Hungry Dragon Mod + APK 5.2 Sınırsız para

Hungry Dragon MOD APK Icon
4.6
Uygulama ismi Hungry Dragon
Tür Arcade
geliştirici Ubisoft Entertainment
Boyut 137.81 MB
En son sürüm 5.2
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-09-26

Hungry Dragon açıklaması

Mod Özellikleri:

Tam renkli 10'dan fazla ejderha türü, bu oyunda tamamen farklı stil

Yaratık ne kadar büyük olursa, daha fazla canlılık kazanırsanız, ejderha o kadar uzun yaşar. Özellikle, her aşamada, mağaradan, gökyüzünden peri köyüne kadar farklı bir toprak fethettiniz,… tam renkli 10 ejderha türü, bu oyunda tamamen farklı stil, kilidini açmanız için. Bugün, Ubisoft tarafından geliştirilen 'Hungry Dragon Mod Apk' adlı bir oyun uygulaması hakkında konuşacağız. Bildirimi aldığınızda, zaman ve kan kaybetmekten kaçınmak için hemen başka bir nesneye geçin. Bu yaratıklar korkutucu ve sadece yanlış yenerse nibble'ı tehlikeye atacak. Özellikle, Jack'in bacağını ünlü peri masalında tanıyabilirsiniz. Aslında bir ejderhanın etrafında uçup bir şeyleri yok ediyormuş gibi hissettirecek. Hungry ejderhanın ilk seviyesini deneyimledikten sonra, kilidini açabileceğiniz ejderhaları görmezden gelemezsiniz ve kilidini açmanın iki yolu vardır Bu ejderhalar. Yaratıkları yiyerek ve tehlikeden kaçınarak ne kadar uzun süre hayatta kalırsanız, o kadar fazla ödül alırsınız.

Hungry Dragon MOD APK

Bu oyun sadece bir kontrol düğmesi ile kolay kontroller sunar

Evcil hayvanlar, ejderhalarınızı yakma ve ısırma gücünüzü artıracaktır. Bu şaşırtıcı değil mi? Oyunun bu versiyonu, kullanıcıların keyif alması için sınırsız miktarda para içeriyor, böylece herhangi bir bütçe sorunu olmadan istediklerini satın alabilmeleri için. Tüm büyük ve küçük hata sorunları şimdi ilk bakışta Bu oynamak kolay bir oyun gibi görünebilir. Tüm ejderhaların kilidini hızlı açmak istiyor musunuz? Sonra sınırsız para modunu şimdi indirin ve yangın soluyan bir çılgınlığa gidin.
Bu oyunla ilgili herhangi bir güvenlik sorunu hakkında endişelenmenize gerek yok. İnanılmaz hikayesi ve inanılmaz özellikleri nedeniyle herhangi bir yaş türü tarafından oynanabilir. Şimdi oyun cihazınıza yüklenir ve istediğiniz zaman çalınabilir. Peki, yutturmaca tam olarak ne hakkında? Farklı ejderha türleri - oyun sadece bir veya iki değil 10 ejderha türü sunuyor.
Bu muhteşem oyunu indirmeyi ve inanılmaz bir zaman geçirmeyi unutmayın. Hepsi bir zamanlar yangın nefes alıyor ve uçuşlarını kontrol eden sizsiniz. Oyunda ejderhanın ne kadar kaldığı ve hayatta kalmak için ne kadar yemesi gerektiğine dair göstergeler var. Güç çubuğu dolduğunda, hızınızı artırabilir veya anında avları yakalamak için ateş yakabilirsiniz. Farklı renkleri ve türleri var ve onlar da farklı görünüyorlar. Çünkü Hungry Dragon, ejderhanı yönlendirmek için sadece bir kontrol düğmesi ile kolay kontroller sunar.

