Head Soccer Mod + APK 6.18.1 Sınırsız para

Head Soccer MOD APK Icon
5.0
Uygulama ismi Head Soccer
Tür Sports
geliştirici Dampd Dream
Boyut 168.58 MB
En son sürüm 6.18.1
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2023-10-23

Head Soccer açıklaması

Mod Özellikleri:

Head futbolu tüm zamanların en minimalist futbol oyunudur

Özellikle sporda, strateji, beceri ve taktikler anahtar olduğunda. Her şey futbol ve futbolla ilgili. Ve sadece zaman, beceri değil, diğer tüm faktörlerin sınırlaması yoktur. Bu nedenle, baş futbol yayıncıları da oyuncularına en ilgi çekici deneyimleri getirebilmeleri için son derece dikkatli bir şekilde yatırım yaptı ve araştırdı. Skorlar bağlı olsaydı, soruyorsunuz? Daha sonra ani bir ölüm maçına geçeceksiniz, bu çok daha heyecan verici çünkü bir ilk gol kazanan kazanıyor. Ayrıca, kafa futbol grafiklerinin hala inanılmaz ayrıntılarla dolu olduğunu göreceksiniz. Stratejinizi göstermelisiniz. Nihai hedef topu gol atmaktır.Aşa Call Head futbolu tüm zamanların en minimalist futbol oyunudur. Oyunlarına başlamadan önce oyuncular Arcade, Turnuva, Hayatta Kalma, Lig, Head Cup, Ölüm Modu ve Dövüş Modu gibi yedi oyun modundan birini seçebilecekler. Her oyun modu oluşturulduğunda, oyun oyuncularını hiç katılamadıkları yeni bir deneyime yönlendirecek. Şanslısınız.
Her maç farklı bir alanda oynanıyor. Oyunun kurallarını tasarlar, adlandırın, süslersiniz, oyun kurallarını belirlersiniz, sonra arkadaşlarınızı birlikte çevrimiçi oynamaya davet edersiniz. Sadece yavaşça keşfedin. Ve birçok farklı test versiyonundan sonra, oyun da basit bir futbol sporu tarzında geliştirilen oyunun sahibidir. Baş futbol APK'nın yeni bir versiyonuna göz kulak olmalısınız. oyuncu. Yani, sürekli olarak yeni becerilere, yeni stratejilere ve yeni oyunculara sahip olmanız, oyun boyunca olan şeydir.Music heyecan verici, retorik değil, çok eğlenceli, eğlenceli. Güney Kore 0'a sahiptir. Aslında, sadece dört kontrol ile uğraşmanız gerekir: sola hareket et, sağa hareket et, tekme ve atlayın.

Head Soccer MOD APK

Her maç da bu 1 vs 1 formatında gerçekleşir

Yeterli puanla, seviye artar, oyuncuları yükseltme veya yeni oyuncular satın alma fırsatına sahipsiniz. En önemlisi, kilidini açmak için yeterli başarınız olup olmadığı ve doğru yerde kullanıp kullanmadığınızı veya kullanmadığınızı. Oyunlarına katılırken, oyuncular dramatik kafa kafaya futbol savaşları yaşayabilecekler. Oyuncularınızı son zaferi kazanmak için kontrol etme yeteneğinizi göstermek için oluşturulan birçok farklı oyun moduna katılın. Bu oyunu oynadığınızda sıkıcı an yok. Her maç da bu 1 vs 1 formatında gerçekleşir ve elbette, bu sefer rakipler artık AI değil, çevrimiçi oyuncular. Oyunun sistemi, oyundaki benzersiz karakter kontrol stilleriyle oynamanızı tasarladı, böylece rakiplerinizi kafa saldırısı durumlarıyla bitirebilirsiniz. İstatistiklerinizi artırmak ve erken karakterlerin kilidini açmak için başarılar elde etmek için bu kolay noktaları toplayın. Ayrıca, bir grup aşamasından ve nakavt aşamasından geçtiğiniz bir FIFA Dünya Kupası gibi kuruldu, bu yüzden ya bu puanları kaybedersiniz ya da ilk sıraya inerseniz 30.000 puan kazanırsınız.

