Jurassic Dino Water World Mod + APK 13.80 Sınırsız para

Jurassic Dino Water World MOD APK Icon
3.7
Uygulama ismi Jurassic Dino Water World
Tür Adventure
geliştirici Tap Pocket
Boyut 129.65 MB
En son sürüm 13.80
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-09-07

Jurassic Dino Water World açıklaması

Mod Özellikleri:

Dinozorlar için bir yeraltı dünyası kuralım ve dünyadaki hayatta kalma sürelerini uzatmalarına yardımcı olalım

Biletinizi tarih öncesi zamanlara Jurassic dünyasına aktive ettiniz. Toplamanız için sayı veya boyut gibi dinozor özelliklerinin anlaşılması gerekir. Özellikle, tarih öncesi hayvanların gittiği bir zamanda ayak basacaksınız. Jurassic Dino Water World'in size verdiği görevlerden biri bu gizemleri keşfetmek. Geniş bir okyanusa sahip bir köpekbalığına dönüşmekten daha harika bir şey yoktur. Öyleyse, kalıntıların gücünde önde gelen pozisyonu talep etmek ve su parkını korumak için kazanalım. Uzun vadeli bir amaç için savaşmak için parkınızdaki her dinozora katılın. Gizemleri ortaya çıkarabilmekten daha iyi bir şey yoktur. Su hayvanlarınızı büyük bir gıda kaynağı bulmak için bakım ve besleme yolculuğunuzda önemlidir.
Sınırsız Altın
2. Yeni becerilere sahip sağlam bir görünüm ve kas gücüne sahip yeni türler ortaya çıkar. Böylece, tüm dinozorların toplandığı bir su parkı inşa ederseniz yardımcı olur. Orada durmamak, farklı büyük ve küçük hayvanların görünümü size birçok ilham verir. Kısır kükreme ve muazzam çeneler sizi tehdit altında hissettirecek.
1. Eski yerlerinin Dinozorlar tarafından sebepsiz yere ele geçirilmesini istemeyebilirler. Buraya geldiğinizde, yüzlerce dev köpekbalığı ile tanışma fırsatınız var. Oyuncular oyun başlığına bakarken bağlamı kolayca tahmin edebilirler. Deniz canavarlarını bu dünyada çocukluktan yetişkinliğe yükseltme hakkınız var.

Jurassic Dino Water World MOD APK

Jurassic Dino Water World Mod'u Tarih Öncesi Zamanlara Zamana Time Time Travel'i İndirin ve Birçok Kalıntıyı Toplayın

Dinozorlar suda yaşadığı için sualtı kaşifi olarak oynayacaksınız. Tüm dinozorlarla etkileşim kurabilmeniz uzun zaman alacaktır. Jurassic Dino Water World Mod'u tarih öncesi zamanlara zaman ayırın ve birçok kalıntıyı toplayın. Sualtı dünyasını keşfetmek için bir hobiniz varsa, bu sizin için mükemmel bir seçimdir. Bu sayede, garip nesneleri dikkatlice gözlemlemelisiniz; Belli gizemleri fetheteceksiniz. Orada durma, bu oyun birçok deniz dinozor türüyle buluşma fırsatı açan bir peri gong sahnesi gibidir.
Burası hala her dinozor türünün varlığına sahiptir ve siz Onlara kendi gözlerinizle tanık oldum. Artık filmlerde görünmüyorlar, ama şimdi onları kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Yaşamak için suya taşındılar ama henüz birlik bulamadılar. Bunu su parkı adı verilen yeni bir ortam oluşturarak düzeltebilirsiniz. Bu aynı zamanda lezzetli ve kullanışlı yiyecekler bulmak için okyanus boyunca özgürce hareket etmeniz için bir teşviktir. Farklı sualtı savaşı, sizi yeni savaş mekaniğine tanıtmanın ilk adımıdır.
Her diş veya yaptıkları her eylem gözlerinizin önünde görünecektir. Bu dünya sürekli sinyal veriyor, aradığınız çözüm için önerilerde bulunuyor. Mosasaurus köpekbalığı veya hatta Megalodon'un görünümü olabilir. Kendinize bakmak ve yiyecek aramaktan, Jurassic Dino Water World size çeşitli savaş sağlar ..
Sınırsız Elmaslar
3. Sınırsız Kaynaklar Dinozorların Jurassic Dino Water World'de yaşadığı bir imparatorluk yapımı. Bilim adamlarının dinozorlar hakkında keşfetmek istedikleri bir fırsatınız var. Seçilenlerin rakiplere karşı bir güç ve beceri araştırması yapması gerekiyor. Erkeklerin ve kadınların su parkında eşleşmelerine ve farklı bir dinozor ekosistemi yaratmalarına yardım edin.

