Idle Miner Tycoon: Gold & Cash Mod + APK 4.55.1 Sınırsız para

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Idle Miner Tycoon: Gold & Cash
Tür Simulation
geliştirici Fluffy Fairy Games
Boyut 149.7 MB
En son sürüm 4.55.1
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2024-02-24

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash açıklaması

Mod Özellikleri:

Boş Miner Tycoon, girişimci yeteneğinizi gösterebileceğiniz bir yerdir.

Elbette, bir süre sonra, paranız Bill Gates'den daha fazla olabilir. Yöneticilerin becerilerini tam olarak kullanmayı seçebilirsiniz ve farklı alanlardaki becerileri farklı olacaktır. Genel olarak, bu çok eğlenceli bir oyundur.
Bu rüyayı gerçekleştirmenin bir yolu var mı? Çok basit bir şekilde, sadece boş madenci kralı oynamanız gerekiyor. Oyun, girişimci yeteneğinizi gösterdiğiniz yerdir. Aynı zamanda, oyun sırasında, karakterlerin madencilik verimliliğini artıran ve yeni unsurların kilidini açmak için paraya sahip olan yükseltme unsurları da bulursunuz. İş akışınızı harekete geçirin - her işletmenin amacı bunu yavaş yavaş artırmaktır.

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash MOD APK

Bu oyun, oyuncularının 20 madene kadar sahip olmasını sağlar

İşletmenizi genişletmek için temel taktikleri öğreneceksiniz ve yönetim hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Miktar gönderim sırasında gösterilecek. Watch Video Reklamları - Madencilik işiniz ne kadar karlı olursa olsun, bir tavana vuracağınız bir zaman gelir. madencilik şirketi. Çok az paranız ve gerekli malzemeleriniz var, şirketteki işçi sayısı fazla değil. Şirketin dünyaya itibarını genişletin, böylece diğer oyuncular şirketinizle bilir ve işbirliği yapabilir, bu da büyük sözleşmeler getirecektir. Mutlu madencileri izlemek sizi bütün gün güldürebilir. Yukarıda detaylandırdığımız gibi, kar ve para işi genişletmek için mutlak bir ihtiyaçtır.
Aynı şey bir simülasyondur Oyun, ama oyun geliştiricisi bir çalışan olmanıza izin verirken, boş madenci kralı içinde terfi ettiniz. Bu çalışanların yanında bir siluet göreceksiniz ve seçtiğinizde yöneticileri işe almanız gereken para miktarını göreceksiniz. Bu türdeki her türlü oyunun arabalar, keçiler, spor ve şimdi madencilik gibi popüler hale geldiğini gördük. İşletmeler gerçek hayatta tam olarak böyle çalışıyor.
Yeni işçiler işe alırken paraya ihtiyacınız olacak. Ancak kaynaklarınızı düzgün yönetir ve en iyi çalışanları işe alırsanız, işinizi hızlı bir şekilde genişletebilirsiniz. Elbette, bunlar zaman alıcı olabilir, ancak daha sonra alacağınız ödüllere bakın. Ne kadar çok oynarlarsa, o kadar çok kazanırsınız ve tam tersi.

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash MOD APK

Dünyanın dört bir yanındaki farklı madencilerle yarışarak becerilerinizi keşfedin

