LOST in BLUE Mod + APK 1.119.1 Sınırsız para

LOST in BLUE MOD APK Icon
3.6
Uygulama ismi LOST in BLUE
Tür Adventure
geliştirici
Boyut 1037.07 MB
En son sürüm 1.119.1
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-12-10

LOST in BLUE açıklaması

Mod Özellikleri:

Vahşi doğada hayatta kalmak bu oyunun ana hedefi

Ayrıca bir süredir açlık ve susuzluğa yardımcı olabilecek hindistancevizi görüyorsunuz. Savaşlar kısa, muhteşem ve çok gerçekçi. Çünkü sonunda, bu son derece güzel ve havalı bir mobil oyun. Ayrıca bir süredir açlık ve susuzluğa yardımcı olabilecek hindistancevizi görüyorsunuz. Hepsi çok gerçek. Başkalarına güvenmeye dikkat edin. Hayat ve aynı zamanda “yeni aileyi” korumasına yardımcı olan oyun, hayatta kalmak için bazı yararlı özellikler getirdiğinde oldukça insancıl olmuştur. Keşfetmeniz için birçok köşe ve çatlak var: ormanda, dağda, denizde ve hatta yeraltında bile. Diğer karakterlerle etkileşime girebilecek ve onları nasıl göreceğinize karar verebileceksiniz. BR> Bu kadar zor bir görevden şok oldunuz mu? Ancak mavi modda kayıpların çok zor olduğu doğrudur. Oyunda yapmanız gereken tek şey bu. Vahşi doğada - hayatta kalma oyunları dünyasında, çok sayıda harika şeyin tadını çıkarabilirsiniz. Ama kayıp sinyalle, hayatta kalmanızı sağlayan bir oyunla eğlenebilirsiniz. Gizemlerle dolu bir ada. Arkadaşlarınız da size sırtınızı açabileceğinden, bu oyuna kime güvendiğinizi akıllıca seçin.

LOST in BLUE MOD APK

Oyuncular bir deneyime dalacak ve doğal olarak bir adada çökecek

Gücü için bir erkeği seçtim. Onun bir zombi olması gerektiğini biliyorsun. Ada heyecan verici şeylerle dolu olduğu için burada gizemleri çözme konusunda eğleneceksiniz. Buraya bu kadar çok eşya gelebileceksiniz ve bunları adada hayatta kalmak için kullanacaksınız ..
Bu yüzden, ana karakteri bir yaşam tarzı vermek ve aynı zamanda “yeni aileyi” korumasına yardımcı olmak için, Oyun hayatta kalmak için bazı yararlı özellikler getirdiğinde oldukça insanciydi. Oyunda trajik bir uçak kazası gerçekleşiyor. İşte o zaman gerçek hayatta kalma ve macera savaşı başlıyor. Gelin ve en iyi arkadaşınızın dayanıklılığını test edin, yaşam hakkında değerli dersler öğrenin. Burada, hayatta kalmanın bir yolunu bulmanız gerekecek çünkü buradaki her şey sizi öldürmek için dışarıda.
Burada da sıkışmıştı, ama uzun zaman önce, kızıyla. ? Ancak Lost in Blue Mod'un çok zor olduğu doğrudur. Güzellikten bahsetmişken, oyundaki her şeyin gerçekleştiği ıssız ada sahnesi olmalı. Oyuncular bir deneyime dalacak ve doğal olarak bir adada çökecekler. Ayrıca hayatta kalanlarla tanışabilir ve ilişkiler kurabilirsiniz.
Başınızı başınızı döndüren bir çarpışmadan sonra uyanmak, bu umutsuz durumu fark edersiniz ve hayatta kalmak için gerçek bir mücadele başlatmak için ruhlarınızı hızla geri kazanmanız gerektiğini biliyorsunuz. Her karakterin farklı bir şekle, ritmik hareketi vardır. Çünkü oyuncunun zihnine sadece kavga etmek, inşa etmekten ve hayatta kalmaktan daha derine iniyor. Bittiğini düşündüğünüzde, ekran hedefleme moduna geçti ve sonra bir patlama geldi. Normal bir insanın hayatta kalmak için yapması gereken her şeyi deneyimleyeceksiniz. Yavaş yavaş tsunamiler, fırtınalar vb. Gibi aşırı hava koşullarıyla karşılaşacağız.

