Manual gearbox Car parking Mod + APK 4.5.3 Sınırsız para

Manual gearbox Car parking MOD APK Icon
4.4
Uygulama ismi Manual gearbox Car parking
Tür Simulation
geliştirici Olzhass
Boyut 214.31 MB
En son sürüm 4.5.3
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2020-05-06

Manual gearbox Car parking açıklaması

Mod Özellikleri:

Kontrolleri özelleştirebilir ve kolayca ustalaşabilirsiniz

Kontrolleri özelleştirebilir ve kolayca ustalaşabilirsiniz. APK oyunu ile aynı oyuna, grafiklere, araçlara ve zorluklara sahiptir. Paranızı onlara harcamanıza gerek yoktur. Otomobillerin görüntüleri kolayca görselleştirmeniz için çok gerçekçi olacak şekilde tasarlanmıştır. Ekrandaki kontrolleri gerçek bir arabada gördüğünüze oldukça benzer görebilirsiniz.
Her seviyenin birçok ilginç ve maceracı zorluğu var, çok zor. Tüm grafikler gerçekçi bir his verecek şekilde tasarlanmıştır. Oyun içi para birimi veya gerçek satın alma ile kilidini açmanız gerekir. Yardımı ile farklı araçlar alabilirsiniz. Hangisinin sizin için en iyi olduğunu seçmek için farklı beygir gücüne sahip birçok motor türü vardır. Yine de bu oyun çocuklar için de eğlenceli. Farklı karakterler bir tane seçin ve kişiliğiniz gibi şekillendirir. O zaman bu park etmek için mükemmel bir fırsat olacak. Çok fazla endişelenmeyin çünkü herhangi bir deneyiminiz yok çünkü bu sadece park etmeyi öğrenmek için bir basamak taşı ..
Web sitemizden alabileceğiniz tamamen ücretsiz bir oyun uygulaması. Tüm grafikler tasarlandı Gerçek dünya gibi binalar, arabalar, rotalar, atmosfer ve her şey gerçek görünüyor. Bu sürümde uygulama içi satın alma yoktur ve tüm araçların kilidi açılır. Otopark muhtemelen birçok insan için oldukça tanıdık, ancak bazıları hala bunu yapmakta zorluk çekiyor. Ayrıca arabayı yavaşlatmak veya durdurmak için bir gaz freni de var ve başka kontrol düğmeleri var. Bir arabanın park edilmesi oldukça basit, ancak manuel şanzıman otoparkı ile, gerçekten çok farklı titiz eğitimden geçmeniz gerektiği için değil oturumlar.

Manual gearbox Car parking MOD APK

Manuel şanzıman otopark tamamen farklı bir oyun

Her şeyden önce herhangi bir meydan okuma yapabilirsiniz. Manuel şanzıman otopark, otopark dersi ile gelen eşsiz bir oyundur. Artık heyecan verici araba yarışları yok çünkü bu oyuna gelince, arabanızı bu kadar profesyonel olarak nasıl park edeceğinizi öğreneceksiniz. İlk başta, çok kolay görünmüyor çünkü ezberlenecek çok şey var, ancak uzun pratikte yetkin olacaksınız.
Ancak manuel şanzıman otoparkı tamamen farklı bir oyun. Bu oyun burada otopark öğrendiğiniz diğer tüm yarış simülatörlerinden farklıdır. Oyunu indirmek ücretsizdir, ancak birkaç premium ücretli özellik içerir. İndirme sırasında büyük miktarda oyun içi para elde edersiniz. MOD APK sürümünün oyunu her türlü reklam kesintisinden arındırılmıştır. Manual şanzıman otoparkı, sizi harika getiren gerçekçi ve göz alıcı grafiklere sahip bir simülasyon oyunudur. deneyimler.

