iHeart: Music, Radio, Podcasts Mod + APK 10.25.0 Ücretsiz satın alma

iHeart: Music, Radio, Podcasts MOD APK Icon
3.8
Uygulama ismi iHeart: Music, Radio, Podcasts
Tür Music-audio
geliştirici Iheartmedia Inc
Boyut 69.95 MB
En son sürüm 10.25.0
mod bilgisi Ücretsiz satın alma
Güncelleme 2023-03-18

iHeart: Music, Radio, Podcasts açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu uygulama, android cihazınızda kaset radyosunu dinlemenizi sağlayan bir Android uygulamasıdır.

Retro tarzda müzik dinlemeyi seviyorsanız, IHeartRadio, Android cihazınızda kaset radyosunu dinlemenizi sağlayan bir Android uygulamasıdır. Podcast'leri konu, yazar, duygu veya anahtar kelimeyle arayabilirsiniz. Tabii ki, çoğu konu ünlüler, müzik ve sanatla ilgilidir. Radyo üzerinden yayınlanacak hava haberlerini sürekli olarak güncelleyeceğiz. Binlerce sonuç derhal iade edilecektir. Çoğu zaman, IHeartRadio'daki müzik veya podcast içeriği dikkatle kategorize edilmiştir. Sadece bu değil, IheArtadio size sayısız ünlü sanatçı ve hitleri ile harika bir müzik deneyimi sunacak. Ya da her zaman ünlü sanatçıların sıcak şarkılarını yükleyin, eğlenmenize ve herkes için modası geçmiş olmamanıza izin verir. Aynı zamanda geçebileceğiniz birçok dil içeren doğru bir bilgi tahmin aracıdır. Bu nedenle, uygulamanın çok sayıda podcast var. Bunları ana ekranda bulabilirsiniz. Her gün birbirlerinin duyguları ve sevinçleriyle etkileşime giriyor ve paylaşıyorlar.

iHeart: Music, Radio, Podcasts MOD APK

Bu uygulama, kullanıcılara sayısız ünlü sanatçı ile harika bir müzik deneyimi sunacak

IHeartRadio, duygularınızı sakinleştirmek için konuları sürekli olarak günceller ve size en ilginç içeriği getirir.HearTradio, Android'deki en iyi eğlence uygulamalarından biridir.Aysis, ünlü sanatçılar tarafından en sevdiğiniz müziğin tadını çıkarmadan çok zaman harcamadan keyif alın. Bu şekilde, insanların her gün dinlediği yeni şeylere ve eğilimlere erişebilirsiniz. Reklamlardan yok: IHeartRadio'da reklamlar devre dışı bırakıldı. IHeart, ses programlarının esnek bir şekilde keyfini çıkarmak istiyorsanız, görmezden gelmemeniz gereken uygulama olacaktır.NowAdays, internet gelişir ve size farklı eğlence yolları verir, film izlemek, arkadaşlarla sohbet etmek veya müzik dinlemek akıllı telefonlardan yapılır. IHeart sizin için seçim olacak. Not: ABD dışında kullanım için bir VPN'ye ihtiyacınız olacak. IHeartRadio ile kullanıcılar radyo istasyonlarından programlar keşfedebilir veya çeşitli konularda iyi podcast'lerin tadını çıkarabilir. Binlerce favori sanatçı Iheart'ın müzik listesinde yer alıyor ve varsa yeni şarkılarını sürekli olarak güncelleyeceğiz.

iHeart: Music, Radio, Podcasts MOD APK

Bu uygulama Amerika'nın en büyük yayın medyalarından biridir

Tanıtıldığı gibi, IHeartRadio Amerika'daki en büyük yayın medyalarından biridir. Yemek yapmayı seviyor musunuz? Tarih, Sağlık Konusu ile ilgileniyor musunuz? Çok sayıda konuşmacı ile aynı duyguları paylaşan bir topluluk var. Bir müzik veya film oynatıcı arıyorsanız, Apkmody'de Spotify ve Netflix'i kullanabilirsiniz. Zaten IheArtadio ile birçok yeni şey öğrenebilirsiniz. IHeart'a yüklenen her haber programı, podcast veya müzik dikkatli bir seçim sürecinden geçer. Katy Perry, Post Malone, Britney Spears, Ed Sheeran veya Billie Eilish gibi ünlü şarkıcılar. Tüm müzik deneyimlemek ücretsizdir ve ticari bir doğası yoktur. Bu nedenle, IheAartradio'yu rock, pop veya romantik, lirik şarkılardan çeşitli şarkı temalarıyla yarattık.

iHeart: Music, Radio, Podcasts MOD APK

HappyMod
İndirmek