KineMaster - Video Editor Mod + APK 6.1.6.27402 Sınırsız para

KineMaster - Video Editor MOD APK Icon
3.1
Uygulama ismi KineMaster - Video Editor
Tür Videoplayers
geliştirici Kinemaster Video Editor Experts Group
Boyut 90.04 MB
En son sürüm 6.1.6.27402
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-09-04

KineMaster - Video Editor açıklaması

Mod Özellikleri:

Kinemaster uygulaması kullanıcılar için kullanımı tamamen güvenlidir

BT oyuncusu, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insan tarafından kullanıldığı için tüm internette harika incelemelere ve derecelendirmeye sahiptir. Bu uygulamanın bir sonraki seviye düzenleme araçları arayan insanlar için eksiksiz bir paket olduğunu söyleyebiliriz. Ancak yine Kinemaster uygulamasının kullanımı tamamen güvenli olduğu konusunda iyi bir haber var. Buna ek olarak, Facebook, Instagram vb. Gibi diğer bazı sosyal ağ sitelerinde de paylaşabilirsiniz. Şimdi, meslektaşlarınızı veya arkadaşlarınızı etkileyici düzenleme becerilerinizle etkileyebilirsiniz.
Video düzenlemenin diğer mobil uygulamaları izin vermez. Videolarınızı yüksek kalitede kaydetmeniz için bu amaçla ödemek zorundasınız. Bu video düzenleyiciyi indirdikten sonra, asla mobil cihazınızda istenmeyen bir izin istemez. Çok fazla endişelenmenize gerek yok çünkü bu uygulama bu basit sorunları ele almanıza yardımcı olacaktır. Sahadaki öncülerden biri olsun, bu uygulama bizi şaşırtmaya ve ceplerimize muhteşem özellikleri getirmeye devam ediyor. Bu nedenle, bunu seçerseniz, bunu ücretsiz olarak kullanma veya profesyonel sürümün kullanılması kararından pişman olmayacaksınız. Doğru yerdesiniz. Her şeyin ne kadar basit çalıştığını bildiğinizi, ne kadar güçlü şeyler yapabileceğini bildiğiniz için en sevdiğiniz temayı seçmeniz gereken tek şey. Zaman çizelgesi, video düzenleme uygulamaları arasında yaygın olan altta bulunur. Bu özellik, kolaylık sağlamak için uygulamada otomatik olarak içe aktarılacak videoları kolayca kaydetmenizi sağlar. Ancak unutmayın, bu uygulama daha uygun fiyatlı.
Bugünlerde çevrimiçi dünya söz konusu olduğunda hepimiz korkuyoruz çünkü birçok uygulamada birçok güvenlik sorunu ve tehdit var. Bunun nasıl çalıştığı hakkında bildiğiniz her şeyi inceleyin. Adobe Premiere gibi güçlü video düzenleme yazılımlarında görebileceğiniz birçok yüksek kaliteli olanlar var. Ancak, bu uygulamada durum böyle değil. İşte faydaları ve dezavantajları.

KineMaster - Video Editor MOD APK

Kinemaster, en iyi 10 video düzenleme uygulamasından biridir.

Ama endişelenmenize gerek yok, sindirmeniz için işleri son derece kolay hale getirmek için buradayız. Uygulama, birden fazla katmana veya ihtiyacınız olduğu kadar çok yeteneğe sahip olabilir. Bu uygulama ile alabileceğiniz birçok gelişmiş özellik var. Kinemaster Pro bu ihtiyacı anlıyor ve başarısız olmadan teslim ediyorlar. Bu özellik daha önce eski video düzenleme uygulamalarına takılmamıştır. Bir video düzenleme uygulamasında çok yönlü düzenleme, gelişmiş özellikler, hassas kontrol ve ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bunu geçmenin yanı sıra diğer harika özelliklerden de yararlanmak istiyorsanız, Pro sürümünün maliyeti 4 $.
Bu uygulamada lirik videolar yapabilirsiniz, çünkü ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. YouTube'da, birçok kişinin videonuzda ilettiğiniz içeriğin tadını çıkarması ve görebilmesi. Her zaman hareket halindeyken, nerede olurlarsa olsunlar - bu sizin için. Ancak video düzenleme oyununuzu yükseltmek istiyorsanız, Kinemaster Asset Store.Pro Özellikleri üzerinden geçmeniz gerekir - Pro aboneliğinden yararlandığınızda, filigran özelliği olmadan alabilirsiniz, premium kilidini açabilir ve videolarınızı mümkün olan en yüksek kalitede dışa aktarabilirsiniz.
Bu tür özellikler, Kinemaster'ın her zaman en iyi 10 video düzenleme uygulamasında sayılmasının ana nedenidir. Bunu size kanıtlamak için, işte en güçlü özelliklerinin bir listesi: Çoklu katmanlar - video editörleri, bir videonun karmaşıklığının öncelikle oluşturulduğu çoklu katmanlara dayandığını bilir. Video Editor, ihtiyacınız olan her şey uygulamada. Hepimiz şu anda mevcut olan birçok video düzenleme uygulaması olduğunu biliyoruz.

