Heroes Strike Offline - MOBA & Mod + APK 92 Sınırsız para

Heroes Strike Offline - MOBA & MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Heroes Strike Offline - MOBA &
Tür Action
geliştirici Wolffun
Boyut 116.42 MB
En son sürüm 92
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-11-21

Heroes Strike Offline - MOBA & açıklaması

Mod Özellikleri:

Fantastik 3V3 MOBA tarzı oyuna atlayın

İnterneti olmayan insanlar için de geliştirilen çevrimdışı bir PVSP oyunu var. Oyun tam olarak yüksek bir depolama çevrimiçi oyunu gibidir. League of Legends ve Dota 2, gezegende büyük takiplerle eSports dünyasına hakim olur. Seçim sizindir. Oyunun iyi bir ilerleme duygusu var ve gerçek para harcamak için çok fazla reklam ve can sıkıcı oyun içi istem ile zamanınızdan dolandırılıyormuş gibi hissetmeyecek. O zamandan beri A. aleyhine, Call of Duty: Warzone ve Apex Legends gibi diğer büyük oyunlar pazara hakim oldu. A'ya karşı bu kısa maçlar, seçebileceğiniz çok çeşitli kahramanlar da var, bu da oyunu eğlenceli ve taze tutuyor. Yeni kahramanlar, beceriler, modlar ve arenalar gibi yeni içerik sık sık düşer. APK for Heroes Strike Çevrimdışı Mod'u indirin ve fantastik bir 3V3 MOBA tarzı oyuna, 49 oyuncuya kadar bir Battle Royale moduna ve oyunu taze tutan diğer aylık güncellemelere atlayabileceksiniz. farklı beceri seviyelerinde geliştirdim. Her şey PUBG'nin patlayıcı başarısıyla başladı, ancak önünde Battle Royale oyunları olmasına rağmen. Farklı yetenekleriniz, silahlarınız ve yetenekleriniz var. Farklı sınıflar var ve her kahramanın çok benzersiz yetenekleri var, ancak geliştiriciler daha fazlasını eklemeye devam ediyor.

Heroes Strike Offline - MOBA & MOD APK

Oyuncular bu oyunu internete bağlanmak zorunda kalmadan oynayabilir

MOBA oyun modunu seviyorsanız, ancak hareket halindeyken bu eğlenceli oyunları oynamak için bir dizüstü bilgisayarınız yoksa, Kahramanlar Çevrimdışı MOBA MOD sizin için idealdir. Maçlar sadece 4 dakika uzunluğunda olsa da (yine de mobil maçlar için büyük bir uzunluk) bu beceriler, hızlı tempolu eğlencenin yanı sıra biraz strateji olduğu anlamına gelir ... ve bu içerik düşüşleri, düzenli olaylar düzenlenir. Seviye atlamanın ve oyunda daha fazla deneyim kazanmanın kolay olduğundan emin olun.
Bir kez denemelisiniz ve otomatik olarak rutininizin bir parçası olacak. Bunu anlamak için herhangi bir kılavuza ihtiyacınız var. Kahramanlar dünyasına atlayın Çevrimdışı mod ve yeni kahramanlık yetenekleri deneyin, amacınızı test edin ve internete bağlanmak zorunda kalmadan eğlenin. Bir saldırı kahramanı oynayın, savunma yeteneklerini kullanın veya öldürmek için oynayın. Sahip olduğu kullanıcı arayüzü de açık ve açıktır. Tüm kontroller ekranda. Her karakterin ustalaşıp nihai Battle Royale şampiyonu olabilir misiniz? Oyunun temel amacı son oyuncu olmaktır - zorluğu düşük ayarlarsanız çok zor değil, ancak rakiplerinizin zorluk seviyesini artırırsanız oyun çok daha zorlaşıyor .. satın alarak ilerlemenizi artırabilirsiniz. Bazı oyun içi para birimleri, doğal ilerleme ve ödül kazanmak için seviyeleri/zorlukları tamamlama yoluyla bol miktarda açılabilir.