Hungry Dragon MOD APK

Oyuncular ejderha olan güçlü efsanevi varlığı kontrol edecek

Bu yaratıklar genellikle garip bir görünüme sahiptir, korkutucu. Seviye almak için, tek yapmanız gereken avınızı yemektir.Güzeninizi akıllıca öğrenin, her birinin avınızı yemenize yardımcı olacak kendi yeteneği vardır. Dosyayı gördüğünüzde, yüklemek için tıklayın. Sabırlı olun ve bir süre bekleyin. Ayrıca, etrafında zehirli örümcekler ve bitkiler var.
Ubisoft'un oyunları her zaman iyidir. Aynı zamanda, yeni ejderhalara tam olarak erişebilir ve avlamadığınız önceki avlara ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki sırayı takip etmeden kilidini açmaya devam ederseniz, altın madeni paralara kıyasla elde etmek için oldukça zor bir kaynak olan mor elmaslar kullanmalısınız. Sonuçta, hayatta kalmak için yemek yemeniz gerekiyor değil mi? Teorik olarak, ama gerçekte dikkate alınması gereken çok daha önemli şeyler var.

Hungry Dragon MOD APK

Bu oyun çok gevşek ve neredeyse her yaş için uygun

Hungry Dragon oyununa girin, Nibbler adlı bir ejderha ile arkadaş olacaksın son derece sevimli.Hungry Dragon'un sonsuz oyun var. Bu oyun çok gevşek ve neredeyse her yaş için uygun. İnanılmaz derecede basit ama sonsuz olasılıklar ve oyun sunuyor.
Ancak, Nibbler alışılmadık bir ejderha. Gücünüz dolduğunda, yangın becerilerinizi etkinleştirebilir veya hızınızı istediğiniz gibi artırabilirsiniz. Oyun indirildikten sonra, cihazınızın dosya yöneticisine gitmeniz gerekir. Ancak diğer ejderhaların aksine, Nibbler her zaman adının önerdiği gibi yemek istiyor. Her ejderha, 3D'deki tüm görkemli hareketleri gösteren mükemmellik için güzel bir şekilde hazırlanmıştır. İnternet bağlantısı yok mu? Önemli değil. Çevrede hareket edecek ve avınızla saldırmaya devam edeceksiniz. Bu güçlü durumdayken benzersiz özellik, alev onlara dokunduğunda diğer şeyleri altına dönüştürmenizdir. Bu oyunda diğer ejderhaların kilidini açmak için kullanıldıkları kadar toplamaya çalışın. Bu şekilde, desteğinizi en üst düzeye çıkarırsınız ve bu lezzetli yaratıkları hızlı bir şekilde yiyersiniz.
Bir oyun oynamak bu kadar sağlıklı değildir. Artık bu muhteşem oyunu istediğiniz her yerde oynayabilirsiniz. Çevrimdışı bir oyun olduğu için Hungry Dragon'da göreviniz, arkadaşınız Nibbler'in hayatta kalmak için çok fazla hayvan yemesine yardımcı olmaktır. Eğer yapmazsan, hiçbir zaman dışarı çıkacaksın. Ama bunu daha da kolaylaştırabileceğinizi ve böylece ejderhanı daha hızlı hale getirebileceğinizi biliyor muydunuz? Nasıl? Kontrol şemanız olarak eğim moduna geçerek.

Hungry Dragon'un güzel grafikleri birçok oyuncuyu etkiledi

Buna ek olarak, ejderhayı daha iyi, daha sağlıklı ve daha çılgın yapan kostümler de satın alabilirsiniz. Ancak bana göre, büyük veya zayıf bir ejderha görmek önemli değil. Oyunun dosya boyutu çok büyük olduğundan, oldukça sinir bozucu olan telefonu asabilir. Bu modda, D-Pad'inizi kullanarak ejderhanı manevra yapmak yerine, ejderhanın gitmesini istediğiniz yöne gitmek için ekranı eğiyorsunuz. Ya da, ejderhanız saldırıya uğradığında ve daha fazla hasardan kaçınmak için hızlı bir şekilde kaçmak istiyorsunuz.
Dragon daha büyük, daha fazla göz alıcı ve daha güçlü görünüyor. Oyunun ortalama 4 puanı vardır. Cihazınızın gizlilik ayarlarına gitmek için bir sonraki adım. Kendinizi güçlü bir varlık olarak kabul edilebilen ve yeterli enerji olduğunda ateş nefes alabilen bir ejderha kontrol edeceksiniz. Bu oyunda, ayrıntılı kontrol şemaları hakkında endişelenmenize gerek yok.
Kilidini açmak için kullanılırlar Oyundaki diğer ejderhalar. Bazıları ejderhanın daha hızlı uçmasını sağlar, çok daha fazlasını yemesini sağlar. Bu ne kadar havalı? Oyunda bazı farklı seviyeler var. Bu sıradan oyunda, her zaman aç olan bir ejderhanız var. Artırmanızı etkili bir şekilde kullanın - Bu oyunda, ejderhanın hızını artırmak için kullanabilirsiniz. Havada.
Beni etkileyen şey, Hungry Dragon'un güzel grafikleri. Kulağa kolay geliyor, değil mi? Ejderhanız istediği her yerde uçuyor ve farklı köyleri, mağaraları, mayınları ve çok daha fazlasını yok ediyor. geliştirildi. Aynı zamanda, bir sonraki seviyenin kilidini açmanız için de anahtar budur; Çeşitli tuzaklara sahip büyük bir alandır ve Fire Rush özelliği hala bu seviyede görünür. Bunun olmasına izin verme.

