Last Hope 3: Gun Shooting Game Mod + APK 1.48 Sınırsız para

Last Hope 3: Gun Shooting Game MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Last Hope 3: Gun Shooting Game
Tür Action
geliştirici
Boyut 108.25 MB
En son sürüm 1.48
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-12-03

Last Hope 3: Gun Shooting Game açıklaması

Mod Özellikleri:

Birçok yerde düşmanları yok etmek için çeşitli silahlarla donatılmış

Birçok yerde düşmanları yok etmek için çeşitli silahlarla donatılmıştır. Giderek daha fazla yayılmaya ve türlerini üremeye devam edecekler. Bu ölümsüz ile takım arkadaşlarınızla savaşacaksınız. Bu nedenle, Son Umut 3 süreci 4 farklı oyun moduna karşılık gelen dört ana aşamaya ayırdı. Zombi çekimiyle dolu acımasız eylemi olan birinci şahıs nişancı ile uğraşmaya hazır mısınız? Zombileri bulmak ve öldürmek, oyunun kullanıcı dostu kontrolleri ve çılgınca aksiyon temposu sayesinde hiç daha keyifli olmamıştı ..
Siz de dahil olmak üzere iyi bir atıcı. İnsan gücünü boşa harcamak ve dönüşleri boşa harcamaktan kaçınmak için düzgün bir şekilde hedefleyin. Tüfekler, av tüfeği, roket tabancaları, hatta el bombaları var. Huzurlu dünyayı yeniden kazanabilmek sadece bir iki gün değil. Zor zamanlarda birbirinizi desteklemek ve kalabalık zombi ordusuyla yüzleşmek için takım arkadaşlarınızla gidin.

Last Hope 3: Gun Shooting Game MOD APK

Last Hope 3, dünyamızı kötü zombilerden koruyan oyun serisine devam ediyor

Yeni oynamaya başladıkları için, bu iki silahın erişilmesi ve kullanımı nispeten kolaydır. Perspektifinizden en iyi şekilde yararlanmak için stratejinizin ve konumunuzun net olması gerekir. Gizli bir saklanma yeri seçmek için bölgede hareket edin, ancak yine de uzaktaki zombileri kolayca hedefleyin. Sonra bu zombi daha fazla zombi doğurmak için kullanın. Değilse, bunları tek tek yok etmeyi seçin. Bir laboratuvar olduğu için, diğer ölümsüzler tarafından korunur.
Son Umut 3, dünyamızı kötü zombilerden koruyan oyun serisine devam eder. Dünyayı açmak huzurlu ve mutlu günlerde yaşıyor. Arsenal yakalandı, insanlar ısırıldı ve ölümsüz yürüyüşe dönüştü. Bu silah sadece bir seferde bir atış yapmak için kullanılır. Çatışmaya katılın ve gerçek dünyada gerçekleşen bu oyunda zombi kıyametine son verdi.

Last Hope 3: Gun Shooting Game MOD APK

Oyun Last Hope 3 çevrimdışı oynandı ve grafikler gerçekçi 3D'de işlendi

Her şeyden önce, hedefi anlayabilmek için, Last Hope'un planını dikkatlice anlamanız gerekir 3. Doğrudan güçlü AK silahından sürekli bir mermi barajını ateşleyin. Hikaye modunda, şehri yeniden inşa etme ve burada sıkışan insanları kurtarma görevine başlayacaksınız. Bu yeri işgal etmek için saldırıyorlar. Oyun Last Hope 3 çevrimdışı oynanır ve gerçekçi 3D'de grafiklere sahiptir. Heyecan verici ve eğlenceli bir masal görevine katılın.
Ve cephane sayısı da sınırlıdır, bu yüzden doğru seçimleri yapmanız gerekir. Keskin nişancı modu Gizli bir yere götürülecek ve istenen düşmanı doğru bir şekilde hedefleyeceksiniz. Savunma modunda, burada savunma üssünde kalacaksınız. Ama aynı zamanda kolay bir iş değil, çünkü insan kanının kokusunu koklayan zombiler var. Bombaların ve mermilerin yağmur her yerde patladı. Gelecekteki sonuçlardan kaçınmak için bu makineyi yok edin.
Birçok zombiyi öldürdükten sonra, daha gelişmiş silahlar toplayacaksınız. Ama endişelenmeyin, çünkü Arsenal, geri döndükten sonra çok fazla gelişmiş ve destansı ekipmana sahip. Arsa, keskin nişancı, sözleşme ve savunmayı içerir. Garip makinenin zombilerin gücünü artırmaya yardımcı olduğu laboratuvara gidin. Tüm kötü zombileri çekmek için Last Hope 3 modunu indirin.

Last Hope 3: Gun Shooting Game MOD APK

Last Hope 3 basit oyun sunuyor

Tozla dolu bir dünyaya taşınırsınız. Bu, zombilerin üremesi ve büyümesi için mükemmel bir yer. Kuvvetler, ordunun kendisine hizmet etmesini emreten oligarch'ı anlamak için buraya dolandırıcılar dikti. Genellikle, yeni gelenseniz, sadece son umutla kompakt bir keskin nişancı tüfeği sağlanacak. Zombilere ek olarak, sokak haydutları var. Seni durdurmaya niyetli olanlar.
Aksi takdirde çok yaşlı olurlardı. Moss her yerde büyür. Başlangıçta, iki temel silah, bir keskin nişancı tüfeği ve bir gatling tabancası ile donatılmışsınız. Çok fazla zombi toplamak ve takım arkadaşlarınızla ordu helikopterinden atlamak için bir yer seçin. Geri dönmek için zamanı olmayan zombiler birçok kez öldürüldü.
Evler ve yollar yok edildi. Sevgili anavatanınızın topraklarında özgürce dolaşıyorlar. Birinci şahıs perspektifinden bakıldığında, yoldaşlarınızı taşıyan birçok askeri uçakla kaplı gökyüzünde dünyayı kurtarmak için kampanyaya katılmak için diğer ajanlara katılın. Rolünüz çok önemli. Armory'nin ekipman almak için girişini yöneten oligarch'ı öldürün. Ancak askeri alan ve ordunun konuşlandığı ve insan ilaçları üzerine yapılan araştırmaların istila edildiği araştırma alanı. Moss yeşil bir takım elbise, kafasında bir şapka ve elinde bir telsiz giydi. Ve etrafta bir sürü zombi tarafından korunmaktadır.

HappyMod
İndirmek