Heroes Strike Offline - MOBA & MOD APK

Oyunun her sınıftan mükemmel bir kahraman seçeneği var

Size internet olmadan kullanabileceğiniz birçok şaşırtıcı ve faydalı özellik ve seçenek sunar. Bu parçalar size ve Battle Royale'de MOBA'da olduğunuzdan daha iyi olduğunuzu görebilirsiniz, çünkü aynı mekanik ve prensiplerden bazılarını paylaşırken, çok farklı oyun modlarıdır. Düşmanlar ve Victor'u ortaya çıkarır - bu kadar basit. Battle Royale Kahramanı olmak için muhalefetten yola çıkar. Oyunu yeterince oynarsanız tüm öğeler ücretsiz olarak kullanılabilir.
Oyunlar hemen hemen her insan için en büyük eğlence ve eğlence kaynağıdır. Grafikler harika, müzik uygun ve en iyisi? Bu oyunları oynamak için bir internet bağlantısına ihtiyacınız yok. İki ana mod, Battle Royale oyunu ve MOBA oyunu hakkında biraz ayrıntıya gireceğiz ve sonra bu öncelikle çevrimdışı deneyimi güzel tutmayı başaran oyundaki en iyi güncellemeler ve düzenli değişikliklerden bazılarını anlatmaya devam edeceğiz Mobil oyun pazarında taze.

Heroes Strike Offline - MOBA & MOD APK

En popüler modern oyun modlarından ikisi olan Battle Royale ve Moba

A.A MOBA oyununa veya çok oyunculu çevrimiçi savaş arenasına karşı rekabetçi bir dünyaya dalın, dünyanın en popüler oyun biçimlerinden biridir. Geçen yıl, Dota 2 Uluslararası Turnuvası 200 milyondan fazla bir ödül havuzuna sahipti. I rakipleri, Movethis eğlencesinde küçük bir eylemi yakalamak için mükemmeldir ve benzersiz 3v3 çevrimdışı MOBA, mobil için mükemmel bir oyundur. Denge için harika. Benzer Oyunlar: Soul Knight Mod Menü ve Ninja Warrior Gölge Mod APKDown Mod için APK Kahramanlar Çevrimdışı Mod Mobile için Battle Royale ve Moba Free Game için bir başlık almak için. Oyun modları, Battle Royale ve Moba ve onları cep telefonunuza ücretsiz olarak getiriyor.Battle Royale son derece popüler bir tür ve son 4 veya 5 yıldır. Her kahraman, ana eşsiz kahraman yeteneklerinin yanı sıra 2 beceri seçeneğine sahiptir. Bu, hangi yeteneklerin favoriniz olduğunu veya en güçlü yetenekler olduğuna inandığınız şeyleri seçebileceğiniz anlamına gelir. Oyunu çok kolay veya çok zor buluyorsanız çıtayı kaldırabilir veya indirebilirsiniz. Cep telefonunuzda büyük bir fiyat etiketi veya sürekli internet bağlantısı olmadan bir Battle Royale oyunu oynamak istiyorsanız, kahramanlar ileri doğru yoldur.49 oyuncu savaşa hazır, siz ve 11 A. Kheres Strike Çevrimdışı zaten çok şey var, Birçok farklı kahraman mevcuttur.

Kahramanlar Çevrimdışı Strike gerçekten birçok farklı özel özellik ve oyun modunu derleyen bir oyundur

Çoğunluğu çevrimiçi olan farklı dövüş simülasyonu çok oyunculu oyunlar vardır. Farklı ama maceracı oyun modlarına sahiptir. Mükemmel araçları ve ayarları nedeniyle yalnızca Google Play Store'da 10 milyondan fazla indirme var. Strike Strike Çevrimdışı Mod gerçekten birçok farklı özellik ve oyun modunu tek bir indirme paketinde derleyen bir oyundur. Daha fazla güncelleme için düzenli olarak tekrar kontrol edin ve kalabalığın önünde kalın.

HappyMod
İndirmek