LOST in BLUE MOD APK

Her yerin sahneleri canlı, gerçekçi 3D efektlerle ayrıntılı

Hayatta kalmak için normal bir insanın yapması gereken her şeyi deneyimleyeceksiniz. Her yerin sahneleri canlı, gerçekçi 3D efektlerle ayrıntılı. Böyle bir mobil oyunla, gözlerinizin önünde ortaya çıkan sahne inanılmazdır çünkü her ayrıntıda güzeldir. Eldeki hiçbir şey olmadan hayat çok zor ve sinir bozucu olamaz. Bu oyunda ada. Çok yürümeye devam ediyorsunuz ve aniden aynı uçuşta kurban olan bir kız buluyorsunuz. Bu adada başka bir kişi, Jane adında bir kız olduğu ortaya çıkıyor. Onlar mutasyona uğramış canavarlar olan zombilerdir (mutantlar olarak adlandırılır); aşırı hava; Diğer bazı mutant mağdurlar etrafta dolaşıyor. Toplamadan sonra cephaneliğiniz, balta, ahşap personel, orak, zırh gibi temel bilgilerden silah gibi daha gelişmiş olanlara kadar birçok şey olabilir. Kolay olmasa da, Lost in Blue Mod kombinasyonu ile her şey çok daha iyi hale gelecektir.

LOST in BLUE MOD APK

Silahları, temelleri toplayın ve sırt çantanızda saklayın

Lost in Blue Mod, ünlü Amerikan TV dizisinden esinleniyor mu? Olabilir veya olmayabilir. Çok düşünmek için zaman yok, tehlikeye girmeden önce yakınlarda bir kürek alıp zombilere saldırabilirsiniz. Durumu anladıktan sonra, Jane ve daha sonra Jane'in kızı Clair, ıssız adada birlikte hayatta kalacak. Silahları, temellerini toplayabilir ve sırt çantanızda saklayabilirsiniz. Ne yazık ki, uçak macera gezisinden sonra bir kaza geçirdi ve her şey orijinal planın ötesindeydi. Oyunda sürekli olarak birçok heyecan verici ve eşsiz şeyler yaratılıyor, bu tam olarak istediğiniz şey. sırt çantası. Böyle bir mobil oyunla, gözlerinizin önünde ortaya çıkan sahne inanılmazdır çünkü her ayrıntıda güzeldir. Güzellikten bahsetmişken, oyundaki her şeyin gerçekleştiği ıssız ada sahnesi olmalıdır. Bunun yanı sıra, bu oyunlar popülerdir, çünkü keşfetmenizi sağlayan bir 3D oyunla eğlenebilirsiniz. Eşsiz bir hayatta kalma oyununa ilgi duyuyorsanız, kayıp sinyal oynayacaktır.

Kullanabileceğiniz bol sayıda silah ve eşya bulun

Su aramaya, yaralar için ilaç bulmaya ve vücudunuzda yaralanmalara başlayacaksınız. Onlar mutasyona uğramış canavarlar olan zombilerdir (mutantlar olarak adlandırılır); aşırı hava; Etrafta gizlenen diğer bazı mutant mağdurlar. Bir çarpışmadan sonra başınızı başınızı döndüren, bu umutsuz durumu fark ediyorsunuz ve hayatta kalmak için gerçek bir mücadele başlatmak için ruhlarınızı hızla geri kazanmanız gerektiğini biliyorsunuz. Oyuncular o genç adamın rolünü oynar ve kendileri için böyle şeylerden geçerler. Oyun sürekli olarak her yeni versiyonu güncelliyor ve dahası, oyun her gün iyileşmeye çalışıyor. Bugün kullanabileceğiniz ve burada heyecan verici hayatta kalanlarla tanışabileceğiniz bol sayıda silah ve eşya.
Koleksiyon oldukça kolay, sadece yaklaşım Yeşil işaretli daireler ve onu almak için öğeye dokunur. Issız bir adada yalnız kalma hissini yaşadınız mı? Değilse, bu kayıpta Blue Mod APK oyununu oynamaya çalışın. Ve şimdi düzeltilmesi en acil ihtiyaç elektrik çitidir çünkü onsuz zombiler içeri girecek ve geceleri onları her zaman hayatlarını almaya hazır 1001 şey olacak. Hayatta kalma türü en iyilerinden biridir. Ve bugün en popüler olanlar. İstediğiniz gibi hayatta kalmakta özgür olduğunuz için hayatta kalma oyununda çok şaşırtıcı şeylerle eğlenebilirsiniz. Oyuncular bu oyunları severler, çünkü genellikle olağan oyunlarda yapamayacakları şeyleri yapmalarına izin verirler.

