Hashiriya Drifter Online Drift Racing Multiplayer Mod + APK 2.2.01 Sınırsız para

Hashiriya Drifter Online Drift Racing Multiplayer MOD APK Icon
3.6
Uygulama ismi Hashiriya Drifter Online Drift Racing Multiplayer
Tür Racing
geliştirici
Boyut 610.88 MB
En son sürüm 2.2.01
mod bilgisi Sınırsız para
Güncelleme 2021-11-27

Hashiriya Drifter Online Drift Racing Multiplayer açıklaması

Mod Özellikleri:

Hashiriya Drifter, Japonya'daki 1980'lerin ve 90'ların sürüklenen sahnesi hakkında

Kontrollere gelince, geliştirici kontrol panelini oldukça basit bir şekilde entegre etti. Hayal etmeyi kolaylaştırmak için, dört farklı türden dört tekerleğe sahip bir araba yarışa getirebilirsiniz. Birçok incelemeler, bu oyunun para kazanmak için gerçekten zor olduğunu söylüyor, bu nedenle oyuncular en sevdikleri arabaları satın almak için çok zaman alıyor. Araba sesleri o kadar gerçekçi görünüyor ki oyun sesi ve gerçek ses arasında fark bulamıyorsunuz.
Tüm arabalar tamamen açılmış ve seçilebilecek. Uzun zaman önce ortaya çıkmasına rağmen, harika grafikleri ve oynanışı sayesinde hala popüler ve bugün oyuncuları çekiyor. Hashiriya Drifter, Japonya'daki 1980'lerin ve 90'ların sürüklenen sahnesiyle ilgilidir. Ama bu farklı oyunda yapılması gereken tek şey bu değil. Sonuçta, yaklaşmakta olan bir silme için havada uçan birini görmek her zaman eğlencelidir - o zaman neden bunun için puan almıyorsunuz? En çok puanı yükseltmek için parmağınızı her zaman pedalın üzerinde tutun. Sadece harika arabalar yapmak istiyorsanız, bu sizin için mod.

Hashiriya Drifter Online Drift Racing Multiplayer MOD APK

Hashiriya Drifter'ın iki oyun modu vardır: tek ve çevrimiçi

Aracın herhangi bir özel durumu kaydedilecektir. Bu oyunun inanılmaz görsel efektleri ve ses efektleri vardır. Hepsinin en iyisi-ve en pahalı-Nissan R35 GT-R. Oyundaki en iyi sürüklenen fiziği deneyimleyin ve oyun deneyiminizi geliştirin. Kariyer modu ve çevrimiçi mod gibi çok sayıda oyun modu var. Buna ek olarak, her dövüşten önce sürüş becerilerinizi test etme hakkına sahipsiniz, böylece güvenle savaşabilirsiniz. Her yarıştan sonra onları normal iyileşmeye geri getirmek için düzenli olarak gözlemleyin.

Hashiriya Drifter Online Drift Racing Multiplayer MOD APK

Yarış pistleri çok harika ve harika görünüyor

Boyayı değiştir ve harika görünmesini sağlayın. Kazanmaya kararlıysanız, en iyi sürüş becerilerini göstermeniz veya pistte çok fazla yakıt kullanmanız gerekir. Bu tür tüm ekipmanlar herhangi bir araç için kullanılabilir ve onarım sayısında bir sınır yoktur. Dövüşü kolaylaştırmak için arabanızın motorunu yükseltmeyi ve geliştirmeyi unutmayın. Oyun Japonya'da 80'lerin sürüklenme kültüründen düzinelerce gerçek otomobil var. Nasıl sürüklenir: Drift'e, sadece el frenini kullanabilir veya sadece hızlandırıcı düğmesine açıp kapatabilirsiniz.
Yarış pistleri çok harika ve harika görünüyor . Tüm kontrol düğmeleri dokunmatik ekranda mevcuttur. Gerçekten uzun zamandır eğitilmiş ve aynı zamanda mükemmel rekabet becerilerine sahip oyuncular. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var ve hepsi harika sürüklemeler yapmak için kullanılabilir. Sadece hızlandırıcıyı açık tutun. Kontrolü kaybetmek veya daha da kötüsü, araba döndüğünde bu seviyeyi tekrarlamak zorundasınız. Bu oyun, oyunun güzel arazisini ve ortamlarını keşfetmeniz için hem birinci hem de üçüncü şahıs perspektifleri ve bir görünüm modu sunuyor. Bu oyunda günlük olarak oynayan yaklaşık 3 milyondan fazla aktif oyuncu var. Gerçek oyunculara karşı oynamak için Supercar'a ihtiyacınız var.Bu bir çevrimiçi yarış oyunudur, bu yüzden dünya çapında 10 milyondan fazla oyuncu ile savaşmanız gerekir.
Bu makalede, bu oyunun sunacağı hakkında konuşacağız . Tek modda, yalnızca yerel cihazda AI ile oynarsınız. Kuşkusuz, bu oyun sadece bir maç yaşadığı noktaya ulaştı; Yarışlardan çıkamazsın. Sokakta sürüklenmenin zorluklarının üstesinden gelmek kolay olmadığından, kendinizi zorlu bir yarışçı olarak göstermek için gerçekten deneyin. Açıkçası, köşelerin etrafında sürüklenmek isteyeceksiniz - ancak onlara çok hızlı gelmediğinizden emin olun, ya da arabanın kontrolünü kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacaksınız.

