Wave Live Wallpapers Maker 3D Mod + APK 6.6.2 Kilitli

Wave Live Wallpapers Maker 3D MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Wave Live Wallpapers Maker 3D
Tür Personalization
geliştirici Wave Keyboard Design Studio
Boyut 199.83 MB
En son sürüm 6.6.2
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2023-11-30

Wave Live Wallpapers Maker 3D açıklaması

Mod Özellikleri:

Wave Live Duvar Kağıdı çok benzersiz ama basit kullanıcı arayüzüne sahiptir

Bu uygulamayı çalıştırırken kısa reklamlar göreceksiniz. Wave Live Duvar Kağıdı uygulaması ayrıca internette Mod Apk olarak adlandırılan çatlak bir sürüme sahiptir. Bu nedenle, sahip olduktan sonra asla başka bir duvar kağıdı uygulamasına ihtiyacınız olmayacak. Wave Live Wallpaper'ın çok benzersiz ama basit kullanıcı arayüzü var, bu da bu uygulamayı kullanırken asla sorun veya komplikasyonla karşılaşmayacağınız anlamına gelir. Bu uygulamayı açtıktan sonra her şey sizin için herhangi bir zorluk olmayacaktır. Yüksek kalite, her görüntünün mükemmel güzelliğini hissetmenize yardımcı olacaktır. 3D listesinde kısıtlamadan seçebileceğiniz farklı kategoriler göreceksiniz. Bu özellikleri ayrıntılı olarak inceledikten sonra, canlı duvar kağıdı, akıllı telefonlarına yeni bir kişisel görünüm vermek isteyen insanlar için harika bir seçenektir. Kullanıcıları farklı temalara sahip bir duvar kağıtları kütüphanesine maruz bırakır ve duvar kağıdı olarak ayarlamayı mümkün kılar. Ayrıca, konuya göre arama yapmanın yanı sıra, uygulamanın kaliteli duvar kağıtlarını filtrelemeniz için önerdiği anahtar kelimelere de dokunabilirsiniz.

Wave Live Wallpapers Maker 3D MOD APK

Bu, Wave Live Wallpaper uygulamasının başka bir harika özelliği

Tam yüksek çözünürlükle gerçek 3D derinliği elde edeceksiniz, bu yüzden her duvar kağıdı bu uygulamada gerçek görünüyor. Bu yüzden arkadaşlarınızı bu duvar kağıtlarını göstererek etkileyin.Bu mod sürümünde Wave Live Duvar Kağıdı Uygulamasının tüm özelliklerini ve seçeneklerini, sıfır kısıtlamalarla kullanabileceğiniz tamamen açılmış olarak alacaksınız. Konular, anahtar kelimeler, vb. Gibi birçok yönden basit bir arama yapabilirler. İnternette indirebileceğiniz duvar kağıdı uygulamaları, ancak bazıları ödenir ve bazı uygulamaların iyi özellikleri yoktur, bu yüzden en iyisini seçmek zordur. Bu sürüm reklam içermediğinden kesinti olmayacaktır. Bu, Wave Live Duvar Kağıdı uygulamasının bir başka harika özelliğidir, çünkü kullanıcılarının bu uygulamada kendi canlı duvar kağıtları yapmalarına izin verir. Her şeyi ücretsiz olarak verdiği için değiştirilmiş sürümdeki hiçbir şey için ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Bu, farklı tasarımların etkileyici bir görüntü kütüphanesi ile kullanıcı deneyimini değiştirmeyi mümkün kılar. 3D duvar kağıtları dokunuşlarınıza bağlı olarak zamanla değişebilir. Tüm premium ve VIP kaynaklarını sadece bu modifiye sürüm nedeniyle bir kuruş harcamadan kullanabilirsiniz. Sanat, hayvan, siberpunk, animasyonlu, siyah, uzay, 3D, 2d, aşk, doğa, doku, tasarımlar ve diğerleri gibi birçok kategori var.Bu uygulama canlı ve 3D duvar kağıtları için uzmanlaşıyor, bu yüzden tümlerine en iyi duvar kağıtları verir kullanıcılar. Her şeyde gezinmesi kolay ve erişilebilir, bu yüzden her grup çağındaki insanlar için uygundur. Yaratıcı fikirlerinizi kullanarak harika yalan duvar kağıtları yapmak ve duvar kağıtlarınızı göstererek arkadaşlarınızı etkilemek için bu uygulamayı yükleyin. Tasarımlarınızı oluşturduktan sonra tasarımlarınızı insanlarla da paylaşabilirsiniz. Tüm sadece yapmak istediğiniz duvar kağıtları için iyi fikirlere ihtiyacınız var çünkü bu uygulama size ihtiyacınız olan her şeyi verecektir. Bu sürümü yükledikten sonra, bu uygulamada bir daha asla reklam görmeyeceksiniz. Bu nedenle, tek bir uygulamada birçok görüntü teması aranabileceğinden farklı kaynakları aramak için zaman harcamanıza gerek kalmayacaktır. Özellikle, tüm duvar kağıtları HD'den 4K'ya kadar kalitededir ve kesinlikle çeşitli cihazlara uyacaktır.

