Hotel Empire Tycoon-Idle Game Mod + APK 2.7 Sınırsız para

Hotel Empire Tycoon-Idle Game MOD APK Icon
3.5
Uygulama ismi Hotel Empire Tycoon-Idle Game
Tür Simulation
geliştirici Codigames
Boyut 174.5 MB
En son sürüm 2.7
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2022-11-22

Hotel Empire Tycoon-Idle Game açıklaması

Mod Özellikleri:

Motelinizi daha büyük ölçekte yükseltin ve 5 yıldızlı bir otel olun

Bundan sonra, motelinizi daha büyük bir ölçekte, belki de 5 yıldızlı bir otelde yükselteceksiniz. Ve elbette, onlar için ödeme yapmalısın. Hem yetişkinler hem de çocuklar için tam yüzme gövdeleri ve şamandıra ile tüm boyutlarda gelir. Müşteriler için bagaj taşıyan personel de tam olarak sizin tarafınızdan düzenlenmiştir. Hotel Empire Tycoon hakkında en iyi şey detaylara dikkat edilmiştir. Otoriteniz altında, yüzlerce çalışan da var ve otelin operasyonunu kontrol etmenize yardımcı olmak için her işi üstleniyorlar. İlk önce, müşterilerin otelinizi hedef olarak seçmeleri ve bir gecede kalmaları için, dışarıdan titizlikle bakılmalıdır. . Arabaya liderlik eden güvenlik görevlilerinden bahsetmiyorum, özenli müşteriler için park alanına rehberlik etmiyor.

Hotel Empire Tycoon-Idle Game MOD APK

Oyun renkli ve canlı 3D grafik kalitesi ile tasarlanmıştır

Hotel Empire Tycoon renkli ve canlı 3D grafik kalitesi ile tasarlanmıştır. Otel işinden çok eğleneceksiniz. Kendi iş imparatorluğunuzu oluşturmaya hazır olun. Hotel Empire Tycoon, tanıdık bir isim olan yayıncı codigames'in bir ürünüdür. Dahası, eminim ki Hotel Empire Tycoon da oynamanız gereken oyunlar listesine eklenecek. Ayrıca, müşterilerinizi ziyaret etmek istedikleri cazibe merkezlerine götürebilecek şoförler de sunuyoruz. Bu isimler, Codigames'in simülasyon oyunlarının başarısının en açık kanıtıdır. Orada durmamak, güzel resepsiyonistler her zaman konukları karşılamak için parlak bir şekilde gülümsüyor ve onlardan soruları cevaplamaya hazır. Ekibinizi İK departmanı aracılığıyla yönetin ve ekibinizin olabileceği tek şey olduğundan emin olun. Boş odalarınız olduğundan emin olun. Sadece otelin uyumak için değil, aynı zamanda burada heyecan verici açık hava etkinlikleri yaşamak istiyorlar. Bir çift içeri girerse ve çift oda yoksa, sizinle kalmazlar. Yeni odalar yapmanın yanı sıra, mevcut olanlarınızı yükselttiğinizden emin olun.

Hotel Empire Tycoon-Idle Game MOD APK

Otelinizin tasarımından ve mobilyalarından personel ve VIP hizmetlerine kadar her şeyi yönetin

Ve bu sefer otel alanında, gerçekten yeni değil, aynı zamanda harika bir deneyim. Yetenekli ve çalışkan bir ekip kurarsanız, hiçbir şey yapmanıza ve yine de çok para almanıza gerek yoktur. Burası kahvaltıdan geceye kadar onlar için çok çeşitli yemekler sunmaktadır. Otel işinde olan sahne ve her şey tamamen ve dürüstçe kapsanacaktır. Daha önce hiçbir zaman otel imparatorluğu tycoon'a geldiğinizde bir restoran veya otelin inşası çok kolay olmamıştı. Ek olarak, müşterileriniz sadece uyumaz Otel ve muhtemelen günden güne, haftadan haftaya bile kalacaklar. Otelinizin tasarımı ve mobilyalarından personel ve VIP hizmetlerine kadar her şeyi yönetmekle görevlendirildiniz.

Hotel Empire Tycoon-Idle Game MOD APK