Idle Miner Tycoon size kârınızı artırabilecek farklı iş yeteneklerine sahip birden fazla yönetici sağlar. Özellikle, süreçlerini gözden geçirmek için bunları tıklamanız gerekir ve zamanla bir gönderi tamamladıktan sonra aynı işi yapmaya devam edersiniz. Çok paranız ve kaynağınız yok, bu yüzden ölçeklendirmek için işlerin işe yaramasını sağlamanız gerekiyor. Daha sonra, daha fazla para kazanmanıza yardımcı olmak için daha fazla makine satın alarak, daha fazla insan ve yönetici işe alarak yapımlarınızı ölçeklendirmeye başlayabilirsiniz.
Sizinle birlikte sadece birkaç madenciyle başlayacaksınız ve sonunda işçi sayısı arttıkça Oyunda ilerliyorsun. Bu, burada gerçek hayatta nasıl olduğu gibidir, ancak burada her şey daha kolaydır. 15 madene kadar yönetin - boş madenci kralı, ne yaptığınızı bildiğiniz sürece 15 madencilik yeri yönetme yeteneğine sahipsiniz.
Ekipman satın alırken veya yükselterken paraya ihtiyacınız olacak. Yani burada sorununuz Idle Miner Tycoon'un değiştirilmiş versiyonunun yardımıyla çözüldü. Dünyanın dört bir yanındaki farklı madencilerle yarışarak becerilerinizi keşfedin. Ancak güzellik, birkaç kaynak madenciliğinden biraz para kazanmaya ve onları kâr için satmaya başladığında yatar.
Birkaç işçi ve çok sınırlı kaynaklarla düzenli bir madenci olarak başlıyorsunuz. Boş Miner Tycoon'da kendi madencilik şirketinizin yöneticisi ve başkanı olacaksınız. Ancak, bu yeni başlayan şirketler için uzak bir rüya. Bu, az para ve küçük kaynaklarla başladığınızda, boş madenci kralı için özellikle geçerlidir.

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash MOD APK

Madencilik işinizi büyütmeye çalışırken madencileri yöneten bir yönetici olmaya çalışın

Oyun simüle edilmiş animasyon mizahı. Oyunun anlaşılması kolay olan yeni bir oyuncu rehber sistemi var, bu nedenle kontrol sistemi hakkında endişelenmeyin.Kavalınızın artışı için ekipmanınızın madenden en iyi şekilde yararlanma yeteneği gereklidir. Buna ek olarak, belirli bir seviyeye büyüdüğünüzde, bazı alanlar yeni bir çalışan görünecek ve üretimde yüksek verimlilik yaratacaktır.Idle Madenci Tycoon çok tembel insanı çekebilir, ancak hata yapmaz - göründüğü kadar kolay değildir.
Madencilik işinizi yöneteceksiniz ve işletmenizin iyileştirilmesi için gerekli tüm kararları alacaksınız. Onlarla karşılaşırsanız, gerçekten çok şanslısınız. Tek yapmanız gereken, neyin dokunulması gerektiğini ve bittiğinizden dokunmak. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, bir işi yönetmek sadece maviden yaptığınız bir şey değildir.
Şu anda, tesisleriniz çok temeldir. Muhtemelen başlıktan tahmin ettiğiniz gibi, bu bir simülasyon oyunu Bir madencilik işine başlarsınız ve büyümeye çalışırsınız. Rölanti madenci kralı, madencilik işinizi büyütmeye çalışırken madencileri yöneten bir yönetici olursunuz. Sadece kaynakları yönetmeniz ve satın almanız ve sizin için çalışmak için çalışanları işe almanız gerekir. O zamanlarda, makinelerinizi yükseltmek veya daha fazla işçi kiralamak için harcayacak çok fazla kaynağınız yok. işinizi yönetin. Keşfettiğiniz farklı madenlerin kontrolüne sahip olabilirsiniz ve madenleri denetlemek için farklı yöneticiler de işe alabilirsiniz.Money, bu oyunda oynamak ve ilerlemek için önemli bir ihtiyaçtır. Göründüğü kadar kolay değil ama gerçek hayattan kesinlikle daha kolay.

