş yeteneğine sahip seçkin üyelerle daha güçlü kahramanların ordusunu güçlendirin. Art of War, benzersiz ve komik görünen piksel benzeri grafiklere sahiptir. Bu yüzden ödül kazanmak için sürekli zafer kazanmanız gerekiyor. Yeterli kahramanlarla büyük ölçekli bir savaş ayarlayabilirsiniz. Savaşı ikiye katlamak için hızla yetenekli bir askeri kontrol olacaksınız. Temel modda, bazı gelişmiş özelliklerin kilidini açmak için tamamlamanız gereken yüzlerce hızlı oyun seviyesi vardır. En sağlam kalelerle karşı karşıya olan tüm savaşları çözmek ve devirmek için Savaş Sanatı: Lejyonlar Modunu indirin. İyi bir düşünce ve ilginç oyun içerdikleri için birçok kişi tarafından sevilirler.

Art of War: Legions MOD APK

Bu oyun taktik oyun ile basit, çekici bir oyundur,

Özellikle düşmanları sizi korkutan hızlı tempolu oyunla. Savaş Sanatı'na geldiğinde, oyuncular muhteşem savaşlar dünyasına dalmış gibi görünüyor. Savaş sanatı boyunca ilerledikçe, size izin veren eski taktiklerinizin Kazanma artık çalışmayabilir. Birliklerinizin üstünde, kahramanlar savaşta size yardımcı olmak için oradalar. Clash Royale'in nasıl ayarlandığına benzer. Art of War: Lejyonlar, taktiksel oyunla basit ve çekici bir oyundur, bu yüzden sizi saatlerce çekmenizi sağlayacaktır. Buna ek olarak, sağlık göstergelerini yükseltmek, saldırı, savunma, saldırı hızı kahramanlar için dövüş gücünü iyileştirmenin en iyi yoludur. Savaş Sanatı'ndaki bu görevleri tamamlayarak mücevherler ve diğer ödüller kazanın. Ama bazen, kılıç sahibi üyelerle de tanışacaksınız. Art of War o kadar popüler ki Google Play'de sadece 10 milyondan fazla indirme var.

Art of War: Legions MOD APK

Bu oyunda mükemmel bir komutan olabilir misin

Küçük orduların lejyonlarının bir lidere ihtiyacı var ve siz onları yöneteceksiniz. Her biri zorlukta farklılık gösterir ve tamamlamak için bunlardan birkaçına geri dönmeniz gerekebilir. Savaşa başlamak için yapmanız gereken tek şey, ekranın alt orta kısmındaki “Dövüş” düğmesine dokunun. Savaş Sanatı: Lejyonlar, yukarıda bahsettiğim şeylerle tutarlıdır. Aynı rütbenin tüm birimlerini bir araya getirecekler. Savaş: Lejyonların 3 oyun moduna sahip: dövüş, arena ve bonus misyonları. Genellikle okçuları arkada bırakıyorum, çünkü piyade, ortak birlik ve kahraman birimleri rakibin hareketini engellerken uzaktan saldırabilirler. Aynı zamanda, bu aynı zamanda kartı açarken güç ve nadirlik bölümüdür. Daha önce hiç bu kadar büyük bir sayıya sahip bir ordu ile tanışamadınız. Savaşa başladığınızda, birlikleriniz ve düşman ordunuz otomatik olarak birbirleriyle savaşacak. Tabii ki, düşman zamanla güçlenecek, bu yüzden taktikler, birimler için dikkatli bir şekilde hazırlanmanız ve savaş başlamadan önce makul bir konumda düzenlemeniz gerekir. İki lejyonun şekli ile ilgili olarak, özel şey, üyeler arasında fark olmayacak. Mükemmel bir komutan olabilir misiniz ve çok eğlenebilir misiniz? Mücevherler fethetmenizi bekliyor ve sadece daha sonra ek görevlerde görünür.

Art of War: Legions MOD APK

Bu oyun çok sayıda muhteşem savaşa sahip eşsiz bir oyundur

Her iki süreç de madeni para ve mücevherlere mal olur. Basit musluklar ve kaydırma kazanmaya yol açacaktır. Birlikte yaşayamayan iki fraksiyonu temsil ediyorlar. Ancak görünüm benzer olsa da, güç aynı değil. Bugün, oynamak için mevcut birçok strateji mobil oyunumuz var. Efsanevi kahramanlar en güçlü. Savaş Sanatı modu da düşman ordusunun fethi sırasında kilidini açıyor. Oyuncu o küçük ordunun lideridir. Çünkü rakipleriniz daha yetenekli ve daha akıllı hale geliyor. Kahramanlar alma şansı için birimi savaşlarda işe almak veya mağazada kart satın almak için kullanılırlar.Art of War Legions, birçok muhteşem savaşa sahip eşsiz bir oyundur. Günlük savaşlar oynayın ve oynamak için daha heyecan verici zorlukların kilidini açın. Taşlara gelince, bunları nadiren oyunlardan alabilirsiniz. Ayrıca, dövüş düğmesine dokunmadan önce, birliklerinizi stratejik olarak yerleştirilecek şekilde düzgün bir şekilde konumlandırdığınızdan emin olun. Üstün istatistikleri var, ancak onları almak için çok fazla kart harcamanız gerekecek. Birimler satın almanız, ardından bunları bir araya getirmeniz gerekecek. Orduyu güçlendirmek için birçok farklı asker toplamanız gerekiyor.