Loverz: Interactive stories Mod + APK 4.2.0 Sınırsız para

Loverz: Interactive stories MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Loverz: Interactive stories
Tür Roleplaying
geliştirici Fannin Holdings Limited
Boyut 220.53 MB
En son sürüm 4.2.0
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2024-03-27

Loverz: Interactive stories açıklaması

Mod Özellikleri:

Loverz oyunu ile oyuncular tüm duygusal seviyeleri aşık edebilir

1. Loverz oyuncuları için her deneyim için inanılmaz derecede gerçekçi. Her zaman hayalini kurduğunuz ruh eşini bulana kadar yapmaya devam edin, oyuncular. Aynı zamanda, bu oyundaki karakter sayısı da tamamen çeşitlidir ve onlarla çok etkileşim kurmak için zaman harcayacaksınız.
Sınırsız Enerji
4. Loverz oyunu ile oyuncular tüm duygusal seviyeleri aşık edebilirler. İlgi alanları hakkında bilgi almak ve konunuzun ilgi alanlarını görmek bir zorunluluktur. Ve oyuncuların birbirleriyle sohbet etmenin çok uygun olduğunu düşündükten sonra, dışarıda buluşmak için randevu alarak ilişkiyi geliştirebilecekleri konusunda hafif bir ipucu var. Bu nedenle, gördüğünüz bilgileri dikkatlice okumanız ve konuşmaya başlamak için uygun gördüğünüz kişileri sağ süpürmeniz gerekir. görmezden gelmek.

Loverz: Interactive stories MOD APK

Gerçekçi görüntüler ve kızların tatlı sesleri, oyuncuların tamamen rahatlamasına yardımcı olacaktır

Kendiniz için harcama zamanı çok azdır, erkekler ve kadınlar arasındaki sevgi hakkında konuşmak bir yana. Bu nedenle, birçok insan yaşlı ama yine de bir sevgili bulamıyor. Bazen bu oyun sayesinde oyuncular ideal sevgililerini bulurlar. Bu bir flört adımıdır; İki kişi birbirini tanımak için mesaj atacak ve sohbet edecek. Her biri oyuncuya farklı bir sevgi seviyesi getirecektir. Cihazınızdan mesaj atan her karakterde sevgi çubuğunu kolayca bulabilirsiniz ve her şey yolunda gittiğinde, oyun size bir tarih verecektir.
Gerçekçi görüntüler ve tatlı Kızların sesleri oyuncuların tamamen rahatlamasına yardımcı olacaktır. Bu oyunun şu anda oyuncuların yorgun ruhlarını yatıştırmasına izin verin. Diğer yarısını ilgiyi kaybettiren hiçbir şey söylememeniz gerektiğini unutmayın. Aynı zamanda, bu oyun türü için, oyuncular iki kişi arasındaki samimiyeti artırmak için etkili etkileşimli cümleler bulmakta zorlanıyorlar.

Loverz: Interactive stories MOD APK

Romantik tarihler, herkesin istediği sonuçlardan biridir

O kadar telaşlı ve acele eden bir hayat, herkesin kesintisiz bir şekilde koşması gerekiyor. Ve eğer sohbet sırasında oyuncu rakibin artık uygun olmadığını düşünüyor. Okuyabileceğiniz ilgili bilgilerle etkileyici bir görünüme sahipler. Sanal karakterlerin hepsi etkileyici bir görünüm var ve onlarla mesaj atarken karar vereceğiniz seçeneklerle kimi sevdiğinizi seçebileceksiniz. Unutulmaz deneyimler sunan tamamen simüle edilmiş bir flört simülasyon oyunu çünkü:-Birçok sanal karakter oyuncuyu bekliyor Görünüş ve bilgiler açısından etkileyici buldukları herkesi eşleştirmek için.
Bazı insanlar uzun zamandır çıkmadılar, bu yüzden karşı cinsten tanıştıklarında ne yapacaklarını unutuyorlar. Erkeklerin aşık olmadan önce kendilerini eğitmeleri için çok eğlenceli bir oyundur, bir rehber ve fantezi randevusu uygulamak için yer olarak oyuncular eklemek istedikleri nesneyi seçtikten sonra, bir sonraki adıma gidecekler. Oradan, telefonunuzda yaptıklarınızı yapmaya devam edeceksiniz.
- Romantik tarihler, sağlıklı bir ilişki geliştirirken herkesin elde etmek istediği sonuçlardan biridir.