KineMaster - Video Editor MOD APK

Oyuncular, Premium Araçlarla Ücretsiz Düzenleme Odası'nı Ücretsiz Olabilir

Bu uygulama oldukça korunmuştur, bu yüzden milyonlarca tarafından kullanılır. Şimdi, sanki özel kullanıcılarıyla kendi nişlerine sahiplermiş gibi. Yüzey Kayıt - Projeniz için videonun bir kısmını kaydetmeyi unuttunuz mu? Uygulamanın içinde gerçek zamanlı olarak anında kaydedebileceğiniz için endişelenmenize gerek yok. Ancak, uygulamanın 4,99 $/aylık olan pro sürümü ile bile.
Bu uygulama düşündüğünüzden çok daha fazla yetenekli. Video Önizleme - Geçmişte imkansız olan şey şimdi Kinemaster'da ulaşılabilir. O zamanlar, yalnızca 4GB RAM.YES varsa, video düzenleme yazılımının içindeki videolarını önizlemekte zorlanacaklar, Kinemaster Pro indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Karmaşık bir videoyu düzenlemeniz gerekiyorsa, tüm özellikleri elde etmek için mümkün olduğunca bir bilgisayarda yapmalısınız. Bu şimdiye kadarki en iyi şey çünkü Ücretsiz Premium Araçlarla Düzenleme Odası alıyorsunuz. Ama şimdi bunu akıllı telefonlar sayesinde yapabiliriz. Adobe Premiere Rush, GoPro App, Imovie, Filmorago ve daha fazlası gibi şeylere rakiptir.Kinemaster App, popüler video düzenleme uygulamasının uygulama sürümüdür.

KineMaster - Video Editor MOD APK

Kinemaster, içeriğiniz için kullanabileceğiniz çok fazla tema ve birden fazla projeye sahiptir.

Bu muhtemelen Kinemaster Premium uygulamasının en iyi özelliğidir, çünkü içeriğiniz için kullanabileceğiniz çok fazla tema ve birden fazla projeye sahiptir. Renkli temalar, aydınlatma, vintage, müzik videosu, retro, vlog ve diğer birçok harika temaya sahiptir. Ve daha fazla insan YouTube, Facebook, Instagram'dan video izlediğinden, video oluşturmanın daha uygun bir yoluna ihtiyaç var. Bunun sizin için olup olmadığını bilmek için sonuna kadar okuyun. Bu araç, çok fazla harika efekt oluşturmanıza olanak tanır. Ancak Kinemaster, tüm profesyonel özelliklerini ücretsiz olarak sunar, bu da bu uygulamadaki her bir aracı veya özelliği ücretsiz olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ancak, bazı yönlerde rekabette önde olduğunu söylemek adil. 10, 20 yıl önce, video düzenleme uygulama sahnesinin ne kadar büyük olduğunu hiç bilmiyorduk. İster videolarınız veya müziğiniz olsun, uygulamada içe aktarabilirsiniz. Düzenleme sırasında farklı katmanlar ekleyebilirsiniz, bu da bu uygulama aracılığıyla bir profesyonel gibi düzenleyebileceğiniz anlamına gelir. Dahası, artık Kinemaster sayesinde videoları doğrudan telefonlarımıza düzenleyebiliriz. Akıllı telefonunuz uygulamayı çalıştırmaya yetecek kadar yetenekli olduğu sürece, videoyu önizlemede sorun yaşamamalıdır. kategori.

