Match Crusaders Mod + APK 0.0.1 Mod Menu

Match Crusaders MOD APK Icon
3.6
Uygulama ismi Match Crusaders
Tür Casual
geliştirici Black Hole Light
Boyut 52.79 MB
En son sürüm 0.0.1
mod bilgisi Mod Menu
Güncelleme 2022-11-11

Match Crusaders açıklaması

Mod Özellikleri:

Savaşı bitirme hızını artırın ve daha fazla ödül alın

Peki ya dünyanın iyilik ve kötülük arasında bir mücadelesi olmasaydı? Herhangi bir gelişme var mı? Çünkü kötülük hala var ve yeniden ortaya çıkmaya istekli. Daha sonra, yan yana duran yatay, dikey veya L şeklinde bir enerji kartı sırası varsa. Kafasında, merkezde parlayan bir hilal ayı olan bir demir taç giyiyor. Mavi tenli mutant yeşil bir iblis var. Derin ormanda büyümüş ağaçlar ve teller. Savaşı sona erdirme hızını artırın ve daha fazla ödül alın. Örneğin, kırmızı kan iksiri, oyuncunun ordusunun gerektiğinde sağlığı geri kazanmasına yardımcı olur. Vücudu kaslıydı ve dev bir tahta çubuk tuttu. Savaşlar şiddetli ve birçok farklı yerde gerçekleşti.

Match Crusaders MOD APK

Emrinin altındaki askerler imha edildi

Maç haçlıları hakkında yeni olan şey, ışığın doğru tarafında olmak yerine, paletin dövüşteki destek unsurları için dört boş kutu olmasıdır. Zindanlar beyaz taşlar, duvarlar örümcek ağları ve yosunlarla kaplı. Match Crusaders Mod Mod Karanlık Taraf ve Işık Tarafı Mod ..
Komutasındaki askerler imha edildi, yoksa kayboldu. Oyuncu tıkladığında, enerji kartları birlikte karıştırılır. Enerjiye dönüştürülürler ve aşağıda aynı enerjiye sahip Youkai'nin becerilerine dönüşürler. Bu adam, göğsünde kırmızı taş olan bir kolye giyen bir sonbahar tipidir. Her farklı arazide farklı patron türleri olacak.

Match Crusaders MOD APK

Karanlığın Kuvvetlerine Karşı Savaşta, Işık Tarafı Kazanıyor

Sadece 1 Enematch Haçlı Dalgası, bir bulmaca şeklinde bir dövüş oyunudur. Şimdi işiniz kötü bir lejyon oluşturmak. Tren, tüm yaratıkları, şeytanları keskinleştirin ve şiddetli savaşın gelmesini bekleyin. Youkai ne kadar güçlü olursa, oyuncunun saldırıları o kadar az olabilir. Kafanın arkasındaki tapınakları olan altın detayları olan mavi zırh.
Karanlığın güçlerine karşı savaşta ışık tarafı kazanıyor. Mavi iksir, oyuncunun savaş gücünü tek bir savaşta arttırır. Saldırı için ayaktaki sağlık sütununu izleyin. Ya da arkasında yanan bir şenlik ateşi ile kalenin önünde. Buna ek olarak, oyuncular Işık Tanrısı ve Dracula diyaloğuyla oyunun hikayesini takip edebilirler.

Match Crusaders MOD APK

Bu adam ışık hizasının güçlü hareketleri tarafından yenildi

Bu adam, ışık grubunun güçlü hareketleriyle yenildi. Öldürülen tüm şeytanları çağırın. En altta, savaşa getirdiğiniz Youkai'nin kartları var. Bu faktörler, zor zamanlardaysa oyuncuları kurtarabilir. Ya da beyaz melek kanatları ile ışık tanrısı.
Kale çöktü ve bir harabe oldu. Telefon ekranı iki ana parçaya ayrılmıştır. Yukarıda, yok etmek için kahramanlarla aktif yer var. Aşağıda farklı renklere sahip bir enerji kartları tablosu bulunmaktadır. Yanlarında genellikle yeşil tenli goblin benzeri iki küçük yeşil şeytan vardır. Sohbet bölümü ve sırayla görünen ikisinin imajı sayesinde dramatik bir kelime savaşını yeniden canlandırdılar.

Match Haçlıların Oyunu Oldukça Basit ve Yeni

Bu yüzden ışık ordusuyla savaşmanın bir yolunu komuta etmek ve bulmak için bir lider olmalı. Kırmızı palto, gümüş saçlı karanlık süvari yüzünün zulmünü vurguladı. Yeşil enerji kartı ile karanlık hayalet. Sadece görünüm, manda boynuzu şeklinde bir şapka olan kuru bir iskelettir. Moss yeşil bomba şekli belirli bir temel alanı yok edebilir. Oyunun zorluğuna bağlı olarak, patronlar güçlü, zayıf veya kalabalık olacak. Palette yeşil bir spin düğmesi var. Duman veren siyah elbiseli gölge kız da siyahtı. Bakır renkli eldivenler, oyuncuların elemental kartların konumunu hareket ettirmelerine yardımcı olur, böylece uygun pozisyonlar görünür. Oyuncular için bekleyen diğer birçok destekleyici unsur var, örneğin büyüteç, kasırga, çekiç gibi… Yukarıda belirtilen oyun gibi, oyuncuların birçok ana hat bulması gerekiyor.

HappyMod
İndirmek