Hollywood Story®: Fashion Star Mod + APK 11.14.5 Sınırsız para

Hollywood Story®: Fashion Star MOD APK Icon
3.8
Uygulama ismi Hollywood Story®: Fashion Star
Tür Adventure
geliştirici Nanobit Games
Boyut 230.55 MB
En son sürüm 11.14.5
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2024-02-12

Hollywood Story®: Fashion Star açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyunda her zaman istediğiniz yıldız olmak için

Destansı partilere katılın ve yakışıklı aktörlerle çıkın. Dahası, oyuncular alışverişe şımartabilir ve kendilerini modaya uygun elbiseler veya çantalarla ödüllendirebilirler, onları kariyerlerinde daha muhteşem ve profesyonel hale getirebilirler. Hollywood Hikayesi Moda Yıldızında, her zaman istediğiniz yıldız olabilirsiniz. Bu, dünyanın dört bir yanındaki hayranlarınıza zarif moda zevklerinizi sergilemenizi sağlayacaktır.

Hollywood Story®: Fashion Star MOD APK

Oyun, bir Hollywood yıldızı olma hayalini gerçekleştirecek

Bununla birlikte, güzel grafikler ve birçok büyük modaya uygun kıyafetler sayesinde, oyun hala saygın sayıda oyuncu alır. Biz bir noktada Hollywood yıldızı olmayı hayal ettik. Hollywood Hikayesi Moda Yıldızı'na teşekkürler - Hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Sonuçta, milyonlarca insan da aynı rüyayı paylaşıyor. Seksi, ofis, genç, takvim gibi seçebileceğiniz birçok moda stili var. Ayrıca, güzellikteki birkaç özelleştirme karakteri daha belirgin ve etkileyici hale getirecektir, böylece arsa ilerlemesi heyecanla doludur. Bu arada, oyuncular her etkinlik için her türlü özelleştirme için daha kolay değişmeye yardımcı olan birçok farklı kıyafet ön ayarını özelleştirebileceklerdir. Burada, tonlarca gişe rekorları kıran film çekebilir, hayranlarla takılabilir, kendi moda çizgilerinizi oluşturabilir, diğer ünlülerle sosyalleşebilir ve hatta bunlarla çıkabilirsiniz.

Hollywood Story®: Fashion Star MOD APK

Çok çalışın ve destekleyici karakterler için seçmelere katılma konusunda tereddüt etmeyin

Bunlar Hollywood dünyasında yaşayacağınız şeyler. Başlangıçta, lütfen çok çalışın ve destekleyici karakterler için seçmeler yapmaktan çekinmeyin. Farklı filmlere sürekli katılmaları, NPC'lerle etkileşime girmeleri, özel görevleri tamamlamaları ve zaman içinde daha fazla şöhret veya bonus almaları gerekiyor. Bir aktörün hayatı hiç huzurlu olmamıştı ve Hollywood hikayesi, oyuncuların onlardan her sürprizden yararlanması için sayısız dramatik durum yaratacak . Nereye giderseniz gidin markalarınızı tanıtarken daha ünlü olun. İnsanların kalpleri hakkında görüntüler hakkında belirli bir iz bıraktıktan sonra, kaliteli sinematik eserlerle yeteneğinizi göstermenin zamanı geldi. Yoldayken kendinizi düzgün bir şekilde hazırlayın. Ama hepimiz biliyoruz ki o kadar kolay olmayacak. Ancak, güzel bir yüz her şey değildir. Moda stilinizi değiştirin, saç stilinizi modaya uygun olarak değiştirin ve güzel makyaj yapın, avatarınızı kişiselleştirin.Hollywood Hikayesi: Moda Yıldızı, oyunculara Hollywood yıldızlarının en dramatik deneyimlerini ve hikayelerini getirecek. Ve bunu gerçek hayatta başaramayabiliriz, bu mutlaka ölü bir rüya değildir.Hollywood Hikayesi Moda Yıldızı, hevesli Hollywood ünlüleri için gerçek bir rüya.

Hollywood Story®: Fashion Star MOD APK

HappyMod
İndirmek