Bu uygulama hızla dünyanın önde gelen video düzenleme uygulamalarından biri haline geldi

Bu kırpma aracı sayesinde çok zaman ve çaba tasarrufu sağladınız. Buna ek olarak, altyazılar eklemek veya hikayeler anlatmak istiyorsanız, ona metin ekleyebilirsiniz. Ancak daha fazla katman ekledikçe, boyut olarak küçülürler ve her birini görmek için kolayca kaydırabilirsiniz. Bu yüzden dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insan tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca bu uygulamada animasyon yapabilirsiniz ve süper hızlıdır, yani bolca zaman kazanabilirsiniz. Videonuzun çekiciliğini artırmak için yatıştırıcı LOFI müziği eklemelisiniz veya romantizmi artırmak için en sevdiğiniz müziği seçebilirsiniz. Heyecan, izleyicilere inanılmaz bir video veriyor. Neden? Niye? Efektler, kaplamalar, geçişler, müzik ve yazı tipleri gibi sayısız varlığı barındırdığı için. Media kullanılabilirliği - Bu uygulama güçlü olduğundan, hemen hemen her türlü medyayı içe aktarabilir. Kesinlikle bu size bazı sonraki seviyelerde videoları düzenlemenize yardımcı olabilecek tüm premium araçları sağlıyor. İçindeki varsayılan seçeneklere bağlı kalmanıza gerek yoktur. 480p, 720p, 1080 ve vb. Gibi başka özellikler de vardır. Ayrıca, videonuzu düzenlemeyi bitirdikten sonra, daha kolay görüntüleme için cihazınıza geri kaydedebilirsiniz. Bu, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulamadır ve birçok kişi tarafından güvenilir, sevilir ve takdir edildi.

Uygulama, tüm kullanıcılar için işleri 100x daha kolay hale getirecek

Kinemaster'ın Mod APK'sını da indirmek çok güvenlidir ve bu sürümü web sitemizden kolayca alabilirsiniz. Kinemaster uygulaması gibi özellikler diğer video düzenleme uygulamasında ödenir ve bunları isterseniz önce ödemek zorundasınız. Video Editor Mod Apkfilmora Mod Apkkinemaster Premium, video düzenlemenizde binlerce harika özellik sunar. Kinemaster'ınız olduğunda, en rahat düzenleme hakkına sahipsiniz. Ayrıca, modern efektleri de kullandıysanız yardımcı olur ve tüm videonun rengini değiştirebilir. Ancak bu yazıda, Kinemaster Pro'yu diğer popüler seçeneklerle karşılaştıracağız.
Kinemaster ile kullanıcılar, en uygun ve memnun olduklarını düşündükleri videoları özgürce ve özgürce kırpabilir ve bunları birleştirme hakkına sahip olabilirsiniz. Tam videoyu oluşturun. Sürekli olarak daha dijital bir dünyaya geçtikçe, işleri daha kolay hale getirmek için daha fazla uygulama ve yazılımın oluşturulduğunu görüyoruz. Sadece yıllar önce, küçük ceplerimizde bir el feneri, hesap makinesi, bilgisayar ve bir kamera sığamadık. İşte size kolaylık sağlamak için karşılaştırmalarımız. Bunun yanı sıra, kullanıcılar genellikle müşteri destekleriyle uğraşırken olumlu bir yanıt bildirdi. Neyse ki, artık işleri 100x daha kolay hale getiren Kinemaster Pro gibi video düzenleme uygulamalarımız var. Burada, herhangi bir hıçkırık olmadan düzenleme yaparken videonuzu anında önizleyebilirsiniz.

Kullanıcılar içeriği Kinemaster üzerinden sosyal medyada paylaşabilir

Bir paylaşım düğmesi de vardır, böylece videolarınızı kaydettikten sonra içeriğinizi Kinemaster üzerinden doğrudan sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Burada kullanabileceğiniz bu premium varlıkların birçoğu var. Basik düzenleme araçları - sadece kısa bir videoyu hızlı bir şekilde düzenlemeniz gerekiyorsa, iyi eldesiniz.99 Sadece bununla aynı şekilde daha iyisiniz Başkalarıyla alacağınız özellikler. Ama herhangi bir kusur yok.
YouTube. Çalışmak için bu sürümü cihazınıza indirmeniz ve yüklemeniz gereken tek şey. Bu nedenle, burada birçok heyecan verici şey keşfetmek için bir kez de deneyimlemelisiniz. Bu, yalnızca belirli dosya türleriyle sınırlı olmadığınız için çok daha fazlasını yapmanızı sağlar. Dahası, arayüzü çok karmaşık veya eksik değil - doğru. Birçok YouTuber, düzenleme ihtiyaçları için Kinemaster Pro'yu kullanıyor.

HappyMod
İndirmek