Jurassic Dino Water World MOD APK

Jurassic Dino Water World sizi dev bir denizaltı cennetine götürüyor

Bugün keşfedilmemiş gizemleri olan bir sualtı Jurassic dünyası. Bu yaratık, herhangi bir hayvandan daha önemli ve korkutucu görünüşü sayesinde dünyayı yönetti. Tüm zamanların en vahşi yaratıklarıyla yüzleşmeye ve yeni bir maceraya girmeye hazır olun. Deniz altında her yere dağılmışlar ve bunlardan birine rastlamak için birçok yerden geçmelisiniz. Bir sonraki dönemde ejderha çerçevesinin varlığını sağlamak için yumurtaları korumalısınız. Yeni nesil dinozorlarının hayatta kalmasını sağlamak için yeni bir yere taşınmaya hazırlar.
Dev dinozorlarla yeni bir ortam keşfedin ve onlar için bir yaşam alanı oluşturun. Bu sadece birlikte var oldukları bir yer değil, aynı zamanda güvenliklerinin korunduğu bir yer. Parkınıza taşınanlara ek olarak daha fazla dinozor toplayabilirsiniz.Jurassic Dino Water World sizi dev bir denizaltı cenneti götürüyor. Orada durmayan oyuncular da köpekbalığı üremesi yapabilir. Özellikle savaşla meşgul olduğunuz günlerde, bu başarının anahtarıdır.

Jurassic Dino Water World MOD APK

Kendi gelişmiş Jurassic dinozor dünyanızın gücünü başkalarına göster

Dinozorların hala var olduğu tarih öncesi zamanlara geri döneceksiniz. Bir su parkı inşa etme süreci deniz yaratıklarından engellerle karşılaşabilir. Ancak bu, bencil dinozorlardan ve deniz canlılarının direnci ile karşılanabilir. Şimdi, kaynak toplamak için geniş okyanusa dalın. İpuçları ve ipuçları her yerde, kayalarda, hatta yanlışlıkla düştüğünüz her yerde. Daha önce, bizimle birlikte taşındığınızda olduğu gibi doğumdan yetişkinliğe bir köpekbalığının hayatını ilk elden göremediniz.
Her tarih öncesi hayvanın birlikte yaşamak için bir ev yaratabilirsiniz. Kendi gelişmiş Jurassic dinozor dünyanızın gücünü başkalarına gösterin. Dinozorlarla ilgili her şeyle ilgili aktivitelerle dünyayı deneyimleme şansınız olacak.Dinosaurs su sahnesine taşındı, ancak düzensiz. Ancak bahçenizin daha çeşitli olmak için daha fazla yeni dinozor türü toplaması gerekiyor. Aynı zamanda, keşfinizi bekleyen binlerce gizem var.

Herhangi bir bilimsel kanıt olmadan dinozorlar gibi yaratıklar geliştireceksiniz

Dinozorların sualtı dünyasını kendiniz keşfetmek için bir yolculuk resmi olarak başladı. Ya da parkınızda yaşamak istemeyen vahşi dinozorlar olabilirler. Vahşi dinozorlar ve diğer deniz canlıları ile savaşlar sürekli olarak dışarı çıkabilir.Bu oyun, bilmeyenler için tüm ülkeyi çevreleyen geniş okyanusta kurulur. Orada durmamak, meşgul olduğunuz ve onlar için yiyecek bulamadığınız zamanlar için birikmek için makul bir gıda kaynağı düzenlemek için de çalışmanız gerekir. Soğuk bir tavır benimsediğinizde ve acıma göstermeden onlara meydan okumaya hazır olduğunuzda, öte yandan, ortalama bir insan değilsiniz.
Herhangi bir bilimsel kanıt olmadan dinozorlar gibi yaratıklar geliştireceksiniz. Bilgiyi öğrenmek ve artırmak için her gerçek kalıntıya erişime sahip olmaktır. Bunu önlemek için su parkındaki dinozorları dışarıda savaşmak için yardımcı olur. Ayrıca, parkınızdaki yeni nesil dinozorlar yükseltilebilir. Dinozorlar şimdi bir araya gelerek bir nesil sürdürme fırsatı sunuyor.

Savaşmak ve diğer türleri ikna etmek için evcilleştirdiğiniz dinozorları al

Meteorit yıkımı ile karşılaşabilirler, bu yüzden yeni ekosisteme hitap etmeleri gerekir. Yeni nesiller oluşturmak için üreme aşamasına girmelerine yardımcı olabilirsiniz. Orada durmadan, suyun hemen altında benzersiz bir dünya inşa etmenizi sağlayan maksimum koşulları yaratıyoruz. Becerilerinizi gerçek hayatta uygulayabilir veya onları kendiniz bakım ve besleme sürecini keşfetmeye başlayabilirsiniz. Başka bir deyişle, iki erkek ve dişi ırktan farklı bir köpekbalığı türü yaratabilirsiniz. Bununla birlikte, bu yolculuk da zordur çünkü tüm ırklar birlikte stabil değildir. Ancak, zamanın uzunluğunu bilmek zordur. Ancak, harekete geçmezseniz doğal olarak gelmez. Sizinle denizatı veya kaplumbağa arasındaki aşk, birçok özel ilhamı çoğaltmanız için itici güç olacaktır. Bölge ve bol miktarda gıda arzı için rekabet edebilmek için, diğer korkunç köpekbalıklarıyla kesintisiz savaşa girmelisiniz.

HappyMod
İndirmek