Hero Siege: Pocket Edition Mod + APK 6.0.14 Sınırsız para

Hero Siege: Pocket Edition MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Hero Siege: Pocket Edition
Tür Roleplaying
geliştirici Panic Art Studios
Boyut 1004.81 MB
En son sürüm 6.0.14
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-10-26

Hero Siege: Pocket Edition açıklaması

Mod Özellikleri:

Piksel ortamında kötülükle savaşmaya çalışın

Bu sadece karanlık zindanlarda kitle savaşlarına girmek için bir bahane. Savaşı daha şiirsel hale getirmek için yayıncı, küçük bulmacalar şeklinde birkaç alt haritayı akıllıca entegre etti. Canavarlarla ve patronlarla savaşırken, bazı geçici veya kalıcı güçlendirme eşyaları görünecektir. Yeni beceriler gibi sizi desteklemek için yoğun bir "aksesuar" sistemi, her ekranda rastgele güçlendirmeler görünecektir. Canavar ordusunun şikayet edecek hiçbir şeyi yok. Bu özleyemeyeceğiniz bir oyundur.
Bu olay programlarını ve planlarını başarıyla takip ederse, sonunda Büyük Kötü Şeytan'ı cehennemden uyandıracaktır. Utanmadan hem de ateş etmek için durmak zorunda kalmadan hem hareket edebilir hem de çekim yapabilirler. Kuru iskeletten korkunç görünen canavarlara kadar çok çeşitli. Oyuncu için mevcut olmadıkları için bazı karakterler seçilemez; Seçim tamamlandıktan sonra, çevre ile etkileşime girerek silahı alacaksınız ..
Sınırsız Para: Oyuna başladıktan sonra çok paranız olacak. Becerilerinizi göstermek için çeşitli, hızlı, güzel ve zorluklarla dolu olmalıdır. Kuşatma: Pocket Edition Mod, oyuncunun piksel ortamında görüneceği ve kötülükle savaşmaya çalışacağı bir RPG oyunudur. Karakterin güçlerini ve yeteneklerinin etkinliğini artırması için farklı nadir ve güçlü yönlere sahip silahlar bulabileceksiniz. Oyunun birçok alanından geçecekler ve her alan görmezden gelemeyeceğiniz farklı özelliklere sahip olacaklar.

Hero Siege: Pocket Edition MOD APK

Oyunun özü ve kalitesi strateji ve dövüş tarzında yatmaktadır

Bunlar da dört gözle beklemeye değer küçük sürprizler, değil mi? Her tesviye için, isteğe bağlı olarak saldırı gücü, saldırı hızı, savunma, sağlık ve beceri noktaları gibi ana istatistiklere eklenebilen iki noktanız vardır. Karakterler çok hızlı hareket eder, çok sorunsuz hareket eder, bazen zindan zeminde kayar gibi hisseder. Ancak, düşmanlar da çok ve eşit derecede hızlı hareket ediyor, bazen sizden daha hızlı hareket ediyor. Kahraman kuşatma: Pocket Edition Mod'u denemeden ne bekliyorsunuz? Oyunu buradan indirin. Tılsımları bir araya getirdiler ve Şeytan gibi kötü şeytanlar yavaş yavaş yükseldikçe dünyanın sonunu müjdeliyor. Oyunun özü ve kalitesi strateji ve dövüş tarzında yatmaktadır. Hack ve Slash oyunu böyle olmalı. Karakteri, kolayca ulaşacağınız iki kontrol düğmesine sahip 2D piksel ortamında kontrol edeceksiniz. Bu nedenle, silah topladıktan sonra, gözlerinizden önce görünen düşmanlarla hemen yüzleşebilir ve karakterinizin gücünü artırma sürecine başlayabilirsiniz. Karşılaştığınız düşmanlar tamamen çeşitlidir ve aralarından seçim yapabileceğiniz farklı eşyalar bırakabilirler. Başka bir deyişle, beceri ağacını büyütmenin ve gerekli yeni becerileri doğru sırada açmanın yollarını bulacaksınız.