Oyun, çeşitli büyüleyici renkler ve neşeli madencilik sesleri ile olağanüstü 2D grafikler sunuyor

Bu nedenle, doğru yatırımı yapmalısınız, çalışanlarınızın ücret ödemeyi göze alamayacağınız için şirketten ayrılmasından kaçınmalısınız. İşini yeni keşfeden bir madenci olarak oynuyorsunuz. Tam olarak yüksek tempolu bir aksiyon oyunu veya bir RPG oyunu değil, ancak birçok insan için hala keyifli.
Kulağa komik geliyor. Her yöneticinin farklı bir özellikleri vardır.IDLE Miner Tycoon, sizi bu oyunun bağımlısı yapan çeşitli büyüleyici renklere ve neşeli madencilik seslerine sahip olağanüstü 2D grafikler sunar. Böylece, zamanla çok para kazanmak için kaynakları keşfetme ve toplama sürecine başlarken O'na ve tahkimatlarına katılacaksınız. Ancak mümkün olduğunca, şansa değil, sıkı çalışmaya, uygun yönetime ve başarılı bir madencilik işinin nasıl oluşturulacağına dair bilgiye güvenmeye çalışın.
Bu bir simülasyon oyunudur. Bu, şirket sahiplerinin tatlı hayatı ve o hayatı yaşayabilirsiniz - en azından bu oyunda. Bunu yaptıktan sonra, onları çalıştırmak için işçilere asla manuel olarak dokunmanız gerekmez çünkü bu yöneticilerin işi olacaktır. madencilik işiniz için ekipman. Bu oyunun farklı seviyelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Burada, işletmenizi genişletmek için kullanabileceğiniz sınırsız para alacaksınız. Fallout benzeri tasarım ve oyun-Fallout tasarımına aşina iseniz, bu oyunu seveceksiniz. Facebook arkadaşlarınıza güvenerek nakit kârınızı artırabilirsiniz.

Bu oyun, oyuncuların bir madenin patronunun rolünü oynamasına izin verecek

Bir iş kralı olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Boşta tür, her zaman kullanıcılara sunduğu otomasyon faktörlerine dayanarak her yaş için her zaman basit ve dostça bir oyuna sahiptir. Ve boş Madenci Tycoon, oyuncuların yeni bir yolculuğa başlamak için bir madenin patronunun rolünü oynamasına izin verecek. Bu oyunda, oyuncular karı artırmak için madencilik alanını sürekli yatırım yapmak, yükseltmek, ticaret yapmak ve genişletmek zorunda kalacaklar. Oyun basit ve samimi görsel çizgi film stilini birleştirecek ve her yaştan elde edilebilir oyunculara ulaşılacak. Oyun sonsuz bir yükseltme sistemi sunacak, oyuncuların birçok alana yatırım yapmaktan ve madeni daha müreffeh ve üretken hale getirmelerini sağlayacak. Üç bölge süreçlerini doğru bir şekilde takip ediyor. Erken oyunda önemlidir çünkü çalışmayı bırakabilirler ve işi yapmaya çağıracak kimse yoktur.

Oyuncuların madencilerin işi yapmasına ve bazı mücevherleri toplamasına izin vermelidir

Başlangıç ​​işletmeleri gibi, oyuna sadece birkaç madenci ile başlarsınız ve kaynaklarınız da sınırlıdır. Madencilerinizin işi yapmasına ve biraz mücevher toplamasına izin vermelisiniz. Biraz olduğunda, bunları kâr için satabilir ve işinize yeniden yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. ilk gelir. Basit ve kullanışlıdır ve oyuncuların çalışmaları için birimlere dokunmaları gerekir. Sonsuz bir döngüde otomatik olarak düzenli bir sırayla hareket edecekler ve kullanıcıya para için kullanmak için sürekli birçok nadir öğe verecektir. İlk paralarla, vatandaş sayısını artırmak, hızı iyileştirmek ve tüneli donatmak gibi madencilik performansını yükseltebilir ve geliştirebilirler. Tüm bu işler manuel olarak yönetilir ve kullanıcılar gelecekte oyunun birçok büyüleyici sırlarını keşfeder. Bu çalışanların yanında bir siluet göreceksiniz ve seçtiğinizde yöneticileri işe almanız gereken para miktarını göreceksiniz. Her yöneticinin görebileceğiniz etkileyici becerileri ve bu etkilerin süresi vardır. Bu nedenle, oyuna erişmeseniz bile para kazanma devam edecek ve aldığınız etkileyici miktarda para göreceksiniz.

HappyMod
İndirmek