Idle Frontier: Tap Town Tycoon Mod + APK 1.086 Sınırsız para

Idle Frontier: Tap Town Tycoon MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Idle Frontier: Tap Town Tycoon
Tür Simulation
geliştirici Kongregate
Boyut 103.23 MB
En son sürüm 1.086
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-09-22

Idle Frontier: Tap Town Tycoon açıklaması

Mod Özellikleri:

Kendinizi kolaylaştırmak için her binanın yöneticisini işe almaya çalışın

Boş Frontier: Tap Town Tycoon Mod boş bir oyun olduğundan, her binanın yöneticisini her şeyi kendiniz tıklamak yerine işe alabilirsiniz. Ama dikkatli olun, çünkü bazı dolandırıcılar sadece tüm operasyonunuzu mahvetme fırsatını bekliyor. Bu vahşi batı olduğundan, bilirsiniz.Managers, oyuncuların uyumlu oldukları herhangi bir mağazayı otomatikleştirmek için gelecekte toplanması gereken kritik insan kaynaklarıdır. Bu, cömert bonuslar için başka bir yerde satmaya başlarken nakliye hızlarının, kargo akışının ve değerin iyileştirilmesini içerir.
Oyunda, bir nehrin yanında güzel bir küçük kasaba geliştirmekten sorumlusunuz. Şehrinizi çok sayıda insan ve birçok alışveriş merkezi ile zengin bir şehre dönüştürün. Bu noktada, kasabanızı büyütmek istiyorsanız çok çalışmanız ve düzgün yatırım yapmanız gerekir. Daha sonra mallarınız bir taşıma ile postaneye teslim edilir. Veya fabrikada çok fazla yükselterseniz, satılamayan birçok fazlalık malzemeniz olacaktır. Bunlar kâr etmeniz için iki yeri doldurulamaz.
Kendi kasabanızı inşa etme hayaliniz var mı? Bir kasabanın patronu olmak ister misin? Merhaba. Çalışanlarınız oyunu kapattıktan sonra bile çalışmaya devam ediyor. Çünkü bu Wild West.Idle Frontier eğlence dolu bir oyun. Sadece bu değil, her şey yaratıcı ve komiktir ve birçok farklı şehir geliştirirken oyuncuyu tam olarak desteklemek için çok sayıda otomatik sistemle birlikte gelir.

Idle Frontier: Tap Town Tycoon MOD APK

Binalarınıza tıklamak, çalışmasına, malzeme üretmesine ve kar elde etmesine yardımcı olur

Boşta Frontier: Tow Town Tycoon'a hoş geldiniz - özellikle biraz daha fazla tıklamaktan korkmuyorsanız, fırsat size geliyor. Tekne mallarınızı diğer alanlara götürecek ve daha sonra hesabınıza biraz para aktarılacaktır. Herkes oynayabilir çünkü bu oyunu oynarken yapmanız gereken tek şey tıklamak, tıklamak ve tıklamaktır. Kasabadaki evlere tıklamak için bir parmak kullanın, bu evlerin faaliyet göstermesine ve farklı ürün türleri üretmesine yardımcı olun. İşe alım yöneticileri, mal teslimatındaki gecikmelerden kaçınmanıza yardımcı olur. Oyunun vurguları, büyük şehirlere küçük kasabalar oluşturmak için batı bölgelerinin ortamını ve temasını kullanmasıdır. İlk olarak, fabrikada mal üretiyorsunuz. Bu, ekran tıklamasının frekansını azaltmanıza yardımcı olur. Tabii ki, kartlar gibi ödüller yalnızca oyuncular her bir sıradaki görevleri tamamladığında ortaya çıkar ve işgücünün düzenlenmesini kolaylaştırmak için her şey rastgeledir. Her şeyden önce, her konum olağanüstü ve yaratıcı etkinliklere sahiptir, her zaman birçok zorluğa rağmen mükemmel olmak için koşullar yaratır.

Idle Frontier: Tap Town Tycoon MOD APK

Boş frontier modundaki içerik basittir

Oyunun başında, şehriniz sadece bir mağazadan, bir fabrikadan, bir at arabasından ve bir kargo teknesinden oluşur. Oyunun üretim sürecini anlamak oldukça kolaydır. Çok basit bir oyun. Çünkü iskeleyi yükseltmeye odaklanırsanız, mallarınız her tekneyi tedarik etmek için yeterli değildir. Kasabadaki insanlar sevimli Chibi imajı tarafından tasvir ediliyor. Boş Frontier Mod, diğer limanlarla bağlantı kurdukları ve mağazalardan bağımsız bir yükseltme sistemi ile geldikleri için bu yeri önemli hale getirecektir.
Doğru. Bence, her binayı yükseltmelisiniz. Oyuna döndüğünüzde, personelinizin çalıştığı miktarı alacaksınız. Bence, rıhtımda ve fabrikada bir yönetici kiralamanız gerekir.Adle Frontier modundaki içerik basittir, çünkü oyuncuları her zaman birçok zengin mağaza ile şehri genişletmeye ve bir ağ oluşturmaya motive edecektir. Her ne kadar yeni şehirlerde başlamak zor olsa da, yapıları ve ölçekleri daha kapsamlıdır veya oyunculara daha fazla kar elde etmek için çok fazla potansiyele sahiptir.

