Hero Wars: Alliance Mod + APK 1.191.000 Sınırsız para

Hero Wars: Alliance MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Hero Wars: Alliance
Tür Roleplaying
geliştirici Nexters Global Ltd
Boyut 98.66 MB
En son sürüm 1.191.000
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2024-02-20

Hero Wars: Alliance açıklaması

Mod Özellikleri:

Bu oyunun mükemmel seviyeleri var ve dev canavarları başarıyla yendi

Bir kahraman ararsanız, kahramanın zaten kadrosunda olduğu anlamına gelir. Burada, mükemmel seviyelere sahip olacaklar ve dev canavarları başarıyla yenecekler ve Dominion Diyarı'na hızla barış getirdiler. Kapasiteyi artırmak için sürekli olarak yoğun frekansla pratik yapın. Sadece bu değil, gizemli bir kulenin her katını keşfederek, oyuncu dünyanın en iyi kahramanı, bu küçük kahraman olabilir. Oyun, popüler Games Throne Rush ve Island Deneyini yayınlayan aynı geliştiriciler olan Nexters Global Ltd tarafından geliştirildi.

Hero Wars: Alliance MOD APK

Bu oyun gerçekten son derece çekici bir RPG oyunu

Hero Wars gerçekten görmezden gelmemeniz gereken son derece çekici bir RPG oyunudur. Büyük bir savaşta nihai güç için mücadele etmek, küçük kahramanların yapması gereken ana görevdir. Kahraman Savaşları benzersiz, güçlü kahramanlar getiriyor. Ama kahraman savaşlarında durum böyle değil. Buna ek olarak, oyun da çok olumlu geri bildirim alır ve dünyadaki oyuncular tarafından sevilir. Ekibinizi oluşturmak için 5 kahramanı birleştirin. Bu, oyuncuların meydan okumaya katılması için arena. Oyuncular bu özelliği on seviyeye ulaştıktan sonra kullanabilirler.

Hero Wars: Alliance MOD APK

Bu oyun şu anda piyasadaki en hızlı büyüyen oyunlardan biri

Patron savaş modu ile güçlü canavarlarla karşılaşabilir ve kahramanlar için yükseltmek için çok fazla kaynak toplayabilirsiniz. Her kahramanın kendine özgü bir becerisi vardır, bu nedenle kendinize daha dengeli bir ekip vermek için bazı kahramanlarla eşleştirmek stratejinizin önemli bir parçası olacaktır. Kaçırmayın - iyi şanslar. Facebook'ta çok sayıda oyuncuya sahip olan Hero Wars da öyle. Bu, kahraman savaşları hakkında ilk kez duyuyorsanız, lütfen kahraman savaşları ve Hero Wars'ın mod versiyonu hakkında bazı bilgilere bakın. Hero Wars'ın karakter sistemi hala çok zengin. Kahraman yükseltildiğinde, görünüşü daha olgun. Muhteşem hakimiyet ülkesi istila etmek için şeytani orduların durumuna düştüğünde savaş gerçekleşti.

Hero Wars: Alliance MOD APK

Bu oyun, oyuncuların kendilerini PVP seviyelerine daldırmaları için zengin bir fantezi mücadelesi sunuyor

Ayrıca, zor aşamalar oynarken kahramanınızı yükseltmeniz de gerekir. Belki, kahramanların havalı olması gerektiğini, Unity veya Unreal Motor gibi modern teknoloji kullanılarak oluşturulması gerektiğini düşünüyorsunuz. Çeşitli kahramanlar kullanabilir ve daha sonra savaşta kontrol edebilirsiniz. Bu, savaş yapmak için çeşitli ayarlara sahip olmanızı sağlar ve ilerledikçe yeteneklerinizi kesinlikle test edecektir. Bu, eskiden sevdiğim strateji oyunlarından biri, o kadar ki daha fazla birlik almak için birçok Facebook klon hesabı oluşturdum. Başlangıçta, sistemden varsayılan kahramanınız var. Hero Wars, oyuncuların kendilerini PVP seviyelerine daldırmaları için zengin bir fantezi mücadelesi sunuyor. Ekibin seçimi ve düzenlemesi sizin için birçok farklı taktik açar. Kötü Dominion topraklarının topraklarında büyük bir savaşa katılıyorsunuz. Hero Wars şu anda piyasadaki en hızlı büyüyen oyunlardan biri.

HappyMod
İndirmek