Human Anatomy Atlas 2023 Mod + APK 2023.04.007 Sınırsız para

Human Anatomy Atlas 2023 MOD APK Icon
3.9
Uygulama ismi Human Anatomy Atlas 2023
Tür Medical
geliştirici Visible Body
Boyut 803.02 MB
En son sürüm 2023.04.007
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-03-18

Human Anatomy Atlas 2023 açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyun, Google Play'deki tıbbi kategoride öne çıkan uygulamalardan biridir.

Kontrol düğmeleri ayrıca tutarlı ve makul bir şekilde düzenlenmiştir ve kullanıcının insan vücudu hakkında herhangi bir ayrıntıyı kolayca keşfetmesine yardımcı olur. İnsan anatomisi Atlas 2021, uygulama hakkındaki bilgilerin doğruluğu için birçok tıp uzmanı tarafından onaylanmıştır. Bu uygulama, müfredatınızdaki biyoloji ve tıp bilginizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Tıp ve eczane okuyan milyonlarca tıp uzmanı için gerçekten uygundur. Bunlar aracılığıyla, insan vücudunun her parça veya alan üzerindeki incelenmesi, herkesin önemli bilgiye veya belirli kayıtlara sahip olması için büyük ölçüde geliştirilmiştir.
Dolaşım sistemini, kanı ve lenfini incelemek ister misiniz? Ya da insan kas kütlesi, kemik yapısı hakkında bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Ekranınızda eksiksiz bir insan modeli görüntülenir. İnsan anatomisi Atlas 2021: Tam 3D insan vücudu, son derece canlı 3D grafikler altında insan iç modelini ayrıntılı olarak tanımlayan bir uygulamadır. Bu yüzden Human Anatomy Atlas 2021 diğer birçok benzer uygulamayla rekabet edebilir. Orada durmuyoruz, ayrıca aralarında birçok yararlı bilgi getiriyoruz. Ayrıca bilgi toplama daha değerli hale getirir ve kullanıcılar daha fazla ayrıntı veya yapı elde etmek için ekranlara dokunabilir. Laboratuar modelinden çok farklı değildir. Bu, içten bir adamın oluşturduğu organların ve yapıların minyatür bir dünyası haline gelecektir. İçeriği parçaların tanımları etrafında döner ve genelden spesifikaya kadar çalışır. Bununla birlikte, insan vücudunun tam gövdesini görebileceksiniz, ancak visseral kalkanlar kaldırıldığında farklı bir görünümle. 3D model danışmanlığı sırasında, kullanıcı her kamera veya vücut parçası görünümü ile tam kontrole sahip olacaktır.

Human Anatomy Atlas 2023 MOD APK

Oyun, kullanıcılara tüm yararlı bilgileri veya ayrıntılı modelleri getirme sözü

İkincisi, kendi kendine yukarı doğru. İnsan anatomisi Atlas 2021, yararlı bir bilgi kanalı, anatominin “sözlüğü” ve insan vücudunun kısımları gibidir. Burada bir şey bulabilirsiniz. Tam olarak, tıbbi alandaki büyük uzmanlar ve yüksek lisans uzmanları tarafından bir ders kitabı hazırlanmıştır. Biraz kuru ders kitabı yerine en iyi ve en parlak referanslar olacaklar.
Uygulamanın laboratuvardaki modele göre birçok avantajı vardır. Bu bilgiler hızlı bir şekilde bu uygulamanın veritabanına eklenir. Burada birçok farklı dilde simüle edilmiş 10000'den fazla model mevcuttur. Ekranınızda görünen insan vücudunun iç organlarıdır, ancak sadece bir yer değildir, ancak mümkün olan en kolay şekilde karşılaştırmak ve karşılaştırmak için birçok farklı parçayı aynı anda görüntüleyebilirsiniz. Tüm yararlı bilgiler veya ayrıntılı modeller.