Bu oyunda ejderhayı kontrol etmek inanılmaz derecede kolay

Sizi çıldırtan başka bir zevk seviyesine götürür. Bu oyun için de geçerli. Büyük kuşları, küçük hayvanları ve karşılaştığı diğer hayvanları yer. Arka plan ve diğer unsurlar, oyunun hoş olan genel estetiğine de katkıda bulunur. İşte, Hungry Dragon oynamanıza yardımcı olacak ipuçları: Eğim moduna geçin-bu oyunda ejderhayı kontrol etmek, sanal d-pad sayesinde inanılmaz derecede kolay. Ayrıca gücünüzü artırmaya yardımcı olur. 9/5 Bu harika ve insanların bu oyunu sevdiklerini açıkça ortaya koyuyor. Bahsedilen bağlantıya tıklayın ve gitmekte fayda var. Bunu yapmak, ejderhanı daha sorunsuz ve daha hızlı kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca, alacağınız ödüller büyük ölçüde rütbenize bağlı olacaktır.

Oyun tamamen bir ejderhanın etrafında uçmak ve istediğiniz her şeyi yok etmekle ilgilidir

Oyuncunun uçuş becerileri Hungry Dragon'da belirleyici faktördür. Ne kadar çok uçarsanız, o kadar çok bulut hissedebilirsiniz. Oyun tamamen bir ejderhanın etrafında uçmak ve istediğiniz her şeyi yok etmekle ilgilidir. Bu aynı zamanda büyüyeceği anlamına gelir. Sonra ejderhanın yangın solunması gibi becerilerini etkinleştirmek için güç düğmesine dokunun. Ejderhanı aynı anda birden fazla av yakalamak ve yangın solunan bir rampaya gitmek için nasıl yönlendireceğiniz konusunda size kalmış. Kullanıcının oyuna aşık olmasını sağlayan bazı inanılmaz, çene bırakma özelliklerine sahiptir. Bu inanılmaz oyunu çok ilginç özelliklerle indirmek için, sadece bazı adımları takip etmeniz gerekir ve cihazınıza yüklenecektir. Sürekli olarak Av arayın ve onları Hungry Dragon'da yiyin çünkü hayat istatistikleriniz sonuçta azalacaktır. Bununla birlikte, dikkat etmeniz gereken bazı yaratıklar var. Boş zaman oyunları. Uçmanıza ve ne istersen yemenize izin verilir.Youtube. Sizi çok maceracı bir yolculuğa çıkarıyor. Periyodik olarak aktive edilen ve diğer türler için bir tehdit haline gelen güçlü nefeslere sahipler. Başka bir deyişle, avı yapabilirler. Hunt, uygun yiyecek listesinde ise hemen tüketilecek.
Ayrıca, Hungry Dragon'daki ejderhalar da ateş püskürtme becerisine sahip olma becerisine sahip. Oyunun sezgisel kontrol sistemi ile de endişelenmenize gerek yok Operasyon hakkında çok şey, ancak ustalaşmak için de bir dönem pratik yapmak zorundasınız. 3D olarak tasarlanmış, çevredeki manzara son derece gerçekçi, güzel. Üstelik, oyunun orada her oyun sevgilisi için büyük bir artı noktası olan 3D grafikleri var. Yeni harita, oyuncular için keşif açtı Hungry Dragon ile Gizli Tapınak'ı yönetti ve seviyelerinden geçerek zaman harcayacaksınız. Ama eğer eşleşmezlerse, oyunda ne tür bir ejderhaların bu hayvanları yiyebileceğini bileceksiniz.

HappyMod
İndirmek