Kingdom Rush Vengeance TD Game Mod + APK 1.14.3 Kilitli

Kingdom Rush Vengeance TD Game MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi Kingdom Rush Vengeance TD Game
Tür Strategy
geliştirici Ironhide Game Studio
Boyut 801.51 MB
En son sürüm 1.14.3
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2022-10-31

Kingdom Rush Vengeance TD Game açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyunda benzersiz yetenekleri ve özel güçleri olan 18 yeni kulesi var

Doğrudan düşmanı yenmek için bir kahraman olmak birçok oyuncunun hayalidir. Akıllı stratejinin deneyimli ve hevesle mükemmel birleşimi hızla takdire şayan birçok başarıya ulaşacaktır. Efsanevi kahramanların savaşları sadece belirli bir yerde gerçekleşmez. Bilmiyorsanız, Tower Savunma Oyunları üssünüzü savunmak için birlik ve kuleler konuşlandırmanızı gerektirir. Bazıları kötüydü, diğerleri delicesine iyiydi. Kingdom Rush intikamında, her kule için benzersiz yeteneklere ve özel güçlere sahip 18 yeni kuleye sahiptir. İntikam her zaman kule savunma oyunlarının zirvesindedir. Benzer oyunların çoğunun sadece internete bağlandığında oynamasına izin verilecektir. Eldeki düşmanları yok etmenize yardımcı olmak için emrinizden saniyeler içinde acele edecekler. Ordunuzu ve kahramanlarınızı tüm düşmanları alabilmeleri için en iyi olacakları için eğitin.
Bu bir kule sistemi inşa ederek bir savunma oyunudur. Her farklı arazi her zaman kendi rengini ve özelliklerini getirecektir. Bu oyunlar popüler, eğlenceli ve herkes için çok zorlu. Oyun Ironhide Game Studio tarafından geliştirildi ve yüz binden fazla indirme kazandı. 18 yeni kulesi ve özel yetenekleri olan patronları indirin. Kule savunma sistemi ne kadar tehlikeli olursa, düşmanın direncinin maksimum engellemesinden kaynaklanmaktadır. Son olarak, 60'tan fazla başarıdan, ellerinizdeki kazanmayı keşfetmek için büyüleyici sırlarınız var. Bu kadar büyük bir popülerlik elde etmek için büyük bir katkı çevrimdışı oynama yeteneğidir. Ve şu anda bu türdeki en iyi oyunlardan biri Kingdom Rush intikamı. Ayrıca, düşmanları yok etmenize yardımcı olmak için her biri benzersiz yeteneklere ve özel güçlere sahip 18 farklı yeni kuleden seçim yapabilirsiniz.

Kingdom Rush Vengeance TD Game MOD APK

Her belirli kule türü kendi çekici yeteneklerine sahip olacaktır

Buna ek olarak, kahramanları en güçlü, cesur orduya eğitmeniz ve eğitmeniz gerekir. Ordunuza gelince, herhangi bir düşman korkmalı ve saygı duymalıdır - bu sanal dünyadaki nihai hedefinizdir. Kahramanınızı beklenmedik özelliklere sahip ek silahlarla ödüllendirin. Bununla birlikte, dövüş yetenekleri de dünyadaki birçok ünlü patronla savaşmaya hazır, dramatik bir şekilde artmak için honlanmış. Bu nedenle, önceki seviyelerde, ordunuza mümkün olduğunca çok zafer kazanmaya komuta eder.18 Yeni Kuleler - Kule Savunma Oyunlarının ana yönlerinden biri kulelerin kendileridir.
Her belirli kule türü kendi çekici olacaktır. yetenekleri. Savaşların ayak izlerinde krallığın harika dünyasını keşfetme fırsatınız var. Yıllar boyunca bu türün birçok farklı türü var, ancak arada sırada benzersiz olanlar var. Bunun nedeni, bu oyunların 100 kez sonra bile her zaman eğlenceli, heyecan verici ve oynanabilir olmasıdır. Aksine, onları takip etmek ve onları ortadan kaldırmak için düşmanlara gidecekler. Özel güçlerle kuleler oluşturmak için orduyu kontrol etmek için stratejinizi ve deneyiminizi kullanın. Ama önce, becerilerinizi 25 aşamadan test edeceksiniz. Etkiler iyi tasarlanmış ve ses efektleri. 60+ düşman ve 6 patron-bu oyunda 60'tan fazla ölümcül düşman ve 6 patronla yüzleşmeye hazırlanın ..