Human Anatomy Atlas 2023 MOD APK

Bu oyun dünyanın en popüler dillerinin çoğunu destekliyor

Tıp uzmanları insan vücudunda yeni bir şey keşfedebilir. Ekranı büyütmek için iki parmağınızı kullanın. Öğrencileri insan anatomisi anlayışlarında desteklemek ve yardımcı olmak amacıyla, insan anatomisi Atlas 2021, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Çince ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın en popüler dillerinin çoğunu desteklemektedir. Görüntüler birçok kullanıcı tarafından çok takdir ediliyor. Bu, birçok tıp öğrencisinin seçtiği güçtür. Kullanıcılar, insan anatomisi Atlas 2021 aracılığıyla işlevleri veya performansı hakkında daha fazla bilgi edinmek için herhangi bir vücut kısmı ile doğrudan etkileşime girebilir.
Dolaşım sistemi, kan hakkında varsayılan iskelet model detaylarını ekleyebilirsiniz. Sistem sekmesinde eksiksiz bir kişi oluşturmak için gemiler, kas dokusu ve cilt. Tıbbi metinleri kolayca okuyabilirsiniz, böylece daha iyi çalışma ve araştırma yapabilirsiniz. Son derece keskin grafikler ve parçalardaki detaylara dikkat çekeceksiniz. Hepsi, öğrencilerin sadece kitabı okurken daha kolay görselleştirmelerine ve anlamalarına yardımcı olmak için ekranda akıllı 3D grafikler şeklinde sunulacaktır. Tabii ki, bilgileri ayrıntılarla doludur, önemi ve kullanıcıların vücuttaki büyüklük hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaları için diğer önemli bilgileri gösterir. Buna ek olarak, çoğu hastalığa tedavi eşlik eder, ancak işlenmede profesyonellik gerektirir, bu da tüm bilgilerini araştırma sürecine önemli ve servis edilebilir hale getirir.

Human Anatomy Atlas 2023 MOD APK

Oyuncular istediğiniz her şeyi tek bir dokunuşla keşfedebilir

İnsan vücudu hakkındaki tüm bilgiler bu uygulamaya dahil edilmiştir. Uygulama ayrıca, gelişmiş bilgi paketlerinin kilidini açmanıza izin veren bazı ücretli planlar içerir. Burada, tam olarak sahip olduğumuz mikro modellere makro hayran olacaksınız. Vücut hakkında önemli bilgileri kaydederken konforu artırmak için özel not defterleri veya çizimler kullanabilirler.
İlk olarak, istediğiniz her şeyi tek bir dokunuşla keşfedebilirsiniz. İnsan Anatomisi Atlas 2021, erkek ve kadının vücudunun birçok farklılığına sahip olduğu için hem erkek hem de kadın vücut modelleri sağlar. Bu fikri gerçek bir laboratuvar girişimine benzemek için pratik bir ihtiyaçtan aldık.HUMAN ANATOMYATLAS 2021, kullanıcılara genel erkek ve kadın olan anatomik modeller verir. Orada durmamak, ancak daha fazlasını bilmek için entegre ansiklopediyi ve her bir vücutla ilgili salgınlar veya hastalıklar gibi diğer bilgileri bilmek için kullanabilirler. Tüm kayıtlar veya notlar belirli bir dosyaya kaydedilecek ve kullanıcılara hızlı erişim sağlayacak ve bunları cihaza dışa aktaracaktır.

İnsan Anatomisi Atlas 2023, 3D grafiklere göre geliştirilmiştir

Belirli bir parçaya her dokunduğunuzda, uygulama size ayrıntıları ve ilgili parçaları da gösterir. Buraya ayağa kalktıktan sonra, ayağınızı aşağı indirmek ve insan vücudu iletişiminin nasıl göründüğünü ve çalıştığını keşfetmek için başka bir uygulama aramak zor olacaktır. Sadece bu değil, farklı pozisyonlarda yapılan kas aktiviteleri veya insizyonlar da gerçekçi ve canlı bir şekilde üretilir. Bu büyük organlar, uzuvlar ve dolaşım sistemleri için geçerlidir, insan vücudunda mükemmellik ve her bölümün önemini göstermek için geçerlidir. Kullanıcılar, vücudun nasıl çalıştığını veya notları kaydetmelerine izin vererek daha iyi anlamak istiyorsa uygulama kullanışlıdır.
Birçok tıp uzmanı, bunun tıp endüstrisinde çalışan tüm öğrenciler ve insanlar için vazgeçilmez bir uygulama olduğunu değerlendirir. Kullanıcıya en sezgisel ve ayrıntılı görünümü sağlamak için, insan anatomisi Atlas 2021, insan vücudu dokusunu doğru bir şekilde simüle eden 3D grafiklere dayanarak geliştirilmiştir. Sadece bir anatomi meraklısı olsanız bile, bu sizin için mükemmel bir seçimdir. Eklemlerde kemik veya eklemlerle parçalanan et parçaları bir bıçak cihazı tarafından bir araya getirilir. Kullanıcılar, belirli bir dönemde tezahür ettikleri her bir parçanın veya semptomun değişimini gözlemlemek için doğrudan hastalık ekleyebilir.
İnsan vücudunun her bir bölümünün ayrıntılı bir görünümünü sağlar. Daha fazla ayrıntıyı keşfetmek için her yere dokunabilirsiniz. Belirli bir organ hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, bazı parçaları, kemikleri ve çevredeki kan damarlarını çıkarmak için “bıçak” simgesini kullanın. İnsan Anatomisi Atlas 2021 ayrıca olağanüstü cerrahi süreci tanımlayan sahneleri izlemenize izin verir.

HappyMod
İndirmek