Loopify - Live Looper Mod + APK 230 Kilitli

Loopify - Live Looper MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Loopify - Live Looper
Tür Music-audio
geliştirici Zuidsoft
Boyut 18.39 MB
En son sürüm 230
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2023-11-19

Loopify - Live Looper açıklaması

Mod Özellikleri:

Kullanıcılar animasyonlu GIF veya MP4 formatında bir dizi kısa video oluşturabilir

Kısa klipinizi yenilemek veya tamamen yeni GIF'ler tasarlamak için hemen kullanabilirsiniz. Bu yetenek, animasyon döngüsünde görünen görüntüleri daha canlı ve zengin hale getirir, sadece her zamanki gibi birkaç saniye içinde ileri geri hareket eden bir görüntü değil. Animasyonlar oluşturan bir uygulama, bunun gibi kısa döngü videoları ile bitmiş ürünün hızı en önemlisidir. Dahası, burada dokuz parça var ve istediğiniz gibi seçebilir ve kendiniz için olağanüstü hikayelerin tadını çıkarmak için özgürce bir ortam seçebilirsiniz. Buna ek olarak, daha kolay görüntüleme için birkaç parçayı birleştirmeli ve birleştirmelisiniz. , Facebook veya e -posta ve iMessage / SMS aracılığıyla gönderebilirsiniz. Çıktı dosyası hala aynı görüntü kalitesini sağlar, ancak toplam boyut çok yüksek değildir, böylece herhangi bir sorun olmadan telefonunuza rahatça kaydedebilirsiniz. Her döngü etkisi ayrı bir kontrol kanalına karşılık gelir. Her kanalı tercihlerinize bağlı olarak farklı şekilde izleyebilirsiniz. Kullanırken, görünür, gürültüsüz bir ürün almak için M4A veya WAW'da gerçekleştirdiğiniz şarkıları kaydetme hakkına sahipsiniz. Birçok farklı insandan birkaç öneri ve yorum.

Loopify - Live Looper MOD APK

Loopify bir Loop Maker uygulamasıdır

Loopify bir Loop Maker uygulamasıdır. Animasyon oluşturulduktan sonra, bitmiş ürüne arka plan müziği ses efektleri eklemek, metin çalıştırmak, etiket yapıştırma, tüm görüntünün genel renk efektini veya yeni oluşturulan kısa klibi değiştirmek gibi bazı efektler ekleyebilirsiniz. Bu kadar kullanımı kolay bir arayüzle, hızın artık Loopify ile ilgili bir sorun olmadığını düşünüyorum. Teknoloji bazen harika küçük şeyler ortaya çıkarabilir. Loopify, telefonunuzda veya tabletinizde döngüleri kaydedebilen bir uygulamadır. Kanallar Max. Loopify kullanan Instagram'da sadece animasyonlar veya kısa klipler oluşturulacağı gibi de son derece basittir. Sadece siyah arka plan, metin ve simgeler, görülmesi kolay mavi efekt. Karmaşık eklentilere, tasarım becerisine veya korkunç tekniklere gerek yok, sadece Loopify'ı yükleyin ve daha sonra fotoğraf çekmek ve animasyonlu GIF'ler oluşturmak için uygulamayı açın. Hepsini okuduk ve sorularınızı düzeltmeye ve çözmeye çalıştık. Ayrıca, her döngünün her zaman aynı desenin değişmediğinden emin olmalısınız.

Loopify - Live Looper MOD APK

Loopify'daki tasarım ve düzen anlaşılması kolaydır

Benim gibi merak ettiyseniz, cevaplamak istiyorum: Bugün aradığınız en popüler döngü oluşturma uygulamalarından biri loopify. Kullanıcıların, Loopify'ın en son sürümünde, 30'dan fazla ücretsiz filtre vardır. Süreyi hızlandırarak, yavaşlamaya ayarlayarak, rastgele efektleri çalıştırarak veya döngü efektleri, benzersiz animasyonlu GIF dosyaları olan ürünleri bitirmiş olacağız. Instagram'da mevcut birkaç monoton döngü efektinde durmayın, çok fazla Loopify'da 30'dan fazla yerleşik döngü efektine sahip şeyler. Bunun yerine, bu uygulamanın güzel ve değerli şeylerinden yararlanın. Video, müzikle etkileyici bir animasyon veya parıltılı çıkartmalar. veya yeni, daha kişisel bir şey istiyorsanız, telefonunuzun kamerasından bir dizi görüntü çekebilirsiniz. Ardından, GIF dosyaları olarak dışa aktarmak için loopify yoluyla, fotoğraf kütüphanenize kaydedin ve bunları anında sosyal ağlarda paylaşın. Bu özellik, sosyal ağlarda oluşturulan sonuçları anında paylaşmak istediğinizde son derece etkilidir. İstediğiniz sonuçları tıklayın ve getirin.
Kısa ve çok fazla harika efekt var. Kanalı girdiğinizde, beğeninize, sürenize, etkinin hızına, geçişlere göre özelleştirebilirsiniz, aynı anda birden fazla görüntü kullanıyorsanız, bence, Loopify'daki tasarım ve düzenin anlaşılması kolaydır, neredeyse herkes erişebilir. Ayrıca, kullanıcıların ritmi her zamankinden daha verimli bir şekilde yönetmelerine ve gözlemlemelerine yardımcı olmak için bir metronom da kullanabilirsiniz. Yukarıda yer alan yeni ve modern özellikler sayesinde, döngüler hakkında endişelenmenize gerek yok ..

Loopify - Live Looper MOD APK

Loopify birçok farklı kanal içerir

Hala bunun gibi bir dizi son derece kısa video veya ilginç animasyonlu GIF dosyaları oluşturabileceklerini merak ediyorum. Bu uygulamada gençler tarafından kullanılan en popüler isimlerden bazılarını listelemek için Metronom, Geri Sayım, Overdubbing, Kayıt Modu: Sarma, Yankı, Yankı, Flanger, Bitcrusher, Kompresör, Sınırlayıcı, Filtre, Kapı, Gitar Distorsiyonu , İlk döngü, vites döngüsü vb. Kesinlikle. Dikkat çekici olan şey, bu cihazların bunları kullanabilmek için Android'de olması gerektiğidir. Artık tekrarlayıcı satın almak için para harcamanıza gerek kalmayacak. Birçok benzersiz ve heyecan verici özelliğe sahip olmak için şimdi denemekten çekinmeyin. Ayrıca, bir abonelik modeli eklemek, sayfayı düzenli olarak güncellemek ve yükseltmek gibi bazı yeni özellikler ve keşfetmeniz ve deneyimlemeniz için diğer birçok yeni şey eklenir.
Hiç benzersiz yayınlar yapabileceğinizi düşündünüz mü? /Bunun gibi hikayeler kendiniz? Sık sık birçok insanın sürekli sevimli ve komik memler yarattığını görüyorsunuz ve bazen Instagram'da bazı ünlü etkileyiciler hikayelerini görebilirsiniz. İsteyene kadar düzenlemekten çekinmeyin, ardından Paylaş düğmesine basın ve bitmişsiniz. Ayrıca, bir geri sayım makineniz de var. Tamamladıktan sonra, bu şarkıyı arkadaşlarınızla veya akrabalarınızla paylaşmalısınız, böylece hayranlık duyabilirler ve sesinizin tadını çıkarabilirler.

HappyMod
İndirmek