House Flipper: Home Design Mod + APK 1.202 Sınırsız para

House Flipper: Home Design MOD APK Icon
3.7
Uygulama ismi House Flipper: Home Design
Tür Simulation
geliştirici Playway Sa
Boyut 263.79 MB
En son sürüm 1.202
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-11-30

House Flipper: Home Design açıklaması

Mod Özellikleri:

Oyuncular bu oyunda iç ve ev tasarımcısı olabilir

İç mekanı yenilemeye ve yeniden tasarlamaya başlayacaksınız, sonra onları kâr için satacaksınız. Alternatif olarak, kapıları açmak veya nesneleri taşımak için ellerinizi de kullanabilirsiniz. Tasarladıktan sonra evinizin değerini hızlı bir şekilde bileceksiniz. Tabii ki, oyuncular şirketlerini geliştirebilir ve yükseltebilir, hatta kendilerini süsleyebilir, mobilyaları hareket ettirebilir ve yeni bir ofis deneyimi için iç mekanı değiştirebilirler. Aynı zamanda, birinci şahıs perspektifinden bir şeyler göreceksiniz ve bu işleri deneyimliyormuş gibi hissedeceksiniz. İstediğiniz herhangi bir ev flipper göreviyle başlayabilmelisiniz.
Orijinal oyunla karşılaştırıldığında PC, mobil için ev flipper modunun kontrol mekanizması önemli ölçüde değişti, oyuncuların daha pürüzsüz hareket etmesine ve nesne ile kolayca etkileşime girmesine yardımcı oldu. Böylece bir evde zaman geçirecek ve atanan görevi gerçekleştirmek için birçok farklı odadan geçeceksiniz. Karakteri kontrol etmenin yolu, herhangi bir oyuncunun yaklaşabileceği tamamen anlaşılabilir. House Flipper ile iç ve ev tasarımcısı olabilirsiniz. İşletmenizi başlatın ve hizmet sunarken insanlara becerilerinizi gösterin. Mod APK sınırsız para ve sınırsız paralarla birlikte gelir.
Diğer oyunculardan güzel ev modellerine atıfta bulunmayı unutmayın; Belki size bazı ilginç fikirler verebilir. House Flipper'ın Temizlik Simülasyonu, sürükleyici oyun sayesinde, temiz olmayan hobileri dünyasına kolayca ikna ettiği için şaşırtıcı bir unsurdur. Oyunda aldığınız görev ekranın altına yerleştirilecek ve sadece bir görev gösterecek performans göstermen için. İlginç bir şekilde, bu bir PC hit olan oyunun mobil versiyonudur. Bu şunları içerir: Harika bir macera yaşamak ister misiniz? Bu oyunu şimdi indirin. Ancak mucizevi bir şekilde, boya hala uygun konuma uygulanır; Lekeler tamamen gitti. Oyuncunun temizlik şirketi, görevleri üstlendikleri, ekipman satın aldıkları ve temizleme ile ilgili diğer işlevleri kullandıkları yer olacaktır. Dahası, temizlik ölçeği de kademeli olarak artacak, çünkü orijinal oyuncunun sadece bir konaktaki her şeyin yenilenmesine kadar evin rengini değiştirmesi gerekiyor. Ancak House Flipper, destek mekanizmaları sayesinde bunu daha kolay hale getirecektir. Farklı evlerin tasarlanması ve yenilenmesinde kullanılacak farklı eşyalar vardır.

House Flipper: Home Design MOD APK

Bu oyunun arayüzü kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır

Ve bu aynı zamanda bahsetmek istediğim üçüncü içerik. Ayrıca, arayüz aynı zamanda kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır ve işle ilgili tüm işlevlerin oyuncuların en iyi deneyimi için tamamen görüntülenmesini sağlar. Elbette deneyiminiz çeşitli evlere giderken değişecektir. House Flipper'ı başlattığınızda, belirli bir evde görüneceksiniz ve orada yer alan öğelerle, kapılardan nesnelere etkileşime girebilirsiniz. Yenileme dünyasına girin ve farklı siparişleri tamamlayın. Bu nedenle, oyun sizi bir nesneyi belirli bir konuma yerleştirmeye zorlamaz. Bu görevler, oyuncuların kendilerini bu iş hakkında aşina olmalarına ve şirketin barındırabileceği temizlik ekipmanlarının her işlevini kavramalarına yardımcı olacaktır. Çoğu zaman, atandığınız görevlere odaklanmanız gerekir ve gerekli değilse başka öğeleri taşımanız gerekmez. Tüm görevi tamamladığınızda, parayı hemen alacak ve başlayacaksınız. diğer evler.

House Flipper: Home Design MOD APK

Bu oyun çok etkileyici bir iç dekorasyon oyunu

PC'de House Flipper'ı oynadım. Dairenin karmaşık bir mimarisi varsa, boş alana sahip olmadığından emin olmak için birçok mobilya ve dekorasyon kurmanız gerekiyor. Pencerelerdeki lekeleri çıkarmak veya evdeki kirli su birikintilerini temizlemek için ekranı manuel olarak kaydırmanız gerekecek ve bazen yedek ürünler satın almak için paraya ihtiyacınız var. House Flipper, telefonunuzda indirip oynamaya başlamanız için Google Play Store'da mevcuttur. Ayrıca ücretsiz indirme için de mevcuttur.
Steam'deki en çok satanlar ve favoriler oyunlarından biridir. Ancak, oyunun vurguları grafiklerde değil, çevre ile gerçekten etkileşimde bulunuyor. Şaşırtıcı olan, bu evleri satabilmeniz ve onlardan büyük karlar elde edebilmenizdir.