Wave Live Wallpapers Maker 3D MOD APK

Wave Live Duvar Kağıdı Uygulaması, kullanıcılarına kendi tasarımlarını oluşturmalarını sağlar

Wave Live Duvar Kağıdı ayrıca indirdikten sonra duvar kağıdınızı ayarlamak için kullanabileceğiniz düzenleme araçları da sağlar. Bu uygulama tamamen optimize edilmiştir, bu nedenle içinde sıfır gecikme sorunları olacaktır. Bu uygulamanın harika duvar kağıtları yapmak için gerekli olan tüm temel düzenleme araçları vardır, bu yüzden duvar kağıtları yapmak için başka bir platforma ihtiyacınız yoktur. Sürüm, size farklı reklamlar göstererek sizi kesin olarak kesintiye uğratacak reklamları destekler. Aynı zamanda, 2D'den 3D'ye olan görüntülerin özelliklerini de biliyorsunuz ve sahip oldukları kaliteden emin olabilirsiniz. Etkileşim yapmak için dokunabileceğiniz bir 2D veya 3D görüntü olabilir ve çeşitli temalar bulabilirsiniz.
Bu yüzden size aradığınız şaşırtıcı uygulamayı vermek için buradayız. Bu yüzden mobil ekranınıza yeni bir canlı duvar kağıdı ayarlayarak yeni bir görünüm verin. Wave Live Duvar Kağıdı uygulaması ayrıca kullanıcılarına kendi tasarımlarını oluşturmaları için de verir. Herhangi bir sorun olmadan kullanabileceğiniz kırpma, kesme, kırpma, döndürme, çevir, eğin ve diğer birçok araç alacaksınız. Sorun olmadan tam uygulamanın kolayca keyfini çıkarabilirsiniz.

Wave Live Wallpapers Maker 3D MOD APK

Wave Live Duvar Kağıdı İnanılmaz Bir Uygulamadır

Bu uygulamada, farklı duvar kağıdının büyük kategorilerini görmek şaşıracaksınız. En iyi şey, her kategoride yüz binlerce duvar kağıdı alacağınızdır, çünkü geliştiriciler her güncellemeye yeni içerik ekler. Reklamları kaldırmak için bu uygulamayı ödemek istemiyorsanız, başka bir yol var, ancak bu amaçla bu uygulamanın saldırıya uğramış sürümünü almanız gerekir. Bu yüzden insanlar bu sürümü seçer, çünkü istediğiniz her şeye erişme izni verir. Her görüntü hangisinin yüksek dereceli olduğunu görmek için bir favori ile birlikte gelir. Bu uygulamadan indirebileceğiniz binlerce benzersiz duvar kağıtları alacaksınız. En sevdiğiniz kategorilerin en sevdiğiniz duvar kağıtlarını indirebilmeniz için ücretsiz olarak mevcut olan farklı kategorilerden binlerce canlı video duvar kağıtları vardır. Bu amaçla, farklı fikirler elde etmek için tasarımlarınızda kullanabileceğiniz birçok şaşırtıcı şablon alacaksınız. Duvar kağıtları yapma konusunda iyi fikirleriniz varsa, bu uygulama size duvar kağıtlarına hayat vermenize yardımcı olacak en iyi araçlarla eksiksiz stüdyo sağlayacaktır. Dünyanın en iyi duvar kağıtlarını almak için bu harika uygulamayı kullanan dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcı var. Bu oyun uygulaması ödenmediği için indirmek ücretsiz olan basit normal sürümde gelir. Elbette arzu ettiğiniz duvar kağıdını bulabileceksiniz. Wave Live Duvar Kağıtları Maker 3D'nin birçok görüntüsünü yaşadığınızda, cihazınızın duvar kağıdı olarak herhangi bir görüntü seçebilirsiniz. Yani her 3D duvar kağıdı keyifli bir deneyimdir ve kullanıcının merakını teşvik eder. App premium özelliklere sahiptir ve bunları ücretsiz olarak kullanamazsınız, çünkü tüm bu premium özelliği bu uygulamanın temel sürümünde ödenir. Ancak bu uygulamayı temelde çatlamış bir sürüm olan modifiye sürümde indirirseniz, bu duvar kağıdı uygulamasının tüm premium özelliğini ücretsiz olarak alacaksınız. Bu nedenle her platformda bu uygulama önerilir ve web sitemizden birkaç adım izleyerek indirebilirsiniz. Wave Live Duvar Kağıtları Maker 3D farklı görüntü türleri kütüphanesi. Bu uygulamayı kullanarak hayal gücünüzü kolayca gerçekleştirebilirsiniz, çünkü harika tasarımlar oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bu duvar kağıdı uygulamasının tamamen kilidini açmasını istiyorsanız, MOD APK sürümünde indirin. Uygulamanın sağladığı kaynakların kalitesi her zaman garanti edildiğinden kalite konusunda çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Özellikle, görüntünün içindeki unsurları başka bir dünyaya giriyormuş gibi gözlemlediğinizi hissedeceksiniz.

HappyMod
İndirmek