Hero Siege: Pocket Edition MOD APK

Oyuncuların dikkatlice düşünmesi ve iyi bir strateji oluşturmaları gerekir

Bir Diablo Pocket Mobile versiyonu olarak kahraman kuşatma modundan bahsetmiş olan çok fazla insan duyduktan sonra, içgüdüsel merak beni uyandırdı, bu yüzden indirdim ve denedim. Guardian Stel'in dört parçasını, zindanın altında mühürlü hayalet lejyonları uyandırmak için gizlice birleştirdiniz. Ne kadar çok savaşırsanız, o kadar çok altın madeni para elde edersiniz. Hızlı, kompakttır ve sınıf seçimi ve karakter için öğeleri ve becerileri yükselterek daha taktik derinliğe sahiptir. Bu yüzden dünyanın bu şeytanları ait oldukları yere kadar kovalamak için bir kahramana ihtiyacı var ve bunu başarmak istediğiniz bir karakter seçeceksiniz.Aşarcıların öğrenmesi için zaman ayıracağınız benzersiz bir özelliği var.
Bu oyunları oynamak da Haritalar zengindir. 16 bit oyun efsane Diablo'yu anımsatıyor. Kahraman Kuşatma: Pocket Edition'ın hikayesi, Trameel'de şeytani bir kurtuluş ritüeline atıfta bulundu ve sihirbazlar bunu yaptı. Aynı zamanda, deneyimde yeniyseniz, diğer oyunculardan hızlı bir şekilde yardım alacaksınız, bu da görmezden gelmemeniz gereken bir avantajdır. Mod. Örneğin, Viking bir balta kullanır, piromancer bir ateş büyücüsüdür, Nomad büyük bir kılıç kullanır, Korsan uzaktan saldırmak için iki tabanca kullanır… eski anıları ve Diablo'yu anımsatan kahraman kuşatma: Pocket Edition Mod oldukça basittir, oldukça basittir, Modern bir oyun olsa da 16 bitlik bir tarzda. Dikkatli düşünmeniz ve iyi bir strateji yapmanız gerekir, sadece onları çekim yapmak veya geniş bir şekilde savaşmakla kalmaz. Aynı zamanda, oyun, potansiyellerini keşfetmek için zaman harcayacağınız farklı özelliklere sahip birçok sınıfa sahiptir. Bir kooperatif partisi kurabilir ve onlarla çeşitli zorluklar yaşayabilirsiniz.

Hero Siege: Pocket Edition MOD APK

Oyundaki görev sadece büyük ve küçük canavarları yok etmektir

Göreviniz sadece her türlü büyük ve küçük canavarları yok etmektir. Bu yüzden, canavarlarla savaşmaya, patronu iyi yenmeye odaklanmalısınız ve sonra istediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz. Bu para bazı geçici güçlendirmeler satın almak için kullanılır, ancak ölürseniz kaybolurlar. Yani, aktif olarak savaşın, o zaman sadece bonuslar değil, daha ilginç şeyler alacaksınız. Aynı zamanda, bazen yüksek sağlığı olan ve her bir yerde tamamen güçlü bir patronla karşılaşacaksınız. Böylece gücünüz tamamen artırılacak ve dünyayı kurtarma görevi yavaş yavaş gerçekleştirilecek.
Benim için merak nedeniyle oynuyorum. Bakalım benimle aynı şeyi hissediyorsan. Her seviyede rastgele edinilen bazı özel beceriler hariç, tüm karakterin becerileri pasiftir. Bu hack-and-slash oyununun derinliği var. Bir beceri ağacı ve silah sistemine sahip olduklarına dikkat etmeniz gerekecek. Tabii ki, belirli miktarda noktaya sahip olduğunuzda onları nihayetinde açabilirsiniz ve kontrol ettiğiniz karakterin potansiyelini nasıl kullanacağınızı danışmalısınız.
İnsanlık gitmeden önce tüm bu planı durduran bir kahraman olarak oynayacaksınız. mahvetmek. Bu yüzden bazen, her biriyle başa çıkmak için iyi bir stratejiniz olmalı. Çok sayıda sınıf var: Viking, veba doktoru, piramaner, maskman, korsan, göçebe, kalkan lancer, redneck, necromancer, samurai, paladin, amazon, iblis slayer, Demonspawn, Şaman, Beyaz Büyücü, Çapalayıcı. Kahraman Kuşatma: Pocket Edition moduna başladığınızda, oyuncular birçok farklı karakter sınıfı bulacak ve seçimler yapmak için bilgilerini görebilirsiniz. Deneyim boyunca, oyuncunun gücü de aldıkları beceri ağacı ve silah sistemi ile geliştirilir.

Aydınlatma ve hareket efektleri oldukça çok

Her seviyenin sonunda, bir sonraki seviyeye gitmek için bir patronu yenmelisiniz. Hangisinin artacağını seçmek, her oyuncunun durumuna ve stratejisine bağlıdır. Ekranın altındaki emülatör düğmeleri ile ileri geri kontrol edilebilirler, bu da sizi aktif hissettirir. Sağdaki düğme silah kontrolü olacak ve menzilli bir silah kullanıyorsanız hareket edebilir. Ayrıca bu patronları yendikten sonra ödül alma fırsatına sahip olacaksınız. hakkında. Tesviye ederken ek stat noktaları ve beceriler elde edeceksiniz, böylece heyecan asla bitmeyecek. Bu oyundaki karakter hareketini gerçekten takdir ediyorum. Her karakterin farklı becerileri ve savaş yolları ve farklı silahlar vardır. Daha önce hiç bu tür bir Roguelike zindanı oynamamış olanlar biraz sıkıcı bulacaklar. Özellikle, sol düğme, karakteri çevrenin içinde özgürce yönetmenize yardımcı olacaktır. Diğerleri, oyunun en büyük zorluğu nedeniyle meydan okuma nedeniyle oynuyor. Aydınlatma ve hareket efektleri oldukça sayıdadır. Çoğu zaman, ekranı savaş dumanında yutmuş buluyorsunuz, bu da oyunun zorluğunu hayal etmeniz için yeterli. Bu oyunun yeni öğelerini güncellemeyi unutmayın.

HappyMod
İndirmek