Loverz: Interactive stories MOD APK

Oyuncular flört uygulamalarına benzer bir arayüz bulacak

Sınırsız Paralar
3. Gerçek hayatta flört gibi öğrenme veya karmaşık tanıdık adımları harcamaması gerekmez. Loverz'e başladığınızda, oyuncular istedikleri çeşitli nesneleri bulmak için buluşmalara benzer bir arayüz bulacaklar. Yani, bu birçok insanın diğer kişinin mesajlarını okumak ve anlamlı etkileşimler yapmak için zaman ayıracağı ve zaman alacağı bir deneyim. Loverz'de tamamen benzersiz karakterlerle arzu ettiğiniz ilişkileri oluşturmanın mümkün olduğu söylenebilir.
- Oyuncular Bu oyunda çeşitli kişiliklere sahip karakterlerle etkileşime girerken istediklerini yapabilir. Dew gibi şeffaf bir görünüme sahip bir kız, şeker gibi tatlı bir kız, soğuk ve ulaşılamaz bir kız, sonbahar suyunun yüzeyi gibi nazik bir kız ve çocuk gibi yaramaz bir kız var. Oyunun birçok kızıyla sevgiyi deneyimlemek zorunda kalacak, bu yüzden her seferinde oyuncular farklı bir aşk hikayesinin tadını çıkaracaklar. Loverz Mod'u sanal kız arkadaşlarla flört etmek için indirin ve onlarla büyülü aşkta duygusal aşamalardan geçin. Ama işler burada durmuyor çünkü diğer insanların size eşleşmesi için biraz beklemeniz gerekecek ve oradan samimiyet seviyesini artırmak için mesaj atabilirsiniz. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak. Farklı kişilikleri ve görünümü olan birçok kız var ve sevgileri de çok farklı.Loverz, oyuncuların bir flört uygulamasına sahip olduğu ve gördükleri karakterleri eşleştirmeye başladığı bir oyun. Aynı zamanda, bazı işlemler de karşılık gelen uygulama türüne göre simüle edilir, böylece bir karakterin sizinle eşleşmesi ve hemen sonra yeni bir ilişki başlatma konusunda otantik deneyime sahip olabilirsiniz.

Loverz oyunu birçok mesaj önerecek

Loverz oyunda, güzellikleri olan düzinelerce kız oyuncunun seçmesini bekliyor. Bu, oyuncu ve kız arkadaşı arasındaki ilişkiyi önemli ölçüde etkileyecektir. Oyuncuyu rahatlatmak için sık sık kızacak bir kız, çok dışarı çıkmayı seven bir kız, her gün oyuncular için lezzetli yemekler pişirecek bir kız ve oyuncuların işten geç saatlere kadar eve gelmesini bekleyen bir kız Eşleştirebileceğiniz bir dizi nesne gözlerinizin önünde görünecektir ve işiniz, bilgi kartlarını flört uygulamalarına benzer şekilde sol veya sağa kaydırmaktır. Arayüz, cihazınız aracılığıyla sohbet ettiğinize benzediğinde, deneyimi tamamen ilgi çekici ve samimi. Bu nedenle, diğer insanların basit metin mesajları aracılığıyla sizin üzerinde iyi bir izlenim bırakabilirken yavaş yavaş deneyime sahip olacaksınız.
Bu oyun, oyuncuların tutkularını paylaştığı bir simülasyon dünyası açacak. Loverz oyunu birçok mesaj önerecek ve oyuncunun en uygun olanı seçmesi gerekiyor. Loverz oyununun bugüne kadar oyuncular için birçok harika yeri olacak. Aşkınızın yanmasını sağlamak için daha derine inmeye devam edin. Etkileyici arkadaşlarınızla Loverz'deki eşleştiğinizde, ilk mesajlarınızı yapmaya başlayacaksınız.

Tüm duygular Loverz’in simüle edilmiş flört dünyasında toplandı

Öyle ki dışarı çıkıp daha fazla yeni arkadaş edinmek için zaman bile yok. Ama tüm kızlar, oyuncuya aşık olduklarında, tüm gücüne aşık olacaklar. Oyuncular Love denen şekerin tatlılığını tatmaya hazır mı? Tüm duygular Loverz'in simüle edilmiş flört dünyasında toplanır. O zaman ilişkiyi sona erdirebilir ve başka bir aşk istemek için başka bir kız bulabilirsiniz. İster bir eğlence parkı, sinema salonu veya restoran olsun, oyuncuların istediği her yerde oynamak. oyun. Oyuncuların sadece en sevdikleri nesneyi seçmeleri gerekir ve ikisi bir çift olabilir. Oyunun hazırladığı birçok karakter ve aşk hikayesi keşfedilmeyi bekliyor. Talihsiz bir kavga olduğunda romantizm ama aynı zamanda drama da getirin. İster ünlü bir şarkıcı, sinema oyuncusu, uçuş görevlisi, isterse bir prenses olsun, oyuncuların istediği sürece, ellerinin kaydırmasıyla onlarla bir randevuya gidebilirler. Bu karakterler hayranlık uyandırıcıdır ve oyuncuların doğru seçimi yapmaları için farklı bilgilere sahip bir görünüme sahiptir.

HappyMod
İndirmek