Manual gearbox Car parking MOD APK

Bu oyun bir otopark simülatörü oyunudur

Çevrimiçi ve çevrimdışı farklı araba yarış oyunları oynarsınız. Size ilgili birçok şeyi öğreten çok eşsiz ve etkileyici araçlara sahiptir. Çevrenin gerçek görünmesini sağlayan iyi tasarlanmış grafiklere sahiptir ve park arabasının gerçek gerginliğini zor yerlerde hissedebilirsiniz. Arabanızı istediğiniz yönde hareket ettirmek için kontrol etmeniz için bir direksiyon ve arabanın daha hızlı gitmesine yardımcı olmak için hızlandırıcı. Göreviniz, aracı en kısa sürede gerekli pozisyonda park etmek ve herhangi bir çarpışmaya neden olmamaktır. Arabalar hakkında oldukça bilgiliseniz, becerilerin yeterli olmadığını kesinlikle bileceksiniz, ancak otomobilin ekipmanı da kritiktir.
Tüm arabaların tamamen açılmasını sağladığınız reklam ücretsiz bir oyun vardır. Bir bakışla gözünüze çarpabilen neredeyse 65 şık arabanız var. Kontroller çok basit ve gerçek bir araba gibi tasarlandı. Size eğlenceli bir şekilde öğretecek parlak araçlar ve karmaşık zorluklar var. İlk seviye ile oyun, oyundan kontrol düğmelerini kullanmaya kadar her şeyi yönlendirecektir. Bir karakter olarak. Farklı görevleri yerine getirmeniz ve arabanızı doğru yerde sorunsuz bir şekilde park etmeniz gereken farklı yerlerin farklı zorlukları elde edersiniz. Görevleri iyi tamamlarsanız, nakit olarak değerli bir ödül alırsınız. Yeterince para biriktirdiğiniz sürece, showroom'da istediğiniz kadar çok araba satın alabilirsiniz.
Düzenli bir sürüş veya yarış türü değil, bir otopark simülatörü. Oyunun tüm ayarlarını ve kontrollerini kolayca anlayabilirsiniz. Bu rehber oyunda ustalaşmanıza yardımcı olur. Navigasyon için bir direksiyon simidi, hız ve kırılma için bir hız göstergesi ve düğmeler alırsınız. Artık oyununuzu rahatsız etmeden oynayabilirsiniz. Direksiyon simidinde ustalaştığınızda, zorluğun kademeli olarak artma zamanı ve kontrol etme konusunda biraz sorun yaşayacaksınız.

Manuel şanzıman otoparkı hala temelden karmaşıktan öğrenmek için en iyi seçimdir

Oyunun kontrollerini kullanımı kolaydır. APK oyununun kilitli arabaları kilidi açılmış ve bu değiştirilmiş versiyonda kullanılmak üzere açıktır. Gerçek hayatta pratik yapmak için çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız, manuel şanzıman otoparkı hala Temelden karmaşıktan öğrenmek için en iyi seçim. Daha önce yerine, arabayı park etmek için gereken yerler oldukça ferahtı, şimdi daha fazla engel var. Yalnızca bir arabaya sahip olabileceğiniz varsayılan değildir, ancak daha fazla göz alıcı tasarım arasından seçim yapabilirsiniz. Buna ek olarak, arabanın direksiyon simidi tekerlekleri gibi diğer bazı kısımlarını da değiştirebilir veya dış kabuğu benzersiz bir renkle yenileyebilirsiniz. Park simülatörü ile birlikte size tam eğlence sağlayan eğlenceli bir oyundur. Size kullanımlarının tüm kontrollerini ve nasıl kullanılacağını öğretir.Baklık oyunun tüm ücretli premium araçları da değiştirilmiş oyundadır, ancak fark, onların ödenmemiş olmasıdır. Sadece sanal bir dünya olsa da, zorluklar daha heyecan verici bir duygu yaratmak için gerçeğe yakındır.

Bu oyunun çok basit kullanıcı arayüzü var

Çok basit kullanıcı arayüzüne sahiptir. Yine de bir yarış oyunu olmasa da, iyi bir araba yelpazesi alıyorsunuz. Motor, lastikler ve diğer tüm parçalar mükemmel performans için uygun ayarlamaya ihtiyaç duyar. Grafikler birinci sınıf bir çentiktir, bu nedenle popülaritesinin nedenidir. Şiddetli bir süper otomobil yarışı olmasa da, arabanızın görünümünü değiştirmek oynarken daha fazla eğlenmenize yardımcı olacaktır. Örneğin, modern ve göz alıcı bir süper otomobil, gördüğünüzde ilk bakışta sizi büyüleyecektir. İnternette de mevcuttur. Ayrıca tüm oyun için bir Wuick turu alın.ModifiedVervent size sınırsız miktarda oyun içi nakit sunar. Bu noktada, aracı park alanına güvenli bir şekilde yönlendirmek için vizyonunuzu ve içgörünüzü birleştirmeniz gerekecektir.

HappyMod
İndirmek