House Flipper: Home Design MOD APK

Profesyonel bir ev ve iç mimar olmaya çalışın

Her şeyden önce, şehir ve banliyölerde birçok yeni daireye erişiminiz var. House Flipper Mod APK, oyuncuların seçim yapabileceği herhangi bir görev sistemi olmayacak, ancak oyuncuları belirli bir sırayla görevlere getirecek. Oyuncu evdeki neredeyse tüm nesneler ve mutfak eşyaları ile etkileşime girebilir, onları kaldırabilir ve yenilerini giyebilir. Ekranın sol tarafında bir joystick hareket düğmesi olacak, böylece karakteri istediğiniz herhangi bir konuma taşıyabilirsiniz. Bu yenileme ve ev tasarım oyununda birçok şaşırtıcı özellik var.
Bu simülasyon oyunu yaratıcılığı teşvik eder, size Daireler ve mobilya, dekorasyon. Her daire, daha fazla ayrıntı ile benzersiz mimari ile inşa edilmiştir. Bu süreci tekrarlayan oyuncu, iyi miktarda sermaye yaratabilir ve daha pahalı ekipman satın alabilir. Bu karakterin, çöpleri temizlemekten bazı kırık unsurları onarmaya kadar evin içindeki herhangi bir sorunun çözülmesinde rolü vardır. Bu oyunla, iç mekanları düzenlemek ve güzelleştirmek için fikirlerinizi kullanabilirsiniz. House Flipper'ın mod APK'sını indirin ve sınırsız parayla profesyonel bir ev ve iç tasarımcı olun.

Bir ev tamircisinin rolünü oynayın ve en iyi oyun deneyiminin tadını çıkarın

Görevler aracılığıyla oyunla tanışabilirsiniz. Mağazadaki kilidi ve kullanılabilir ürünlere göz atın. Örneğin, eski bir çiçek vazosu onları çıkarabilir ve odayı daha canlı hale getirmek için yeni bir vazo yerleştirebilir. Atanan her şeyi tamamladıktan sonra, belirli bir miktar para alabilirsiniz. Aynı zamanda, bazı eşyalar duvardaki delikleri doldurmak için yedek ürünler veya çimento satın almanızı gerektirir. Fayans zeminler, ekipman takma, mobilya, kirli veya hasarlı eşyaları temizleme ve kullanılamaz odaları yok etme. Bir temizlik işçisinin işini deneyimlemek veya kendi şirketinizi yürütmek istiyorsanız, bu oyun sizin içindir. Bu oyunda tamamlanması gereken farklı siparişler var.

Temizlik, mobilyaları değiştirme, ev dekorasyonu, yıkım ve daha fazlası

Evleri dekore etmeyi seviyor musunuz? İç tasarımcı olmayı hayal ediyor musunuz? House Flipper, hayallerinizi gerçekleştirebilecek bir oyundur. Çalışmak için evde hareket etmelisiniz, ancak bazen aletler olmadan yapamazsınız. Oyuncular arabirimi ve kontrolleri ayarlardaki kişiselleştirebilir ve oyun, daha pürüzsüz kontroller için oyun alanlarını birbirine bağlamayı destekler.House Flipper: Home Design & Simulator Games, oyuncuların farklı görevleri bağımsız olarak tamamlayacağı evleri temizleme ve yenileme temasıyla bir simülasyon oyunudur. Aynı zamanda, oyunda farklı eşyalar satın almak ve onarım sürecinize hizmet etmek için paranızı da kullanabilirsiniz. Bir yenileme ve ev tasarım şirketine sahip olma fikrini beslediniz mi? Şimdi bunu bu mobil oyunla yapabilirsiniz. Oyun artık benzer oyun mekaniği, çeşitli görevler, bir sürü zorluk ve mobil oyuncular için pürüzsüz kontrollerle Android platformunda mevcut. İç dekorasyon ve yeniden tasarım işi yaygındır, çünkü birçok insan tercihleriyle ev dekorasyon becerilerine sahiptir. Ayrıca, oyuncular temizlik işlerini hızlandırmalarına ve duvarlardan, zeminlerden ve daha fazlasından özel lekeleri kaldırmalarına yardımcı olmak için profesyonel temizlik araçlarına ihtiyaç duyarlar. Temizlik, mobilya değiştirme, ev dekorasyonu, yıkım ve daha fazlası olarak. Buna ek olarak, ilgili bazı faaliyetleri yapmak için bir şeyler dokunacaksınız ve sağ taraftaki eller düğmesi, onlarla yapabileceğiniz faaliyetleri sağlama rolünü üstlenecektir. Aynı zamanda, her görevin oyuncu için ilginç hale getiren farklı çözümleri vardır. Geldiğiniz evler, konfordan kirden tamir edeceğiniz ve temizleyeceğiniz farklı güzelliklere sahip olacak. Bu oyunda tamamlanacak çok fazla aktivite olduğundan bahsetmeye değer. oyun.