Hopeless Land: Fight for Survival Mod + APK 1.0 Sınırsız para

Hopeless Land: Fight for Survival MOD APK Icon
3.7
Uygulama ismi Hopeless Land: Fight for Survival
Tür Action
geliştirici Hero Game
Boyut 186.34 MB
En son sürüm 1.0
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2018-11-22

Hopeless Land: Fight for Survival açıklaması

Mod Özellikleri:

Umutsuz arazi, farklı cihaz türleri için uygundur

Kolay kontrol ve düşük uçlu cihazlar optimizasyonu harika. Yukarıda belirtildiği gibi, bu benzersiz bir oyun deneyimi sunmak için mobil cihazlarda mevcut bir hayatta kalma atış oyunudur. Bu toprakta, silahlarınız ve takım arkadaşlarınızdan başka hiçbir şeye güvenmemelisiniz. Bu toprakta hayatta kalmanız için gereken şey güçlü bir infaz ve mükemmel bir stratejidir. Bu özelliklerin oyunun orijinal versiyonuyla keyif alacağınızı belirtmek önemlidir.
Bir adaya inin ve rakiplerinizi öldürmek için silah arayın. Oyunda yer alan etkileşimli unsurlar, kullanıcıların dijital alımlar etkileşim kurmasına ve gerçekleştirmelerine olanak tanır. Oynarken savaş alanında bulabileceğiniz Asya mimarilerini seviyorsunuz. Daha fazla ölümle daha kolay operasyon arıyorsanız oyunu da çok seversiniz. Verdiği operasyonun farklı cihazlar için de uygun olduğunu belirtmek önemlidir.
En iyi çekim hayatta kalma oyununun tadını çıkarın ve gücünüzü ve becerilerinizi test edin. arkadaşlarınız ve oyundaki diğer oyuncularla. Bu özelliği oyun içinde etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz. Eğer yanınızda ise düşmanlarınızla konuşun. Bununla, her düşmanı indirebilirsiniz.

Hopeless Land: Fight for Survival MOD APK

Düşmanlarını ele alalım ve ayakta duran son adam ol

Güzel Asya eserleri ve yerleri ile büyük haritası var. Oyun hakkında kesin olan şey, ustaca oyun özelliklerinden hoşlanmanızdır. Bu, hava, kara ve hatta deniz savaşını deneyimlemenize izin verecektir. Yukarıda belirtilen tüm özellikleri deneyimlemek için tereddüt etmeden bu oyunu indirmelisiniz ..
Ekibinizle işbirliği yapın ve diğer oyuncuları yenmek için bir strateji oluşturun. Harika ve çarpıcı grafikler. Her türlü cep telefonunda oynayabilirsiniz. Bu oyunda, her ikisi de sonsuz olasılıklar sunan zevk ve rastgelelik bir kombinasyonundan keyif alacaksınız. Düşmanlarınızı ele alalım ve ayakta duran son adam olun.

Hopeless Land: Fight for Survival MOD APK

Asya tarzında birçok bina var

Ancak, hedefinizin hayatta kalmak olduğunu her zaman hatırlamanız gerekir. Yukarıda gösterildiği gibi, savaşta kullanmanız için bir helikopter var. Helikopterin mobil cihazlar için başka bir çekim oyununda olmayan bir özellik olduğunu belirtmek önemlidir. Oyunun başlangıcında, 121 oyuncu umutsuz bir ada. Bunun nedeni, kolay kontrol sunması ve aynı zamanda düşük bir cihaz gereksinimi olmasıdır. Bu, ultra havalı çekim ve kolay operasyon sağlayan birkaç hayatta kalma oyunudur. Bu nedenle, yoğun dövüşten kurtulmayı denemek ve Battleground'da son olanı şimdi indirebilirsiniz. Hayatta kalma yolculuğunuza başladığınızda en tanıdık ve uygun savaş alanını bulacaksınız. Her ikisi de cihazınızdaki oyunun tadını çıkarmanıza izin verecek basit kontrollerin ve pürüzsüz işlemlerin tadını çıkardınız.
Harika bir strateji oluşturun ve En güçlü düşmanınızı öldürmek için son bölgeye kadar hayatta kal. Yerler oyunda güzel tasarlanmıştır. Bu oyunu indirin ve arkadaşlarınızla oynamaya başlayın., Sınırlı.Bu oyunu oynarken keyif alacağınız bazı özellikler var: Umutsuz Land'de Asya tarzında birçok bina var.

Hopeless Land For Survival, popüler bir çekim oyunudur

Umutsuz Kara Hayatta Kalma Mücadelesi, 121 diğer oyuncuyla bir adaya indiğiniz ve hayatta kalma için savaştığınız popüler bir çekim oyunudur. Kontrol düzeni de değiştirilebilir. Bu, ılımlı şiddet ve 12+ içerik derecesine sahip bir aksiyon oyunudur. Karşılaşacağınız en heyecan verici dövüş eylemiyle ilgi oyunu var. Bu, hepsi hayatta kalmak için bir zamanda savaşacak 122 oyuncuya kadar. Bu oyunun cihaz kısıtlaması olmadığını belirtmeye değer.
Arkadaşlarınızla oynayın ve oyun içinde onlarla sesli sohbet yapın. Arkadaşlarınızla bir ekip yapabilir ve birlikte oynayabilirsiniz. Yüksek kaliteli görsel efektler ve doku kalitesi Oyunu gerçekçi ve daha ilginç hale getirin.Hopeless Land, HK Hero Entertainment tarafından sunulmaktadır. Dünyanın diğer oyuncularına karşı oynadığınız çok oyunculu oyun. Kontroller süper kolay ve basittir. Düğmelerin konumunu ve boyutunu ayarlardan kolayca değiştirin. Başka bir şaşırtıcı şey, bir helikopter sürerek havaya bir dövüş yapabilmenizdir. Taşıyıcıyı ve düşmanlarınızı indirmede güçlü manevra kabiliyetini kullanın.

HappyMod
İndirmek