Oyunun 3D grafiklerinin son derece etkileyici olduğu söylenmelidir

Gücü için bir erkeği seçtim. Bu adada başka bir kişi, Jane adında bir kız olduğu ortaya çıkıyor. Kendi dayanıklılığınızı eğiteceksiniz, sert bir yaşam ortamında etkili bir şekilde nasıl hayatta kalacağınızı ve bundan daha fazlasını öğreneceksiniz, kendi yeteneklerinizi geliştireceksiniz. Bu 3D oyunda zevk alacağınız, yani bugün hayatta kalabileceğiniz birçok etkinlik var. Şimdi, hayatta kalmak için gerekenleri yapmanız gerekecek, yani size yardımcı olabilecek eşyalar bulmanız gerekecek. Olabilir veya olmayabilir. Onun bir zombi olması gerektiğini biliyorsun. Sebze bahçesini yeniliyor, tohum buluyorlar, ekim, avcılık, toplanma, balık tutuyorlar… ve ok kuleleri, elektrik çitleri gibi savunmak için daha karmaşık şeyler ... Lost in Blue Mod'un 3D grafiklerinin son derece etkileyici olduğu söyleniyor. Ancak kendi kararlılığınız ve hayatta kalma yeteneğinizle, bunu yapacak ve kolayca üstesinden geleceksiniz. Burada, bugün mutantlara karşı savaşmanız gereken heyecan verici bir hikaye ile birlikte takip edeceğiniz için bir süre kendi başınıza hayatta kalmanız gerekecek.
Ama garip bir şekilde, başka bir kişiyi ısırıyor. Bu, maceracı ve yaratıcı olanlar için harika bir oyundur. Oyundaki göreviniz (ve NPC karakterleri) kaynak toplamak, silahları, aletleri, barınakları oluşturmak, yiyecekleri depolamak ve savaşmak için koruyucu bariyerler (çit) oluşturmaktır. Bu adada düşman. Yaşam için silah ve araçlar yapmak için bu vahşi adada kaynak bulmalı ve toplamalıyız. Evinizin çok büyük olması için ihtiyacınız yok ve sadece rahat bir şekilde yaşayabilmeniz gerekiyor.

Oyun, tamamen yeni ve eşsiz bir macerada oyuncuları kaybeder

Oyundaki göreviniz (ve NPC karakterleri), bu adadaki düşmanla savaşmak için kaynakları toplamak, silahları, aletleri yapmak, sığınak oluşturmak, yiyecek depolamak ve koruyucu bariyerler (çit) oluşturmaktır. Hepsi çok gerçek. Hem zihnime hem de duygularıma çok dokunuyor.Ses aynı zamanda ilginç bir vurgu. Şimdi bu çıkmazlı yaşamdan nasıl çıkıyorsunuz? Oyuna gelin ve bu hayattan kaçmak için her şeyi yapın. Karakterinizi silah ve becerilerle geliştirin ve yükseltin. Sebze bahçesini yeniliyor, tohum buluyorlar, ekim, avcılık, toplanma, balık tutuyorlar… ve ok kuleleri, elektrik çitleri gibi savunmak için daha karmaşık şeyler ... Lost in Blue Mod'un 3D grafiklerinin son derece etkileyici olduğu söyleniyor. Burada karakterin erkek mi yoksa kadın mı olduğunu seçebiliriz. Toplanan eşyaların her biriyle bile, kendi silahlarınızı nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Bugün çok sayıda hayatta kalma oyununun var olmasının nedeni budur. yanan volkanlar, soğuk beyaz buzullar ve tehlikeyle dolu yeşil ormanlar gibi. Oyunda yapmanız gereken tek şey bu. Toplanan eşyaların her biri ile bile, kendi silahlarınızı nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.Bu Mod, kayıp her gün cazibesini size göstermeye çalışıyor.