Hashiriya Drifter Online Drift Racing Multiplayer MOD APK

Her maçta yaklaşık 20 rakible yüzleşmek

Tabii ki, alınan bonus miktarı, puanladığınız sürüklenme puanlarının sayısına ve harcadığınız zamana bağlı olacaktır. Bazıları grafiklerin yönüne odaklanıyor veya otomobilleri modelliyor, hareket işlemesinin de çok önemli olduğunu unutuyor. Dinamik aralıklı inanılmaz 3D grafikler. Bu oyunda her maçta yaklaşık 20 rakiple yüzleşmelisiniz. Ayrıca, her görevle birlikte sürüklenme sürüş yeteneğinizi test etmeniz için size bükülmeler veriyoruz. Çevrimiçi oynadığınızda daha zor. İşte oyunu Android için diğer yarış ve araba oyunları arasında öne çıkaran diğer harika özelliklerden bazıları. Burası, gerçek rakiplere meydan okumadan önce pratik yapmanız gereken yer. Drift, daha sonra daha fazla ivme ile daha uzun yapabilirsiniz.

Geliştiriciler bu özelliği kendi başınıza yepyeni bir araba oluşturabileceğiniz noktaya kadar tasarladı

Ayrıca oyunun APK dosyasını makalenin altına koyduk. Hepsi Japonya'da 1980'lerden, 1990'lardan ve 2000'lerden itibaren oldukça klasik bir tasarım taşıyor. Mayıs, düşük katlı RX-7 perdesi, daha rahat AE86 Levin veya sportif ve şık JZX100 Mark II'yi seveceksiniz. estetik ve sürüklenme yeteneklerini özelleştirmek için tonlarca araba ve sayısız modifikasyonla mobil cihazlar için nihai sürüklenen oyunu. Bir engele çarpmış olsanız ve şimdi havadan yana doğru uçuyor olsanız bile, parmağınızı hızlandırıcı düğmesinde tutarsanız yine de ekstra puan kazanırsınız. Bu, çok daha etkili bir şekilde ilerlemenize izin verecektir.
Tabii ki, zorluk seviyesi kademeli olarak daha yüksek seviyelere yükseltilecektir. Bunu sizin için yapacağız, daha iyi bir deneyim için bu MOD Unlimited Gems sürümünü indirebilirsiniz. Mobil platformdaki en iyi sürüklenen oyunlardan biridir. Tek oyuncu modunda yarış kazanmak istiyorsanız daha güçlü olmalısınız ve yükseltilmiş araba almalısınız. Sonuna kadar gidebilecek, oyuncuların savaşlarda yüksek kararlılık göstermeleri gerekiyor.
Oyunu şimdi indirebilir ve deneyimleyebilirsiniz. Oyunu oldukça basittir, tüm konumların çok güzel olduğunu ve yarışırken harika görünüyor. Aşağıda bu harika sürüklenen oyunun ana özellikleri var. Vitesleri zamanında değiştirirseniz kolayca yarış kazanabilirsiniz.
Her zorluğu tamamlamak için bitiş çizgisine gitmeniz gerekir. Geliştiriciler, bu özelliği kendi başınıza yepyeni bir araba inşa edebileceğiniz noktaya kadar tasarladılar, dış gövdeden motor ayrıntılarına kadar yüzlerce parça, bu oyunun yapabileceğiniz çok oyunculu özelliği var. Arkadaşlarınızla ve dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla oynayın. Japonya'dan araba kültürü hayranıysanız veya sadece sürüklenmeyi seviyorsanız, bu kesinlikle sizin için bir oyun.