Kingdom Rush Vengeance TD Game MOD APK

Krallık Rush intikamında Krallık'ta patronların lideri olmaya çalışın

Görevinize olabildiğince iyi hizmet etmek için, Kingdom Rush Vengeance 30 eğitim yükseltmesi ekledi. Orduyu onlarla en uygun şekilde eğitmek için her stratejiyi seçmekte ve tasarlamakta özgürsünüz. Ayrıca, beşten fazla farklı gerçeklik tamamen merakınıza, meraklılığınıza adanmıştır. Kahramanlarınızı artırın - Oyunun en üstünde kalmak istiyorsanız, kahramanlarınızı sürekli olarak seviyelendirmelisiniz. Onları buna göre kullanın ve müstahkem bir savunmanız olacak. İlerledikçe, daha sert düşmanlarla karşılaşacaksınız, bu yüzden de seviyelendirmeniz gerekiyor. Her aşamada kahramanı bekliyor. Altın en yaygın ganimettir. Bunları haritada istediğiniz her yere özgürce konumlandırabilirsiniz. Bu oyunda zamanınıza değer birçok farklı harita ve çevre var.
Bu önemli çalışmada, Kara Şövalye, Şeytan vb. Yeni arazi. Onları fethetmek de sizin için kaçınılmaz bir görevdir. Sadece tek bir düşmanın sınırı geçmesine izin vermeyin. Yapabileceğiniz 30'a kadar yükseltme için yeteneklerini yükseltin.

Kingdom Rush Vengeance TD Game MOD APK

Oyun sevimli ve destansı grafikleri temsil etmek için iyi bir iş çıkarıyor

Özellikle, her zaman ordusunu savaş alanına götürmeye adanmış bir öncü lider olursunuz. Kule sistemi inşaatı ve düzen stratejisinde, zekanız ve yaratıcılığınız sonuna kadar kullanılır. Ancak, bu oyunla, her zaman, her yerde, boş zaman oynayabilirsiniz. 13 güçlü kahraman toplayın, onları düzleştirin ve krallığınızı savunmak için 10'dan fazla biblo kullanın. Krallığınızı savunmaya hazır mısınız? Bunu yapmak için sınırsız para modunu şimdi indirin. astlar. Belirli pozisyonlarda yerleştirilmiş kuleleriniz gibi değiller. Ayrıca ihtiyacınız olan ekstra eylem için toplayabileceğiniz 10'dan fazla biblo ve eser de var. Faskiye grafikleri - Game Kingdom Rush intikamı sevimli ve destansı grafikleri temsil etmek için iyi bir iş çıkarıyor.
Göreviniz şimdi çok daha büyük. Neyse ki, oyun size her zaman siparişlerinize uyan ve tam kapasitede hareket eden 13 son derece sadık kahraman sağlar. Başarınızın ayrılmaz bir parçası olanlardır. Burada stratejik becerilerinizi nihai teste sokacak zorlu düşmanlarla karşılaşacaksınız. Doğru yapılırsa, bugün Call of Duty Mobile veya PUBG gibi en iyi oyunlara bile rakip olabilir. Bunlar, krallığınızı yaklaşmakta olan düşmanlardan korumanıza izin verecektir.

Oyun, 18'den fazla yeni kuleyle seçmenizi ve yükseltmenizi sağlar

Onların çekiciliği size birçok heyecan verici deneyim sunmayı vaat ediyor. Güçlü bir ordunun savaş alanına gitmesi için, elbette arkasında yetenekli bir liderin gölgesinden yok olamaz, değil. Bu kolaylık, kahramanlarınızla her anın daldırılmasına ve tadını çıkarmanıza yardımcı olur. Bu oyunda, size yardımcı olmak için 13 güçlü kahraman alabilirsiniz ve bunları aynı zamanda seviyelendirebilirsiniz. Ancak güçlerini en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, yerleştirme hakkında stratejik olarak düşünmeniz gerekir. : Durumların zorluğu daha yoğun hale gelir. Çünkü elde edilen ganimet daha sonra zor zamanlarda son derece etkili bir silah haline gelecektir. Ardından, yeni bir düşman almaya hazır yeni bir kule inşa etmek için kazanılanları ve artıkları kullanın.Bu oyun Ironhide Game Studio tarafından yaratıldı ve şu anda popüler oyun gibi. Ve Kingdom Rush intikamında, size yardımcı olacak 13 güçlü kahraman toplayabilirsiniz.
Daha kısa sürede çok fazla düşmanı öldürürseniz, kazandığınız altın miktarı iki katına çıkacaktır. Kingdom Rush intikam. Yıllar boyunca, yapılan birçok kule savunma oyunları yinelemesi oldu. İyi olanlar arasında Kingdom Rush Vengeance adlı bir oyun var. İşte inanılmaz özellikleri: İnanılmaz Kahramanlar - Bildiğiniz gibi, bir krallık gerçekten kahramanları olmayan bir krallık değil.