Idle Frontier: Tap Town Tycoon MOD APK

Bu oyun insanları basit bir oyun yapısına tanıtır

Eski moda iş imparatorluğunuzu genişletmek için bir bakkal inşa etmek, personel kiralamak, mal ticareti ve kaynak toplamak için tıklayın. Postaneyi yükseltmek, daha fazla mal taşımanıza yardımcı olur, tekneyi yükseltmek, satabileceğiniz mal sayısını artırır, böylece size daha fazla para kazanır. Hız yöneticileri işinizi otomatik hale getirir. Tycoon türünün sınırda müreffeh bir ülkeye dönüşmesi için. Kasabadaki tüm mallar, zaman zaman tüm mallar için bir depolama yeri olarak hizmet veren kasabadaki özel araba aracılığıyla limanda toplanacak. Rölanti Frontier: Tap Town Tycoon Mod, renkli 2D grafik sayesinde size huzur ve mutluluk getiriyor. Zamanla, oyuncular tüm kasabaları otomatikleştirebilir ve küçük ve büyük mağazalardan daha fazlası cömert gelir akışlarının tadını çıkarabilirler. Bir yol kasabadaki her dükkanı bağlar ve hepsi belirli eşyalarda uzmanlaşmıştır ve sürekli olarak üretmek için çalışacaktır. Her seviye, maddenin envanter kapasitesini, üretim hızını ve değerini artıracak ve tüm şehrin gelir potansiyelinin önemli ölçüde artmasına neden olacaktır. Sadece mağazalar gerekli seviyeye ulaştığında, oyuncular yetenekli yöneticileri işe alabilir ve en iyi performans için mağazadaki her şeyi otomatikleştirebilirler.Yer'in yönetim yeteneği sınırla sınırlı olmayacak, ancak net değeri artırmak için yeni bölgelerden uzatılabilir tüm ülkenin.

Her mağazayı sonsuz seviyelere yükseltmek ve zaman içinde performanslarını artırmak için

Bu oyun, Animation Throwdown'u geliştiren Kongregate tarafından yayınlandı. Ayrıca, işinizi yükseltebilir ve otomatikleştirebilirsiniz, böylece uzaktayken her şey sorunsuz gider. Mağaza türüne bağlı olarak, oyuncu üretime başlamak için onlara dokunmalı ve her şey mağazanın önünde yığılacak, arabanın toplanmasını bekleyecek.Dölan Frontier modundaki satışları artırmak için en önemli şey her yükseltiyor. Sonsuz seviyelerde depolayın ve zaman içinde performanslarını iyileştirin. Yine de, sınırda müreffeh bir şehir inşa etmeye başlarken herkese en ferahlatıcı deneyimi vermek için birçok potansiyele sahiptir. : Arabalar dışında, nehir sorunsuz bir şekilde akıyor ve bazı toprak yollar, bu etkileşimli olmayan oyun hala oldukça sıkıcı. Bugün yüksek kaliteli grafiklere sahip oyunlarla karşılaştırılamaz, ancak uyumlu, parlak görüntülerle, bu oyunu her oynadığınızda memnun ve hoş hissedeceksiniz. Sadece kasabanın dost sakinleri gibi, rölanti sınır: Tap Town Tycoon mod bir Son derece rahat, hoş ve son derece çekici atmosfer. Yöneticiler ayrıca farklı saflara göre sınıflandırılır ve performansları toplanan kartların değerine göre artar.
Bu taşıma, mallarınızı postaneden tekneye taşımaya devam eder. Neyse ki, burayı gelişen, hareketli bir yere dönüştürüyorsunuz. Üretilen mal sayısını artırmak için şehirdeki binaları yükseltebilirsiniz. Sadece bu değil, birçok karmaşık sisteme sahiptir ve oyuncuların tüm sakinlerin getirdiği servetlerin tadını çıkarmanın sevincine dalmaları için sağlam bir bağlantıya sahip olacaktır. İçinde, her mağazanın sürekli çalışmasını sağlamak, tüm malları toplamak ve çok iyi bir değerle diğer kasabalara satış başlamak zorundadırlar. Bu, kasaba seviyesine göre yavaş yavaş yeni dükkanların kilidini açacak ve tüm kasaba için geliri artırmak için daha geniş bir lüks eşya üretecekler.

HappyMod
İndirmek