Lords Mobile: Kingdom Wars Mod + APK 2.86 Kilitli

Lords Mobile: Kingdom Wars MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi Lords Mobile: Kingdom Wars
Tür Strategy
geliştirici Igg Com
Boyut 48.82 MB
En son sürüm 2.86
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2022-11-05

Lords Mobile: Kingdom Wars açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyunda 40'tan fazla karakter işe alınabilir

Lords Mobile, Kahramanlar olarak da bilinen 40'tan fazla karaktere sahiptir, böylece ordunuzda işe alabilirsiniz. Oyun ekranı ikiye ayrılacak ve sol taraf sizin tabanınız. Böylece, toprak kaosa dalmaya başladı. Patronun yenilmesi hepimiz için zafer kazandıracak. Lords Mobile Online Hem PVP hem de PVE'nin hizmetleri. Doğru Choicethe Lords Mobil Oyunu dünya inşa eden, gerçek zamanlı bir strateji RPG'dir. Önce düşman bölgelerini bir çatışmada fethetmeliyiz. Eğer güçleri harika değilse, geri çekilme gereklidir. Ordularımızı test etmenin harika bir yolu, herhangi bir kayıp veya teminat hasarı olmadan olabilir. 4 farklı asker ve 6 farklı birlik oluşumu vardır. Ama savaş değil. Lonca savaşları, krallık karşısında savaşlar, savaş kraliyetleri, en karanlık istilası ve daha da harika etkinlikleri var. Özellikle, kapınızı yükseltmeniz veya belirli bir seviyeyi tamamlamanız gerekir. Eğer düşmanın bariyerini ihlal edebilirsek, güçlerine ulaşacağız.

Lords Mobile: Kingdom Wars MOD APK

İnsanların her şeye gücü yeteneği olarak ne istersen yapmaktan çekinmeyin

Oyundaki taktikler bu kahramanları yükseltmenizi gerektirir. Aktif kalmak için malzeme ve tıbbi araçlar yüklememiz gerekecek. Friend-foe, asla yalnız oynamak zorunda kalmayacaksınız. İnsanların her şeye gücü yeteneği olarak istediğiniz her şeyi yapmaktan çekinmeyin. Bunu yapmak istediğinizi hissettiğiniz sürece büyük bir kral ya da diktatör olun. savaşlara. Düşmanlara karşı kazanın ve giderken daha fazla bölgeyi kontrol edin.

Lords Mobile: Kingdom Wars MOD APK

4 farklı asker var ve her birliğin benzersiz yetenekleri var

Bu gereksinimler oyunun birçok alanında görüneceğinden mekaniği öğrenenler için mükemmeldir. Tabii ki, düşmanlarla savaşmak için belirli bir karakteri kontrol etmeyeceksiniz, ancak üssünüzü korumak için birlikleri çağıracaksınız. Bu nedenle, oyuncular için çok zaman tüketecek unsur budur. Tam donanımlı, kahramanlarınızı her zamankinden artırmak için promosyon gereklidir. Gems de süreci hızlandırmak için kullanılabilir.
Oyundaki savaşlar kolay değildir, ancak karşılığında oyuncuya dramatik ama tatmin edici bir deneyim sunacaktır. 4 farklı asker vardır ve her birliğin benzersiz yetenekleri vardır. Araziyi fethettikten sonra birkaç kışla inşa edebiliriz. Ön sıralarda 40'tan fazla güçlü ve tam yetenekli asker ile korkacak hiçbir şey yok. İlk oyunda savaştan sonra düşmanla savaşmak için rakibi inşa etmek için ilk adımları atacak ve sizin istenen krallık unsurlarını inşa etmenin yollarını bulacaksınız. Kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyun.

Lords Mobile: Kingdom Wars MOD APK

Güzel 3D animasyonlar, oyuncuları için daha iyi oyun deneyimi sunar

Bu oyun, 50 milyondan fazla indirme ve milyonlarca derecelendirme ile tüm zamanların en büyük askeri taktiklerinden biri haline geldi. Aynı zamanda, Dragons gibi varlıklar da tamamen var, bu yüzden kahramanların rolü vazgeçilmez bir şey. Karaya barış ve güvenliği yeniden inşa edebilirsiniz, Mighty Warrior. Başını yüksek tutun ve sonsuza dek devam edin. Güzel 3D animasyonlar daha iyi oyun deneyimi sunar. Kaynaklarınızı arttırmak için tüm hazinelerinizi kaydedin. oyun. Aynı zamanda, mavi yolun ulaştığı konuma sürüklemeniz gerektiğinde kullanım basittir.Ayılıcı olarak, görevleri tamamlamak için gereken zamana karşı dikkatli olmanız gerekir.

Oyunda onları daha güçlü hale getirmek için birlikleri yükseltmeye çalışın

Beni büyüledi ve deneyimlemek için uzun saatler geçirdi ve bu başlığın çekici oyununa daldı. Oyunda her şeyi inşa edebilirsiniz. Birlikleri daha güçlü hale getirmek için yükseltin. Kahramanlarınızın orduyu yönetmesine ve dünyayı fethetmesine izin verin. Birliklerimize olan inancını kaybetmeyin. Buna ek olarak, özel ödülleri toplamak için almanız ve tamamlamanız için belirli günlük görevler de olacaktır. Yeni içeriklerin tadını çıkarabilmeniz için her gün oyuna dönün.