Idle World - Build The Planet Mod + APK 5.4 Sınırsız para

Idle World - Build The Planet MOD APK Icon
4.0
Uygulama ismi Idle World - Build The Planet
Tür Casual
geliştirici Homa Games
Boyut 87.94 MB
En son sürüm 5.4
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-12-07

Idle World - Build The Planet açıklaması

Mod Özellikleri:

Emrinizde gezegeni inşa etmek ve geliştirmek

Atmosferi, ozon katmanını ve evrendeki diğer birçok şeyi keşfedebilirsiniz. Tanrı'nın gücü ile, galaksiyi genişletme ve gezegen yaratma heyecanının tadını çıkarabilirsiniz. Zaten cihazınızda var mı? Bu alana katılmaya hazır olun. Nasıl mavi bir gezegen yaratacağınızı keşfedin ve kesinlikle o geçmişten bir film gibi yeniden yaratıyorsunuz. Arkadaşınızın gezegenine ziyaretler düzenliyor musunuz? Lider tablolarını görüntüleyerek veya bazı komşu gezegenlerle bağlantı kurarak boş dünya hayran kitlesine katılmak kolaydır. Her yerde, her zaman çevrimdışı olsa bile oyun oynayın. Ve eğer bir bilim aşığıysanız, bu oyunu kaçırmayın. Kendi gezegeninizi inşa edip tasarlayarak eğlenin.

Idle World - Build The Planet MOD APK

Oluşturmanıza ve büyümenize yardımcı olan aynı farklı araçların tadını çıkarın

Ve şimdi, nanoteknoloji, tıp, optik, elektronik gibi birçok yaşam alanında uygulanmaktadır… Ayrıca, keşfettiğiniz unsurları koleksiyona da ekleyebilirsiniz. Günlük yükseltme, zaman sınırını kırmanıza, hatırlatma almadan bütün gün keşfetmenize izin verecektir. Oluşturmanıza ve büyümenize yardımcı olan aynı farklı araçların tadını çıkarın ve farklı çalışıyorlar, birbirlerini destekliyorlar ve nasıl çalıştıklarını biraz öğrenmeniz gerektiğini düşünüyoruz.

Idle World - Build The Planet MOD APK

Büyük gökyüzü yıldızlarını keşfedin veya oyunda asteroitleri keşfedin

Bilim meraklıları için çok uygundur ve evren hakkında bilgi edinmek ister. Yeni güncellenen sürüm, önceki sürümdeki hataların çoğunu düzeltti. Boşluk dünyasında gerçekleştirdiğiniz gezegen yardım faaliyetleri gittikçe daha çeşitli ve yeni enerji kaynakları sağlayacaktır. Bu harika alanın tadını çıkarın ve incelemenizi aşağıda bırakın; Bir sonraki sürümü geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz. Kendi galaksinizi oluşturun. Sadece bu değil, çıktınızı artırmak için kozmik kara delikler de kullanabilirsiniz. Evrendeki Planets, bilimi, özellikle de Dünya'yı keşfetmenize yardımcı olur. Büyük gökyüzü yıldızlarını keşfedin veya içinde asteroitleri keşfedin. Asla boş zaman yok, her zaman yapmanız gereken bir görev var ve her zaman yükseltmelere ve onarımlara katılmanıza ihtiyaç duyan bir şey var.

Idle World - Build The Planet MOD APK