HotspotShield VPN: Fast Proxy Mod + APK 9.9.0 Kilitli

HotspotShield VPN: Fast Proxy MOD APK Icon
3.9
Uygulama ismi HotspotShield VPN: Fast Proxy
Tür Tools
geliştirici Anchorfree Gmbh
Boyut 40.02 MB
En son sürüm 9.9.0
mod bilgisi Kilitli
Güncelleme 2022-11-19

HotspotShield VPN: Fast Proxy açıklaması

Mod Özellikleri:

Hotspot Shield'in şu anda dünya çapında yüzlerce VPN sunucusu var

Her zaman müşteri desteği: Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lü[email protected] desteği ile iletişime geçin. Böylece kullanıcılar deneyimlerine güvenebilirler. Ayrıca, kullanıcıların sabit ve yumuşak oyun için güvenli bir şekilde bağlanmasına ve daha iyi internet hızlarına sahip olmalarına izin veren daha fazla oyun seçeneği sunar. Her güvenlik sürecini tamamen değiştirebilir ve kullanıcılar herhangi bir durumdan engellenmeden endişe etmeden interneti keşfetmeye devam edebilir. Uygulamada şu anda dünyanın dört bir yanında bulunan yüzlerce VPN sunucusu var. Bu uygulama, sanal bir özel ağdan daha özel veya doğru bir erişim platformudur. Özellikle, endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü Hotspot kalkan en üst düzey ve sabittir. Aslında, bazı uygulamalar bunu Google'da kolayca bulabileceğiniz gibi yapabilir. Artık anonim bir tarama deneyiminin tadını çıkarabilmeniz için bir şey ortaya çıkarmaktan korkmanız gerekmiyor. Bu, kullanıcıların diğer tüm VPN uygulamalarından daha fazla içeriğe erişmelerini sağlar.

HotspotShield VPN: Fast Proxy MOD APK

Hotspot Shield, dünyanın en hızlı VPN'si olarak test edilmiştir

Herhangi bir VPN sunucusuna bağlanırken güvenlik veya kullanıcının kimliğini gizleme ile ilgili birçok protokol de otomatik olarak uygulanacaktır. Speedtest tarafından dünyanın en hızlı VPN'si olarak verilen Hotspot Shield Premium, verilerinizi güvence altına almaktan daha fazlasını yapar. Bunun yanı sıra, tarayıcı etkinlik günlükleri yoktur, 80'den fazla ülke kapsamı ve daha fazlasını sunar. Bu uygulama, video, mesajlaşma, sosyal medya uygulamaları ve ağlar gibi kısıtlı içeriğe erişebilmeniz için tüm trafiğinizi şifrelemenize olanak tanır. Yalnızca bant genişliği sınırlarını kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda Web'i roket hızlarıyla hızlı bir şekilde yüklemenize yardımcı olmak için İnternet hızını en üst düzeyde artırmak için. Kullanıcı günlüklerini saklayın: Müşteri Bilgileri Güvenliği geliştiricinin en önemli önceliğidir. Bu aynı zamanda bağlantı mesafesini veya hat hızını da etkilemez, bu nedenle herkes için bir kazan-kazan durumudur. Kullanıcılar güvenli olmayan web sitelerini ziyaret ettiklerinde, önceden yüklenmiş kötü amaçlı yazılımlar tarafından saldırıya uğrayacaklar. İnternet için teşekkürler, şimdi çok oyunculu oyunlar oynamak, sevdiklerinizle iletişim kurma ve web sitelerine göz atabiliriz. Bu nedenle, İnternet'e eriştiğinizde, seçtiğiniz başka bir yerden erişildiği kaydedilecektir. Ücretsiz sürüm ayrıca size hızlı ve rahat bir şekilde sınırsız erişim sağlar. Sadece bu uygulamayı açın ve tüm çevrimiçi etkinliklerinizin kamu gözünden gizleneceğinden emin olabilirsiniz.

HotspotShield VPN: Fast Proxy MOD APK

Hotspot Shield 80'den fazla ülkeye erişim ve 3200 sunucu sunuyor

Harika performans, hızlı web sitesi yükleme: Performans hakkında konuşursanız, kesinlikle Hotspot Shield'dan daha uygun bir uygulama olmayacaktır. Hotspot Shield, dünya en hızlı uygulamasıdır. 80 artı ülkeye erişimi vardır ve Doğru Yerde 3200 sunucu sunar. Mutlak Güvenlik: İnternete erişirken, web'i ziyaret ederken, uygulama cihazınızı kötü niyetli saldırılardan izleyecek ve koruyacaktır. Hız göstergesi ayrıca arka planda ve oyun sırasında çalışabilir, birçok özel durumda hızını veya ping dalgalanmalarını daha iyi anlamaya yardımcı olabilir. Hotspot Shield Premium gibi en iyi uygulamalar bunu zahmetsizce yapar.

HotspotShield VPN: Fast Proxy MOD APK

Bu uygulama dünyayı küresel bir köye dönüştürecek

Kullanıcılar, oyun veya normal gibi her duruma göre bile benzersiz stabilite için manuel veya otomatik bağlantılar arasında seçim yapabilir. Bu, Speedtest'e göre dünyanın en hızlı VPN'si. Ayrıca tüm trafiğinizi şifreleyebilir ve ihtiyacınız olan tüm medyaya erişebilir. İyi bir VPN hizmeti, akıllı telefonunuzu endişelenmeden kullanmanıza izin verecektir. Bir web sitesini ziyaret ederken engellenirseniz, sadece bir dokunuşla engelleri ve kolay erişimi kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Bazı kişiler sitelerine kötü amaçlı kod kurar ve bilgileri çalmak amacıyla erişim cihazlarına saldırır. Bu uygulama, bilgi güvenliği için tüm kullanıcı günlüklerini silecektir. İnternetin ortaya çıkması birçok insanın ve endüstrinin patlamasına izin verdi. Ancak bunun ötesinde, kontrol etmek isteyebileceğiniz bazı ilginç özelliklere de sahiptir. Ancak bu harika uygulama ile, bu web sitelerinin engelleme içeriğine erişebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Bazı şaşırtıcı özelliklerden bahsediliyor Körük Hotspot Shield APK, dünyayı küresel bir köye dönüştüren uygulamadır.Sower bilgilerinin dışarıya sızmasını önleyenler, uygulama ayrıca kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı korumak için bir sistemle bütünleşir. Bu durumda, Hotspot Shield Premium kullanışlıdır.