June's Journey: Hidden Objects Mod + APK 2.91.1 Sınırsız para

June's Journey: Hidden Objects MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi June's Journey: Hidden Objects
Tür Adventure
geliştirici Wooga
Boyut 135.36 MB
En son sürüm 2.91.1
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-09-21

June's Journey: Hidden Objects açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyunda ilginç bulmacaları çözmek için

Sahnenin etrafındaki her şeyi, gizemli konağın etrafında dikkatlice düşünmekle kalmaz, aynı zamanda yakındaki bölgede görünen insanlarla tüm ilişkilerden de yararlanmanız gerekir. 1920'lerin Amerikan Şehir Merkezi'nden alınan ortamla. Bu, dinlediğiniz hikayeyi çok daha ilgi çekici hale getirir. Orada durmamak, her hafta kulüpteki yarışmalarla veya dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla meydan okunacaksınız. Arkadaşlarınızı ziyaret etmenize izin veriyoruz ve onlara dekorasyon için güzel bitkiler verebiliriz. Endişeli mesajlarla taşmaya başlayın, kanıt gerçek kanıt olmayabilir ve tanık doğru tanık değildir. Her ayrıntıyı incelemek için büyüteç kullanın, sadece kayıp bir nesnenin izini bulmak için bir bahçenin etrafında dolaşın, buluşun ve Şüpheli olabilecek herkesi sorgulayın. Birisiyle konuşmak istiyorsanız, etkileşim kurmak için kişiye dokunun ve nesneler de öyle. Yolculuğun başlangıcı kız kardeşinin gizemli kaybolması olacak. Gezegen. Haziran'ın yolculuğuna katılın - Gizli Nesneler - Haziran'ın gizemli yolculuğu. Sadece bir yerde ilginç bulmacaları çözmen gerekiyor. Sizin için ekranda görünen herhangi bir soru ile. Bu hikaye, seçtiğiniz bağlamdaki arsa ile ilgili olacaktır.Besides, Haziran'ın keşfetme yolculuğunu seçerken yalnız değilsiniz.

June's Journey: Hidden Objects MOD APK

Tüm ipuçlarını ortaya çıkarmak için sofistike bir dedektif olarak oynayın

Buradan, barışçıl olduğu düşünülen ama derin içsel türbülansla dolu bir ailede acımasız bir cinayetin cevabını bulabilirsiniz. Dolayısıyla, Haziran ayının araştırmasının her adımı inanılmaz derecede dikkatli, sofistike ve sağduyulu olmalıdır. Bazen gizli nesneler bulun, bazen yapboz bulmacalarını çözün veya bazen bir davaya ipuçları bulun. Bulduğunuz ipuçları sayesinde, durumun önünüzde nasıl gerçekleştiğini cevaplayabileceksiniz. Buraya geldiğinizde, aramanız gereken tüm ipuçlarını, görüntüleri ve miktarları ortaya çıkarabildiğinizde sofistike bir dedektife dönüşeceksiniz.
Bir dedektifin yaptığı her şey, Haziran'ın yolculuğunda deneyimleme fırsatınız olacak. Soruşturmanın istenen sonucu, bağlantı dizisi olayları, ipuçları, insanlar birlikte olacaktır. Ardından, kapıyı bir sonraki odaya açmak istiyorsanız, kapıdaki kilidi dokunun. Bu oyunu oynarken% 200 konsantre olun ve beyninizi olabildiğince kullanın. En iyi desteğe sahip olduğunuzda bir harita görünecektir.

June's Journey: Hidden Objects MOD APK

Bu oyun oyuncuları için birçok görev sunacak

Bu nedenle, Haziran'ın yolculuğunu oynayarak, ilk seviyeleri bile hafife almayın. Örneğin, yönlü oklara dokunarak konakta başka bir sahneye çıkarılacaksınız. Bu şekilde, istediğiniz yerlere ulaşabileceksiniz. Her bölümle birlikte son derece gizemli ve heyecan verici bir dünya olacaktır. Dünyadaki belirli bir hikayeye dalacaksınız. Buna ek olarak, iki yeni oyun modu ziyaret etmenizi bekliyor: farkı ve zaman acelesini tespit edin. Oradan, henüz açılmamış bir dizi gizemle dünyalara yakalanıyorlar. Oyuncular her hikayedeki soruları çözme görevine sahip olacaklar. Bu, oyuncuların meydan okumanın tadını çıkarırken yeni bir deneyim kazanmalarına yardımcı olur.Her şimdi, Haziran'ın yolculuğunu indirmeye hazır mısınız - telefonunuzda oynamak için gizli nesneler oyunu mu? Özellikle, Mind Game türünün hayranıysanız.