Bu oyunda birçok görsel efekt ve animasyona sahip aşırı grafikler var

Hashiriya Drifter'ın birçok görsel efekt ve animasyona sahip aşırı grafikleri vardır.Bu oyunun kontrol kurulumunu anlamak kolaydır.Hashiriya Drifter, daha önce hiç olmadığı gibi, doğru fizik ve arabanızı yapmak için bir dizi değişiklik ile kaymaya hakim olmanızı sağlar. Pistte daha zorlu. Herhangi bir zamanda Hashiriya Drifter'da 3 milyondan fazla aktif oyuncu var, bu da bunu şu anda Mobile'daki en popüler sürüklenen oyunlardan biri haline getiriyor. Oyunun harika tek oyunculu modunda sürüklenmenin arkasındaki mekanikte iyi olduğunuzdan emin olun. Klasik arabanızı seçin, yükseltin ve kazanana kadar sürükleyin. Hepsi lüks yarışçılar ve onlarla yoğun ama aynı derecede heyecan verici PVP yarışlarında savaşmalısınız. Bunun yerine, paranızı tasarruf edin ve daha iyi arabalara harcayın.
Bir sürüklenme aşaması yapmak için, yüksek virajlı geniş yollara veya yollara ihtiyacımız var.Hashiriya Drifter Mod, harika sürüklenen oyunun en iyi değiştirilmiş versiyonudur. En iyi şey, bu oyuncularla sohbet edebilmeniz ve arabalarınızla toplantı ayarlayabilmenizdir. Sadece bir tane değil, aynı zamanda diğer araçların kilidini de kazanabilir ve kilidini açabilirseniz, diğer birçok yarış arabasına da sahip olabilirsiniz. Hashiriya Drifter'daki herhangi bir yarışta kazanma kararlılığınızı göstermeniz gerekir.

Hashiriya Drifter, Japonya'da eski okul Japonca sürüklenenden esinlenmiştir

Arabaların bir kısmını yükselttiğinizde sınırsız gemsgemler artar. Bu oyun oynamak için veri bağlantısına sahip olmanız gerekmez. Klasik bir araba aşığıysanız, bu oyun sizin için en iyisidir. Onlara karşı rekabet etmek için çevrimiçi oyuncularla tanışabilir veya araba buluşmalarında buluşabilir veya Japon araba kültürü ve arabalarını nasıl inşa etmeyi başardıkları hakkında sohbet edebilirsiniz.
Geliştiricinin açıklamasına göre Hashiriya Drifter bugün sık sık gördüğümüz sürüklenme tekniğinin doğum yeri olan Japonya'da sürüklenen eski okul Japonlarından esinlenmiştir. Bu oyunda 80'lerin ERA ve 90'lardan kalma birçok araba var. İstediğiniz zaman motorları değiştirin ve düzenleyin. Asıl zorluk çevrimiçi, bu yüzden bunu kaçırmadığınızdan emin olun. Ya en iyi arabalarla oyunu en başından beri oynayabilirseniz? Sınırsız Para Modunu İndirin En İyi Otomobillerin Kilidi açabilmek ve oyun boyunca saatlerce oynamak zorunda kalmadan onları beğeninize göre özelleştirin. Yarış 2. Bu oyunda her şey kilidi açılır ve sınırsız kaynaklara ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Ayrıca, oyun üzerinden hızlı ekran görüntüsü veya video görüntüleri alarak oyundaki özel anlarınızı da yakalayabilirsiniz. Onların üstesinden gelmek için, kararlılık göstermek ve düşmanı aşmak için asfalt üzerinde kauçuk yakma gibi diğer hileler yapmalısınız. Bu geçişi yapmadan önce oyunun kontrollerine ve mekaniğine aşina olduğunuzdan emin olmak en iyisidir. Yine de, Japon sürüklenme sahnesinin ustası olma yolunda size yardımcı olacak bazı en iyi ipuçları. aynı sistem. Arabanız ve yollarınızdaki her ayrıntıyı ve yansımayı görebilirsiniz. Bu oyunculara meydan okuyabilir ve onlara becerilerinizi gösterebilirsiniz. Farklı arabaları keşfedin ve sürüklenen kariyerinize başlamak için favorinizi seçin. Tek yapmanız gereken yarışınız sırasında hızlanmayı devam ettirmektir. Aralarından seçim yapabileceğiniz araba tonları.

HappyMod
İndirmek