Ice Scream 4: Rod's Factory Mod + APK 1.2.4 Sınırsız para

Ice Scream 4: Rod's Factory MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi Ice Scream 4: Rod's Factory
Tür Adventure
geliştirici Keplerians Horror Games
Boyut 139.56 MB
En son sürüm 1.2.4
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-03-19

Ice Scream 4: Rod's Factory açıklaması

Mod Özellikleri:

Ice Scream 4, nadir bir temalı gerçekten iyi bir 3D korku macera oyunudur

Bu numaraları birleştirerek, çözülürse j bir sersemletici silahla donatılacak bir bulmacamız var. Oyun ilk kez kolay deneyimlemeniz için daha fazla bilgi sağlıyor. Bu, kaçmanızı engellemeye çalışacak. Bugünlerde korku oyunlarının tadını çıkarabiliriz, çünkü bugün çok eğlenceli ve benzersizdir. Korku oyunları harikadır çünkü benzersizdirler ve istediğiniz zaman oynayabileceğiniz bir şey değildir. Bulmacalar çok değişir, bu yüzden gerekli nesneleri ararken esnek olmalısınız. Hem suç unsurları (çocuk kaçırma) hem de şeytani unsurlar (kötü rahibe, Şeytan…). Ice Scream 4 Outwitt oyunu hiçbir yerde değil ve her zamankinden daha iyi. Mini çubuklar fabrika hakkında gizlendiği için burada yeni düşman türleriyle karşılaşacaksınız. .

Ice Scream 4: Rod's Factory MOD APK

Her eyleminiz ve düşünceniz oyundaki gizemli sesten etkileniyor

Oyunda daha akıllı bir strateji uygulanacak. Her eyleminiz ve düşünceniz oyundaki gizemli sesten etkilenir. Sağlanan ipuçları, buz çığlık atma 4 modunda kaçmanızı kolaylaştıracaktır. Buz çığlık adamı, mahalledeki tüm tombul çocukları kaçırdı ve ne yapacağını bilen Onlara yap? Siz ve arkadaşlarınız tekrar dondurma üreticisi tarafından yakalandınız ve fabrikasına getirdiniz. Ayrıca kaçabilmek için farklı bulmacalar çözerken düşmanlardan kaçınmanız gerekir. Ekranın ortasında görüntülenen talimatları izleyin, ardından atanan görevi hareket ettirmek ve gerçekleştirmek için ekrana dokunun. Çok fazla sıçrama kotuna ihtiyacınız yok, sadece birkaç ayrı, kırık müzik notası, çubuk basit bir 3D ile göründüğünde doruk ritimleri Görüntü ama her detayda perili hissetmeniz için yeterince karanlık. Başarılı bir şekilde kaçtıktan sonra, oyuncu avdan kaçınmak için yüzlerce korkunç hikaye ile karşılaşmalıdır. Daha fazla ipucu kullanmak istiyorsanız, bunları işlemek için sistem tarafından verilen yöntemi uygulayın.

Ice Scream 4: Rod's Factory MOD APK

Kafes kapısını açmak için düğmeye basmak için kontrol odasını bulun

Ve zamanında yolu bulamazsanız, oyun bitti. Şeytanı yeni bir çocuk gebe kalmak için kullandı, Rod.Member, yalnızsanız gece yarısı oynamayın. Oyuncular geniş alanda herhangi bir engelle karşılaşmadan serbestçe çalışabilirler. Hareket aralığını genişletmek için sistem tarafından verilen soruları doğru bir şekilde cevaplamanız gerekir. Her deneyim arasında boşluklar eklenir, böylece kısa filmin ortaya çıktıkça tadını çıkarabilirsiniz. Ne yazık ki, bu üç borunun hiçbiri çıkmadı, ama aslında, fabrikanın farklı odalarında dolaştılar. Sonuçta, bu iblis ailesinin ne zaman yeniden bir araya geleceğini ve hikayede gizlenmiş daha fazla sır olup olmadığını da bilmiyoruz. Ayrıca arkadaşlarınızla fabrikadan çıkmak için çeşitli bulmacalar çözmekten de keyif alacaksınız. Burada, dışarı çıkabilmeniz için nesneler ve odalarla etkileşime girebilirsiniz. Kaçmak için çeşitli bulmacaları çözmeye çalışırken birçok alandan dikkatlice geçmelisiniz. Ve göreviniz, bu üç robotun peşinden kaçmanın bir yolunu bulmak, üç arkadaşınızı serbest bırakmak için kafes kapısını açmak için düğmeye basmak için kontrol odasını bulmak. J'ye gelince, düğmeye bastıktan sonra Rod onu yakaladı ve kafese koydu. Her yolculuk sizin için unutulmaz bir deneyim. Ama gerçekten fantastik bir korku oyunu arıyorsanız, Ice Scream serisi en iyi bahis olmalı.