Head Soccer MOD APK

Oyun kontrollerini yönetmek kolaydır

Her oyuncunun hız, tekme, atlama, çizgi, hayatta kalma, güç gibi 6 göstergesi vardır. Oyunun 2D olduğunu fark edeceksiniz, bu da oyunun kalitesinden ödün vermeden kontrollerin sadeliğini korumak için mükemmeldir. Sadece puan kazanıyorsanız, endişelenmeyin, çünkü bunlar tam olarak istatistiklerinizi yükseltmek için ihtiyacınız olan şeydir. PRO İPUCU: Son turda bir UFO görünebilir, topla vurabilir ve rakibiniz anında yenilecek.Yes, daha zorlu oyun modlarında kazanmanıza yardımcı olabilecek karakterlerin kilidini açmak oldukça sıkıcıdır.
Daha sonra, önem verecek çok şey olduğunda bunalmış ve yorgun hissedeceksiniz. Uyumlu bir şekilde entegre, müzik arka planındaki beceriler çok akılda kalıcıdır. Ancak oyun, oyuncuları için birçok oyun moduyla çeşitli bir deneyim yaratabilmek için son derece dikkatli bir şekilde araştırıldı. Topla vurduğunuzda rakibinizin gözleri nasıl biraz mor olsun? Hangi oyun modunu seçeceğiniz veya hangi karakteri kullanacağınız gibi bir sonraki hareketleriniz hakkında iyi düşünmeniz gerekmektedir.

Head Soccer MOD APK

Head futbolu zorlu ve heyecan verici bir oyun var

Ancak, her maçta tüm “hilelerinizi” düşünmeniz, uygulamak ve göstermeniz için zaman veren her şeyde bu minimalizm. Maç, ya da topu rakibin hedefine başarıyla tekmelediğinde ve AI rakipleriyle 1VS1'den memnun değilseniz, özel turnuvalara da katılabilirsiniz. Para (puan) oyuncuları yükseltmek, kostüm satın almak ve kostüm satın almak için kullanılır Kontrolü kolay dediğimizde, kastettik.
Her maçtan sonra, kazanırsanız ekstra puan alırsınız (oyun para birimi). Oyuncular ayrıca çok çeşitli stiller, cilt renkleri ve fiziği ile çok çeşitlidir. Beceri açısından, hepsini listelemek bir gün sürer. Head futbol APK ve ne demek istediğimizi göreceksiniz. Yükseltmelerin maliyeti 500 puandan başlar ve 256.000 puana kadar başlar.

Kafeslerde kilitli ücretsiz karakterlere iyi oynamaya çalışın

Özellikle futbol ve beyzbol hakkında konuşurken, detaylı görüntülerle 3D spor oyunlarının her zaman ateş ve büyü hissi verdiğini inkar etmek yok. Bu bağlamdaki değişim ve çeşitlilik de oyunun heyecanına katkıda bulunmuştur. Oyun, birbirine karşı oynayan iki takım arasındaki çatışma tarzında oluşturulacak ve her oyuncunun görevi, ayrılan zamanda puan alacak şekilde olacaktır.5 Yıldız, ancak 5 yıldız en yüksek seviyedir. Amaç, üç lig katmanının ilk noktasında olmaktır: Amatör, Küçük ve Binbaşı. Farklı atış açıları ve rakibi nasıl etkiledikleri de var. Android cihazınızda diğer futbol video oyunlarını denedi. 60 saniye sonra en çok golü olan kişi kazanan. Güç seviyeleri, bir karakterin sahip olduğu yıldız sayısıyla ölçülür.
Gerçek futbol becerilerine ek olarak, oyun sadece Tsubasa'da daha hızlı koşmak için ateş yakmak, rakipleri dondurmak, hızını yavaşlatan becerilere sahiptir. Top… mümkün olduğunca çok becerinin kilidini açmak sizin için yararlı olacaktır. Bu maçtan ödülünüz olun.

Head Futbol her yaş için bir futbol oyunudur

3D karakter yok, parlak efekt yok ve ateşli eşleşme yok. Karakter yaratımından renge, detaylara, arka plana, her şey canlı, uyumlu ve sevimli. Bu basit ipuçlarını izleyerek çabalarınızı boşa harcamaktan kaçının. Rastgele sersemleten, donduran, elektrokumlar ve hatta karakterinizi öldüren sürpriz engellere hazırlanın.
Bu oyuncu için önemli istatistikleri yükseltmek için her oyuncunun güçlü ve zayıf yönlerini öğrenmelisiniz. Bir futbol oyununun sahip olabileceği en temel kuralları saklayın. Head Futbol APK'nın en son versiyonunu indirdiğinizde, Güney Kore adlı ilk karakter verilecek. 6 oyun modunu ve faydalarını bilin: Baş Futbol APK Son Sürüm Altı tek oyunculu modu var. Güç atışını akıllıca kullanın ve tüm maçın mevcut olmadığı için doğru zamanlamayı seçin.

HappyMod
İndirmek