June's Journey: Hidden Objects MOD APK

Oyun çok nazik ve uyarıcı olmayan bir oyuna sahiptir

En kötü sonuç, önemli ipuçlarını kaçırmak, yanlış bir şekilde gitmek, yanlış nesneyi bulmak ve kötü adam tarafından öldürüldüğü için de ölümle yüzleşmek zorundasınız. Örneğin, ilk birkaç sahne, birçok nesnenin olduğu bahçe kampüsüdür. Asla sıkılacak bir saniyeniz yok, zihniniz sürekli “gizli” nesnelerin ekranları tarafından şaşkına dönüyor. Her oyuncunun etkinliğine eşlik eden 1 karşılık gelen etki olacaktır. Oyunculara her ayrıntıyı değiştirme ve tercihlerinize uygun olarak düzenleme veya ekleme yeteneği sağlanacak. Çok nazik ve uyarıcı olmayan bir oyuna sahiptir. Adınızı ve takma adınızı veya sizi temsil eden görüntüleri değiştirmeye devam edebilirsiniz, daha sonra sadece kişisel profilinizi görebilmek yerine, Haziran'ın yolculuğu onları en iyi arkadaşımla da göstermenize izin verir. Gözlerinizi her ayrıntıyı gözlemlemek için kullanın, böylece onları bir kum tanesi kadar küçük olup olmadığını veya bir kedi kadar büyük olup olmadığını keşfedebilirsiniz. Mekansal bağlamlarda ipuçlarını ararken stresli anların dışında, korku hikayeleri veya romantizm ile birlikte, Haziran'ın yolculuğu ile birlikte Ayrıca, konağın dışındaki güzel bahçeleri dekore etmeye katılma deneyimini de sunar.
Haziran'ın gerçeği bulma yolculuğu zorluklar ve tehlikelerle doludur. Sadece küçük bir ayrıntıyı eksik, tekrar tekrar zincir hataları yapabilir ve trajik sonuçlara yol açabilirsiniz. Soruların mükemmel tamamlanmasıyla, Haziran'ın Haziran yolculuğunun sırrını bulacaksınız. Haziran'ın güçlü yönleri - gizli nesneler oyunun grafik arayüzünde gösterilmiştir. Özellikle oyuncular verilen soruları çözmeye karıştığında. Buna ek olarak, yıl içinde önemli festivallere her geldiğinizde, tüm ay boyunca bu şenlikli atmosferin cesur renkleriyle güzel süslemeler alacaksınız. Gizemli bir dedektif hikayesinin arka planındaki bulmacalar. Her yerin gizemlerini ortaya çıkarmak için bilgeliğinizi kullanın. Şehirler, tam olanaklara sahip evler gözlerinizin önünde görünecektir. Aynı zamanda, oyundaki karakterler de son derece çekici.

Bu oyun sizin için son zorluktur. Bu Covid Sezonu

Bir gün romantik sahnelerle dolu gizemli, lüks bir konağa davet edilir. Ama onlar her zaman itibara değer veren insanlardır. Manipülasyonda herhangi bir engel düşünmem veya karşılaşmam gerekmiyordu. Sırlar yavaş yavaş sıyrılacaktır. Lütfen telefonunuzu alın ve oyunu paylaştığımız makale bağlantısı üzerinden indirin. Oyuncu profilleri istediğiniz resme göre beğeninize göre özelleştirilebilir.
Burada gizemli bir cinayetin gerçeğini öğrenme görevi verilir Ödül milyonlarca dolara kadar. Oyunun gereksinimlerine göre yeterince bulmalısınız. Sadece arayın ve unutmayın, çünkü belki daha sonra, yanlışlıkla yanlış pozisyonda görünen bir öğeyi keşfedeceğiniz ilk suç mahalli. Modern aristokratlar ve efsaneler.
Buna ek olarak, bu oyundaki ses sisteminin de önemli bir anlamı var. Haziran'ın yolculuğu, bu Covid sezonu için son zorluktur. İyi nesne bulmak oyunu böyle olmalı. Hepsi oyundaki bir hikaye ile detaylandırılmıştır. Sadece arsayı anladığınızda doğru cevabı bulacaksınız. Bu güzel dünyada farklı adalarda arkadaşlarınız olacak.
Gelen kutunuzda mektup almaya devam ediyorsunuz. İlk izlenim, düğme konumlarının ve özelliklerinin düzeni ile ilgiliydi, çok sezgisel ve kontrol edilmesi kolay. Tüm zihnim bir şeyler bulmaya ve gerçekleri düşünmeye hazırdı. Bulmacalar ziyaret ettiğiniz her yer için rastgele verilir. Bir asilzade sahibi gibi dekore edilmiş lüks bir konağa uzay yoluyla bir gidiş-dönüş bilet almak gibisiniz.

Oyun, keskinliğinizi ve ayrıntı gözleminizi önemli ölçüde artırmanıza yardımcı olacaktır.

Her zaman bir yalan vardır. Her detay, harcadığınızda artışa dikkat etmeye değer. Size çok fazla duygu gelecek. Nezaketiniz ve sevginiz için minnettarlığımızı göstermek için, kısa bir süre sonra size bazı ödüller vereceğiz ..
Her konumla, çözmenizi gerektiren bir dizi ilginç bulmaca olacak. Oyuna katılın, sadece oyun ekranında hafif dokunuş yapmanız gerekir. Bu oyundaki hikayeler güzel sahnelerle tasarlanmıştır. Haziran'ın yolculuğu, keskinliğinizi ve ayrıntı gözleminizi önemli ölçüde geliştirmenize yardımcı olan cennetlerden biri olarak kabul edilir. Ayrıca, rakiplerle arama sürecinde belirli farklılıkları bulmak için dedektif turnuvalarda onlara meydan okuyabilir ve bunlarla etkileşime girebilirsiniz.

HappyMod
İndirmek