Ice Scream 4: Rod's Factory MOD APK

Dondurma üreticisinden arkadaşlarınızla birlikte kaçmanın bir yolunu bulun

Serinin 1. Bölümü, Rod'un yaptığı bir çocuk kaçırma davasıyla ilgilidir. J, Rod'un tüm şemasını keşfeden (ama hiçbir yetişkin buna inanmıyor) zavallı kurbanları serbest bırakmak için elinden geleni yapıyor, ancak görev başarısız olabilir. Sizi gergin ve korkmuş hissettirmek için ek bir korku unsuru. Akıllı seçmenin en büyük ödülü özgürlük ve barıştır. En parlak çözümünüzü görmek istiyoruz. Bunlar sizi alabileceğiniz korkutucu maceralarla dolduracak oyunlar. . Rod'un korkusuzluğu seni geride tutmuyor. Bu zorluğu geçmek ve dışarı çıkmak için soruları doğru cevaplamalısınız. Bunlarla, bulmacaları daha sonra tam olarak çözmek için neler olduğunu anlamalısınız. Bunlar size çok keyifli oyun süresi vermelidir ..
Evil Nun, kızını kaybeden bir anne. Her gün geldiğiniz dondurma kamyonu aslında korkunç bir kaçırma sistemi. Bu beklenmedik aktivitelerin amacını anlamanıza yardımcı olmak için geçmiş sırlardan birbiri ardına bahsedilir. Bu oyunda, dondurmaya dönüşmeden önce arkadaşlarınızla birlikte kaçmanız gerekir. Ice Scream 4 Outwitt'te, dondurma üreticisinden arkadaşlarınızla birlikte kaçmanın bir yolunu bulmanız gerekecek. Fabrikadan kaçabilir misin? Eğlenceli bir korku oyununun tadını çıkarmak ister misiniz? Ice Scream 4 Outwitt modunu deneyin ve kaçınma ve kaçma becerilerini test edin. Ancak, hikaye şimdilik burada duruyor. Yakın gözlemi altında, oyuncu hızla oradan kaçabilir mi? Ayrıca, Rod'un destek ekibinin görünümü de sizi görebilir. Ancak, ipuçlarının kullanım sayısı sınırlıdır; Oyuncular bunları sadece birkaç soruya uygulayabilir. Çok sayıda zorlukla karşılaşırken arkadaşlarınızla çıkış yolunuzu bulmanız yardımcı olur.

Ürpertici sesler ve çevredeki alanın dehşeti sizi dezavantajlı hale getirecek

İlk 3 mevsimde, Rod'un kurnazlık planları ve farklı acımasız yollarla kaçırılmasının 3 kurbanı vardı. Bu üç mini çubuk, sizden olağandışı bir şey tespit ederek, çubuk sinyal vermek için yüksek sesle bir ses yayarlarsa, J, sergi alanına gizemli sayılar ve j biraz spekülasyon yapmasına yardımcı olan birçok olayla geldi. Kaçırıcı çubuğun geçmiş ve çocukluğunda oldu. Oyun büyük bir yenilikle geri dönüyor; Daha fazla karakter görünecek, kurtarmak için. Burada, birçok şey yaptığınız ve farklı aşamalarla karşılaşırken sinematik animasyonların tadını çıkaracaksınız. Kaçmaya çalışırken düşmanlara vurmaktan çekinmeyin.
Dahası, her sahnede kolay modda oynamak için en fazla 3 canınız var. Oyundaki her etkinlik, çok fazla deneyim gerektiren bir beceridir. Ürpertici sesler ve çevredeki alanın dehşeti sizi dezavantajlı hale getirecek. Battle Royale ve diğer türlerin dışındaki oyuncular için heyecan verici bir oyun sağlamak için bugün var.

Oyun olağanüstü içerikte yeni bir deneyim getiriyor

Üç çocuk ileri gitmeden önce, Rod hücreye geri döndü.Evil Rahibe, gizli dondurma tarifini çaldığını keşfettiğinde Joseph'in trajik kazasından da sorumlu olabilir. Gizemli bir kaçırma kurbanı olacaksınız. Yıllar boyunca yayınlanan çok inanılmaz korku oyunu vardı. Film müziği ses efektlerinin yanı sıra gerçekçi.
Bölüm 4 burada bitiyor. Her durum size bir dezavantaj getirir. Ama endişelenmeyin, size önemli öneriler göndermeye hazırız. Fabrikadan kaçabilir misiniz? Eşsiz bir korku bulmaca oyunu ile eğlenmek istiyorsanız, bugün Ice Scream 4 Outwitt modunu deneyin ve serinin 4. Taksitinin tadını çıkarın - Korku oyunlarının hayranıysanız, şimdi indirebileceğiniz çok şaşırtıcı olanlar var.

HappyMod
İndirmek